13
4 giganal nagyobb file ftp-n
  • Harder
    #13
    Wincommander is szépen viszi a 4GB feletti fájlokat, rendszeresen húzok át vele FTP-n gond nélkül (LAN).
  • ThePartyFace
    #12
    flessefikszpépontkom?
  • bld
    #11
    a flashFXP-t énis használtam régebben honnan lehet leszedni?
  • Zsoldos
    #10
    hopsz megtalaltam :)
    a configot bujtam at, es confirmationoknel gondoltam hogy lesz, erre meg kulon menupont van..:) ha mar nem azokhoz tettek legalabb tehettek volna egy uj fulre a config-ba
  • Zsoldos
    #9
    Kerdes: be lehet allitani, hogy megszakadas utan rogton visszacsatlakozzon es NE kerdezze meg resumeoljon-e? Ez igy nem tul hasznalhato, ha allandoan ott kell ulni folott es ok-zni ha megszakad..
  • Zsoldos
    #8
    sot vmelyik meg erthetetlenebb modon 32 bites signedszamban, annak meg mar 2 gb-nal vege van.
  • Zsoldos
    #7
    nemtom miert 32 biten tarolja a legtobb letolto a meretet
  • Zsoldos
    #6
    Vegulis az ftp-ree biztam az atvitelt, flashfxp bevalt szepen.
  • Zsoldos
    #5
    koszi a valaszokat
  • Metwork
    #4
    Flash FXP- ez egy ftp program.
  • mikike
    #3
    mai ajánlatom:
    FDM
  • Zsoldos
    #2
    Ja igen, http-rol is probaltam lehuzni, getright, flashget mind szar. Az egyeduli program ami jol kezeli ezt a file meretet az az internet explorer letoltoje, ami meg nincs joban a resume-al..
  • Zsoldos
    #1
    Udv! tudtok mondani olyan ftp klienst amivel lehet tolteni 4 gb-nal nagyobb file-t? A win commander ftp, bulletproof ftp meg meg nehany mas amit probaltam megorulnek tole
    (nagyon pici filemeretet irnak ki de toltik tovabb max meret fole is, de ha jon egy resumeolas, akkor visszafele kezd menni a szamlalo a vegtelenbe)