24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #1595
    Eto'o: ennyi pénzből újjáépíteném Afrikát

    Samuel Eto'o nem akar hinni a fülének, hogy a Chelsea 41 millió fontot, vagyis több mint 15 milliárd forintot akar fizetni érte. Pár nappal azelőtt, hogy a kameruni Eto'o klubja, a Barcelona a Chelsea-vel játszik BL-meccset, a futballista kijelentette: bolond, aki ennyi pénzt adna érte.
    - Most majd találkozom azokkal a bolond klubvezetőkkel, akik 41 millió fontot adnának értem - mondta Eto'o az egyik brit újságnak. - Miért ilyen sokat? Miről beszélnek egyáltalán? Én ezt nem értem. Szeretem a futballt, de vannak dolgok, amik többet jelentenek nekem. Ennyi pénzből újjá tudnám építeni egész Afrikát. Most azonban nem foglalkozom a Chelsea ajánlatával, csak az foglalkoztat, hogy a Bajnokok Ligája-mérkőzésen gólt vagy gólokat lőjek, és hogy továbbjussunk a következő körbe. A Chelsea edzője, José Mourinho régóta szeretné megszerezni Samuel Eto'ót, mert csatárgondjai vannak. Hernan Crespo elvágyódik a klubtól, és akkor Didier Drogba marad az egyetlen vérbeli csatár a klubnál. A Chelsea hiába fizetne ilyen nagy összeget a kameruni csatárért, és hiába kapna nagyon magas fizetést Eto'o, a futballista úgy érzi, döntésénél nem a pénz a meghatározó. - Ha azért akarsz focista lenni, hogy milliókat keress, nem fog sikerülni -folytatta Eto'o. - Soha nem gondoltam volna, hogy értem valaha valaki ennyi pénzt fog ajánlani, de nem szabad, hogy ez befolyásoljon engem. Az egyetlen dolog, ami fontos, a valódi büszkeség, az, hogy a szüleimnek örömöt szereztem a sikereimmel. Valamint az, hogy miattam egész Kamerun Barcelona-drukker lett, az utcán kék-piros mezben járnak az emberek, ami boldoggá tesz. Ez arra ösztönöz, hogy folytassam, amit eddig csináltam, vagyis a legjobbamat nyújtsam a Barcelonában.
  • báttyó02
    #1594
    :DDDDddd
    ja,és közbe még palermonak is szurkol(t)
  • Etelkozi Vata
    #1593
    Ez a meleg, fernando torres névvel, ronaldinho avatarral. Persze van ilyen, csak fura.
    Szerda para lesz, srácok. Jók, vagyunk, jók vagyunk, de az igazi erőfelmérő csak most jön.
    Mondjuk a Barcanak is, mert eddig a bl-ben sem találkoztak komoly csapattal (Pana, Werder, Udine). A Madridot is akkor verték, amikor azok mélyponton voltak, a Valencia meg el is verte őket (bár az a gól a meleg volt!).
  • fernando torres
    #1592
    hát vagy nem
  • horpeti
    #1591
    azért biztos más lesz a motiváció, és a hozzáállás is a Barca ellen, mint a Colchester ellen! :))


    Gratu Chelsea!
  • asfa
    #1590
    meglesz érzem!meg kell agyalnunk a Barcat!
  • Japep
    #1589
    CHELSEA - Barcelona


    <span class="bb-style-xlarge"><span style="color:blue">MÉG 3 NAP !!!</span></span>
    06.02.22. - 20:45
  • Japep
    #1588
    Rágós falatot nyelt le a Chelsea


    Megszenvedett az FA Kupában a továbbjutásért harmadosztályú ellenfelével szemben a Chelsea.

    A Colchester United Ricardo Carvalho szerencsétlen öngóljával szerezte meg a vezetést a Stamford Bridge-en az elsõ félidõ 27. percében. Paulo Ferreira még a szünet elõtt egyenlített, ám a fordulás után sokáig úgy tûnt, döntetlen marad a vége.

    A csereként beálló Joe Cole azonban tett róla, hogy érvényesüljön a papírforma és a 78., valamint a 90. minutumban is õt ünnepelték a Chelsea-drukkerek. A taps azonban a harmadosztályú kiscsapatnak is kijár, hiszen végig partiban volt nagynevû ellenfelével, amit kevés csapat mondhat el magáról Európában.

    FA Kupa nyolcaddöntõk, vasárnapi mérkõzések:

    Chelsea – Colchester United (III.) 3-1 (1-1)
    Paulo Ferreira (36.), Joe Cole (78., 90.), illetve Ricardo Carvalho (27.-öngól)


    Stoke City (II.) – Birmingham City 0-1 (0-0)
    Forssell (46.)

