24199
Chelsea Fan Club
  • Oziris666
    #3205
    Iszonyat jól néz ki ez az ujjatlan poló amiben edzésen vannak!
  • a zsírkereskedő
    #3204
    kvajó ballack felsője:D
    jó képek:D
    majd itt is mindenki kopasz lesz...:D
    bár drogbának nagyon szar a haja...:D:D:D
  • DjCooll
    #3203
    king képek!! Kénne ebből egy kisebb albumot csinálni nem?
  • bigfoot
    #3202
    nagyon jó képek:D
  • asfa
    #3201
    oltás!
    elég furi Drogba de kellett :D
  • chelseafan
    #3200




    De csúnya Drogba haja


  • asfa
    #3199
    zsír!
    Hajrá Chelsea!
  • chelseafan
    #3198

  • Japep
    #3197
    Lassan már az egész csapat le fogja vágatni a haját "Mourinho-sra" !!!

    Bár szerintem Drogbának elég durván állna...

  • Japep
    #3196
    Ballack új sérója

    Michael Ballack megérkezett az FC Chelseabe. Az első dolog ami megtetszett neki, az az edző frizurája volt, úgyhogy ő is meglátogatta a fodrászt.


    Jose Mourinho :" Azért vágattam le a hajam mert a játékosaimnak sűrűn meg akarom mutatni, hogy nyerni akarok. Az én frizurám példakép kell, hogy legyen ".
    Ballack is harci sérót visel és így úgy néz ki mint a trénere.
    Mourinho nagyon lelkes. " Ő nagy gazdagítása csapatunknak. Ő egy vezéregyéniség és fantasztikus karakter. Van egója és személyisége. Ez az ami fontos az FC Chelseanél ".
    Ballack tegnap már részt vett az edzéseken ma pedig a Hotelban fogják néhány szerencsés újságírónak bamutatni. Az angol sajtó már kíváncsian várja Ballack első angol válaszait.
    Este át kell esnie a hagyományos tűzpróbán a németnek. Minden jövevénynek fel kell álnnia a székre és el kell énekelnie egy dalt.
    Sevcsenkó : " Én is végigcsináltam, We are the Champions számot énekeltem de nem volt valami jó . Zsemlékkel és szalvétákkal dobáltak meg a többiek ".

  • Oziris666
    #3195
    Hajjal???Hol van itt haj?
    Elég sittes a frizuja!És nagyon öregíti xtem!
  • a zsírkereskedő
    #3194
    a klubnak kéne hinni v az uefa.comnak:D
    mourinho meg legalább 3 hete így nyomja
    majd ha beint a mu-nak ilyen hajjal az lesz a poén:D
  • Japep
    #3193
    pl. itt

  • Japep
    #3192
    Az első képek egyike Sheva-ról az edzésen:

    + Őt asszem így még nem nagyon láthattuk :


  • Japep
    #3191
    Mert ahonnan én bemásoltam a hírt (állítólag a hivatalos magyar Chelsea oldalról) össze-vissza írkál...egyik nap miénk, másnap még nem...

  • DjCooll
    #3190
    Nem tujda valaki hogy hol lehet felkészülési képeket találni???
  • bigfoot
    #3189
    hogy hogy??
  • Japep
    #3188
    Már tudom én is...sajnos

  • Kanál
    #3187
    háp háp háp
  • bigfoot
    #3186
    király!!már várom!!
    remélem bosszút állunk az fa miatt!!!
  • Japep
    #3185
    Chelsea - Liverpool
    Community Shield
    augusztus 13.
    15:45 / Sport 1


  • Japep
    #3184
    Gallas hosszabbított

    Hiába szóltak arról a hírek egy ideje, hogy a Chelsea francia védője, William Gallas máshol folytatja, végül maradt a Stamford Bridge-n. A rutinos bekket egy ideig Sevcsenkó ellenértékeként titulálták, és majdnem a Milanhoz igazolt, aztán állítólag, honfitársa az Arsenal trénere, Arsene Wenger vetett rá szemet. A klasszis távozásáról szóló híreket alátámasztotta, hogy a védő maga is úgy nyilatkozott: mindenképpen új kihívásra vágyik, és ezt a Chelsea-nél már nem kaphatja meg.
    A jelek szerint valami az elmúlt napokban változott, hiszen korábbi álláspontját módosítva meghosszabbította korábbi szerződését.

    Remélem ez már nem pletyka... :D

  • chelseafan
    #3183
    Ez még csak pletyka... Meg amúgyis egy kicsit furcsán fogalmaztak: "jövőre John Terry mellett meg akarja szerezni a francia válogatott hátvédjét, William Gallas-t is"
  • bigfoot
    #3182
    ha Gallas elfogadja akkor kész a csapat!
  • Japep
    #3181
    Abramovics megvette Ashley Cole-t

    Cole nem utazott el a Chelsea-vel az Egyesült Állomokba, és Mourinho nem is tervezi új játékosának bemutatását a tengerentúli tornán, így a Chelsea új szerzeménye a tervek szerint csak augusztus 7.-én a Feyenoord elleni, vagy a másnapi, Celtic elleni barátságos mérkőzésen lép pályára a híres kék mezben.
    Jose Mourinho ezzel nem adta fel a csapatépítési terveit, mert jövőre John Terry mellett meg akarja szerezni a francia válogatott hátvédjét, William Gallas-t is. Állítólag Abramovics a 28 éves Gallasnak 5 éves, szintén heti 90 ezer angol fontos fizetést ajánlott.

