24199
Chelsea Fan Club
  • chelseafan
    #3165
    Meg amúgyis nagyon jó védő Carvalho, ezt már bizonyította (pl. a BL-ben, az EB-n, a VB-n), Gallas-szal egy szinten vannak kb., de a francia sokoldalúbb, ezért jobb védőnek tartom.
  • EmIn3m02
    #3164
    és amilyen hülye abramovics meg is fogja adni nekünk
  • Redvin
    #3163
    Carvalho biztos hogy nem fog cserepadra szorulni, Mourinho kedvenc jatekosa es raadasul portugal, ami igen csak nagy elony a tobbiekkel szemben.
  • Japep
    #3162
    Ja, Gallas most már szerintem maradni fog, inkább adnák érte Carvalho-t! Ő úgy is cserepadra fog szorulni! Meg amúgy sem nagyon bírom, kicsit buzis a csávó!
    :DDDDD
  • bigfoot
    #3161
    csak a pénzt akarják kihúzni tőlünk
  • chelseafan
    #3160
    Ez a hír csak félig igaz, hisz Mourinho nem akarja elengedni Gallast... A végén szerintem úgyis nálunk fog kikötni A.Cole, bár az Ágyúsok által kért 25 millió font elég sok egy balhátvédért...
  • bigfoot
    #3159
    ez nagyon király lett!!köszi szépen!!!!!!!
  • a zsírkereskedő
    #3158
    gallasszal az arsenal járna jól mi meg colelal bár az tény h akkor csak 2 normális azonos szintű középső védő lesz... huth-ot most ne említsük
  • Japep
    #3157
    Unatkoztam, ezért átalakítottam a logót, és már a mérete is kisebb, mint 8 kB.
    Nem akarom "rádtukmálni", többet nem foglalkozom vele:

  • Japep
    #3156
    Ilyen kis helyre nehéz ennyi mindent besűríteni...
    Ha gondolog a méretét lecsökkenthetem, ha kell egyáltalán!
    Ja, és nincs harag!!!

  • bigfoot
    #3155
    köszi!csak nem látszik benne olyan jól a chelsea címer,és nem engedi feltölteni sem mondván hogy nagyobb mint 8kb
  • bigfoot
    #3154
    nemá!ha elmegy Gallas akkor mindenképp kell egy középső védő csere
  • Japep
    #3153
    Cole-Gallas cserét akar az Arsenal

    Arsene Wenger, az Arsenal menedzsere a francia William Gallast kéri a Chelsea-től cserébe a 25 éves angol válogatott balbekkért, Ashley Cole-ért.

    A Chelsea először Shaun Wright-Phillipset ajánlotta, ám az Ágyúsok fönöke visaszautasította a cserét. A kékek ekkor 16 millió fontot kínáltak, amire az volt a válasz: tárgyalhatunk, de nekünk William Gallas (is) kellene...

    Jose Mourinho egyelőre nem foglalt állást, hiszen Gallasra - ha többnyire csak vészhelyzet esetében is - de folyamatosan szüksége volt. Ám a francia nem tartozik az edző favoritjai közé, így hát lehet, hogy az alku végül megszületik.

    A portugál szakvezető mindenesetre nagyon meg akarja szerezni Cole-t, s mint mondta, az ügy mindenképpen meg fog oldódni még ezen a héten.

  • Japep
    #3152
    Tudom, hogy nem kérted, de csináltam neked egy új logót, mert szerintem a régi nem a legjobban sikerült...(bár akkor jónak tűnt )
    Szerintem jó lett, remélem neked is tetszik, de ha nem használod az se gáz!

  • bigfoot
    #3151
    faternak is állandóan mondtam mecseken,de mindig csak azt mondta hogy csak anyiban hogy ő is fekete,de végre ti is észrevettétek:)
  • Nuno88
    #3150
    téleg :DDD
  • Oziris666
    #3149
    Ja tényleg:D
    Föleg lent azon a 3.képén amikor profilból igy visszanéz!Azzon kiköpött Eddie Murphy
  • bigfoot
    #3148
    szerintetek is hasonlít SWP Eddie Murphyra?
  • asfa
    #3147
    jaja az is kira!
  • Monoton
    #3146
    nekem egyedül a kapuskesztyű tetszik :)
  • a zsírkereskedő
    #3145
    hát majd meglátjuk ... azért a nufcnak sem lehet panasza a kpályára...
  • kuktabá
    #3144
    mijolállrajta a mez!!!

    FORZA DUFF
  • a zsírkereskedő
    #3143
  • a zsírkereskedő
    #3142
    r carlos v a cole a kérdés...
    nálam egyértelműen a cole a nyerő
    r carlos szürke mint a real madrid - maradjon csak ott
    duffért tényleg kár... del hornot nem csíptem bridge párti voltam mindíg is
    és sztem nem csak 3an lesznek folyamatos kezdők...
  • asfa
    #3141
    Ashley Cole már a Chelsea-vel utazhat Amerikába

    Ami az átigazolási mérleget illeti, a Chelsea már most is "plusszban van". Távozott Eidur Gudjohnsen (Barcelona), Asier Del Horno (Valencia) és Damien Duff (Newcastle). Érkezett Salomon Kalou, Jon Obi Mikel, Andríj Shevcsenko, Michael Ballack, és a vezetők visszahívták a Fulhamnek kölcsönadott Wayne Biridge-t is. És még jön Ashley Cole...

