24199
Chelsea Fan Club
  • DJ Bee18
    #1435
    Arsenal nem lesz ott a BL-ben?
  • asfa
    #1434
    :DD akkor jó!! hát lesz ez az fa kupa mingyá megnézem mikor!és utána a barca elleni blt a viasat3-on közvetitik!!
  • asfa
    #1433
    hát nem tudom!egy picit talán Drogba!igaz Crespo is nagyon jo!más a játékuk de Crespo néha el "hülyéskedi" a helyzeteket de mind kettő nagyon jo!
  • asfa
    #1432
  • horpeti
    #1431
    Én amennyit láttam őket játszani, annyit szűrtem le, hogy levegőben Drogba, amúgy meg Crespot nagyon csípem, bár inkább régebbről, chelseaben sokat még nem láttam. :D

    De az elmúlt hónapokban nem láttam nagyon focimeccset (noTV) :(
    NA de mától.. :P
  • DJ Bee18
    #1430
    egyébként ki a jobb? Drogba vagy Crespo? mert nekem Crespo szimpatikusabb, csak általában csak csere, ha van Drogba
  • horpeti
    #1429
    "fejezzed már be!huzzál innen inkább ne gyere vitázni!csicska!"

    Jaja!! :DD

    Amúgy ma kötik kábelTVm, szal tudok meccseket is nézni...

    Chelsea meccseket mikor nyomják? :)
  • asfa
    #1428

    Közvetítés:
    2006.febr.19 (17)
    Colchester (H)
    FA Kupa
  • asfa
    #1427
    akkor jó :DDDDDD jo itt a hangulat :DDDDDDD
  • horpeti
    #1426
    eddig nem is tudtam, van ilyen topic (túl sok időm nem volt fórumokat keresgetni :D), ha nem írják másikon, lehet sose jöttem volna ide :D

    De most már akkor maradok.. :D
  • asfa
    #1425
    na huzzál innen brádör
  • asfa
    #1424
    béke sorry!akkor ha birod a Chelseat gyakrabban told ide az arcod!
  • zaki
    #1423
    lol :DDDDDDDDDDDDDD

  • horpeti
    #1422
    csak jöttem kötekedni, mert nemteccett a hirtelen oltás szegény gyerekre :D

    Amúgy semmi bajom, és véletlenül még a Chelseat is imádom, szal grr...

    béke?
  • asfa
    #1421
    megnyugtato
  • asfa
    #1420
    na haggyuk a kecibe sorry!
  • DJ Bee18
    #1419
    jártam már így én is :DD
  • DJ Bee18
    #1418
    okés
  • asfa
    #1417
    sorry nem olvastam ebből robbant ki a vita!
  • DJ Bee18
    #1416
    azt bigfootnak írtam... Nézzél szét előbb
  • asfa
    #1415
    te mi a bajod?álljá má le!nem veled beszéltem ezelőtt kérdeztem hogy miért nem normális abramovics?erre megszolalt hogy te beszélsz lol!neked miközöd van hozzá?
  • horpeti
    #1414
    jézusom, az intézetben van net? :)

    mik vannak...

    Hm, szegény Chelsea topic... remélem nem ez a trendi itten.
  • asfa
    #1413
    fejezzed már be!huzzál innen inkább ne gyere vitázni!csicska!
  • horpeti
    #1412
    asfa menjél vissza kapálni, uff...

  • asfa
    #1411
    nics bajom de ez nem ide való jo vicc!menjé kezeltesd magad te!nem kiváncsi a vicceidre senki!
  • DJ Bee18
    #1410
    Mi bajod van?? Kezeltesd magad, viccelődni sem lehet?
  • asfa
    #1409
    és akkor mi van?megteheti!!szevasz mehetsz innen!
  • asfa
    #1408
    hallod menj má innen!
  • DJ Bee18
    #1407
    Úgy vásárolgatna, mint a TESCO-ban :DDDDD
  • DJ Bee18
    #1406
    Még te beszélsz? LOL :DDD
  • asfa
    #1405
    miért nem normális?
  • DJ Bee18
    #1404
    nem normális, ez nem a gombfoci, ez nem a Football Manager :DDDDDD
  • asfa
    #1403
    hmmm ez elég jo ötlet!jo igazolás lenne!épp tegnap dumáltunk a Chelsea-Barca közti igazolásról!de ez jo lenne!
  • Japep
    #1402
    Abramovics a kameruni csillagot ostromolja

    Roman Abramovics hajthatatlan. A Chelsea orosz mágnása újra Samuel Eto’óért csatázik. A Barcelona ászáért felkínált összeg ezúttal 30 millió font. A mohó Abramovics a kamerunitól várja, hogy visszaköltözzön a Chelsea otthonába a szellemes, gólerõs támadójáték.

    Abramovics Afrikába is elutazott, hogy szemügyre vegye a gepárdmozgású Eto’ót, és igencsak kedvére volt, amit látott. A kameruni a vállán vitte csapatát, gólt, gólokat lõtt, Abramovics pedig alaposan beletúrt kiapadhatatlan pénztárcájába és újfent harcba száll Eto’o megszerzéséért.

    A spanyol góllövõlista éllovasa egyébként hetente 60 ezer fontot tesz zsebre a katalánoknál, ám ez csupán aprópénz Ronaldinho 158 ezer fontos heti járandóságához. A Chelsea csábításának ez lehet az egyik fõ támpillére, jelesül minél több pénzt kínálni Samuel Eto’ónak.
  • asfa
    #1401
    majd meglátjuk!
  • Zséé
    #1400
    Jah. Amúgy az ilyen holmi esti hírlap alapján nem venném komoly érdekődésnek eztse :))
  • asfa
    #1399
    biztos vinne de nem fog!ha megnézed aki iránt komolyabban érdeklődünk az nem Barcás!és nemmi kezdeményeztük ezt se!de lényegtelen lehet hogy akkora kamu az egész csak hogy legyen valami hir azért mondták!
  • Zséé
    #1398
    Télleg kicsit irreális lenne a csere, de én már az ilyen pletykákat nem is veszem komolyan (nb1.hu is összevissza írkod amit épp kitalál). Amúgy meg a chelsea is vinne pár játékost tőlünk sztem :))
  • asfa
    #1397
    :DDDDDDDDDd a Barca topikban is benn van a hir és örülnének ám!de ők mondják hogy sza a Chelsea de mégis minket akarnak lefosztani csak majd rájönnek hogy ez merész vállalkozás tulságosan is!
  • Japep
    #1396
    Beakarják magukat biztosítani a 2006/07-es BL-találkozóra!

    :DDDDDDDDDDDDD