24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #3245
    egy bal védő sztem kellene!Bridge nem a világ legjobb bal védője bár nemsokat játszott szal nem leeht iagzán véleményt mondani rola!meglátjuk..mindenesetre nem árthat egy b.védő!!!!
  • bigfoot
    #3244
    hát mivel 1 bal oldali védőnk van ezért kéne még 1!
    plusz középső védő is kéne egy mivel lehet huti is elmegy,de ha nem akkor sem vmi jó csere
  • a zsírkereskedő
    #3243
    aki szabotál az nem kell
    aki valaha is játszott csapatsportot az tudja milyen szar ha valaki nem akar dolgozni
    gallas márpedig nem akar...
    cole meg nem kell mert ott van bridge-aki angol válogatott szóval... felesleges lenne szerintem
    én már csak gallast adnám el és készülhetünk a címvédésre és bl győzelemre nyugodtan...
  • a zsírkereskedő
    #3242
    nem diktátorok ez tény de itt sem azok...
    a real szerintem utoljára 98ban volt jó és azóta ez a marketing-gépezet ...
    nem akarok szavakat használni:D
    imádom a realt de mióta ez megy atlético-s lettem:D un colchonero:) y no madridista...
  • asfa
    #3241
    jaja az oltás sztem :DDDdddddd
  • asfa
    #3240
    Találtam ezeket a képeket a hivatalos oldalon!
    nagyon jók sztem!





  • gabber_saviola
    #3239
    Snoop :O
  • asfa
    #3238







  • asfa
    #3237









  • asfa
    #3236
    Gallas nem ismer tiszteletet


    José Mourinho állítja: Gallas viselkedése nemcsak az ő számára okozott csalódást, hanem az egész csapat számára. A portugál szerint Gallas nem tiszteli társait.

    A Chelsea portugál menedzserének mostanra lett elege William Gallas szabotőr akcióiból, most már nyíltan szembeszállt játékosával, aki az összetűzés után lehet, hogy eléri célját, és valóban távozik a londoni együttestől.

    - Nemcsak én vagyok mérges és csalódott, hanem a csapat minden egyes játékosa is. A Chelsea egy igazi közösség, egy család, és senkinek sem tetszik, hogy az egyikünk a tisztelet teljes hiányát mutatja a többiek felé – szomorkodott Mourinho.
  • hunbasser
    #3235
    nálunk ha vki menni akar,akkor mehet is,ez a különbség
  • bigfoot
    #3234
    hát igan ,már szinte csak az igaz amit a játékos mond:Ö
  • Japep
    #3233
    Ezzel legalább elosztotta a távozásáról szóló kételyeket...ha igaz egyáltalán (mert ugye sok kamuhír van mostanában...)

  • Japep
    #3232
    Drogba tiszta vizet önt a pohárba!

    "Mint mindig, amikor a klub új csatárt igazol, rengeteg dolgot összehordtak rólam. Ennek ellenére még itt vagyok, és még mindig játszani akarok a csapatomnak. A szerződésem 2008-ig szól, így nincs több hozzáfűznivalóm.

    Normális, hogy két bajnoki arany és más kupák megnyerése után néhány csapat érdeklődik, de semmi más. Boldog vagyok, mert José-val vagyok és José tett meg értem mindent. Ez olyan, mint más előszezon - sok duma. Annyit szeretnék csak az embereknek mondani, hogy 2008-ig a Chelsea-nél vagyok, talán tovább is. Egyelőre ezt nem tudni, de boldogan vagyok a klubnál José-val és az összes barátommal - Gérémi, Makelele, Gallas, mindenki"

    José is Drogba-ról beszélt:

    "Didier kulcsfontosságú játékos számunkra. Mondhatják, hogy nem lőtt sok gólt de hozzájárulása a csapat számára nagyon fontos volt. Hiszünk abban, hogy különböző kvalitású játékosok, mint ő, Kalou és Shevchenko együtt játszanak egyszerre, mert hisszük, hogy ez lehetséges. Lehetséges, hogy Drogba segíthet más játékosokat a góllövésben, de ugyanakkor ő több gólt képes szerezni számunkra."

  • bigfoot
    #3231
    nah király,csak kár hogy épp nyaralok...
  • asfa
    #3230
    Közvetítik a hétvégi edzőmeccset!


    Magyar idő szerint szombat éjjel 0:30-kor játszik a Chelsea Chicago-ban az amerikai profiliga All Stars csapatával.
    A meccset vasárnap 19 órakor felvételről leadja a SportKlub csatorna!
    Aki nem bírja kivárni, vagy nem tudja fogni az adást, élőben is megnézheti az interneten, a PPStream program segítségével!(telepítési infó: pplive.uw.hu).
  • DJ Bee18
    #3229
    de mégse diktátor a vezetőség :)
  • asfa
    #3228
    A Chelsea és José Mourinho is bűnös


    A Chelsea portugál menedzserét elmarasztalta az angol szövetség, amiért megpróbálta leigazolni Ashley Cole-t.

    A szövetség rendelkezése szerint egy szerződéssel rendelkező játékost sem hivatalosan, sem nemhivatalosan nem kereshet meg egy másik klub, a futballista egyesületének engedélye nélkül. A Chelsea és Cole esetében azonban pontosan ez történt, így a futballistát és a szakembert is bűnösnek mondta ki az angol labdarúgóliga.

