403
Vízilabda rajongók fóruma
  • Viola90s
    #163
    Magyarország mellett Oroszország, Szerbia-Montenegro, és Görögország jutott közvetlenül a negyeddöntőbe.

    A 8 közé jutásért:
    Olaszország–Egyesült Államok
    Spanyolország–Kuba
    Horvátország–Ausztrália
    Románia–Németország

    A magyar csapat a Spanyolország - Kuba párharc gyöztesével fog mérközni az elődöntőbe jutásért.

    Azt gondolom Spanyolország lesz az ellenfelünk, akiket idén már vertünk meg méghozzá hazai pályán.
  • Viola90s
    #162
    Azért nem gondoltam volna, hogy ennyire sima lesz, a horvátok egyszerűen nem tudtak mit kezdeni a védekezésünkkel. A gólók amiket dobtubk gyönyörűek voltak, csoda hogy nem szakadt ki a háló!
  • Breki33
    #161
    sima volt
  • Isthy
    #160
    Ez valami gyönyörű volt fiúk!!!

    Magyarország-Horvátország 10:4!!!

    Egy pillanatig sem volt egy szikrányi esélyük sem a horvátoknak. Akkor a fiúknak is pihenő kedd estig és a könnyebb ág.
  • Isthy
    #159
    A jó csapatnak szerencséje is van! ;-)))

    Akkor hétfőn 21:15-kor szurkolás nekik!
  • Viola90s
    #158
    A magyar csapat mellett Kanada, Oroszország és Ausztrália került egyenesen a negyeddöntőbe.

    A nyolc közé jutásért (július 23.):
    (A csoportmásodikok a harmadikokkal - AB, CD)

    Olaszország-Spanyolország 12.00
    Egyesült Államok-Kuba 13.15
    Görögország-Hollandia 17.00
    Németország-Új-Zéland 18.15

    Magyarország a Németország-Új -Zéland párharc gyöztesével mérközik. Azért ez talán a leggyengébb páros.

    Negyeddöntők (július 25.):
    (A csoportelsők automatikusan ide jutottak.)

    Kanada - Görögország-Hollandia győztese
    Magyarország - Új-Zéland-Németország győztese
    Oroszország - Olaszország-Spanyolország győztese
    Ausztrália - Egyesült Államok-Kuba győztese

  • Breki33
    #157
    az jóóóóóóóóóóó
  • Breki33
    #156
    az jóóóóóóóóóóó
  • Viola90s
    #155
    Jaj de jó, ennek most nagyon örülök!!!

    Szép volt csajok!
  • Isthy
    #154
    Csoportgyőztesként egyből a negyeddöntőben!!!

    Magyarország-Spanyolország 8:5

    SZÉP VOLT CSAJOK!!!
  • Isthy
    #153
    21:05-től 22:15-ig m1-en Horvátország-Magyarország
  • Breki33
    #152
    a pénteki hánykor lesz?
  • Viola90s
    #151
    Képzeljétek el fenn maradtam megnézni a meccset, erre a kábeltv-n besz...rt az M1 és alig láttam valamit. Most majd megnézem videóról.
    Azért annyit láttam, hogy nem adtak ki magukból sokat a fiúk. Nem is most kell...
  • Isthy
    #150
    Az első két negyed 4:0-ás vezetése után sztem a horvátok nem erőltették, ellenünk tartalékoltak.
  • Isthy
    #149
    THX!
  • Breki33
    #148
    Érdekes azért a HOrvát-ROman meccs eredménye
  • Breki33
    #147
    A mérkőzés végeredménye:
    11-3
    (3-0, 1-1, 4-0, 3-2)

    Helyszín: Montreal
    Nézőszám: 1000



    11. FINA-világbajnokság, férfi vízilabdatorna, C-csoport



    A magyar válogatott félgőzzel játszva is nehézség nélkül gyűrte le Kanadát, és bár a végén kiengedtünk egy hangyányit, az egy másodpercig sem lehetett kétséges, hogy más dimenziókban pólózik a magyar csapat.

    Ezzel továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezetjük a csoportot, és ha holnapután (illetve már holnap, maradjunk abban, hogy pénteken) nem kapunk ki a horvátoktól, akkor már a legjobb nyolc között vagyunk, és az egyik középdöntős csapattal mérkőzhetünk jövő keddről szerdára virradóra az elődöntőbe jutásért.

    Borítékolható, hogy az a meccs nem lesz ilyen sima.


