24199
Chelsea Fan Club
  • horpeti
    #1475
    Hát jah...

    Mondjuk szerintem egy ilyen óriási futballistától akkor válna meg csak a Barca, ha tényleg kell a della Henryra...mert pont a csúcson levő játékost minek adnának el??? nem logikus!

    mondjuk nekem nagyjából mind1 :))) Mind2 csapatot szeretem azért. :D


    Nem is tudom kinek drukkoljak jövő szerdán... talán a Chelseanek fogok, bár Roni miatt meg a Barcanak :PP

    Majd ott kiderül:D
  • asfa
    #1474
    bár ez jol jönne de semmi tuti hir még!
  • DONGUBA
    #1473
    A SOKADIK TALáLGATáS

    Ismét Chelsea-Eto'o téma
    Írta: Z. Iván
    --------------------------------------------------------------------------------

    Az utóbbi évek során már sokszor fölvetette a nemzetközi sajtó, hogy Samuel Eto'o a Chelsea-be szerződhet a Barcelonából, s most ismét ez a helyzet állt elő. Az ügy kapcsán viszont érdemes megemlíteni: aligha véletlen, hogy éppen az egy hét múlva esedékes összecsapás előtt írtak ismét az esetleges átigazolásról. Így az érvek ellenére inkább csak újságírói kitalációnak tűnik az ügy.

    Azt nem lehet tagadni, hogy Eto'o neve már többször is felmerült a Chelsea kapcsán, először akkor, mikor a játékos még a Mallorca alkalmazásában állt. 2004 nyarán ugyanis a Barcelonán kívül a londoniak is érdeklődtek a támadó iránt, s meg is ígérték Eto'ónak: szerződtetni fogják. Erre azonban nem került sor, a kameruni Barcelonába került összesen 24 millió euróért, s szépen lassan a csatárok legszűkebb elitjébe verekedte magát. Tavaly egy góllal maradt le az Európai Aranycipőről, idén pedig eleddig 20 bajnoki meccsen 18 gólt lőtt.

    Eto'óra jellemző, hogy sokszor nem válogatja meg igazán a szavait, s hajlamos megsérteni az ellenfeleit. Ezt egyszer megtette a Chelsea-vel is körülbelül egy évvel ezelőtt, mikor ismét felmerült a neve a kékek kapcsán. Akkor Eto'o elmondta, hogy őt még Mallorca játékosként sokáig áltatta a leigazolásával a Chelsea vezetése, s mivel később nem is jelentkeztek nála, senki ne várja tőle, hogy majd odaszerződik a nagy pénzek ellenére sem. A Chelsea ugyanis állítólag komoly fizetésemelést ígért a támadónak, később azonban elült a kérdés egészen nyárig.

    Az elmúlt nyári átigazolási szezonban Eto'o ismét a kékek célkeresztjébe került, mivel José Mourinho edző nyíltan hirdette: néhány poszton meg kívánja erősíteni a sokmillió euróból fölépített együttesét. Egy középcsatárt is szeretett volna a portugál, de erre a posztra végül senki nem tudott vásárolni neki Roman Abramovics, mivel a kontinens legjobb támadóit minden klubnál a nem eladó táblával jelölték. A legzajosabb pletyka talán Sevcsenko megszerzéséről szólt, de Eto'o is ott volt a szűkített kívánságlistán, azonban a Barcelonánál a legkecsegtetőbb ajánlatokat sem fogadták el.

    Többek között a nagy érdeklődés miatt is kapott új szerződést a támadó, mely 150 millió euróra emelte a kivásárlási árát. Ezzel elültek a távozásáról szóló találgatások, de most, hogy közeledik a Chelsea-Barcelona BL párharc ismételt kiadása, Angliából megint szárnyra kaptak egyes hírek Eto'óról. A 'The Guardian' brit napilap arról ír, hogy nyáron már tényleg Londonba kerül a kameruni, ahol az Olaszországba visszavágyódó Hernan Crespo, és a kevéssé gólérzékeny Didier Drogba helyét venné át. Az újság szerint Roman Abramovics 45 millió eurót szánna a csatárra, mellyel végre megoldaná a támadóproblémákat. Az érvek között természetesen most is megtalálható, hogy a Barcelona nyáron bizonyosan megvásárolja Thierry Henry-t az Arsenalból, így Eto'o már nem számítana érinthetetlennek, mert lenne megfelelő utóda.

    Az ügy viszont aligha olyan egyszerű, mint azt a 'The Guardian' megszellőztette, mivel nehéz elképzelni Henry érkezésével együtt is, hogy a katalánok megválnának a pályafutása csúcsára csak most érő kamerunitól. Összességében azt nem árt leszögezni, hogy a Chelsea-nél szívesen látnák Eto'ót, ahogy korábban örömmel szerződtették volna Ronaldinhót és Xavit is, a szurkolóknak viszont egyelőre nincs miért aggódniuk.
  • asfa
    #1472
    hát igen a nyilatkozata sokat ront de Ő nagyon jo játékos!mindegy mondom nem tuti de kiv leszek azért nyáron ki fog jönni!
  • bigfoot
    #1471
    egy ilyen hasonló!de nem ő!!aki azt mondja M ról hogy el kalap szar az ne jöjjön ide!!
  • asfa
    #1470
    Middlesbrough (Idegenben) - 11/02/06









  • asfa
    #1469
    hali!hát akkor jó!hiába néha vannak Eto'o-nak beszolásai de nagyon jo gollövő ember lenne!kellene ide egy ilyen!
  • Japep
    #1468
    Én távol voltam, de látom zajlik az élet! Alig egy órára mentem el, de 56 új üzenet volt a topicban! :DDDDDDDD
    Azt hittem, hogy már megint megy a kötekedés, de szerencsére úgy látom, hogy bővültünk egy taggal...ideje volt már!

