24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #473
    Chelsea-Huddersfield 1-0
    12' C.Cole
  • Japep
    #472
    Lentebb megadtál egy linket, hogy azon lehet nézni a meccset. De már nézed?
  • asfa
    #471
    nemá bazzeg a faszfej Huth miatt mindig baj van a köcsög némett keci de rühellem egy nyomorék
  • Japep
    #470
    José Mourinho, az angol Chelsea labdarúgócsapatának menedzsere a londoni együttes mai FA-kupamérkőzése előtt felhívta kiegészítő játékosai figyelmét: "be kell bizonyítaniuk, hogy helyük van a klubnál."

    A Chelsea ma a harmadik ligás Huddersfield együttesét fogadja a Stamford Bridge-en az angol labdarúgó FA-kupa 3. fordulójában. A mérkőzés előtt José Mourinho vezetőedző elmondta: néhány kulcsembere helyett ezúttal mások kapnak bizalmat, ami viszont felelősséggel jár.

    Konkrétan arról van szó, hogy a csapatkapitány John Terry és Frank Lampard pihenőt kap Mourinhótól, míg a Glen Johnson, Robert Huth, Wayne Bridge, Carlton Cole kvartett tagjai közül bármelyik szóhoz juthat.

    "Az FA-kupában megjósolhatatlan dolgok történhetnek, és nem mindig a legjobb csapat nyer – magyarázta a portugál szakember. – Pihentetni fogom Frank Lampardot és John Terryt, de ez nem a felelősség hiányát jelenti. A felelősség ezzel éppen hogy másokra száll át."

    "Johnson, Huth, Bridge és Cole kezdőként lépnek pályára, és ha a játékosok nem tudnak mit kezdeni a felelősséggel, hogy le kell győzni a Huddersfieldet, akkor fölöslegesen vannak itt."

    "Ha szeretnének rendszeresen pályára lépni a Premiershipben, akkor nagyon komolyan kell venniük a mai mérkőzést, és meg kell nyerniük" – jelentette ki Mourinho.
  • asfa
    #469
    ja nem semmi majd megnézem az tuti
  • Japep
    #468
    Azért az elég szép teljesítmény, hogy 99-ben az akkori Chelsea jobban lealázta a ManUTD-t mint most!
  • asfa
    #467
    Chelsea - Huddersfield town közvetités
    itt
  • asfa
    #466
    Klasszikus diadal a SportKlubon!
    Az újonnan indult sportcsatorna vasárnap leadja az 1999/2000-es szezon egyik legemlékezetesebb meccsét, ahol 5-0-ra vertük a Manchester Unitedet!

    2006.jan.8., 19 óra

    A SportKlub csatorna egyelőre kódolatlanul fogható, de februártól már fizetős lesz. Az Arsenal és a Liverpool meccseinek ismétlésén kívül a Premier League 50 legjobb meccsét is műsorra tűzik, így kerültünk mi is a képbe. További információkért olvassátok el a csatorna honlapját, de az biztos, hogy MatávKábelen fogható.


    Statisztika:

    Chelsea - Man Utd 5-0
    1999.okt.3



    Stamford Bridge, v: D.Gallagher
    Gól: Poyet (1, 55), Sutton (16), Berg öngól (58), Morris (82)

    CHELSEA: De Goey - Ferrer, Hogh, Leboeuf, Babayaro - Petrescu (Le Saux 77), Wise (Morris 65), Deschamps, Poyet - Sutton, Zola (Flo 69)
    MAN UTD: Taibi - Irwin, Berg, Stam, Silvestre - Beckham
    (Solskjaer 65), Butt, Scholes (Sheringham 65), Neville - Yorke, A.Cole
    (Wilson 65)
  • bigfoot
    #465
    lol,és még hisznek is benne:)
    na majd kapnak a szájukra:)
  • asfa
    #464
    lol biztos Lampardot el karják vinni!csicskák
  • Sheva
    #463
    jó de annak a hírnek annyi alapja van mint egy doboz mizo tejnek

    lényeg februárban eldől ki a jobb :)
  • Japep
    #462
    Ez olyan, mintha a Chelsea meg akarná venni Eto-t, vagy Ronaldinho-t! Bár a Chelsea Lampard nélkül is jó lenne, a Barca viszont nélkülük igencsak visszaesne!
  • Sheva
    #461
    honnan tudod h retteg?
  • Japep
    #460
    Annyira retteg tőlünk a Barca már most, hogy vinnék a logjobb játékosunkat, ezzel gyengítve a csapatunkat!
  • Japep
    #459
    A Barcelona vinné Lampardot!

