24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #1395
    de kajak!Lampardot is vinni akarták,most Robbent!azt hiszik hogy mennek ezek hülyék! :)
  • bigfoot
    #1394
    á robben tuti nem megy el!barca megakarja szerezni az összesjátékosunk?ez már elég LOL
  • asfa
    #1393
    hát ja Robben sokkal fiatalab,gyorsabb,technikásabb szal sokkal de sokkal jobb játékos!nem éri meg!
  • Japep
    #1392
    Azt elhiszem, hogy Deco szívesen jönne a Chelsea-be, de viszont Robben nálunk állandó kezdő!
    Meg amúgy is elég nagy különbség van a két játékos között (persze Robben a jobb)!
  • asfa
    #1391
    :DDDDDDDAasdas asds dasdasdasd.asd.as.das.d.asd.as.d.sD:s.Dsad
  • Japep
    #1390
    Pont most akartam én is betenni!!!
    :DDDDDDDDDDD
  • asfa
    #1389
    Robbent nem kéne eladni!sőt Deco-ért egy szar üzlet!
  • asfa
    #1388
    Deco-Robben csere a láthatáron?

    Deco csapata, a Barcelona és Robben együttese, a Chelsea abban
    hasonlít egymásra, hogy a hétvégén mindkét gárda - noha vezeti a saját bajnokságát - váratlanul kikapott. A két játékosról azonban nem ebben az összefüggésben ír egy internetes lap, hanem azt taglalja, hogy esetleg helyet cserél a két focista.
    A brazil születésű Deco állítólag az utóbbi időben nem érzi túl jól magát a Barcelonánál, Lionel Messi egyre javuló játéka miatt ugyanis az ő helyzete meginoghat, lehet, hogy egyre kevesebbszer kap lehetőséget a kezdőcsapatba. Ő tehát nem félne belevágni egy angliai kalandba, bár kérdéses, hogy a Chelsea-ben többet játszana-e.
    Arjen Robben szándékait egyelőre nem nem tudni, de vele kapcsolatban a Barcelonának vannak komoly tervei. Igazából a katalán klub kezdeményezte az akciót, Frank Rijkaard érzi úgy, hogy szüksége lenne a fiatal holland focistára. Az ő megszerzése annyira fontos a klub számára, hogy a vételáron túl akár Decót is odaadná érte. Mindenez egyelőre csak az ötlet szintjén vetődött fel, a lap úgy tudja, hogy a Barcelona még nem tette meg a hivatalos lépéseket.

  • asfa
    #1387
    :DDDd probáltam én is de nem sikerült tűrtőztetni magam!
  • Japep
    #1386
    Azért is nem írtam egy ideig, mert olyan ideges voltam, hogy egyszerűen nem tudtam szépen megfogalmazni amit akartam írni ezeknek!
    A takonygombóc még belefért! :)))
  • asfa
    #1385
    kösz hát ja!nem tok mit mondani a jo izlés határain belül!
  • bigfoot
    #1384
    na látom újabb vita kerekedett
    nem értem miért ilyen értetlenek!teljesen egyetértek Asfa lentebb írt véleményével
  • asfa
    #1383
    na én ezt magyaráztam de nem érti meg senki!hiába minden!ideje lesz a házigazda jog!
  • Japep
    #1382
    Miért lennél geci?! Azt meg ki nem szarja le, hogy mit gondolnak rólad ezek a takonygombócok! Nem azért van ez a topic, hogy mindenki itt szídhassa a Chelsea-t, ez Chelsea Fan Club, a gyengébbek kedvéért! Az ilyeneknek el lehetne végre felejteni ezt a topicot! Már tényleg unalmas, hogy ha néha napján kikap a csapat, mindenki jön kárörvendeni, fikázni, okoskodni, stb...
  • asfa
    #1381
    ez oltás már láttam :)
  • Zséé
    #1380
    Micsoda focistákat nevel a chelsea :))
  • asfa
    #1379
    na ezt kitárgyaltuk!gondolom most geci vagyok a szemetekben de mindegy!
  • asfa
    #1378
    bocs erre akartam kilyukadni!
  • asfa
    #1377
    és nem mindenki szertei a másik csapatot csak szerintem ez akár egy forum akár nem ez a topic NEM arra való hogy jöjjenek ilyen gizda csicskák és Moruinho igy csicska meg ugy csicska!pl #1313, #1314
  • Kit--Kat
    #1376
    na ez így már mindjárt más
  • asfa
    #1375
    kérlek en forgasd ki a szavaimat!elmondtam ki-kit!a minden Chelseas 3 embert takar!nemtom mi a vélemnyük de szerintem abban egyetértenek hogy utáljuk az olyanokat aki idetolja az arcát és fikázik!(nem te)
    és nem ezt mondtam hanem van ez a pár csapat aki meg tudja verni akár nagy különbséggel egymást!van több is csak a nagyobb csapatok közül!
  • asfa
    #1374
    Gallas és Drogba feljövőben
    Gallas a hétvégén játszotta a 150. premiership mérkőzését (természetesen az összeset a Chelsea mezében) és mindent összevetve már a negyedik a legtöbb fellépéssel büszkélkedő külföldi Chelsea játékosok rangsorában, de valószínűleg az év végére fel fog jönni a harmadik helyre.

