24199
Chelsea Fan Club
  • bigfoot
    #4338
    nah vagyok!!
    a szombati mecset sajna nem láttam:(,viszont a lényeget a barca - Chelseat igen!!!
    nagyon kemény mecs volt!!!!Lampard és Drogba!!!!

    kíváncsi leszek a mai mecsre
  • asfa
    #4337
    Angol válogatottat figyel a Chelsea

    Brit lapértesülések szerint a Chelsea, az angol labdarúgó-bajnokság, azaz a Premier League címvédője rástartolt Aaron Lennonra (képünkön), a Tottenham Hotspur és az angol válogatott szélsőjére.

    A The Times és a Daily Express című szigetországi lapok úgy tudják, Roman Abramovics nem sajnálna 20 millió fontot (30 millió euró) fizetni a roppant tehetséges futballistáért.

    Lennon szerződése 2010-ig él a Tottenham együttesével és Martin Jol, a Spurs szakvezetője addig semmiféleképpen nem szeretne megválni a játékostól. A Daily Express úgy tudja, a Chelsea leghamarabb januárban, legkésőbb jövő nyáron szeretné a Stamford Bridge-re költöztetni az angol válogatott kerettagját.

    A 20 esztendős Lennon 1 millió font leszurkolása mellet, 2005 júniusában a Leeds United együttesétől szerződött a Tottenhamhez. Első Premier League találkozóját éppen a mostani kérő, a Chelsea ellen játszotta, első találatát a legmagasabb osztályban 2006. március 18-án, a Birmingham City-vel megvívott és 2-0-ra megnyert bajnoki összecsapáson szerezte.
  • asfa
    #4336
    Drogba: mindent Mourinhónak köszönhetek

    Mint arról pénteken már beszámoltunk, Didier Drogba 2010-ig meghosszabbította szerződését a Chelsea labdarúgócsapatánál. Az elefántcsontparti támadó egy hosszabb interjút adott az angol bajnok hivatalos honlapjának.

    Nyár vége felé még egyátltalán nem úgy nézett ki, hogy Didier Drogba a Chelsea-nél fog megöregedni. A 28 esztendős csatár nem vette túl jó néven, hogy a klub leigazolta Andrij Sevcsenkót, az pedig már végképp nem tetszett neki, amikor a londoniak klubvezetői Salomon Kalou-val is megegyeztek.

    Az idény kezdetekor aztán Drogba ott folytatta, ahol tavaly abbahagyta: ontotta a gólokat. A Chelsea a bajnokságban és a Bajnokok Ligájában is az ő remekléseinek köszönhetően áll remekül. Nem csoda tehát, hogy végül megszületett az a bizonyos megállapodás... (a képen Drogba és Peter Kenyon, a Chelsea klubigazgatója)

    - Amikor két éve Londonba kerültem, nem volt könnyű életem. Az első szezon nem sikerült olyan jól, mint azt szerettem volna, de szerencsére Jose Mourinho érkezése mindent megváltoztatott - mondta az elefántcsontparti klasszis.

    - Mi igaz abból, hogy korábban el akartad hagyni a klubot?

    - Való igaz, az embernek néha megfordul a fejében, hogy váltani kellene, de aztán beláttam, nekem itt kell bebizonyítani, mennyit érek...

    - Mit jelent neked ez a szerződés?

    - Nagyon sokat. Hallottam olyan híreszteléseket, hogy az utóbbi hetekben azért játszottam jobban, mint korábban, mert ezért a szerződésért hajtottam, de ez badarság. Az igazság az, hogy én mindig a legtöbbet akarom kihozni magamból, aztán van, amikor ez sikerül és van, amikor nem.

    - Mi volt a legfőbb oka annak, hogy végül maradsz a Chelsea-nél?

    - A különböző pletykák ellenére szeretem ezt a klubot. Nem mondom, hogy nem esett rosszul, amikor tavaly néhány drukker kihuhogott, de szerencsére ez már a múlt. Jól érzem magam a Stamford Bridge-en, és szeretek a Chelsea-ben futballozni.

    - Beszéltél Jose Mourinhóval, mielőtt döntöttél?

    - Természetesen igen, de Joséval egyébként is sokat beszélgetek. Nagyon sokat köszönhetek neki, szinte mindent, hiszen érzem, hogy mindig, minden körülmények közt bízik bennem, és ez egy csatárnak iszonyatosan fontos. Rajta kívül köszönettel tartozom Peter Kenyonnak is, ugyanis ő mindvégig azon fáradozott, hogy a kérőimet elhesegesse...

