176
kit vinnél el egy lakatlan szigetre?
  • PResident Evil
    #55
    a csoki nálam lesz
  • Eper
    #54
    igen,vagy azt nyitnék,vagy egy tapétaboltot
  • Johnyy
    #53
    Egy kínai boltot nyitna!!
  • Eper
    #52
    vinnék egy videót,egy tv-t,a meggájver összes részét videókazettán,egy hosszu hosszabitót,leülnék a homokpartra megnézném az összes részt és ott a homokban szerzett tapasztalataimmal összeraknék egy atomtengeralattjárót,amivel körbehajóznám a földet.Később visszamennék a szigetre és országot alapitanék ahol persze én lennék a király...stb...
  • Sephi
    #51
    En elvinek egy japan technikust oszt kitalalna ott valamit.
  • Narcotic Syntax
    #50
    de lehet h a szigeten majd végig tapsolnod kell mer tibi bá csak csokit visz magával :DDD
  • LittleL
    #49
    most repül a pontos labda. D
  • fifi
    #48
    Oké. a nekem átadandó lóvéról később beszélünk...

    [futtatja]
  • PResident Evil
    #47
    a Dévényi Tibi bácsit, mert teljesítené 3 kívánságomat ! :o

  • Taranov
    #46
    Nem ér rá, mert én hívtam először, velem jön :)
  • rezsofiz
    #45
    magamat
  • fifi
    #44
    Őt én vinném tehát keress mást!!! Esetleg Buffy-val is kiegyezek, ha Eva nem ér rá... :D
  • Johnyy
    #43
    2 legjobb haveromat és a 3 csajt! társaság adott ,, telót ha megunom és jönni akrok haza sg-zni! , meg lehet egy telefontornyot hogy legyen térerő!!!! jah,, Stól-t!!! hogy legyen aaki vezesse a műsort,, ja kamerákat hogy jól meggazdagodjak.........
  • Taranov
    #42
    Azt lehet, hogy én is vinném. De Eva Mendes-t is.
  • Devla
    #41
    Senkit. Ha egy lakatlan szigetre mennék, akkor az azért lenne, mert egyedűl akarok lenni.
  • Kata
    #40
    Az nem volt megtiltva, hogy a személyek mit vihetnek magukkal. :P
  • Sephi
    #39
    a nore gondolok spontan ahm...Alizee' :DD
  • Hentes Bill #38
    hááááátöööö.... izééé.... nem egészen

  • LittleL
    #37
    a riporter fickót a Napló műsorából,
    hogy aztán riportot csináljon rólam, hogy
    itt élek egyes -egyedül, azon a lakatlan szigeten.
  • #36
    Oké édes, akkor valakit egy telefonnal.
  • Hangianix
    #35
    Es nalad miert van a kettes pont? Hogy az egyes pont elmeselhesse a masiknak? :D
  • Kata
    #34
    A telefon nem személy, és nem a "kit?" kérdéssel kérdezünk rá.
  • Kata
    #33
    ja, ok. :) #25? :D
  • Hentes Bill #32
    nemúgyértem, hanem a 23#-asra
  • #31
    Jah, de ezzel szerintem alapvetően megsértenéd a topik címének "szabályait" hiszen ha így gondolkozunk, akkor telefont vinnék magammal és hozatnám az összes többit.

  • Kata
    #30
    Egy kicsit szűk a látókör, ereszd el a fantáziád. Nem ő egymaga épít fel egy ilyet, hanem teló, mérnökök, munkások rendel, szálloda felépít. Nem tudom, hogy van-e olyan szállodalánc tulajdonos, aki fogott valaha is malterosvödröt a kezében...
  • #29
    Az 5. -ös pont szerintem nem a legjobb választás. A szállodalánc-tulajdonosok ritkán erejük teljében lévő tettrekész és cselekvőképes férfiak (magyarán: löttyett vén pöcsök) szóval nem hiszem, hogy épülne ott neked valami, viszont pelenkázhatnád napi 5x :P
  • traXion
    #28
    mostmár van a 2-es pontra is :D
  • Chaos Mad
    #27
    egy újreget.
  • Kata
    #26
    Hányas pont? Mer nem mindegy... :D
  • Kata
    #25
    Fogpiszkálót faragnátok a pálmákból, abból meg kis Eiffel torony maketteket építetek?
  • Hentes Bill #24
    jössz?
  • Hentes Bill #23
    vmi jó bringát, egész nap barkácsolnánk a szigeten
  • Kata
    #22
    Akkor épít kőhajót á lá Flinstones.
  • Kata
    #21
    verziók:

    1. kanos pasit
    2. kettőt az előzőből
    3. a magyar kormányt, aztán jól otthagyom őket
    4. az sg fórumozókat, addig is legalább éri őket a monitor fényén kívül némi természetes fény, és szabad levegő
    5. szállodalánc-tulajdonost, 1 hónapon belül luxusszálló épülne a szigeten - csak nekem
    6. Anettkát űrhajós túlélési gyakorlatra, a majmokat lefizetném, hogy amerre megy kókuszokkal dobálják meg
    7. pénteket

    Ti kifelejtettetek viszont a jó nő mellől valakit, akinek elmesélhetitek, hogy hej de megdugtátok azt a jó nőt.
  • Kit--Kat
    #20
    és ha nincs fa?
  • seAke
    #19
    Hajóácsot
  • Taranov
    #18
    :DDD
  • #17
    Jah, azt már elfelejtettem beírni, pedig onnan jutott eszembe a komment :)
  • repro
    #16
    a "kit vinnél"-t is úgy kell írni... 1x azt hittem, h typo, de aztán megláttam a #1-et.