  • Isthy
    #146
    Ha valaki látta a fiúk meccsét, légyszi írjon róla egy pár sort.
  • Viola90s
    #145
    Mai eredmények:
    SZERBIA ÉS MONTENEGRÓ - JAPÁN 17-5 (4-1, 4-2, 5-2, 4-0) B
    DÉL-AFRIKAI KÖZTÁRSASÁG - SPANYOLORSZÁG 4-11 A
    OLASZORSZÁG - OROSZORSZÁG 4-5 (1:3, 1:1, 0:1, 2:0)(1-3, 1-1, 0-1, 2-0) A

  • Viola90s
    #144
    Nem akartam ilyen erősen fogalmazni, mert ugye ez ellen nem nagyon lehet tenni semmit. De a lányok megmutatták, hogy így is jobbak, ezért (is) nagyon büszke vagyok rájuk!
  • Isthy
    #143
    "Azért a bírók rendesen az macsiknak fújtak"

    Ez bizony enyhe kifejezés, nekem inkább a pofátlanul az amcsiknak fújtak, tűnik helytállóbbnak. A piros lapos kizárással tették fel a koronát szánalmas tevékenységükre.
  • Viola90s
    #142
    Nyilatkozatok:
    Faragó Tamás: „Nagy zivatarban viharos győzelmet arattunk. Komolyra fordítva a szót: azt hiszem, a legfontosabb az volt, hogy bíztunk magunkban. Az látszott és tudtuk is, hogy az amerikaiak fizikailag nagyon erősek, hiszen Amerikában egészen más a felkészülés is, három hónapig súlyzóznak a játékosok.

    A magyar válogatottnál a centerek hiánya továbbra is probléma, ez most is látszott, de jó taktikával megoldottuk a feladatot. Még egyszer mondom, a legfontosabbnak azt tartom, hogy bíztunk magunkban, és az is látszott, hogy nagyon erős a közösségi összetartó erő a csapatban.”


    Mi okozta a legnagyobb nehézséget?
    Drávucz Rita: - Az, hogy az amerikaiak átlagban tíz kiló izommal erősebbek, és a játékvezetők is hoztak néhány érdekes ítéletet. De nem adtuk fel. Sokat jelentett, hogy fórban hatékonyak voltunk, hátrányban pedig jól védekeztünk. A végén úgy tûnt, az amerikaiak is kifulladtak, és már nem tudtak pontosan játszani.

  • Viola90s
    #141
    További eredmények:
    Oroszo.-Görögo.: 4-4 c cs.
    Olaszo.-Kuba: 13-6 a cs.
    Spanyolo.-Kína: 15-3 b cs.
  • Viola90s
    #140
    Nagyon izgalmas meccs volt, én a végén még ugráltam is örömömben.

    A meccshez annyit, hogy nagyon jó csapatunk van ugyanis lélektanilag is nagyon ott voltak ma. Azért a bírók rendesen az macsiknak fújtak. De nem baj nem kell ezzel foglalkozni, a lényeg, hogy szuper jó a csapat és remélem ez nem csak a csoportmeccseken lesz így.
  • Isthy
    #139
    A csajok megverték az amikat 9:8-ra! Hatalmas lépést tettünk a csoportelsőség és az egyenesági 8-ba jutás felé.
    BRAVÓ LÁNYOK!!!
  • Breki33
    #138
    Azért jó ilyeneket olvasni
  • Viola90s
    #137
    Nyilatkozatok:

    Kemény Dénes: „Barcelonában mi nyertük meg a világbajnoki címet, és azért vagyunk itt, hogy ezt a címet megvédjük. Azt gondolom, ha jól játszunk, Kanadát le kell győznünk.”

    Kiss Gergely: „Szerintem remekül kezdtük a vébét. Nagyon jól ismertük a román válogatottat, és az utóbbi két hónapban jó eredményeket értünk el. Úgy érzem, van esélyünk az aranyéremre, de öt-hat csapat megnyerheti. Jól kell játszanunk ahhoz, hogy sikerüljön. Kanada ellen jó védekezésre számítok. Győznünk kell, mert mi vagyunk az erősebb csapat.”

    Vlad Hagiu román szövetségi kapitány: „Nagyon erős csapattal játszottunk, de nagyon szomorú vagyok, mert elmondtam a játékosaimnak, hogy ne azt csinálják, amit a magyarok szeretnének. Igen nehéz játszani ellenük, nem csak nekünk, hanem minden csapatnak. Ennek ellenére tíz góllal veszíteni nagyon rossz, és nagyon dühös vagyok a különbség miatt. Horvátország ellen rendkívül nehéz dolgunk lesz, de a legjobbat kell kihoznunk magunkból.”
  • Viola90s
    #136
    Döntőbe jutást vár a magyar férfi vízilabda-válogatottól a montreali világbajnokságon Kósz Zoltán, a Sydneyben olimpiai aranyérmet szerző együttesünk első számú kapusa. A románok elleni hétfő esti nyitótalálkozó után a Vasas pólósainak jelenlegi technikai igazgatója elmondta: meggyőző teljesítményt látott az egykori társaktól, illetve az utódoktól.
    Kósz szerint Madaras révén - fekete sapkában - egy világklasszis egyéni teljesítményt is láthattunk.
  • Viola90s
    #135
    Még tegnapi eredmények:
    D Csoport:
    Kína - Görögo.:4-11
    Ausztrália - Németo.: 8-9

