403
Vízilabda rajongók fóruma
  • Isthy
    #123
    A Szentesből most igazolt át a Dominohoz, a többi itt megtalálható.
  • Breki33
    #122
  • Breki33
    #121
    Dóri-ról mit kell tudni?
  • Isthy
    #120
    A magyar női vízilabda-válogatott fölényesen győzte le Kína legjobbjait a montreali vizes világbajnokságon.

    Magyarország-Kína 18-4

    Faragó Tamás válogatottjának legeredményesebb játékosa Kisteleki Dóra volt, aki hat gólt szerzett, míg Drávucz Rita ötször volt eredményes.
    Bemelegítésnek jó volt. Szép volt csajok!

  • Viola90s
    #119
    Ja és ilyenkor, ha jól szereplünk, mindig megszoktam nézni vagy az olimpiai vagy a világbajnoki győzelmet is! Úgyhogy tényleg sokat fogok tvzni.
  • Breki33
    #118
    tom én lány fiúra értettem
  • Isthy
    #117
    Akkor sokat fogsz Tv-zni!
  • Viola90s
    #116
    Figyi, ha nagyon jó lesz a meccs, akkor még videóra is felveszem, a döntőt meg biztosan.
  • Breki33
    #115
    kétszer nyerünk?

    tuti?
  • Viola90s
    #114
    Én biztos megnézem kétszer, de csak ha nyerünk Szóval ez már tuti!
  • Breki33
    #113
    ezért jobb az én keresőm P
    nemis
  • Viola90s
    #112
    Ja bocsi, pedig beírtam a keresőbe is és nem dobta ki.
  • Breki33
    #111
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=995445193
  • Breki33
    #110
    nyitottál egy topicot oda nem tudom beirni de van már ilyen

    klikk
  • Isthy
    #109
    Akkor fennmaradunk fél egyig nincs mese!
    Meg amúgy is dolgozó ember lévén melózok délelőtt.
  • Isthy
    #108
    Ha ugyanaz lesz a vége, akkor azt is. Bár akkor szólni kell előre, hogy a gyengébb szívvel rendelkezők is bírják ;-)))
  • Viola90s
    #107
    Az már tuti, hogy lesz közvetítés, mind a fiúk, mind a lányok meccseit az m1 illetve az m2 adaj ÉLŐben! Lesz olyan meccse is a fiúknak ami asszem éjjel fél egykor lesz, azt másnak délelőtt megismétli az m1.
  • Breki33
    #106
    a döntő elejét is?
  • Isthy
    #105
    Ez igaz, de úgy gondolom ott sem fognak, sztem megismétlik az olimpiát
  • Breki33
    #104
    oké de ígyis legfeljebb a csoportmeccseken kaphatnak ki egyszer
  • Breki33
    #103
    hát ott aztán volt keveredés
  • Isthy
    #102
    Persze, a nyerés terhe ott lesz, de úgy sokkal nagyobb lett volna, ha úgy mentek volna oda, hogy még tart a sorozat.
  • Isthy
    #101
    Azt biztosan közvetítik, valszeg az m1 vagy az m2, már csak az úszás miatt is (ugye Gyárfás biztos lerendezi).
  • Breki33
    #100
    az végig lesz mivel meg kell nyerni
  • Isthy
    #99
    Sztem nem baj, hogy most megszakadt a veretlenségi sorozat, legalább a VB-n ez a teher már nem lesz rajtuk.
  • Breki33
    #98
    DE remélem a VB_t igen
  • Isthy
    #97
    Nem akarok pesszimistának tűnni, de a TV csatornákat ismerve reális esélye nem sok van, hogy közvetíteni fogják
  • Breki33
    #96
    A magyar férfi vízilabda-válogatott a horvátok ellen elszenvedett vereség előtt 2004. július 5-én Newport Beachen, az Egyesült Államokban kapott ki legutóbb. A Világliga-selejtezőben az amerikaiak győzték le a mieinket, azóta - egészen szombat estig - valamennyi hivatalos összecsapását megnyerte Kemény Dénes együttese. A tavalyi VL-selejtező maradék találkozóin (3), a VL-döntőben (2), a tavalyi Unicum-kupán (3), az olimpián (7), az idén a szlovákok elleni, június eleji felkészülési partikon (2), az Unicum-kupán (3), a Világliga selejtezőjében (6), valamint középdöntőjében (2) késztette megadásra soros ellenfelét. Ez összesen 28 találkozó! A feledhetetlen sorozatot a horvátok szakították meg, akik azelőtt 2003 júniusában, a szlovéniai Európa-bajnokság elődöntőjében nyertek a magyar gárda ellen.


    Hajrá a 29-esért
  • Breki33
    #95
    Miután a másik mérkőzésen az orosz válogatott 11-8-ra győzött az olaszok ellen, Kemény Dénes szövetségi kapitány együttese tisztán, pontkülönbséggel nyerte meg a csoport küzdelmeit.