    Íme a rangsor: Gianfranco Zola 312, Eidur Gudjohnsen 255, Marcel Desailly 222, William Gallas 214, Dan Petrescu 208, Frank Lebœuf 204.

    Az Afrika kupán szerzett góljainak köszönhetően Drogba is feljebb lépett a legtöbb válogatott gólt szerző játékosok rangsorában. A gólok számába csak az tartozik bele amit azon idő alatt lő(tt) a játékos, míg a Chelsea játékosa.

    A rangsor: Greaves (Anglia) 16, Flo (Norvégia) 15, Gudjohnsen (Izland) 15, Hilsdon (Anglia) 14, Lawton (Anglia) 14, Drogba (Elefántcsontpart) 12, Forssell (Finnország) 12, Crespo (Argentina) 10, Lampard (Anglia) 10, Bentley (Anglia) 9, Mutu (Románia) 9, Hasselbaink (Hollandia) 7, Petrescu (Románia) 7, Windridge (Anglia)
  • Kit--Kat
    #1373
    Hát ezt 1ből sejtettem, hogy mindenkit megtudtok verni, gondolom ezeknek a csapatoknak beleszólásuk sincs a meccsbe, csak a vereség a szerepük
    Én azt csinálnám, hogy az FA kupát a Liga kupát meg BL-t és a Premiership kupát odaadnám és akkor nem is kéne részt venni, mert ez a felfogás ezt sugalja.
    Nem hiszem el, hogy minden Cselszis olyan mint te.
  • asfa
    #1372
    bocs nem neked szolt nem mondtam hogy pont te!de nagyon sokan igen most te pont nem!legalábbis ha igen akkor gyengéden!
  • asfa
    #1371
    de mégsem mentem oda vereségetek után hogy pff ennyit ér a sok sztár egy rakás fos!hanem mondtam nemtom mit!hogy basszus nem baj majd legközelebb!
  • DJ Bee18
    #1370
    Mellesleg mutass olyan hsz-t, amelyben fikáztam a csapatod
  • asfa
    #1369
    jovvan nem kell lebaszni cask olvass mert ez nagyon idegesítő!#1365
  • DJ Bee18
    #1368
    Gratulálok. Tegyem ezt mindn győzelem után?? Tőled sem láttam egyszer sem ilyet :DD
  • asfa
    #1367
    elmondom neked hogy az Inter,Milan,Juve,Chelsea,Man Utd,Liverpool,Real M,Barca,Bayern uganugy meg tud akárkit verni pl ezek közül!lehet hogy van jobb védelem mégis kevés golt kapunk!nem izgat akármilyen is a csapat!igy jo!
  • DJ Bee18
    #1366
    a védelem szar?

    Nem azt mondta, hogy szar, hanem az átlagosnál jobbak, de azért mégse a legnagyobb sztárok. Olvasd el figyelmesen, ne csak dühöngj.
  • asfa
    #1365
    nem vagyok nagyképű egyáltalán ez az én véleményem!csak kib***ott idegesítő hogy mindenki idetolja az arcát és fikázik!de ha legyőzzük 4-1-re idegenben a Poolt akkor senkinek eszébe nem jut akár gratulálni vagy jok volatok vagy valami!nem de fikázni hogy ilyen csicskák meg olyan gazdag köcsögök arra van ereje mindenkiek!nekem ez a nagy bajom!!
  • Kit--Kat
    #1364
    Montam én, hogy szar?! Csak van klub aminek jobb a védősora, van olyan aminek jobb a csatár sora sőt olyan is van, akinek középpályás sora jobb. Csak ők nincsenek elszállva maguktól, hogy világverők, meg mindenkit megvernek akit akarnak.
  • DJ Bee18
    #1363
    El vagy tévedve. A csapatot fikáztam szted? Csak a szurkolóik el vannak szállva maguktól, a fikázásnak semm köze a nagyképűséghez. Mert az a röhej, miközben ti rengetegszer emlegettétek, hogy a sok nagyképű sztárcsapat bénázik, bezzeg a Chelsea stb, közben ti váltatok igazán nagyképűvé, te legalábbis biztosan, a hsz-eid alapján.
  • asfa
    #1362