    Cole megszerzése ugyan továbbra sem hivatalos, de a vezetők nyilatkozatai folyamatosan ezt erősítik. Azt már kijelentették, hogy hoznak még egy játékost, azt is elárulták, hogy az illető bal oldali védő lesz - s ezzel párhuzamosan Cole egyfolytában távozását erőlteti az Arsenalban.

    Most, hogy Duff hivatalosan is öt évre a Newcastle játékosa lett, fel fognak gyorsulni az események. Gyorsan le kell igazolni a kiválasztottat, mert közelegnek az edzőmeccsek, és utánuk jönnek a tétmérkőzések is. A bulvárhírek szerint Cole már kedden a kékek labdarúgója lehet. A csapat egyébként augusztus 5-én az USA-ban játszik az MLS All Star együttesével, majd a Feyenoorddal és a Celticcel is megmérkőzik a Liverpool elleni Szuperkupa-döntő előtt.
  • chelseafan
    #3140
    Nem biztos, hogy lesz állandó kezdőcsapat, mert a sérülések közbeszólhatnak...:(
  • Redvin
    #3139
    Szerintem meg -Mourinthot ismerve- senki sem biztos kezdo, talan csak Lampard Terry es Cech.
  • a zsírkereskedő
    #3138
    vágom h ő csak akkor hirtelen mondom neee ki a f*:D ez:D:D:D
    kivi leszek obira meg rá...
    de a szezon nagy kérdése h mi lesz a majdnem állandó kezdőcsapat...
    tippek vannak de sztem ballack+seva+lampard+essien+makelele+terry+cech biztosak csak
  • fernando torres
    #3137
    Kalou.
  • a zsírkereskedő
    #3136
    hirtelen nem ugrott be kicsoda is az ott essien mellett...:D
    nekem nem tetszik az új mez...
    gagyi hatása van mint az összes adidasnak meg hülye a szabása
    de nem a mez a fontos:)
    mindent mi nyerünk majd...:)
  • Redvin
    #3135
    Mivan? Kaka nem fogadott el semmit, mivel a Milan elutasitotta a Chelsea ajanlatat, igy a Chelsea (hivatalosan) nem kinalhatott szerzodest, igy Kaka-nak nem volt mit elutasitania.
  • chelseafan
    #3134
    Már megvolt a hivatalos mezbemutató:



  • Monoton
    #3133
    gondolom elfogadta :)
  • Redvin
    #3132
    Szerintem Kaka nem utasitana vissza egy 100 millios ajanlatot, en inkabb ugy mondanam hogy a Milan utasitotta vissza, mivel eloszor a klubbal kell targyalni az atigazolaskor.
  • Japep
    #3131
    Ezek még nem a hivatalos mezbemutató képei, mert az csak 06/07/27-én lesz:
    (Ja, és bocs a képek nagyságáért...)

    Lampard



    Cudicini



    SWP



    Robben



    + Még egy kis videó is !!!

  • bigfoot
    #3130
    huh bázzeg bocsi de tegnap eléggé be voltam állva,most nézem milyen hülyegéseket irogattam:D
  • a zsírkereskedő
    #3129
    semmi azért mert hiányzik a bal hátvéd poszt v ilyesmi...:D
    fiam ki kell neked?:D-seva ballack robi carlos!... meglesz ne aggódj:D
    áá erre nincsenek szavak
  • EmIn3m02
    #3128
    A?SDDS:?_SAD:?S_DA:S?_A:?_SD:SA?D:?_ADS
  • Monoton
    #3127
    :SADASA

    ez lol

    amugy Kaká visszautasította a 100milkó eurós ajánlatot :)
  • Japep
    #3126
    Abramovics megveszi a fiának Roberto Carlost

    A brazil válogatott hátvédje Arkagyijnak, Abramovics 12 éves fiának a kedvenc játékosa, és a nagylelkű papa állítólag megígérte a gyereknek, hogy megveszi neki ajándékba a jelenleg Real Madridban játszó világsztárt.

    A tervek szerint Fabio Capello, a Real Madrid új edzője és Predrag Mijatovic, a spanyol királyi gárda sportigazgatója a közeljövőben a klub vezetőivel együtt találkozik Roberto Carlos-al, hogy megismerjék a kettős állampolgárságú (spanyol és brazil) játékos véleményét arról, hogy maradna Madridban, vagy elfogadná a hírek szerint 4 millió angol font (1 milliárd 610 millió forint) összegű vételi ajánlatot.