24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #3326
    Sevcsenko áll a kihívás elébe


    A dartstól sem ijed meg a Chelsea új csatára.
    John Terry kis túlzással darts-őrültet csinált a Chelsea teljes keretéből. Az angol bajnok játékosai az edzések után gyakran maradnak a Stamford Bridge-en, és hihetetlen csatákat vívnak a céltábla előtt. Az új szerzemény Andrij Sevcsenko ettől a kihívástól sem ijed meg, noha Ukrajnában korántsem olyan népszerű ez a szép sportág, mint mondjuk Angliában vagy Hollandiában.
    - Korábban, amikor még jóval fiatalabb voltam, én is dartsoztam - mondta az ukrán csatár. - Alig várom, hogy játsszunk egy partit az edzőpályán.
  • asfa
    #3325
    ugytom igen!
  • bigfoot
    #3324
    holnap lesz a köv ugye?
  • asfa
    #3323
  • Japep
    #3322
    Chelsea - Feyenoord
    1 - 0


    Gól: 75' Lampard



    Feyenoord (4-3-3) Lodewijks (Timmer 60); Collen, Greene, Vlaar, Drenthe (Hofs 34); Theo Lucius (Davids 86), De Guzman (van Hooijdonk 77), Bosschaart; De Ceulaer (Vincken 67), Kuyt (c), Kolkka.

    Chelsea (4-3-3) Cudicini; Gérémi, Ferreira, Carvalho, Bridge (Terry h-t); Ballack, Essien (Diarra 62), Lampard (c) (Mikel 74); Kalou (Woods 88), Shevchenko (Wright-Phillips 62), Robben (Drogba h-t).

  • asfa
    #3321
    Ashley Cole-t nem nevezték a BL-selejtezőre

    Az Arsenal labdarúgócsapatának vezetősége nem nevezte Ashley Cole-t a Dinamo Zagreb elleni keddi Bajnokok Ligája selejtezőre.

    Ez valószínűleg azt jelenti, hogy az angol válogatott balhátvéd a Chelsea-hez igazol, ugyanis ha pályára lépne Horvátországban, akkor a Kékek már nem tudnák alkalmazni a legrangosabb európai kupasorozatban.

    José Mourinho együttese hosszú ideje kacérkodik a futballistával: tavaly júniusban a Chelsea-t és magát Cole-t is megbüntette az Angol Labdarúgó Szövetség (FA) fegyelmi bizottsága, miután az Ágyúsok belegyezése nélkül kezdtek tárgyalásokba.

    Cole-nak állítólag erőnléti gondjai is vannak, brit lapok szerint azonban az elmaradás oka egyértelműen a tárgyalás. Azt is tudni vélik, hogy Cole maga kérte, hogy ne játsszon a találkozón, mert ebben az esetben más klubban már nem szerepelhetne európai kupameccsen a 2006/2007-es szezonban.

    Az Ágyúsok nem számíthatnak a selejtezőn kapusukra, Jens Lehmannra sem, akit az FC Barcelona elleni BL-döntőn állítottak ki.


    Adu jobb meccsre számított

    A 18 éves zseni akinek nagy esélye van, hogy hozzánk kerüljön és állandon azt hangoztatja, hogy a Chelsea a világ legjobb csapata most kicsit csalódott. Érzése szerint nem kell kifogásokat keresi. A Chelsea-nek rossz napja volt és kész, legalábbis szerinte.

    "Mi most tartunk a bajnokság közepén és fittek vagyunk, ők nem. Ezek az emberek ki vannak éhezve a sikerre és nehezen törödnek bele a veserégbe. Nagy álmom, hogy egyszer egyilyen csapatban játszhassak." - hangoztatt Adu.


    A Chelsea ellopja a fiatalokat

    "Nem minden a pénz. Ők ki tudják vásárolni a fiatalokat. Ez azért igazságtalan, mert mi kineveljük őket, ők meg egyszerüen elviszik innen, mire játszatni tudnánk őket. Scott Sinclar 17 éves, és 9 éve van a klubunknál, de mire beépítenénk, elviszik, Hogy miért hagyjuk? Mert a pénz beszél sajnos. Szeretnénk, ha az UEFA kitalálna vmi szabályt, mert így a kis kluboknak esélyük sem lesz a jövőben." - mondta Deon Dussford a Bristol Rovers elnöke a skysports.com-nak.


