24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #1355
    mentem a real topicba fikázni amikor leégtetek 6-1-re?akkor szevasz!és mondd már el kit nem tudnánk megverni?
  • DJ Bee18
    #1354
    át elmondom ha a Chelsea akar AKÁRKIT megver!

    NO COMMENT
  • DJ Bee18
    #1353
    És még a Real Madrid a nagypofájú csapat. A Chelsea szurkolók egy év alatt a nagypofájúság olyan szintjére emelkedtek, hogy az már gusztustalan.
  • asfa
    #1352
    és neked is!ha a Chelsea elkezd nyomni annak nemlehet ellen állni!ez van mindig ha a Chelseanek kell a gól akkor nyom és mázlis golt berugnak de ha nem rugnák be a mzlis golt akkor 5 perc mulva berugnak egy másikat szal ennyi!erről ennyi és a Juventus 200-szor mákosabb csapat!emlékezzünk a Fio-Juve meccsre ahol Toni három kapufát rugott de érdekes a Juve nyert!vagy akár a Palermo-Juve mekkora mákkal nyert a Juve!ugy hogy ennyit erről ki a mákos meg ki nem!!ja és kétlem hogy ennyi meccset csak mákkal lehet megnyerni
  • asfa
    #1351
    át elmondom ha a Chelsea akar AKÁRKIT megver!
  • Kit--Kat
    #1350
    Ezen lehetne vitatkozni, mert 1éltalán nem világverő csapat, a mai cselszi.
  • zambrotta
    #1349
    helló

    először is: azért jöttem, hogy megnézzem ki rúgta a gólokat és nem szarozni akartam a csapatotokat (bár bevallom őszintén jól esne...)

    miután megnézetem, rátaláltam egy mondatra, ami egy pillanat alatt felkúrt, de nagyon: "nincs mázlija a Chelsea-nek..."

    ezt azért tényleg nagy pofátlanság
    szinte minden meccsen egy mákos megpattanós gól és már az újságokban is az van, hogy a szokásos mákos gól és még sorolhatnám...

    FORZA JUVE
  • asfa
    #1348
    ja mert tartalékkal fogunk kiállni!
  • bigfoot
    #1347
    sztem az fa kupában 1-1 lesz,vagy 1 góllal nyerünk
  • asfa
    #1346
    nahát ez az!mentünk a Man Utd topikba fikázni mikor otthon és idegenben is kikapott a Blackburntől?nem!vagy amikor a Real 6-1-re égett?nem! vagy a Barca az Arl.Madridtól kétszer kapott ki?erről ennyit!
  • Japep
    #1345
    Most nem "égés" az, hogy mi kikaptunk, egyszer minden csapat bukik egy nagyot...Azok az emberek az égők, akik nem azt nézik, hogy közel fél éve nem kaptunk ki, hanem azt várják, hogy kikapjunk és akkor jönnek ide fikázni a csapatot...ez kicsit olyan, mitha irigykednének!!! Ezzel csak azt erősítik, hogy megszokott a Chelsea jó szereplése és ha x-el, vagy kikap, az nagy meglepetés!!!
    És még az, hogy mi megvagyunk anélkül, hogy más csapat topikjába mennénk fikázni egy csapat bukását, nem is tudom, mit lehet ezen élvezni!!!
  • asfa
    #1344
    ez az amiről dumáltam amikor vesztünk idejön mindenki és fikázza a Chelseat!de ha elverünk mindenkit semmi mindenki lapít!mindegy kikaptunk ez van!semmi nem történ kikapott itt a Man Utd 4-1re az Arsenal 2-1re ennyi!
  • DJ Bee18
    #1343
    Még szép, hát az eredményjelzőn 3-0 volt, nem mondhatja, hogy nyertek :))
  • Barni
    #1342
    azon nincs mit bevallani, az a tény...
  • asfa
    #1341
    hát azért mi is rughattunk volna!de bevallotta hogy kikaptunk ennyi!
  • DJ Bee18
    #1340
    "Három gól az nagyon sok. Véleményem szerint a játékuk alapján nem érdemeltek ennyit. A második félidőben tíz emberrel védekeztek."

