24199
Chelsea Fan Club
  • bigfoot
    #2401
    jah és a csere sor:23 Carlo Cudicini, 29 Robert Huth, 5 Michael Essien, 24 Shaun Wright-Phillips, 9 Hernán Crespo
  • bigfoot
    #2400
    Ferreira játszik Geremi helyett,és Cech visszatér a kapuba
    1 Petr Cech

    20 Paulo Ferreira

    6 Ricardo Carvalho

    26 John Terry (c)

    3 Asier Del Horno

    4 Claude Makelele

    10 Joe Cole

    11 Damien Duff

    8 Frank Lampard

    22 Eidur Gudjohnsen

    15 Didier Drogba


    4-3-3
  • asfa
    #2399
    All-Star gálán a Chelsea

    Los Angeles-i sajtóértesülések szerint az angol bajnokságban listavezetõ Chelsea is meghívást kapott az Egyesült Államok profi labdarúgóligájának (MLS) évente sorra kerülõ All-Star gálájára.
    Az utóbbi négy esztendõben harmadszor fordulna elõ, hogy külföldi egyesülettel csapna össze az MLS válogatottja, amennyiben a londoniak vállalják a fellépést. 2003-ban a mexikói CD Guadalajara, tavaly pedig a szintén szigetországi Fulham volt a vendég az Egyesült Államokban.

    Mivel a tengerentúli szervezõk júniusra tervezik az összecsapást, a Chelsea csak úgy vállalná a fellépést, ha sztárjai nélkül kellene pályára lépnie.
  • asfa
    #2398
    de ugy beszéltük hogy majd talán én leszek!de még nem vagyok egy éve itt
  • DJ Bee18
    #2397
    nem választotok házigazdát? :)
  • REALista
    #2396
    Tudja valaki a Chelsea kezdőcsapatát vagy legalább a meccsre nevezett keretet???
  • asfa
    #2395
    ja de nagyon jo a pool mostanában!
  • bigfoot
    #2394
    elég jó ellenük a stat
    nem kéne elrontani:)
  • asfa
    #2393
    basszus!na mindegy nyerjünk!Hajrá
  • Japep
    #2392
    Van der Sar véleménye Ballackról

    A Manchester United holland hálóőre, Edwin van der Sar a nyáron minden valószínűséggel a Chelseahez igazoló Michael Ballack kilátásairól mondta el a véleményét.

    Bár a Bayern München középpályása korábban szóba került már Sir Alex Ferguson csapatával is, a Bosman szabály által nyáron ingyen szerződtethető Michael Ballack várhatóan a londoni Chelseaben folytatja majd pályafutását. Bosszantó látni, hogy még a United vezetői tovább keresik Roy Keane méltó utódját, Roman Abramovich csapata egy újabb tehetséges játékossal erősödik. Ennek ellenére van der Sar tagadja, hogy a lehetséges történések befolyásolnák őket.

    ”Nemrég amikor Németország ellen játszottunk, hamar észre vettem, hogy nagyon összpontosítanak egy játékosukra. Nekünk hollandoknak viszont több ilyen játékosunk is van.” -mondta a korábbi Fulham játékos

    A kérdés hallatán, hogy Edwinnek jelentéseket kellett leadnia Ballackról a holland portás elnevette magát. Ezután a kapust Michael várható átigazolásáról kérdezgették.

    Áh igen, a Chelsea.” -ismételte meg van der Sar

    Hogy mit tudok mondani?

    Egy kiváló játékost fognak kapni, a már meglévő 24 mellé.
  • horpeti
    #2391
    hajrá hajrá! :)
  • Japep
    #2390
    Francba...
    Azt hittem, ez már a döntő lesz!
  • Japep
    #2389
    Sorsoltak az FA Kupában

    Kiderült, kivel mérkőzik meg a Chelsea az FA Kupa elődöntőjében. A legjobb négy között szóba jöhetett a Liverpool, a West Ham valamint a Charlton - Middlesbrough meccs győztese.

    A sorsolás pedig a következő:
    Chelsea - Liverpool
    Charlton / Middlesbrough - West Ham

    Az elődöntőket az április 22/23-i hétvégén játszák, a szövetség által később meghatározott semleges helyszínen.
    Döntetlen esetén hosszabbítás (és büntetőrúgás) dönt majd, a kupa ezen szakaszában már nincs újrajátszás.