    A Chelsea menedzsere nem titkolta: alaposan meglepte csapata sosem látott gyenge játéka.


    A szakember szerint együttesének az tenne most igazán jót, ha két-három napon belül ismét tétmeccset játszhatna, így nem kellene a Middlesbrough elleni vereségen rágódniuk a játékosoknak. Mourinho ezen kívánsága azonban nem teljesül, ugyanis hétvégéig nem javíthatja botlását az éllovas gárda.

    Bár a portugál szakember angliai pályafutása során most kapta a legnagyobb verést (ezelõtt mindössze kétszer kapott ki csapata angol bajnokin), nem keseredett el a 0-3 után.

    - Minden ellenfelünket tiszteljük, és minden mérkõzést maximális koncentrációval kezdünk, és fejezünk be. Éppen ezért nem ággódom, hogy megtörik a lendületünk, megígérhetem, hogy a követezõ fordulóban a régi Chelsea-t láthatják a szurkolóink.
  • asfa
    #1361
    mennyire igaz!nagy része
  • asfa
    #1360
    te nagyeszű!a védelem szar?te eszednél vagy?meg Crespo,Drogba szar?te sem vagy normális!
  • Kit--Kat
    #1359
    Azt nagyon kétlem csatár poszton se vagytok egetverők és a védőitek sem hú de nagyszámok, a középpályátok jó és jól van megszervezve a csapat, ennyi. Ez sehol sem világverő.
  • Japep
    #1358
    "No one likes us"?

    Az elmúlt hónapokban nyilvánvalóvá vált, hogy új közellensége lett a világ futballjának, a Chelsea FC. Talán kicsit erős a megfogalmazás, de a honlapunkra irogató ellendrukkerek hozzászólásaiból egyértelműen süt a gyűlölet klubunk iránt.

    Az angol fociban járatosak tudják, hogy a címben említett idézet a Millwall drukkerek legismertebb rigmusából való. A Millwall szurkolói londoni dokkmunkások, igazi nehézfiúk, akik az ország egyik legkeményebb huligánbrigádját alkották az elmúlt évtizedekben. Nem csoda, hogy "senki sem szerette őket".
    A mi esetünk "kicsit más"... Nálunk az egész probléma 2003 nyarára, vagyis Abramovich szerepvállalására vezethető vissza. Az addigra kb 90 millió fontos adósságot felhalmozó klubot megmentette az akkor még ismeretlen milliárdos pénze. A sztori innentől már ismerős mindenki számára: elképesztő bevásárlás az első nyáron, majd további pénzköltés 2004-ben és 2005-ben, 2005-ben bajnoki cím és Liga Kupa-győzelem!

    Az elsőszámú tüske az emberek szemében az, hogy a Chelsea jelen pillanatban bármennyi pénzt ki tud fizetni egy játékosért, amennyiben klubja hajlandó az üzletbe belemenni. Tény, hogy volt pár olyan játékos, aki nem ért meg annyit, amennyit végül kifizettünk érte.
    Sokan azt mondják, a Chelsea ezzel tönkreteszi a futballt, hiszen a szegényebb csapatok így nem rúghatnak labdába az átigazolási piacon. De
    erre csak azt tudom mondani, nem kötelező a Chelsea-ben játszani! Ha Wright-Phillips úgy gondolja, hogy inkább nálunk ül a padon, minthogy a Man City-ben játsszon tovább, azért nehogy már a Chelsea legyen a hibás! A játékosokért kifizetett nagy összeggel pedig csak támogatjuk a rászoruló klubokat :)

    Miért utálják még a Chelsea-t? Hát persze hogy Mourinho miatt. José szinte a semmiből tűnt fel, és egy év után már szobra van a londoni panoptikumban is. Igen, ő a "Special One" :) Egyedi stílusa miatt tipikusan a vagy-imádod-vagy-utálod kategória. Mourinhot persze lehet utálni, miért is ne... Nagyszájú, arrogáns, de ugyanakkor remek pszichológus és taktikus; a sikerei pedig önmagukért beszélnek. Állandó csatáival eléri, hogy játékosaival kevesebbet foglalkoznak, és emiatt vállalja fel a "céltábla-szerepkört" is. Szerintem remek ötlet :) Hibái persze neki is vannak, voltak felesleges igazolásai, pár taktikai hiba / rossz csere, de egyedülálló mutatói miatt ezeket el lehet nézni neki.