    Azért megszólalt még az igazi énje :DDDDD
  • asfa
    #1339
    Middlesbrough-Chelsea 3-0
    2006.feb.11.

    Gólszerzők: Rochemback 2', Downing 55', Yakubu 68'

    Riverside stadion, 31.037 néző, v: S.Benett

    Middlesbrough: Schwarzer - Parnaby, Southgate (c), Riggott, Pogatetz - Morrison (Boateng 38), Mendieta (Davies 90+1), Doriva, Rochemback, Downing - Yakubu (Hasselbaink 89)

    Chelsea: Cech - Gérémi (Wright-Phillips 46), Carvalho, Terry (c), Gallas (Maniche 16) - Gudjohnsen, Essien, Lampard - J Cole (C Cole 46), Crespo, Robben


    Percről percre:

    2.perc: Vezet a Boró,Rochemback teker a kapuba

    15.perc: Pogatetztől kap egy nagyot J.Cole

    11.perc: Downing nagyot tüzel,Cech véd..

    15.perc: Gallas sérülten lebiceg,ápolni kell...

    17.perc: Egy betekert labda után Cech kiejeti a kezéből,de utána megfogja

    18.perc: Cserél Mourinho: Gallas helyett Maniche jön

    28.perc: Tery fejeli Essien elé a labdát,csak hosszan

    33.perc: Lampard távolról lő, Schwarzer véd

    36.perc: Lampard lő mellé

    37.perc: Schwarzeről kipattan a labda,Crespo nem tud gólt szerezni

    39.perc: Morrison helyett Boateng lép pályára

    41.perc: Rigott fejel fölé

    43.perc: Terry sárgát kap,Mendietának csúszik be

    45.perc: Tovább növeli előnyét a Boró, Downing rúgja a gólt

    FÉLIDŐ

    46.perc:J.Colet Wright-Phillips,Geremit C.Cole váltja

    51.perc:Lampard rosszul ível be egy szabadrúgást

    55.perc:Maniche lő,Schwarzer véd

    60.perc:Downing beadását Essien kifejeli

    63.perc:Egy jó akció után,Robben lő éles szögben fölé

    68.perc: Yakubu 3 gólosra növeli a Boró előnyét

    76.perc:Yakubu lesgólt szerez.

    78.perc:C.Cole kapufát rúg,nincs mázlija a Chelsea-nek...

    80.perc:Yakubu ívelését Cech húzza le

    84.perc:Rochemback hatalmas lövését Cech szenzációsan védi

    90.perc:Yakubut Hasselbaink váltja.

    93.perc:Mendietát Dawis váltja.

    93.perc:Carvalho sárgát kap.

    Véget ér a mérkőzés,a Chelsea kikapott...
  • asfa
    #1338
    mindegy belefér!

    Következő Meccs
    Colchester (Otthon)
    Vas 19 Feb,
  • asfa
    #1337
    hát én biztos voltam abban hogy kikapunk emléxem hogy mind a két nagyot elverte ezért gondoltam hogy ellenünk is felkészül!
  • Japep
    #1336
    Hát ja!
    Ezt azért nem gondoltam volna, hogy pont a M'brough-tól fogunk ennyire kikapni...
    De most látom, hogy a M'brough elveri otthon a nagyokat (Chelsea: 3-0, Man.Utd: 4-1, Arsenal: 2-1)
  • asfa
    #1335
    milyen igaza van!és aki fikázza hogy milyen öntelt Moruinho most jöjjön ide nézze meg hogy elismeri a vereségét!
  • Japep
    #1334
    Mourinho elszenvedte legsúlyosabb vereségét


    José Mourinho a Chelsea mestere bevallotta, hogy a Middlesbrough elleni vereség a legrosszabb ami eddig angliai pályafutásában történt.
    Mint ismeretes a bajnok csapat már a mérkőzés kezdetén hátrányba került, mégpedig a brazil Fabio Rochemback révén, majd az első félidőben Stewart Downing, a másodikban pedig Yakubu Aiyegbeni növelte a Boro előnyét, így súlyos vereséget szenvedett a Lampard vezette Chelsea.