    A Liverpoollal tehát idén ötödször találkozunk, hiszen a két bajnoki meccs (idegenben 4-1, otthon 2-0) mellett a Bajnokok Ligája csoportkörében is összefutottunk (mindkét meccsen 0-0). Bár az egymás elleni eredmények (és a tabellán elfoglalt hely) alapján mi lennénk az esélyesek, a kupákban bármi megtörténhet. Közhely, de igaz!
  • asfa
    #2388
    Újabb vádak a Chelsea ellen

    Az angol labdarúgó- szövetség (FA) szerint a klub nem tudja kontrolálni játékosai viselkedését.

    Az FA ezúttal azért indított vizsgálatot az angol bajnok ellen, mert a Fulham elleni bajnokin William Gallas kiállítása után a csapat játékosai agresszív magatartást tanúsítottak a bíróval szemben (azaz körbeállták a játékvezetőt és hevesen reklamáltak).
    A szövetség Gallast írásban figyelmeztette, egyúttal magyarázatot két mutogatására, a francia védő ugyanis levonulásakor hüvelykujját lefelé tartva jelzett a közönségnek.
    A mérkőzéssel kapcsolatban még egy vizsgálat indult, a szövetség a klubvezetéstől és a rendőrségtől kért információkat a találkozó lefújása után történt ’nézőtéri rendbontásról’ (a Fulham szurkolóinak egy csoportja beszaladt a pályára, ami Angliában már önmagában büntetendő tett).
    A Chelsea-nek mostanában gyakran meggyűlik a baja a labdarúgó-szövetséggel, jelenleg egy másik vizsgálat is folyamatban van a klub ellen, a W.B.A. elleni március 4-i bajnoki alatt történt incidens (Robben kiállítása után perlekedtek a játékvezetővel a focisták, és José Mourinho is elfeledkezett magáról) ügyében.
  • asfa
    #2387
    nem tudok!majd azért körülnézek
  • Japep
    #2386
    Nem tudtok olyan oldalt, ahonnan lehetne Chelsea-s cuccokat rendelni?
    (mez, póló, sál, szilikon karkötő...stb.)
  • banok
    #2385
    Chelsea-Newcastle 1-0
  • bigfoot
    #2384
    nah én is vok,kocsmába néztem most
    jó meccs volt,kár hogy nem lett több gól,de a lényeg a továbbjutás!
  • asfa
    #2383
    na vagyok!nétem a meccset!nagy nehezen de megvan!grat Chelsea Szép volt Terry
  • Japep
    #2382
    Most szedtem le Terry gólját...igaz, hogy szögletből, de nagyon szép!!!
  • Japep
    #2381
    Csak ha döntetlen lenne...DE NE LEGYEN :DDDDDDDDDDDD
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • REALista
    #2380
    Itt nincs visszavágó ugye???
  • Japep
    #2379
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!!!!
    10' CHELSEA [1 - 0] Newcastle
    4' Terry
  • asfa
    #2378
    ja az a nyomorék védő nem kell!Istenem...
  • bigfoot
    #2377
    remélem Huth nem lesz kezdő:)
    kíváncsi leszek hogy áll majd fel a csapat
  • asfa
    #2376
    jaaj az egy kis lökést adna
  • bigfoot
    #2375
    remélem nagy győzelem lesz ma!ráférne a csapatra egy 3-0
  • asfa
    #2374
    Gallas kapós lett Itáliában

    Juventus és AC Milan párharc. Ezúttal azonban nem a pályán, hanem az átigazolási piacon: mindkét olasz gárda igényt tartana William Gallas-ra , a Chelsea védőjére.
    A francia játékos jövője kérdésessé vált a Stamford Bridge-en, így a Juve és a Milan is készen áll arra, hogy ajánlatot tegyen a futballista megvásárlására.
    A Juventus várhatóan megválik Jonathan Zebinától, aki a Tottenham-ben folytathatja, így a zebráknál szükség lesz egy védőre.
    A torinói óriások remélik, hogy a Stadio delle Alpiban „állomásozó” francia kontingens (Lilian Thuram, Patrick Vieira, David Trezeguet) William Gallas nevével bővül.
    A rossonerok az idény végén távozó Jaap Stam és a sokat sérült Cafú nélkülözése miatt számítanának a gall védőre.
  • asfa
    #2373
    A kékek esete a szarkákkal – FA-Kupa előzetes

