24199
Chelsea Fan Club
  • bigfoot
    #2361
    thx
    elég szar gól,remélem huth mellőzve lesz egy darabig
  • asfa
    #2360
    ha nem megy akkor frissitgess
  • asfa
    #2359
    ja de
    gol
  • asfa
    #2358
    sajna nemtok
  • bigfoot
    #2357
    remélem marad!
    egyebként a hétvégi gólt feltudja vki rakni?
  • asfa
    #2356
    ez igy igaz :)
  • horpeti
    #2355
    Persze sztár szerintem jöhetne attól még :)))) De a lényeg, hogy a csapatszellembe, a csapatjátékba beleilljen... mert igazán úgy fogja segíteni a csapatot... Murinho épít, és a legóknak illeszkednie kell ..
  • asfa
    #2354
    hát igen!de nem is kell!nagyon jo edző!Abramovics eléggé hülye
  • Redvin
    #2353
    Barmennyire is nagy csapat a Chelsea, azert azt megsem lehet elvarni hogy rogton mindent megnyerjen, es minden cimet meg is vedjen, szerintem nem megy el Mourinho.
  • horpeti
    #2352
    hát igen, Murinho nem sztárokat akar, meg csillivilli marketinget, hanem jó csapatot! és meg is tudja valósítani a dolgokat... remélhetőleg adnak neki időt, butaság lenne elküldeni... Hiszen a csapatépítés nem rövidtávú.. .de hát ők tudják.
  • asfa
    #2351
    Mourinho nyáron távozhat

    Roman Abramovics nincs megelégedve a Chelsea eredményeivel, ezért könnyen lehet, hogy új edzővel képzeli el a csapat jövőjét. José Mourinho utódja Guus Hiddink lehet.
    Roman Abramovics, a Chelsea orosz tulajdonosa két éve leszerződtette José Mourinhót, és kiadta az ukázt: a csapatnak mielőbb trófeákat kell nyernie. A két legfontosabb cím közül eddig csak egyet sikerült megszerezni, az angol bajnoki elsőség mindkét évben összejött (az ideit már nyugodtan meg lehet előlegezni a Kékeknek), a Bajnokok Ligájában azonban egyik évben sem sikerült a döntőig eljutni.
    A hírek szerint Abramovics a portugál szakember igazolási stratégiáját sem tartja jónak, ő inkább sztárokat akar látni a klubnál, míg Mourinho olyan futballistákat, akik beleillenek az általa megálmodott taktikai rendszerbe. A klub bennfentesei közül többen biztosra veszik a portugál távozását, szerintük helyére Guus Hiddinket igazolja le a klubtulajdonos. Ebben az esetben Mourinho minden bizonnyal Olaszországba, az Interhez távozna.
    A szakvezető hevesen cáfol, biztosra veszi, hogy a következő szezonban is ő irányítja a Chelsea-t.
    - Ez a sztori abszolút nonszensz! Badarság, hogy az Interhez tartok, megígérhetem, hogy a következő szezont is a Chelsea-nél töltöm - mondta a tréner.
  • bigfoot
    #2350
    már megcáfolta
  • asfa
    #2349
    Angol bulvárlapok értesülései szerint José Mourinho (képünkön), az angol Premier League-ben listavezetõ Chelsea trénere a nyáron az olasz Internazionale szakmai irányítását veheti át.

    A brit zsurnaliszták tollából azért pattant ki az információ, mert tudni vélték, hogy a portugál tréner összekülönbözött Peter Kenyon általános igazgatóval, valamint Roman Abramovics tulajdonossal.

    - Nem megyek sehová, sem az Interhez, sem máshová! Itt akarok maradni – fakadt ki ingerülten Mourinho a BBC-nek adott interjújában.