    Ugyancsak nagyon fontos tényező a csapat SIKERESSÉGE. Az elmúlt évtized rapszodikus Chelsea-je után Mourinho "receptje" alapján a mai csapat szinte verhetetlen. A 2004/05-ös bajnokcsapat több rekordot is megdöntött, és a sikersztori azóta is tart. Ekkora előnnyel kevesen álltak az első helyen februárban, és ezt biztos nehéz feldolgozni a mögöttünk álló csapatoknak. Furcsa volt látni, mekkora örömöt okozott az ellendrukkereknek csapatunk veresége. Még a TV-riporter is majd' elélvezett a gólok után. Igen, a Chelsea is emberekből áll, kikaphat. Az eddigi sorozat emberfeletti volt, érett már egy kis megingás. Őszintén sajnálom azokat, akiknek ez a vereség nagyobb örömet okozott, mint saját csapatuk eredménye. Srácok, az elmúlt évtized a Manchester Unitedről és az Arsenalról szólt! Ők voltak a verhetetlenek, a hazai szurkolók kedvencei. Ne haragudjatok, hogy a Chelsea 1955 után ismét összehozott egy bajnoki címet, és most is utcahosszal vezeti a Premier Ligát! Lehet hogy öt éven belül véget ér a csoda, de addig is ki fogjuk élvézni minden egyes percét ;)

    És még egy apró gondolat... A divatdrukkerség. Mivel hazánkban családi ágon nem nagyon öröklődhet külföldi klub iránti szeretet (egészséges esetben :)), ezért a legtöbben magunk választunk kedvenc csapatot. Sokan kedvenc játékos, az elért sikerek vagy egy emlékezetes meccs alapján, páran esetleg ideológia szerint. Közülünk sokan a kilencvenes évek közepén / végén szerettük meg a Chelsea-t, amikor kialakult a "trónkövetelő", szép focit játszó, de sajnos mindig alulteljesítő csapat. Később is megmaradtunk UEFA Kupa-szinten, ezért kevésbé volt közkedvelt a klub. Nem csoda, hogy a mostani (sikeres, eredményes) Chelsea-t sokan megszerették. Nem hiszem, hogy azok az Arsenal/MU/Milan vagy akármilyen fanok, akik itt "divatdrukkereznek" mindenkit, nem a sikerek vagy a jó játékosok miatt kezdték el követni jelenlegi csapatukat. Nézzetek már magatokba! És ilyen alapon azt is ki merem jelenteni, hogy mindenki divatdrukkerként indul, csak valaki megmarad szeretett csapatánál, valaki pedig átpártol máshoz. Amiatt ne utáljunk senkit, mert csak 1-2 éve ismerte meg a csapatot!

    Ezt a cikket amolyan vitaindítóként írtam, tehát várom az ellenvéleményeket is! Viszont az lenne a nagy kérésem, hogy mindezt normális stílusban tegyétek, illetve ne az egyéb hírek hozzászólásaiba írjatok ebben a témában. Legyen itt egy helyen...
  • asfa
    #1357
    és ha ezt csinálod akkor te vagy a gusztustalan!keresgélj hogy Chelsea szurkolo mikor/hol fikázott más topikban mert nem sikerült a meccs nekik?erről ennyit!annyit mondok hogy te guszustalanabbul viselkedsz mint a Chelsea szurkolok és beszélgethetünk arról ki a nagypofáju!
  • asfa
    #1356
    nem emelkedett senki nagypofájuság szintjére csak minden rohadt bunko ember idejön fikázni mert irigykednek!csak azért lehet!de amikor elverünk valakit mindenki meglapul!ez egy undorito szokás utálom az ilyen embereket!látom te is ide akarsz tartozni!ezt nevezik parasztságnak,bunkoságnak!