    Gallas 3-asban!

    Véget ért a kissé komikus Ballack-Gallas ügy. Mint ismert José Mourinho Michael Ballacknak odadta Gallas 13-as mezét. Nos már tudni lehet, hogy William Gallas a következő szezonban a 3-as mezben játszik, mit Asier Del Hornotól örököl meg.
  • asfa
    #3320
    Ballack: A Chelsea-t válaszottam, mert...


    A Chelsea egyik nyári igazolása elismerte, hogy a Manchester United szerette volna őt leigazolni, bár érzése szerint a londoniak jobban hajtottak rá.
    ballack0520.jpgA német válogatott csapatkapitánya Angliába igazolt, miután nyáron lejárt a szerződése a bajoroknál, igaz sokáig nem volt egyértelmű, hogy végül melyik klubban köt ki, hiszen a Manchester United és a Chelsea is élénken érdeklődött iránta.

    Most felfedte azt, hogy miért is választotta végül a londoni csapatot:

    "Igen, akár a Manchesterbe is igazolhattam volna, mivel ha ezt szerettem volna, akkor ez meg is történik. Azonban amikor találkoztam Jose Mourinhoval, akkor meggyőzött arról, hogy a Chelsea a helyes választás. Jólesett, ahogy beszélt velem és mondta, mennyit jelentenék a klubnak. Bár a Manchester volt az első aki le szeretett volna igazolni, de úgy éreztem, a Chelsea jobban akart engem." - nyilatkozta Ballack.
  • asfa
    #3319
    UHhh basszus ez elég burtál :(((((((((((((
  • CFCHungary
    #3318
    üepdei gő a kedvencem és azt írják 1 évre dőlt ki
  • fernando torres
    #3317
    áááááhhhh még nézni is rossz..rendesen nekem fáj..meek is
  • bigfoot
    #3316
    áh ez dúrva,szegény:(
  • chelseafan
    #3315
    Így történt...
  • kuktabá
    #3314
    ez nagyonfasza :D
  • bigfoot
    #3313
    nah visszatértem,
    most olvasom,nemá:(((((
    hogy sérült le??rosszul lépett?vagy lerúgták??
  • Japep
    #3312


    (A hétvégi Chelsea-Liverpool meccsre találtam képeket, bár igaz, hogy régiek, de szerintem királyak!)

  • Matthewpamer
    #3311
    jaja :]
  • a zsírkereskedő
    #3310
    legalább örülhetsz h a köcsög zlatan helyett egy normális ember lesz adriano társa
  • Matthewpamer
    #3309
    2év írt alá
  • chelseafan
    #3308
    Úgy értette, hogy az eddigi átigazolásai összességében a legtöbb pénzbe kerültek.

    River Plate -> Parma 4 millió euró
    Parma -> Lazio 55 millió
    Lazio -> Inter 36 millió
    Inter -> Chelsea 26 millió

    Nem semmi...
  • Redvin
    #3307
    Crespot nem vette meg ingyen (milyen hulyen hangzik mar?) az Inter hanem "két évre adta kölcsön a futballistát, de egy év múlva akár vissza is rendelheti."
  • Redvin
    #3306
    Szerintem Zidanert fizettek a legtobb penzt a fociban (73,5 millio euro)
  • CFCHungary
    #3305
    aha ésérte fizetek ki a világon a legtöbb pénzt a fociba
  • a zsírkereskedő
    #3304
    azt tegyük hozzá h parma lazio chelsea inter milan... nem kis klubbok
  • CFCHungary
    #3303
    nézétk meg légyszi
  • CFCHungary
    #3302
    http://www.reklamcsere.hu/index.php?ref=CFC Hungary
  • asfa
    #3301
    mit át nem élt már Crespo :DDD
  • asfa
    #3300
    Crespo újra Milánban


    Az argentin csatár egyelőre egy évre kerül régi klubjához.