    A luzitán vezetõedzõt arrogáns stílusa ellenére imádják a Stamford Bridge környékén, nem véletlenül. Mourinho, miután 2004 májusában megnyerte a Bajnokok Ligáját a Portóval, Londonba szerzõdött és irányításával a Chelsea 50 év után végre bajnoki címet szerzett.
  • asfa
    #2348
    erről van szo :))
  • Redvin
    #2347
    Meg jo hogy nem tudnak vesziteni, nincsenek hozzaszokva :)
  • asfa
    #2346
    igaz de azelőtt a földön ketten rugdosták Duffot
  • McFrost
    #2345
    Gallas tarolt mint el Diablo Pamplonában
  • bigfoot
    #2344
    mi történt?
  • Tomicsek
    #2343
    Bemutatkoztak, kik is ők valójában.
  • McFrost
    #2342
    pfejj b+ undorító Gallas, utcahosszal vezetik a bajnokságot és nem tudnak veszíteni!
  • bigfoot
    #2341
    vki nézi a meccset?mert most sajna nem tom!
    Huth miatt kaptuk a gólt?
  • bigfoot
    #2340
    hát most ez mivolt?
  • asfa
    #2339
    istenem ezektől a botlábu nyomorékoktol kikapunk pff...
  • EOX
    #2338
    88' Fulham 1 - 0 Chelsea
  • misztör frog
    #2337
    Ejnye fiacskám , ilyen modorban nem fórrumozunk!
    Kultúráld magad takonybá:}
  • phall
    #2336
    a kurvaanyád:}
  • asfa
    #2335
    hiányoztak a fáradt vicceid
  • misztör frog
    #2334
    nem kenu:|
  • asfa
    #2333
    Keretek

    Fulham: Warner, Rosenior, Knight, Pearce, N Jensen, Volz, Boa Morte, Malbranque, Pembridge, Brown, John, Radzinski, Helguson, McBride, Christanval, Crossley.

    Chelsea: Cech, Cudicini, Ferreira, Johnson, Terry, Huth, Carvalho, Gallas, Del Horno, Makelele, Lampard, Essien, Geremi, Maniche, Gudjohnsen, J Cole, Duff, Wright-Phillips, Drogba, Crespo.


    Nagy Meccs-Tények

    -A Chelsea 3 meccse veretlen
    -A Fulham 8 pontra van a kieső helytől
    -A Chelsea 43 ponttal előzi meg a Fulhamat.
    -A Fulham az utolsó 4 meccsén kikapott


    Statisztikák

    Fulham

    -16., 32 ponttal
    -Utolsó négy meccsén kikapott.Bolton (i), Arsenal (o), Everton (i) és Liverpool (i)
    -Házi góllövőlista vezető: Collins John 10 góllal
    -Az eddigi 14 otthoni meccséből 9-et megnyert
    -Meccsenkénti lőtt gólok átlaga 1,3
    -Legjobb helyezés amit elérhetnek a 14.hely.
    -Legrosszabb helyezés amit elérhetnek a 16.hely

    Chelsea

    -1., 75 ponttal
    -Ebben az évben csúcsot dönthetnek ha több mint 18 ponttal megnyerik a bajnokságot. A Csúcstartó: a Manchester United 18 ponttal verte az Arsenalt a 1999-2000-es szezonban.
    -Clean Sheet: 15 meccsen kersztül
    - Házi góllövőlista vezető: Frank Lampard 14 góllal.
    -Meccsenkénti lőtt gólok átlaga: 2.0 ezzel 1. a MU-val holtversenyben.
    -Jose Mourinho 103.meccsén ül a Chelsea kispadján
    -Az eddigi 14 idegenbeli meccséből 10-et megnyert


    Érdekességek:

    Fulham

    -Wayne Bridge a Chelsea-ből lett kölcsönadva télen a Fulhamhez.Így a szerződése értelmében nem játszhat a Chelsea ellen
    -Ian Pearce korábban a Chelsea játékosa volt
    -Niclas JENSEN 50. Premiershipbeli meccsét játszhatja