    Mourinho szerint esély sincsen arra hogy Lampard elmenjen a Stamford Bridge-ről. Több európai topklubnak felkeltette már az érdeklődését, közülük Barcelona még mindig hiszi hogy magához tudja csábítani Lampardot. Franknak még 3 éve van szerződéséből és a Chelsea reméli hogy a karrierjét a klubnál fejezi majd be. Mourinho véleménye a helyzetről: "Úgy hiszem, hogy mielőtt lejárna a szerződése a Chelsea egy újabb szerződést fog elérakni, ami már a karrierje végéig fog szólni. Úgy gondolom esély sincsen rá hogy Frank a Barcelonába igazoljon. Olyan szerződése van amellyel nem hiszem hogy bármely klub fel tudná venni a versenyt. Nem szorulunk rá hogy játkosokat adjunk el és emellett Lampard imádja a Chelsea-t. Senkire sem cserélném el őt. Az ő teljesítménye egyedülálló."
  • asfa
    #458
    zsír kösz szépen má rakom is be :D
  • Japep
    #457
    Elkészültem!
    Ez lett az első változat:

    Ez a második, ami már sajnos túllépte:

    És a végeredmény, ami a legegyszerűbb, de szerintem a legjobb:

    Nem sértődöm meg, ha nem fogod használni!
  • bigfoot
    #456
    köszi mégegyszer,még eldöntöm melyik legyen a 2 közül,mind2 nagyon jó!!!!!
  • asfa
    #455
    ohh zsír kösz :D
  • Japep
    #454
    És most jöhet az Asfa-é!
  • Japep
    #453
  • asfa
    #452
    zsír jöhet most Essien sérülése után
  • bigfoot
    #451
    Maniche aláírt a Chelsea hez!!kép
  • bigfoot
    #450
    nagyon jók lettek!!!Köszönöm szépen!!
    a 14,6 kb nak megcsinálnád hogy kiírja a végén hogy BigFoot akkor 16k fölé menne?
  • Japep
    #449
    Kész vagyok, de felidegesítettem magam rajta, mert amit kértél akárhogy próbáltam, mindig nagyobb volt 16 KB-nál!
    19,8 KB
    14,6 KB, de ez még nem teljes
    19,3 KB
    A következő lett a végeredmény. Ennek már megfelelő a mérete, de ha nem tetszik, akkor nem sértődök meg, ha nem használod!
  • asfa
    #448
    jo dehát kik vannak ott rajtam kívűl mindenki játszik azt oltodunk ott az más jellegű
  • Sheva
    #447
    az fm 2006 topicban napont 300-400 üzi is szokott lenni :P
  • asfa
    #446
    ja mi vertük az arsenalt idegenben ez a különbség a man utd és köztünk :DDDD
  • bigfoot
    #445
    az a háttér szín jó ami Neked van!
    0-0 az arsenal-mu ez végül is jó nekünk!
  • asfa
    #444
    jaja jo ötlet volt én szerettem eddig is a dartsot de igy meg főleg
  • Japep
    #443
    Láttad már a Bolton topicot amit nyitottam? Eddig nem valami népszerű, főleg a Darts-hoz képest. Ez szerintem tényleg rekord, mert kevesebb mint két nap alatt több mint 200 üzenet van rajta.
  • asfa
    #442
    mi a logo dartsos?hát leeht dartsos is ha nem gond privbe elküldöm aztán elmondom hogy kel a tipust
  • Japep
    #441
    Jó lenne, mert nekem nincs nagy választék.
    Ja, és amúgy dartsos, vagy csak animációs???
  • asfa
    #440
    persze rohadt sokat Gábortol kaptam (Gabber_Saviola) [reklámoz] ja és thx
    adjak betűtipust milyennel lenne jo?
  • Japep
    #439
    Lentebb kérdezted, hogy tud-e valaki valami jó betűtípust. Találtál valahol?
    Amúgy szerintem holnap megcsinálom!
  • asfa
    #438
    jo kösz szépen előre is nekem olyan szin mint a te fejléced és annyi rádbizom hogy chelsea logo valami animácio és Asfa legen a név ha tudsz valami ötletet mert én nem pölö ilyen darts-ra gondolok csak ne ez hanem ilyesmit ha tudsz és ha nem gond
  • Japep
    #437
    Neked is csinálok ha tudok, de te is valami elképzelést.
  • Japep
    #436
    Megteszem amit tudok. Legyen külön háttérszíne, vagy olyan mint a fejléced?
  • asfa
    #435
    fuu nekem is csinálnál egyet?
  • bigfoot
    #434
    hát van,de ha nem tudod így megcsinálni akkor vmi egyszerűbb is megteszi:
    na szóval elmegy egy bigfoot és húzza maga mögött a Chelsea zászlót,címert!és utánna felvillan vmi szöveg Pl hogy BigFoot