    Preston North End (II.) – Middlesbrough 0-2 (0-0)
    Aiyegbeni (51., 76.)
  • bigfoot
    #1587
    nah meglett a győzelem!tudtam az lesz beáll nak a cserék és rúgnak gólt:)
  • Kanál
    #1586
    sot battyo urfi is
  • asfa
    #1585
    akkor nem csak én utálom ennyire őket!örömteli pilllanat :D
  • Kanál
    #1584
    en masodszor, tavaly is volt mar egy barkasz elleni meccs :d
  • asfa
    #1583
    a blre térve a tippjeim!akik továbbjutnak szerintem!

    Milan,Liverpool,Lyon,Real Madrid
    Inter,Chelsea,Villareal,Juve
  • asfa
    #1582
    :DDd de nem utoljára!
  • báttyó02
    #1581
    életemben először fogok szoritani a cselzinek :D
  • asfa
    #1580
    legyen igazad
  • Kanál
    #1579
    igy van ^^
  • Kanál
    #1578
    szal a chelsea (Y)
  • asfa
    #1577
    Chelsea - Colchester 3-1

    Stamford Bridge
    V: Gallagher
    G: Ferreira 37', Joe Cole 78', 90' ill. Carvalho 28' (öngól)
    S: Ferreira 33'

    Chelsea: Cudicini - Johnson, Huth, Carvalho, Ferreira - Diarra (J. Cole 46'), Essien, Maniche (Lampard 46'), Duff (Crespo 67') - Wright-Phillips, Drogba

    Colchester: Davison - Baldwin, Brown, Halford, White - Danns, Daguid, Watson, Richard Garcia (Williams 81') - Iwelumo, Yeates (Chilvers 72')
  • báttyó02
    #1576
    szopni fogtok
  • asfa
    #1575
    jok voltunk!nagyon jok!bejött Lampard meg Joe Cole és Crespo már látszott hogy nem hülyüljük el!megérdemelt volt a győzelem!Hajrá Chelsea!
  • Japep
    #1574
    A második félidőben hogy játszottunk???
  • asfa
    #1573
    jaja nah készüljünk a Barca ellen!
  • asfa
    #1572
    FT Chelsea [3 - 1] Colchester U.
    28' [0 - 1] R. Carvalho (o.g.)
    37' [1 - 1] P. Ferreira
    79' [2 - 1] J. Cole
    90' [3 - 1] J. Cole
  • Japep
    #1571
    Így kellet volna az elejétől nyomni!
    3-1 :DDDDDDDDDDDD
  • asfa
    #1570
    mekkora ggóóóóóóóóóóóóóóólllllllll 3-1 ismét Joe Cole
    Szép volt srácok!
  • asfa
    #1569
    góóóóóóóóóóóóóóllllllll 2-1
    Joe Cole
  • asfa
    #1568
    gyerünk ne máááárrr 15 perc van hátra tegyünk már be egyet azt szevasz!ne csináljátok ezt!
  • asfa
    #1567
    gyerünk Hajrá CHELSEA meglesz!
  • asfa
    #1566
    gyerünk srácok meglesz!
  • asfa
    #1565
    nem! izgatottan várjuk!győzzön a jobbik!
  • asfa
    #1564
    értem persze meg mondták hogy milli font a nyereség ha legalább ujrajátszásra kényszeritik a Chelseat ami az egész csapat fizetése!
  • REALista
    #1563
    Azért ez nem teljesen igaz!A kiscsapatoknak ez az egyetlen kiugrási lehetőségük, nem véletlen hogy nagyon küzdenek!!!Ráadásul sokan hiányoznak a Chelsea-ből!
  • fernando torres
    #1562
    nem sok van már február 22. ig.......

  • asfa
    #1561
    HT Chelsea 1 - 1 Colchester U.
    remélem észhez térünk!és nyerjünk!Hajrá Chelsea
  • asfa
    #1560
    nem csak akkor szurkolok!itt örjöngök a tv előtt
  • asfa
    #1559
    mert amit csinálunk az undorito!igy játsunk a Barca ellen kiesünk!nem szeretném sőt jol megkéne verni őket de igy ez fos!amit mutatunk az röhej senki nem csinál semmitt!aki ellen játszunk az egy harmadosztályú csapat röhögve verni kéne!akár kupa akár nem!
  • REALista
    #1558
    Ez meg milyen hozzáállás???Nem csak akkor kell szurkolni ha jól megy a csapatnak!!!!

    Egyébként remélem lenyomjátok a Barkaszt!!!
  • asfa
    #1557
    hallod te nézed a meccset?
  • Japep
    #1556
    Remélem mostmár összeszedik magukat!!!