24199
Chelsea Fan Club
  • gabber_saviola
    #3408
    [center]
  • asfa
    #3407
    kösz Gábor :)
  • gabber_saviola
    #3406
    BSZ ásfá
  • asfa
    #3405
    kösz Ákos!
  • báttyó02
    #3404
    BSZ ásfá
  • asfa
    #3403
    köfi szépen!
  • Japep
    #3402
    Boldog Születésnapot!!!
  • fernando torres
    #3401
    ezt úgy hívják hogy káröröm
  • asfa
    #3400
    igaz! de nyugi kicsit finomabban!!
  • Lampard008
    #3399
    Te arsenalos fasz!
    Mit muhahhhahhaa-zol itt?
    Közötök nem volt a szuperkupa döntőhöz!!
    Majd akkor röhögj,ha ti játszotok
  • Japep
    #3398
    Mourinho a vereségről

    José Mourinho nyilatkozata a vasárnapi, Liverpooltól elszenvedett 2-1-es vereségről.

    Peter Crouch fejese 10 perccel a vége előtt elég volt a Liverpool-nak, hogy megszerezzék a szezon első trófeáját. A Liverpool jobb erőállapotban volt Cardiff-ban, és Mourinho érezte, hogy a játékosai még amolyan előszezonbeli állapotban vannak, tehát nincsenek eléggé felkészülve és összeszokva. Mourinho szerint ő maga túl sok pihenőt adott a játékosainak a vb után. A portugál szerint, ha csapata fittebb lett volna, akkor simán verték volna a Liverpoolt.

    "Én úgy láttam a meccset, mintha ez a meccs egy felkészülési mérkőzés lett volna, és ez jó volt nekünk, mivel egy nálunk jobb kondiban álló csapattal játszhattunk." - mondta Mourinho a Sky Sports-nak.

    "Ez egy kis trófea volt, bár szerettük volna megnyerni, de tudtuk, hogy nagy különbség van a két csapat kondijában. Most ők voltak a jobbak. Ezt a csapatot nehéz legyőzni. Jól védekeznek és jól felkészültek. Ha holnap megint játszanánk velük, az megint nehéz lenne nekünk, de pár hónap múlva le tudnánk győzni őket."

    A nap csalódása a Chelsea-nél Michael Ballack volt, aki az első félidő közepén kénytelen volt kiállni sérülése miatt.

    "Ballack megsérült, ez nyilvánvaló, de én nem vagyok biztos benne, hogy ki fogja hagyni a liga első meccsét. Remélem, hogy nincs nagy gond, mert már van három sérült játékosunk (J. Cole, Makelele és Cech), és evvel együtt is nagyon jó rajtot kéne vennünk a Premier League-ben. Minden csapat minket akar megverni és megfogni, de én úg gondolom, hogy mi leszünk a legjobb csapat idén is."

    Ballack ugye lesérült, de a nyár másik nagyigazolása, Sheva fantasztikus formában játszott, és a gólja bizonyítja, hogy megérte leigazolni. Neki jól sikerült a bemutatkozása.

    "Szép gólt lőtt. Az egy olyan pillanat volt a meccsen, amikor igazán sikerült összehozni, amiket gyakorlunk. Neki szüksége van a csapat támogatására, és jó passzokra. Az első félidő utolsó 3 percében volt 2 nagy lehetősége. Az egyiket egy szöglet után majdnem gólra váltotta, a másik pedig egy gyönyörű gól volt. Ő egy lenyűgöző játékos."

  • chelseafan
    #3397
    Igen, persze, tavaly is ezt mondták, jövőre is ezt fogják mondani, hogy majd most...
  • Japep
    #3396


  • Japep
    #3395
    Ljungberg: móresre tanítjuk Abramovics milliomos sztárocskáit!

    Fredrik Ljungberg – akár a pályán, akár azon kívül, de – sosem volt híres visszafogottságáról. Az Arsenal középpályása a „maga módján” üzent a Chelsea vezetőinek és játékosainak, hogy idén nem lesz olyan könnyű dolgok a Premiershipben, mint tavaly.

    A 29 éves Ljungberg nem sokat kertelt, kerek perec hadat üzent a bajnoki címvédő Chelsea labdarúgóinak és az orosz tulajdonosnak, a milliárdos Roman Abramovicsnak.

    - Azt üzenem Abramovics milliomos sztárokcskáinak, hogy kössék fel a gatyájukat, mert idén alaposan megleckéztetjük őket. Hiszek ebben a csapatban, és abban, hogy a mostani a mi idényünk lesz – hangzott a kissé furcsa üzenet.

