24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #3655
    Middlesbrough 0 - 4 Portsmouth
  • a zsírkereskedő
    #3654
    ne értsétek félre én nem akarok rosszat nektek...csak elég gáz...mi is szarul álltunk az előző fordulóban...
    szorosabb bajnokság legyen mint az elmúlt2 ennyi a lényeg...meg a chelsea győzzön:)
  • DjCooll
    #3653
    nem sokiág
  • vmvr
    #3652
    Mivel egy meccsel kevesebbet játszottunk!
  • Japep
    #3651
    Ashley Cole meggondolta magát

    Az Arsenal bal oldali védője úgy döntött, egy szezont még végigjátszana az Ágyúsoknál, kérdés, mit szólnak a váratlan fordulathoz a vezetők.

    Cole maga kérte, hogy engedjék elmenni a klubtól, s bár a Chelsea szívesen leigazolta volna, az Arsenal által kért 25 millió fontos összeget nem volt hajlandó kifizetni érte. A két klubnak még négy napja van a megegyezésre, ám a futballista meggondolta magát, és úgy határozott, ha lehet, mégis marad az Arsenalban.

    Arsene Wenger menedzser már felkészült a védő eladására, s noha szüksége lenne a játékosra, már együttesét is felkészítette a Cole nélküli szezonra, eddig egyetlen meccsen sem állította be a gárdába a futballistát. A döntés a vezetők kezében van, akik a hírek szerint egy megfelelő ajánlat esetén most már mindenképpen túladnának a védőn.

  • a zsírkereskedő
    #3650
    az arsenal 17ik
  • asfa
    #3649
  • Japep
    #3648
    Ilyet már régen láttunk...


  • Japep
    #3647


















  • asfa
    #3646
    Mourinho: Makelele egy rabszolga
    Külföldi labdarúgás

    A Chelsea menedzsere szerint Raymond Domenech, a francia válogatott szövetségi kapitánya rabszolgaként bánik játékosával, mert akarata ellenére kényszeríti arra, hogy szerepeljen a gall válogatottban.

    José Mourinho nem kertelt: szerinte Domenech méltatlanul bánik a közelmúlt egyik legjobb francia középpályásával, mert nem engedi, hogy a futballista azt tegyen, amit szeretne. Néhány napja Domenech kijelentette, hogy amennyiben Makelele nem tart a nemzeti együttessel, kijárja neki az eltiltást, ami a szabályok szerint jár egy válogatott kötelezettségeinek eleget nem tevő focistának.

    - Makelele nem focista, Makelele egy rabszolga – jelentette ki ironikusan a szakember. – A világbajnokságon élete formájában játszott, és szeretett volna visszavonulni, de ezt nem teheti meg, mert ha nem lép pályára a francia válogatottban, akkor kétmeccses eltiltást kap a Chelsea-ben. Tudjuk a szabályokat, rabszolga vagy, nincsenek emberi jogaid. A szabályok világosak, ha Claude kihagyja a válogatott két meccsét, négy alkalommal nem léphet pályára a klubjában, nincs választási lehetőségünk.
  • asfa
    #3645
    Drogba-Seva 2:1

    A Premiership 3. fordulójának vasárnap délutáni találkozóján az előző körben vereséget szenvedő Kékek magabiztosan győzték le a Blackburnt.

    José Mourinho ezúttal csak Andrij Sevcsenkónak szavazott bizalmat a kezdőcsapatban, ellentétben a hétközi bajnokival, amikor Drogba és az ukrán egyszerre volt a pályán. Debütált az együttesben Michael Ballack és a nemrégiben igazolt Khalid Boulahrouz is, az új játékosok összeszokatlansága kicsit meg is látszott az első félidőben, mert a Chelsea hiába birtokolta többet a labdát, jelentősebb helyzetekig nem jutott el.

    A második félidő elején aztán Ballack kiharcolt egy büntetőt, amelyet Lampard értékesített. A folytatásban is támadásban maradt a Chelsea, az újabb találat a csereként beállt Didier Drogba nevéhez fűződött, az elefántcsontpart támadó második idei góljánál jár, míg Sevcsenko csak egyszer volt eddig eredményes. Több találat már nem esett, a londoniaknak a hétközi váratlan vereség után sikerült javítaniuk, s ezzel a tabellán is feljöttek a negyedik helyre.