    Az FA-Kupa mai negyeddöntőjében a Chelsea a Newcastle-t látja vendégül. Kétség sem fér hozzá, hogy José Mourinho (képünkön) együttese idén szeretné megismételni a tavalyi sikersorozatot: akkor a bajnokságot és a Carling Kupát is megnyerték.
    A tavalyi statisztika a Newcastle mellett szól, akkor a szarkák 1-0-ra győzték le a nyugat-londoniakat. Ennek ellenére a bajnokságbeli különbség a Chelsea javára döntheti el a mérkőzést.
    José Mourinho eltiltás miatt nem számíthat a védelemben William Gallas-ra és Del Hornóra. A középpályáról Arjen Robben hagyja ki a találkozót.
    A szarkák is foghíjasan állnak fel: a Newcastle-ben nem léphet pályára Boumsong, miután a vasárnapi Liverpool elleni találkozón kiállították.

    FA-Kupa negyeddöntő:
    Chelsea-Newcastle 21 ó
  • asfa
    #2372
    A Chelsea rekordjai az FA-Kupában

    Carlo Cudicini (képünkön) és Glen Johnson. A két játékos az idei szezon minden egyes FA-Kupa mérkőzésen pályára lépett a Chelsea színeiben. Cudicini ezzel rekordot döntött: ő minden idők legtöbb FA-Kupa találkozón játszó Chelsea labdarúgó.
    A kiírásban John Terry szerezte a legtöbb gólt védőként. Eidur Gudjohnsen Gianfranco Zola után a legtöbbször talált be a Chelsea kupatörténetében.
  • horpeti
    #2371
    nem hinném, hogy Murinho kéri, hogy állíttassák ki magukat :P

    Murinho nem pszichológus, hogy na ne legyél már agresszív :P
  • asfa
    #2370
    Mourinho legsötétebb napja

    A rossz nyelvek szerint José Mourinho napjai meg vannak számlálva a Stamford Bridge-en, így az Internazionale felé tart. A The Sun angol napilap szerint a Chelsea menedzserének a londoniaknál való „uralkodása” alatt a vasárnapi volt a legsötétebb napja.
    Érthető, hiszen a szomszédos Fulham otthonában győzte le a bajnokot 1-0-ra.
    Sőt, kilenc héten belül Mourinho ötödik futballistáját állította ki a játékvezető.
    Nem csoda, hogy az angol lapok máris temetik a portugál mestert.
  • asfa
    #2369
    :Dd jah
  • horpeti
    #2368
    5 év múlva majd visszatérünk a témára :P
  • asfa
    #2367
    majd kiderül
  • Redvin
    #2366
    A Chelseanel nem fog nagy karriert befutni szvsz.
  • asfa
    #2365
    Tinédzsert igazol a Chelsea

    Az Espanyol 15 éves középpályása az angol bajnoknál kezdheti el felnõtt karrierjét.
    Az idén az Espanyol ificsapatában szereplõ Sergio Tejerát nagy ígéretnek tartják, ennek ellenére meglepõ, hogy a Chelsea felfigyelt a játékára. A londoniak készek 250 ezer eurót adni a játékosért, aki nyáron csatlakozhat új csapattársaihoz.
    Tejera elmondta, hogy szeretné követni honfitársa, Cech Fabregas példáját, aki szintén 15 évesen került az Arsenalhoz, most pedig a londoni gárda alapemberének számít.
    - El sem tudom mondani, milyen boldog vagyok! Ilyen fiatalon általában nehéz felkelteni egy külföldi sztárklub figyelmét, nekem mégis megadatott a lehetõség, hogy a Chelsea-nél igazán jó játékos váljon belõlem. Fabregas példája lebeg a szemem elõtt, szeretnék én is hasonló karriert befutni Angliában, mint õ – örvendezett a fiatal futballista.
  • zambrotta
    #2364
    képeket lehet találni valahol a meccs utáni balhéról
  • bigfoot
    #2363
    + még vmi védőt
  • Redvin
    #2362
    Egyebkent meg Ballack nem eleg nagy sztar? Es meg akarnak venni egy csatart is, es a felmerult nevek mind sztarok, szerintem! :)