    A nem éppen finom nyilatkozatnak bizonyára még lesz következménye, mindenesetre Ljungberg arra alapozza optimizmusát, hogy az Arsenalt nem a pénz és a hatalomvágy tartja össze, hanem a klubhűség, és az egység, ami a hamarosan kezdődő szezonban az igencsak szabadszájú svéd klasszis szerint (bajnoki) aranyat érhet az Ágyúsoknak.

  • Nuno88
    #3394
    köszi

    szép gólt volt
  • 4kos
    #3393
    Sheva gól
  • fernando torres
    #3392
    látom annak ellemére hogy elment milanbol még követed,érdeklődsz utána..szép dolog
  • Nuno88
    #3391
    Shevchenko gólját honnan lehet letölteni? nem tudja vki?
  • bigfoot
    #3390
    2félidő annyira nem jött be,Sheva egyedül maradt ott elöl és sok mindent nem tudott csinálni
  • chelseafan
    #3389
    Thx, reméljük rúg még 20x ennyit! :)
  • Nuno88
    #3388
    gratulálok Sheva góljához
  • a zsírkereskedő
    #3387
    meg lesz is helye a csapatban
    most végre diarra mikel meg kalou geremi is játszik majd eleget mert volt egy kis létszámcsökkenés
    sztem jó így a csapat nem kell több ember
    összeállnak meglátjátok
  • bigfoot
    #3386
    swp most végre jól játszik,megnyugodott és nem olyan ideges mint előző szezonban
  • a zsírkereskedő
    #3385
    1 aki ithon focizik az nézzen magába...:)
    2 még vége sincs a felkészülésnek
    3 nem értettem miért nem hozta be swp-t hamarabb jose
    4 majd meglátjuk h ki nevet a végén...(mert nem hinném h a picik ellen gyengélkedni fog a chelsea...nem úgy mint a többi nagy)
  • bigfoot
    #3384
    hát igen!nagyon jól megférnek majd egymás mellett!
    védelem tényleg néha kicsit furi volt,de majd belejönnek ők is
  • 4kos
    #3383
    Hm hát télleg ne hasonlítgassunk ők biztos h jobbak de ez csak egy ilyen 5let volt h lehetséges hogy ők is ilyen helyzetbe fognak keveredni mer lampard és ballack szinte ua próbálja játszani
  • Redvin
    #3382
    Habar nem tudom hogy te milyen szinten jatszol, de azert teged ne hasonlitsunk mar, egy Lampardhoz vagy egy Ballackhoz. Szerintem nagyon jol fognak egyutt jatszani, mind2-n nagyon jol szervezik a jatekot, es a tavoli bombaikkal folyamatosan gol veszelyt jelentenek, es tokeletesen ki tudjak szolgalni Sevat aki egy verbeli befejezo csatar. A mai meccsen is Lampard es Seva hozta ossze a golt, az mar mas kerdes hogy a vedelem eleg bena volt.
  • 4kos
    #3381
    Sokkal inkább odaillett ebbe a csapatba duff v wright phillips + drogba is jobbnak tűnik nekem ebbe a játékrendszerbe mint sheva + ballack - lampard középpálya páros se tűnik nekem elég ütősnek; sztem ink egymást fogják zavarni mint h összejátszanának saját bőrömön tapasztaltam h a pályán két irányítóval játszottunk és egyikünk se csinált semmit lehozták őt és egyből rugtunk 1-t gólpasszt adtam de nem fényezem magam
  • 4kos
    #3380
    Scheva tud focizni csak nem látom hol illik bele ebbe a csapatba mer ügye ő nem ilyen feltolt szélsőt szokott játszani hanem befejezőt
    Sheva tud azért...
  • Forza Italia
    #3379
    Meg nemis lesz. Enyit tud.
  • chelseafan
    #3378
    Seva nem tűnik valami rossz igazolásnak... Igaz Ballack eddig nem volt vmi nagy szám, de még közelsincs teljes "állapotában". :)
  • bigfoot
    #3377
    nem igazolt rosszul,majd meglátod:)
  • 4kos
    #3376
    Mourinho nagy ész de ez a csapat még nincs kész , rosszul igazolt a zseni így lett a csapatból egy nagy semmi
  • bigfoot
    #3375
    sajnos igen,mind1 ez nem olyan fontos cím,majd formába lendülnek
  • asfa
    #3374
    2-1 sajna :((
    ennyi is maradmá
  • olympus
    #3373
    háát ez bizony 2-1
  • bigfoot
    #3372
    Sheva szép gól!!!!!
    meglesz ez a meccs!!!!!
    HAJRÁ!!!!!!!!!!
  • asfa
    #3371
    1-1
    Sheva szép golt lőtt!
  • webibebi
    #3370
    MUHAHHAHAHAHAHA
  • Japep
    #3369
    Hajrá Chelsea!!!
    Nem itthon fogom nézni a meccset, majd utána jövök!
    Lealázzuk őket!