    Blackburn-Chelsea 0-2 (0-0)
    G.: Lampard (50.), Drogba (81.)
  • Japep
    #3644
    Blackburn [0 - 2] CHELSEA gólok:

    [0 - 1] Lampard (11-es)
    [0 - 2] Drogba

  • asfa
    #3643
    na megérkeztem
    nagyon jo volt..na mind1 olvastam a hireket!
    örülök h nyertünk :)
    Gratula a csapatnak!
    Hajrá Chelsea
    Tevez ügy pedig érthető...mind1!!!!!
  • Japep
    #3642
    Az első félidőben ritka szarok voltunk, de a másodikban már kezdett alakulni!
  • bigfoot
    #3641
    köszi!!!
    lesz majd vmikor ismétlés?
  • a zsírkereskedő
    #3640
    drogba ritkaszép gólt lőtt...
    amúgy volt amikor a blackburn is jó volt...volt:D
    11es lampard gól-terryt lehúzta ooijer jogos volt
    majd essien kiugratta drogbát aki megharcolt érte majd kb 13-ról picit kisodródva a kapus fejéhez közeli bombát eresztett és nem tudta friedel lereagálni...
    amúgy én is csak féligmeddig néztem a meccset
  • bigfoot
    #3639
    nah haza értem,milyenek voltunk???
  • Nuno88
    #3638
    ez nagy geciség lenne
  • Japep
    #3637
    Blackburn [0 - 2] CHELSEA

    49' [0 - 1] F. Lampard (pen.)
    81' [0 - 2] D. Drogba
  • a zsírkereskedő
    #3636
    swp megint padon...gratulálok...
  • a zsírkereskedő
    #3635
    legyen a mu-é túlsúlyos és felesleges
    sztem abramovic kicsit üldözési mániás...egy 170es kövér argentíntól én nem félnék...(na jó maradona is ilyen volt de ő más tészta...)
    ha megveszik és kölcsönadják akkor még jobban utálni fogják a többiek a chelsea-t
  • Japep
    #3634
    A Chelsea-nek nem kell Tevez, mégis leigazolná

    A londoni klub mindössze azt akarja elkerülni, hogy Carlos Tevez a Manchester United játékosa legyen. Ha a Kékek leigazolják az argentin támadót, azonnal kölcsönadják Franciaországba.

    A brazil Corinthians alkalmazásában álló argentin focista ügynöke a napokban bejelentette, hogy Tevez várhatóan Angliába igazol, azt azonban nem árulta el, melyik klub vezetőivel áll közel a megállapodáshoz. A két esélyes a Chelsea és a Manchester United, utóbbi már egy éve figyeli a játékost, míg előbbi inkább azt akarja megakadályozni, hogy az argentin a riválishoz kerüljön.

    Mivel Teveznek már nem jutna hely a londoniaknál a kezdőcsapatban, amennyiben a Chelsea nyeri a versenyfutást, a vezetők azonnal kölcsönadják a játékost a francia Rennes-nek, s csak télen, vagy jövő nyáron rendelik vissza Londonba. A futballistáért mintegy 20 millió fontot kellene kifizetni a Corinthiansnak.

  • Japep
    #3633
    Terry új szerződést ír alá

    John Terry a Chelsea és az Angol válogatott csapatkapitánya napokon belül aláírhatja új szerződését.

    A kékek készek akkár Terry-nek a karrierje végéig szóló szerződést is kínálni és abba valószínűleg John is bele menne.
    Aaron Lincoln, Terry ügynöke is elmondta, hogy a Chelsea szerződéshosszabítási ajánlatott adott Terry elé, amit az Angol sztár valószínűleg elfogad.
    "Ahogy a Chelsea egyre több trófeát gyüjtött be, Terry értéke is nőtt az átigazolási piacon, de érdekes módon senki nem kereste meg. Most, hogy Ballack és Sheva is ide jött John még jobban szretne itt maradni." - mondta Lincoln.

  • Japep
    #3632



  • Japep
    #3631
    Drogba: Nem fogok változni

    Didier Drogba a Chelsea elefántcsoparti csatára ragaszkodik játékstilusához és nem fog rajta változtatni.

    "Az előző években sokat kritizáltak a játékom miatt, de ezen nem fogok változtatni és ha adódig rá alkalom továbra is megpróbálok szabadrúgásokat kiharcolni. Én nem vagyok magamutogató, amivel az előző évben megvádoltak, de ha a védő rugdos engem az nagyon idegesítő és akkor muszály elesnem, hogy vége legyen ennek." - nyiltkozta Drogba.