    Hernan Crespo a következő szezont az Inter gárdájánál tölti. A Chelsea argentin csatára többször jelezte, hogy szívesen játszana ismét a Serie A-ban, mivel nem tud beilleszkedni Angliában. Most visszatérhet Itáliába, mégpedig korábbi klubjához, az Interhez, amely egy évre vásárolta meg, ingyen, a Chelsea azonban a szezon leteltével visszahívhatja a Stamford Bridge-re. Ha nem él ezzel a jogával, akkor az argentin végleg a kék-feketék játékosa lesz.
    Crespo egyébként 2003 óta a Chelsea labdarúgója, de nem tudott igazán megkapaszkodni a csapatban. A 2004-2005-ös szezon során a Milannál futballozott, kölcsönjátékosként, méghozzá remekül, és maradni kívánt volna, ám a Chelsea visszahívta, a következő idényben a londoniak színeiben játszott. Andrij Sevcsenko érkezésével azonban még inkább háttérbe szorult, így alighanem örömmel vált klubot. Jose Mourinhónak ezzel azonban csak két klasszikus befejező csatára van, a már említett Sevcsenkón kívül még Didier Drogba áll a menedzser rendelkezésére, elképzelhető tehát, hogy ismét körülnéz az átigazolási piacon.
  • asfa
    #3299
    :DD ja
  • Kanál
    #3298
    es milye n sok olasz van kozottuk :P
  • Kanál
    #3297
    espn
  • Matthewpamer
    #3296
    muki
  • Oziris666
    #3295
    pfu ne röhögtesd ki magad!Több játékos fordult meg az Interben az utobbi években mint a chelseaben az tuti:)
  • Japep
    #3294


  • Japep
    #3293
    Mourinho elismeréssel beszélt Ballackról

    José Mourinho a legnagyobb elismeréssel beszélt Michael Ballackról, aki ütőképes párost alkothat Frank Lampraddal.

    A német válogatott csapatkapitányának szerződése lejárt a Bayern Münchennel és újabb kihívásként, valamint mesés fizetésért a Chelsea gárdájához igazolt a nyáron. Az általa megszokott 13-as mez körül ugyan kisebb vita alakult ki (a trikót eredetileg William Gallas birtokolta), de a szakvezető késése miatt megorrolt francia védőjére és váratlanul Ballacknak adta azt.
    "Jól megfigyeltem Michaelt az edzéseken és teljesen el vagyok ragadtatva. Nagyon jól a munkáját." - lelkendezett José Mourinho, a Chelsea menedzsere.

    A 43 éves portugál tréner szerint semmi nem indokolja, hogy Ballack és Lampard ne szerepeljen együtt a londoni csapat középpályáján, sőt nagyszerűen fog működik az angol és a német játékos által vezérelt sor.

    "Biztos vagyok benne, hogy álompárt alkotnak majd középen." - jelentette ki határozottan Mourinho.

  • Japep
    #3292
    Reméljük, hogy ez még nem 100%...

  • asfa
    #3291
    uhh basszus ne már :((
  • Japep
    #3290
    Egész évre kidőlt Joe Cole

    Bár még a vizsgálatok eredménye nem érkezett meg, könnyen előfordulhat, hogy Joe Cole, a Chelsea támadója idén már nem léphet pályára csapatában.

    Cole az MLS All Stars válogatott ellen 1-0-ra elvesztett meccsen szenvedett térdszalag-sérülést, és José Mourinho menedzser attól tart, hogya futballista nagyon hosszú kihagyás elé néz.

    - Óriási veszteség számunkra Joe kiesése, mindenki aggódik a klubnál, hogy hosszabb időre harcképtelenné vált. A térdszalagjával történt valami, egyelőre várjuk a vizsgálatok eredményét, de az orvosok szerint elképzelhető, hogy idén már nem léphet pályára – mondta Mourinho. – Cole tudását nem tudjuk nélkülözni, különleges, pótolhatatlan játékos. Ha választhattam volna, hogy 10-0-ra kapjunk ki, vagy Joe megsérüljön, a vereséget választottam volna. Nem hiányoznak a sérülések, különösen nem a felkészülési szakaszban.

  • CFCHungary
    #3289
    nem tudja valaki hogy melyik csatorna adja a olnapi Feyenoord és a holnaputáni Celtic elleni meccset
  • asfa
    #3288
    kulturáltabban ha kérhetném...
  • Kanál
    #3287
    latom te mindenhol belemkotsz -.-
    torkonbaszni valakikt szerintem nem tul szabalyos de javits ki ha tevedek