    A mérkőzést követően José Mourinho így nyilatkozott:

    "Mindig rosszak azok a napok amelyeken veszít a csapat, főleg ha ez ritkán történik meg."

    "A Chelseaben eltöltött időm alatt háromszor kapott ki a csapatom a bajnokságban, de kétsétségtelen ez a mai vereség a legsúlyosabb az összes közül."

    "Az előző évadban nem érdemeltük meg a Manchester City és a Manchester United elleni vereségünket sem, de a mait azt igen!"

    "Három gól az nagyon sok. Véleményem szerint a játékuk alapján nem érdemeltek ennyit. A második félidőben tíz emberrel védekeztek. Viszont egy mérkőzés nem 45 percből, hanem 90-ből áll, a Middlesbrough nagyon harciasan játszott, és megérdemelten győztek, mi pedig megérdemelten kaptunk ki."

    "A meccs elején nagyon álmosan kezdtünk és rögtön kaptunk egy szerencsétlen gólt, majd a félidő végén az ellenfél ismét betalált, pedig nem érdemelték meg, hogy kettő góllal vezessenek. Buta gólokat kaptunk, nem figyeltünk és a harmadik találat is ezeknek a következménye volt."
  • banok
    #1333
    Middlesbrough-Chelsea
  • asfa
    #1332
    ez tényleg undorito!kikapunk és minden nagyarcu divatgeci idejön fikázni bezzeg ha elkenjük mások száját a sarokban kussolnak!undorito szokás!
  • asfa
    #1331
    igaz győzzön a jobbik!
  • asfa
    #1330
    hát ja majd meglátjuk!
  • Zséé
    #1329
    Fölösleges így előre firtatni, hogy mi lesz. Én csak azt remélem, hogy egyenlő feltételek lesznek, a többi a csapatokon múlik...
  • bigfoot
    #1328
    remélem úgy lesz mint pool ellen
    ott is előtte rossz meccseink voltak,mindenki leírt minket, és...
  • asfa
    #1327
    végre valaki jol beszélsz!és igaz is teljesen más tét és más hangulat!és Mourinho összeüt valamit amivel továbbmegyünk ez tuti remélem!!
  • REALista
    #1326
    A Barca elleni meccs teljesen más lesz!Nagyobb tét, szinvonalasabb meccs és oda-vissza Chelsea győzelem!
  • asfa
    #1325
    utálom az ilyeneket!legszivesebben leköpném az arcukat az ilyen nagypofáju embereknek már ha emberek!
  • asfa
    #1324
    mennyé má a f***omba
  • Japep
    #1323
    Hát ja, a kis kárörvendők! Pedig én se mentem át a múltkor a real-t szídni a 6-1 után!!!
  • bigfoot
    #1322
    hát igen
    egyebként észrevettétek hogy kikaptunk és hányan benéztek?:)
  • asfa
    #1321
    hát ja reméljük a bajnokság megvan már és a bl is jo lenne már megérdemelnénk!
  • asfa
    #1320
    februári meccsek

    F.A. 19 Colchester United Home 16:00
    U.C.L. 22 Barcelona Home 19:45
    PREM. 25 Portsmouth Home 15:00
  • Japep
    #1319
    Szerintem Mourinho számolgatása miatt nagy volt a nyomás a csapaton!
    A Barca ellen kell majd jól játszani, már úgy is bajnokok leszünk!!!
  • asfa
    #1318
    láttam a meccset csak nem voltam!elég szarul nyomtuk bassza meg a csicska Borugh!Barcát ütni kell!
  • bigfoot
    #1317
    hát tényleg gyenge volt.de van ilyen
    majd a barca meccsen verés lesz,most csak lazulás volt
  • Barni
    #1316
    annak ellenére bajnokok lesztek, de ez most elég gyenge volt