  • bigfoot
    #3630
    a mecs közepére érek haza,szal Hajrá Chelsea!!!
  • neevous
    #3629
    azt tudom h volt 1 szerződése a lottoval anno, de azt felbontotta
  • a zsírkereskedő
    #3628
    ...jobban tetszik neki?:Dfene se tudja az reebok volt egyértelműen...azóta nem néztem
  • Nuno88
    #3627
    reebok de miért nem adidasba nyomja?
  • a zsírkereskedő
    #3626
    reebok volt rajta a liv'pool ellen
  • chelseafan
    #3625
    A meccseken Mizuno van rajta, de láttam már Reebokban is játszani.
  • Nuno88
    #3624
    ez engem is érdekelne

    Italiában mindig Lottoban nyomta
  • Japep
    #3623
    Csillagok Háborúja III

    A Barcelona és a Chelsea ismét összekerült a Bajnokok Ligájában, a párharctól érthetően a londoni Kékek tartanak jobban.

    Pedig a két sztárcsapat összecsapása majdhogynem tét nélküli lesz, amennyiben a kvartett másik két tagja elleni sikerrel veszik az akadályokat, függetlenül az egymás elleni eredményektől, mindkét együttes továbbjuthat. A presztízs azonban fontos dolog, a Chelsea ráadásul nagyon akar bizonyítani a katalánok ellen, mert míg tavalyelőtt sikerült kivernie a Barcát a BL-ből, tavaly már megoldhatatlan akadályt jelentett a katalánok kiütése.

    - Ami történt, elkerülhetetlen volt – nyilatkozta Peter Kenyon a londoniak igazgatója. – szokatlan, hogy két csapat három egymás utáni évben is megtalálja egymást a BL-ben, de ha már így történt, nem tehetünk mást, készülünk az összecsapásokra. Otthon mindenkit felvillanyozott a csoportbeosztás, és Mourinhót sem zavarta különösebben, hogy a katalánokat kaptuk.

    A Barca játékosait ugyanakkor nem érdekli különösebben, hogy kit sodort útjukba a szerencse, úgy vélik, nincs olyan csapat, amelyiket ne lehetne legyőzni.

    - Tudjuk, hogy mennyire jó a Chelsea, ráadásul a nyári átigazolási szezonban tovább erősödött az együttes – mondta Ronaldinho, akit a tavalyi BL-szezon legjobbjának választottak a sorozat legjobb csapatainak vezetőedzői. - Azt viszont nem hiszem, hogy aggódnunk kellene, mert megállíthatatlan csapat nincs a világon, ráadásul mi is remekül igazoltunk, Zambrotta és Thuram érkezésével még a tavalyinál is sokkal erősebb együttesünk van. És akkor még nem is beszéltem Gudjohnsenről, aki épp a Chelsea-től érkezett hozzánk, nagy segítségünkre lehet a párharcban, nem mellesleg már bizonyította, hogy kiváló labdarúgó.

  • neevous
    #3622
    Nekem is tetszik az új Chelsea mez. Jut eszembe nem tom behatárolni, h Scheva milyen stoplisban nyomja:)
  • LasCar16
    #3621
    tavalyi szezonban elegem lett dinnyóékból:D remélem Sheva majd lerombolja az egojukat:D A group winner
    forza Milan
  • chelseafan
    #3620
  • bigfoot
    #3619
    kifejezetten jól néz ki!
  • asfa
    #3618
    Bemutatták a harmadik számú mezt

    Ma mutatták be az idei harmadik számú mezt. A fekete Adidas szerelést az európai kupameccseken, azaz a Bajnokok Ligájában hordja majd a csapat, de természetesen csak váltómezként.

  • asfa
    #3617
    A BL menetrendünk:

    1. forduló - 2006. 09. 12- Chelsea - Werder Bremen

    2. forduló - 2006.09.27- Levski Sofia - Chelsea

    3. forduló - 2006.10.18- Chelsea - Barcelona

    4. forduló - 2006.10.31- Barcelona - Chelsea

    5. forduló - 2006.11.22- Werder Bremen - Chelsea

    6. forduló - 2006.12.05- Chelsea - Levski Sofia
  • chelseafan
    #3616
    Pedig ezek után most lehet alázni fogjuk a Blackburnt!