  • EmIn3m02
    #3180
    midig berakja :D
  • chelseafan
    #3179
    Sajnos még nem írt alá, mert még csak most ajánlják neki a szerződést, de valószínűleg meg fogja tenni, miután visszajön a szabadságáról.
  • bigfoot
    #3178
    mindig berakja sztem
  • fsgh
    #3177
    Japep Te mindig külön beteszed a hozászóásodba azt a userbart vagy az automatikusan van ott?
  • Japep
    #3176
    Azt hiszem mára ennél jobb hírt nem is lehet elképzelni !!!!!!!!!!!!!


  • Japep
    #3175
    Gallas újabb ötéves kontaktust írt alá a klubbal

    [b]Pár hete Gallas még azt nyilatkozta, hogy bár jól érzi itt magát, és sok barátot szerzett itt magának, de a pályafutásának vége közeleg, és szeretne újabb kihívás(ok) után nézni.[b]

    Eddig úgy hírlett, hogy Gallas az AC Milan-ba szerződik, sőt, még Shevchenko átigazolásának időszakában arról is volt szó, hogy beszámítják a vételárba.
    Most Arsen Wenger, az Ágyúsok szakvezetője azon tevékenykedik, hogy megszerezze magának a 29 éves back-et, de most hogy a hátvéd új szerződést kötött, nem valószínű hogy elhagyja a klubot.

  • Japep
    #3174
    Érdekes, az alapemberek + akik szeretnek a Chelsea-ben játszani (pl.: Terry, Lampard, J.Cole...stb), azok mind a világ legjobb edzőjének tartják Mourinho-t, és élvezik a játékot!

    "Ámbár könnyen előfordulhat hogy a távozókból csak a kesrüség beszél,mivel alig kaptak játéklehetőséget és ezért kritizálják a Chelsea-t."
    Ez már inkább hihető...

  • Nuno88
    #3173
    Érdekes

    Megfélemlítések?

    A távozók közül kivétel nélkül emilítik Jose Mourinho edzésmódszereit. Damien Duff azt mondta hogy a Stamford Bridge-en rengeteg olyan játékos van aki csak a pénzt teszi zsebre,játszani viszont nem akar. Eidur Gudjohnsen aki már korábban távozott a Barcelonában még ennél is érdekesebbet mondott. Az izlandi csatár azt állítja hogy a játékosok félnek és rettegnek Mourinhótól és azért nem lehetnek a legjobbak mert félelemből teljesítenek. Ámbár könnyen előfordulhat hogy a távozókból csak a kesrüség beszél,mivel alig kaptak játéklehetőséget és ezért kritizálják a Chelsea-t.

    forrás:foci24.com
  • chelseafan
    #3172
    Én mondtam...
  • asfa
    #3171
    nem hosszabított tudtommal de majd fog sztem bát kitudja...
  • bigfoot
    #3170
    na akkor király!akkor tuti jönnie kell!nem úgy volt hogy Gallas hosszabított?
  • bigfoot
    #3169
    jaja lesz roti rendesen!és az nem is baj!!Gallas meg Carvalho fog küzdeni a belső védő helyért
    bal oldalt meg majd kiderül kijön!de ha menne Gallas tuti jönne egy középső védő
    de sztem inkább egy másik balt keresnek,remélem nem Robi C
  • asfa
    #3168
    ennyi

    Wenger elfelejtheti Gallast



    A Chelsea hallani sem akar arról, hogy átadja a franciát az Arsenalnak Ashley Cole-ért cserébe.

    Ha már Cole-t el kell engednie, Arsene Wenger, az Arsenal menedzsere szerette volna leigazolni William Gallast a Chelsea-től, a Kékek azonban ragaszkodnak a francia védőhöz, és inkább készpénzzel vásárolnák ki az angol válogatott bekkjét.

    Cole szerződésében van egy kitétel, miszerint 16 millió fontért oda igazolhat, ahová akar, ezt szeretné kihasználni a Chelsea, Roman Abramovics már félre is tette az átigazoláshoz szükséges összeget a házi pénztárból.

    A Kékek ragaszkodása Gallashoz meglepő, a francia ugyanis többször is jelezte, hogy nem akar a klubnál maradni, ráadásul jelenlegi szerződése is csak 2007 nyaráig érvényes.
  • Redvin
    #3167
    Na ne viccelj mar. Terry kivetelevel valoszinuleg rotacio lesz, de tuti Carvalho fog tobbet kezdeni, Gallas meg majd Cole-al versenyezhet a bal bekk helyert. Jobb oldalon meg tuti Ferreira lesz a kezdo, aki szinten Mourinho kedvenc, es portugal.
  • Japep
    #3166
    Hát pedig sehogy sem fog beférni a kezdőbe! Bal szélre most veszik A.Cole-t, aztán középen Terry meg ha marad Gallas akkor őt muszály játszatni, jobb oldalt meg Bridge!