    C csoport:
    Horváto.-Kanada: 19-4
    Remélem mi még ennél is jobban megverjük Kanadát.
  • Isthy
    #134
    Edzőmeccs lett belőle, a románok gyengültek 2003 óta.
    A Kanada elleni meccs még lazább lesz, aztán majd a horvátok ellen oda kell tenni igazán magunkat, hogy meglegyen a csoportelsőség és a közvetlen 8-ba jutás.

    HAJRÁ MAGYAROK!
  • kaloz174
    #133
    Gratulálok a fiúknak! Ez a csapat már nem görcsöl, ezért tud igazán eredményes lenni. (Gondolom én, de nem vagyok ebben nagy szakértő, de természertesen nagyon szurkolok!)
  • Viola90s
    #132
    Remélem ezt a meccset mindenki látta:
    MAGYARORSZÁG-Románia: 14-4 (C csoport)

    Nyitó meccsnek jó volt, amúgy szerintem semmi izgalom. Öszintén azt hittem a románok ennél azért erősebbek.
    A formánk biztató volt, Madaras nagyon jól játszót, Biros, Kiss, Kásás, de még sorolhatnám. Szép gólokat löttünk, bombagól, ejtés, stb.
    Csak így tovább!
    Következő meccs: szerda 0.55 (m1)Kanada ellen
    Előtte: kedd 16.35 m2 HUN-USA női meccs

    HAJRÁ MAGYAROK!
  • Viola90s
    #131
    Mai eredmények ff csoportm. (nem teljes)
    A csoport:
    Dél-Afrika-Oroszo.:7-11
    Spanyolo.-Oéaszo.:7-5
    B csoport:
    USA-Japán:7-4
    Kuba- Szerbia & Montenegro: 1-21
  • Isthy
    #130
    Magyarország-Románia 14-4

    Ez nagyon sima volt, még ha nem is játszottunk igazán jól. Mondjuk nem is most kell nagyon jól játszani. A védekezés jó volt, a támadásokba már több hiba csúszott, de ez vígan belefért.

    Szép volt fiúk!
  • Viola90s
    #129
    Tényleg nem adják.
  • Isthy
    #128
    Most néztem az MTV honlapját, a spanyolok elleni meccsét a csajoknak megint nem adják, tehát a 3-ból csak 1 csoportmeccsüket láthatjuk.
  • Viola90s
    #127
    Még tegnapi eredmények:
    A csoport:
    Venezuela-Kuba 6-6
    Kanada-Olaszország 8-7
    B csoport:
    Kína-Magyarország 4-18
    Spanyolország-Egyesült Államok 6-6
    C csoport:
    Oroszország-Üzbegisztán 18-0
    Görögország-Új-Zéland 9-4
    D csoport:
    Ausztrália-Németország 15-2
    Brazília-Hollandia 6-7

    A B csoportban természetesen Magyarország vezet.

  • Viola90s
    #126
    De adják, csak a nyitómeccset nem adták
    kedd m2 16.35 Magyarország-USA
    De előtte MA M1 21.05 MAGYARORSZÁG-ROMÁNIA FF CSOPORTMECCS!!!!
  • Breki33
    #125
    Tényleg nem adják a női meccseket?
  • Breki33
    #124
    Hogy értékeli a nyitányt?
    Faragó Tamás:
    Egyórás edzést követően jöttünk a meccsre, amely ugyancsak edzésjellegűnek bizonyult. Ma még egy tréninget tartok a lányoknak, hiszen az amerikaiak és a spanyolok ellen kell majd megmutatnunk, mit tudunk. A Kína ellen nyújtott teljesítmény megfelelt a kívánalmaknak, hiszen jó csapatjátékot láthattam, és szép akciógólokat szereztünk.

    Hogy esett az első meccs?
    Kisteleki Dóra:
    Köszönöm, jól. A Világliga hosszú volt, a második tornára nagyon elfáradtam, így nekem kifejezetten jól jött az ötnapos pihenő. Regenerálódtam, a csapat is remek formát mutatott ma, amelyet szeretnénk megőrizni az egész világbajnokságra. Hat gólt még sosem dobtam a válogatottban, csak a bajnokságban.