    Chelsea

    -Frank Lampard 50. gólját lőheti a Premiershipben a Chelsea színeiben
    -Njitap Geremi 50. meccsét játszhatja a Chelsea színeiben
    -Eltiltott: Arjen Robben(Még 3 meccsig)


    Tavalyi mérkőzésük

    Fulham 1-4 Chelsea
    2004.november.13 - Vezettef: Uriah Rennie
    Fulham gólszerzői: Diop 57
    Chelsea gólszerzői: Lampard 33, Robben 59, Gallas 73, Tiago 81



    Idei mérkőzésük

    Chelsea 3-2 Fulham
    2005.December.26 - Vezette: Graham Poll
    Chelsea gólszerzői: Gallas 3, Lampard 24, Crespo 74
    Fulham gólszerzői: McBride 29, Helguson 56 (11-esből)

    Örökmérleg

    Craven Cottage-en

    Fulham siker: 4
    Döntetlen: 6
    Chelsea siker: 16

    Összesen

    Fulham siker: 6
    Döntetlen: 15
    Chelsea siker: 32
  • asfa
    #2332
    ilyen ember el kell fogadni!nekem semmi bajom vele
  • REALista
    #2331
    Vazzeg ez kész vicc!Láttam élőben is!Lefelejövet megpaskolta az összes Barca játékost is ezért nem hallani erröl az ügyröl!Nem volt semmi!
  • Japep
    #2330
    Lehet, hogy csak én látom így, de mintha Puyol is és a vele szemben alló is a jelenet végén nevetne!
    Meg Mourinho ismeri is Puyolt...
  • asfa
    #2329
    kajak?
  • asfa
    #2328
    nem ennek semmi!szvsz
  • Redvin
    #2327
    En nagyon szeretem Mourinhot, de ez azert mar tulzas. Nem tudjatok mit tett Puyol amiert ezt kapta, nagyon kivancsi vagyok? Ennek nem lesz semmi kovetkezmenye, nem hiszem hogy a fifa/uefa ezt szo nelkul hagyja?
  • báttyó02
    #2326
    jobban örültem volna ha szájonrúgja puyolt
  • asfa
    #2325
    lol ez oltás ! D:d
  • báttyó02
    #2324
  • Japep
    #2323
    José Mourinho ezután sem fogja be a száját

    José Mourinho, az angol Chelsea labdarúgócsapatának menedzsere az egyik angol bulvárlapban kijelentette: nem érdeklik az őt kritizálók, a jövőben is mindig elmonja majd a véleményét.

    A portugál szakember legutóbb a Barcelona elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő idején került a bírálatok kereszttüzébe.

    A Stamford Bridge-en kívül a legtöbb helyen nem szeretik José Mourinhót, a Chelsea vezetődzőjét, ő azonban újra leszögezte: a stílusán ezután sem változtat. Hozzátette: a sajtó támadásainak hátterében nem más áll, mint az irigység, a féltékenység.

    "Arrogánsnak neveznek, hiúnak és nagyképűnek, de mondtak már rám mindent." –fogalmazott Mourinho a The Mirror című újságban.

    "Nem akadályozhatom meg, hogy ez a jövőben is folytatódjon, de az biztos, hogy soha nem fogok változtatni a stílusomon, és mindig a nevén nevezem majd a dolgokat."

    "A féltékenység, az irigység a hozzá nem értők és a frusztrált emberek fegyvere," – tette hozzá a szakember.

    "Mindezzel csak azt érik el, hogy újra és újra visszapörgetem az életem filmjét, és megnézem, ki voltam, mit csináltam, mit értem el egyedül és az embereimmel, és hogy hányszor mosolyogtam a dolgokon, ahogyan egy jó portugál szokott."

    "Az alatt a két hét alatt, amikor a Barcelona elleni párharcunkról szólt minden, képes voltam felismerni az alakoskodókat, a csúszómászókat, akik eddig lapítottam. Én pedig azt mondom nekik: ’Portugál vagyok, egy igazi portugál’."
  • asfa
    #2322
    hát az télleg vicc!kissé sok