    A feleknek lehetőségük van megvédeni magukat, és két héten belül fellebbezni a döntés ellen. Amennyiben nem sikerült tisztázni magukat, a liga várhatóan pénzbüntetéssel sújtja őket, de súlyos esetben akár pontlevonás is fenyegetheti a Chelsea-t.
  • bigfoot
    #3227
    hát sajna Gallas menni akar:(,viszont akkor sűrgősen kell venni egy középső védőt
    ha meg nem jön Cole akkor meg egy baloldalit,pl Lahm
  • asfa
    #3226
    háát nemtom!gyorsan kéne nézni mást sztem mert Cole már nem lesz meg!
  • asfa
    #3225
    jah..pedig jo játékos!
  • Japep
    #3224
    A végén Gallas majd nem elhagyni akarja a Chelsea, hanem menekülni fog!!!

  • Japep
    #3223
    Remélem még meg tudjuk szerezni Cole-t, de ilyen áron szerintem nem kell...

  • Japep
    #3222
    Mezvita a 13-as szám körül

    Történt ugyanis hogy Michael Ballack kérte hogy had legyen övé a 13-as mez,mivel a Bayern Münchenben is azt hordta. Csakhogy: ezt a számot már William Gallas viseli,így Ballacknak a 19-es jutott. A francia hátvéd viszont távozni akar a Chelsea-tól és tüntetően bejelentette hogy beteg. Erre Jose Mourinho válaszlépésként megvonta Gallastól a 13-as mezt és Ballacknak adta.

  • asfa
    #3221
    Ez Viszont nem jó hír


    A Chelsea elbukta Cole-t


    Úgy tűnik, hogy a Chelsea nem tudja megszerezni Ashley Cole-t: az Arsenal nevezte BL csapatába a válogatott védőt.

    Az Ágyúsok 25 játékost neveztek a Bajnokok Ligájába, s a listán szerepel Ashley Cole neve is. Ettől még persze eladhatják őt, de ha a védő csak egyetlen percre is a pályára lép az Arsenalban, akkor más csapatban már nem szerepelhet, tehát a Chelsea is csak a hazai porondon szerepeltethetné Cole-t. Már pedig nem túl valószínű, hogy Jose Mourinho leigazolna egy olyan játékost, aki a nemzetközi porondon nem segítheti a csapatot.

    Az Arsenal a BL selejtezőjében a Croatia Zagreb együttesével találkozik majd.
  • asfa
    #3220







  • Matthewpamer
    #3219
    gyere már msn
  • Oziris666
    #3218
    Hát több mint neked!!!
  • a zsírkereskedő
    #3217
    én ezt mondanám a realnál is...
    temetős csapat szóval jobb ha nem beszélsz ilyenekről nekünk...
  • Redvin
    #3216
    Talan mert meg nem sikerult megfelelo utanpotlast igazolni a posztjara. Szerintem ha A. Cole-t megszerezzuk (idoben) akkor elmehet Gallas is. Egyebkent en sem ertem teljesen, iden meg legalabb kapnank erte penzt, jovore meg ingyen fog elmenni.
  • DJ Bee18
    #3215
    ha valaki nagyon el akar menni, miért nem engedik el?? Sztem egy kényszerből ott maradt játékos nem hasznos annyira
  • DJ Bee18
    #3214
    hát egy-két játékos helyében pattannék onnan :)
  • Redvin
    #3213
    Igaza van, de kulturaltabban is megfogalmazhatta volna :D
  • Japep
    #3212
    Mourinho a diktátor

    "Azt, hogy ki fog irányítani, azt majd én eldöntöm, mert csak és kizárólag az én döntésem. Engem abszolút nem érdekel, hogy egyes játékosaim mit szeretnének, a csapat az első. Ha akarom, akkor Ballackot két hónapig a tartalékban játszatom. Nem áll szándékomban egy játékosomat sem bántani, de nagyon nem tolerálom, ha beleszólnak a dolgomba." - mondta Mourinho a klub hivatalos honlapjának.

  • hunbasser
    #3211
    és le is vágatta...XD
    amúgy ide nem kéne hg?
  • bigfoot
    #3210
    nemá:(((
    akkor viszont kell egy középső védő!
  • báttyó02
    #3209
    |-:
  • asfa
    #3208
    ennyi sztem Gallas megy el.. :((((
  • asfa
    #3207
    A Chelsea hadat üzent saját védőjének

    William Gallas nem jelent meg a Kékek egyik edzésén, a klub vezetése 80 ezer fontos büntetést rótt ki rá.

    Egy ilyen kihágásért általában nem jár ekkora büntetés (mintegy 30 millió forint), de a klub vezetése megunta, hogy a francia védő szabotálja a munkát abban bízva, hogy így talán elhagyhatja a csapatot.

    Mellékbüntetésként Gallas elvesztette kedvenc mezszámát is, a 13-as mezben a következő szezonban nem ő, hanem Michael Ballack szerepel majd.

    A hátvéd szerződéséből még egy év van hátra, s bár a Chelsea hosszabbítani szeretne, a játékos hallani sem akar erről az opcióról, sőt, már az utolsó szezont sem töltené a Stamford Bridge-en.
    José Mourinho leszögezte: minden csapattagra ugyanazok a szabályok vonatkoznak, ezért Gallas sem engedhet meg magának többet társainál.
  • Matthewpamer
    #3206
    csak nekik van izom a kezükön de neked...
    xDD