    A válogatott a világbajnokságig már nem tér vissza Magyarországra, hanem a tengerentúlon készül. A mieink július 18-án magyar idő szerint este negyed tízkor Románia ellen kezdik meg szereplésüket a montreali vb-n, amelyen címvédőként indulnak.
  • Breki33
    #94
    . FÉRFI VÍZILABDA-VILÁGLIGA, középdöntő. Kiss Gergelyt választották meg a New York-i torna legértékesebb játékosának

    Győzött és csoportelső lett a Kemény-csapat

    NSO, 2005-07-11 09:41



    A horvátok elleni szombati vereség után a magyar férfi vízilabda-válogatott magyar idő szerint ma hajnalban 11-3-ra győzött az Egyesült Államok válogatottja ellen, és ezzel csoportelsőként jutott be a Világliga hatcsapatos, belgrádi döntőjébe. A New York-i középdöntő legértékesebb játékosának Kiss Gergelyt választották meg.



    FÉRFI VÍZILABDA VILÁGLIGA, New York-i csoport, 5. játéknap:

    EGYESÜLT ÁLLAMOK-MAGYARORSZÁG 3-11 (1-2, 1-3, 0-3, 1-3)
    New York, 500 néző.
    Egyesült Államok: Brooks - Bailey, Krumpholz, Powers, Wright, Hudnut 2, Merlo, T. Azevedo, Dornin, Alexander, Smith 1, Buckner, March.
    Magyarország: Szécsi - Varga D. 1, Madaras 3, Steinmetz Á. 1, Kásás 1, Vári, Kiss G. 2, Molnár 1, Biros 1, Kiss Cs. 1, Fodor, Szívós.




    Madaras Norbert három, Kiss Gergely két góllal járult hozzá a magyar együttesnek a házigazdák elleni 11-3-as sikeréhez. A kétszeres olimpiai és világbajnok együttes ellen az első negyedben még viszonylag jól tartotta magát a házigazda amerikai csapat, utána azonban alig-alig volt momentuma a hazaiaknak. Örömteli hír, hogy meggyógyult és ott volt a magyar gárdában az utóbbi napokban betegeskedő Szívós Márton is.

    A torna legértékesebb játékosának Kiss Gergelyt választották meg, aki a Nemzetközi Úszószövetség honlapján így értékelte a mai találkozót:

    "Tegnap egy csomó hiányosság volt a játékunkban, akár a védekezést, akár a támadást nézem. Elég kiábrándító volt. Tegnapig több mint egy éve nem kaptunk ki, de most kilencven százalékot kijátszottunk maguznkból. Egyébként ez a legnagyobb kupa, amelyet valaha nyertem, lehet vagy hat-hét kiló."

  • Breki33
    #93
    ezen már túl vagyunk
  • kiskenus
    #92
    haljon szíven aki ki akarja venni az olimpiai sportágakból a kajak-kenut és a vízilabdát
  • Breki33
    #91
    szupi

    remélem ezeket már adják
  • Viola90s
    #90
    Csoportelsőként jutott be a magyar női vízilabda-válogatott a Viláliga-sorozat oroszországi döntőjébe, miután ma 11-6-ra legyőzte a spanyol együttest az olaszországi Gubbióban a B-csoport második tornájának utolsó, 5. fordulójában.

    A Világliga nyolccsapatos úgynevezett szuperfináléját augusztus 18-21-én rendezik meg az oroszországi Kirisiben.

    NŐI VÍZILABDA VILÁGLIGA, B-csoport, második torna, 5. forduló:
    Magyarország-Spanyolország 11-6
  • Viola90s
    #89
    Végül is nem hiányzik úgy néz ki.
  • Viola90s
    #88
    Hm, Gergely és Szécsi esetében is elmondható szerintem, hogy ha jó napjuk van akkor nem lehet nekik gólt lőni, de ahhoz kell a sziklaszilárd védelem is!
    Steinmetz sajnos tényleg inkább védekező szellemű játékos, nem túl sokat támad, és ha mondjuk figyelemmmel kíséred a kézilabdát is, akkor ott is az a tendencia, hogy egy játékos ne csak védekezzen, hanem támadjon is (vagyis kéziben talán pont fordítva de a lényeg u.a.).
    Most azért nincs a keretben olyan játékos aki csak védekezik, viszont sajnálom hogy a Steinmetz nem lesz ott a vb-n!
  • Breki33
    #87
    kérdés kinek van igaza
  • Breki33
    #86
    Sokan mondják hogy kéne Steimetz és Gergelyt is sokan szidják
  • Viola90s
    #85
    Így van, Primász Ági lemondta azzal az indokkal hogy amíg Faragó Tamás lesz a szöv. kap. addig nem akar válogatott lenni.
    Nem szeretem az ilyet.
  • Viola90s
    #84
    Nagyon szomorú vagyok! Megszakadt a veretlenségi sorozat. De inkább itt kapjunk ki ha már mindenképpen ki kell, mint a világbajnokságon!