    Eto'o-ról meg annyit, hogy én egyetértek Asfával!
  • asfa
    #1467
    azt nem vesz nekem Abramovics :DD
  • asfa
    #1466
    ezt nem vágom!de ha igaz akkor kevész az esélye tényleg!
  • asfa
    #1465
    ez igaz!hát igen ő ért hozzá
  • Etelkozi Vata
    #1464
    Szóval Mourinho!
  • bigfoot
    #1463
    vissza térve Eto nyilatkozta egyszer Mourinhonak: bár sokan nagy edzőnek tartják szerintem egy kalap szar
    vagy vmi ilyesmit,szal sztem nem sok esélye van hogy idejön
  • Etelkozi Vata
    #1462
    Majd Mouinho megmondja, kit akar, ő a szakember, ő tudja, kivel erősödne igazán a csapat. Szerintem ő most Torresre szavazna!
  • Sheva
    #1461
    gömbrágóra meg nincs mi? :DDDDDD
  • asfa
    #1460
    szerintem egy Eto'o-val ugyanugy járnánk ezt garantálom!
  • bigfoot
    #1459
    nem azért mondtam azokat csak hogy sztem sokkal jobban járnánk velük
  • asfa
    #1458
    zsebpénzből
  • Sheva
    #1457
    100 milla Sheváért 90 Gilardioért
  • asfa
    #1456
    :DDD dehogynem Abra térdre kényszerít annyi mánit ajánl!
  • Sheva
    #1455


    a Milanból nem adunk el senkit! Főleg nem a két gólgyárosunkat!
  • asfa
    #1454
    mindegy még nem is biztos hogy lesz valami!de azért mert itt van Sheva nem kell Milanos játékosokat felsorolni
  • bigfoot
    #1453
    inkább Gilardino,Sheva,Toni
  • asfa
    #1452
    pedig kellene egy nagyon jo gollövő csatár!Drogba is jo meg Crespo is de kevés
  • bigfoot
    #1451
    hát ez igaz,de nem tom ,sztem inkább ne jöjjön
  • asfa
    #1450
    :dSDAD:ASD:as.d.asd..s.d.asd..asd. igaz xDDD
  • Sheva
    #1449
    jah közbe egy szezonba lő annyi gólt amennyi a magyar bajnokságban összesen esik
  • asfa
    #1448
    nem szimpatikus de hidd el nagy vétel lenne!bár nemtom angolbajnokságban hogy játszana de nem bánnám sőt király lenne ha jönne!bár nem kedvelem én se nagyon!de megérné
  • bigfoot
    #1447
    hát remélem nem jön ide eto!utálom azt a játékost!!nagyon bunkó/paraszt és mindeninek beszól
  • asfa
    #1446
    nyugi szent a béke :DDD
  • asfa
    #1445
    remélem ez a vereség a Middlesbrough ellen nem jelent semmi hullámvölgyet!pont Barca előtti meccsen!mondjuk annyi előnye van a Barcának hogy idegenben kezdenek! :(
  • bigfoot
    #1444
    mit írtál Nekem??itt sem voltam!!!
  • asfa
    #1443
    akkor jó!majd jöjj :D
  • horpeti
    #1442
    hát azt nem szívesen hagyom ki! :))
  • asfa
    #1441
    jaja! bl Chelsea-Barca február 22!az feltétlen kötelező!Szerdai nap!jövő hét
  • horpeti
    #1440
    oksa, faxa.

    Ha szombaton van, akkor még azt tudom nézni, de vasárnap általában vonaton vagy buszon vagyok hazafelé bnőtől (vagy ő van nálam, mivel eddig nem volt TVm, ezért nem néztem, most viszont kiváncsi leszek, hogy annyira szabad leszek-e :D)
  • asfa
    #1439
    :DDDD hát hétévgén általában de vannak olyaok hogy hétközben is van!mint pl ma elmaradott meccsek vagy hétközi forulok!ma csak egy Arsenal-Pool meccs lesz!de általában hétvégén!de mindig irjuk a topikba hogy mikor!
  • horpeti
    #1438
    Oksa, kösz! :)
    Ezt már írtad:
    2006.febr.19 (17)
    Colchester (H)
    FA Kupa



    Amúgy a bajnokik mikor vannak, hétvégén??

    Néha néha láttam bnőmnél percekig vmit, vajon miért csak percekig... :P
  • asfa
    #1437
    viszont a Tottenham nagyon ott van és kiváncsi lenék mit produkálna nemzetközi szinten!
  • asfa
    #1436
    hát megeshet!nem fikázásból de nagyon gyengék most!