    - Mit vársz a mostani Chelsea-től?

    - Egyre jobbak vagyunk, és ezt a Barcelona elleni két BL-meccsen be is bizonyítottuk. Ha a szerencse is mellénk áll, - anélkül ugyanis nem megy - akkor akár triplázhatunk is. Persze én már azzal is beérném, ha a Premiershipben és a Bajnokok Ligájában az élen végeznénk...

    Forrás: Chelsea TV
  • asfa
    #4335
    Hétvégén rangado a tottenham ellen a white hart lane-en nehéz meccs vár ránk de győznünk kell HAJRÁ CHELSEA!!!!!!
  • asfa
    #4334
    Drogba: 2010-ig Chelsea!

    Meghosszabbította szerződését klubjával Didier Drogba (képünkön), az angol labdarúgó-bajnokságban érdekelt Chelsea elefántcsontparti labdarúgója.

    Az új kontraktus értelmében az afrikai csatár 2010-ig kötelezte el magát a londoni egyesülethez. Drogba 2004 nyarán, 24 millió fontért érkezett a Chelsea-hez az Olympique Marseille csapatától.

    - Nagyszerűen érzem magam Londonban. Remek a csapat, a játékostársaimmal nagyon jól megértem magam. Köszönettel tartozom José Mourinhónak, aki kezdettől fogva hitt bennem - nyilatkozta Drogba.
  • asfa
    #4333
    :DDD
    ugyanaz te :D
    na off vége!
  • a zsírkereskedő
    #4332
    túl!
    túltárgyaltuk:D:D:D
  • asfa
    #4331
    jolvan :)
    köszönöm!
    jol kitárgyaltuk azért.. :D
  • a zsírkereskedő
    #4330
    ez az a bizonyos k*vagizda gól
    ibra lőtte
    de itt befejeztem a témát
  • asfa
    #4329
    ajaxban de az mikor volt.. :|
    igen kb igy van!
  • a zsírkereskedő
    #4328
    azért hozzáteszem az ajaxban kifejezetten jó volt
    és most leszögezem azt is h nem az utolsó ottani szezonjában...
    pl lőtt egy kurvagizda gólt de azóta azt hiszi ő a megváltó:D:D:D és csak a fürdősk*a szerepkör illik rá
  • asfa
    #4327
    nah ennyi :) érdekes mások tudják :)
  • a zsírkereskedő
    #4326
    interben se csinál semmit:D
  • DJ BP
    #4325
    találd ki, ha már olyan zseni vagy... Magyar-svéd meccs rémlik? Juvés tettei?
  • posse martini
    #4324
    Nah miért?
  • asfa
    #4323
    igen!Ibrahimovicot se szereti senki..és mér?
    nah erről ennyit!ééndolgom kit szeretek meg kit nem kösz!
  • posse martini
    #4322
    Itt nem az embert kell szeretni hanem a játékát.
  • asfa
    #4321
    jaj istenem!
    komolyan!nem hiszem ezt el..nem hanem magamban tudom tartani!nem szeretem mint embert!mostmár igazán csillapodjál le légyszives!nagyon nem szeretem ezt a stilust de sztem senki!
  • posse martini
    #4320
    Na nem tudod meg mondani hogy miért idegesít Ronaldinho..Bizots azért mert mindenkit bár mikor lecselez palyán és már biztos idegesíit nem?Főleg a Chelsea-t
  • asfa
    #4319
    ebben is van valami :)))
  • asfa
    #4318
    utobbi időben elég gyengén szerepel!maradjon az én gondom miért idegesit :)
    de láthatod Lampardnak is csak egy villanás kell
  • a zsírkereskedő
    #4317
    jó játékos de minden szubjektív
    én nem szeretem a pengés játékosokat annyira metr én is falábú voltam/vagyok
    szóval erőfoci-angol-német
    begyilkolják a meccset nekem meg ez jön be
    a cirkusz a bukások a testkontatus a harc
    és leszarom ki sérül meg mert azért vannak 23an csapatonként
    az élet is erről szól,ha nincs valaki pótolni kell
    éljen az erőfoci:)
    ja és h megsérül...kérem szépen benne van - millió eurókért napi max 4 óra mindenestül amit "dolgoznak" - ezért úgy gondolom ki lehet bírni!
    köszönöm h elolvastad-ez az én véleményem
  • posse martini
    #4316
    Na megint én Nem tudom hogy téged miért idegesíit Ronaldinho mert meg mondom neked bármelyik Chelsea játékosnál sokkal jobb amit meg is mutat a pályán és a pályákon most igaz hogy nincs jó formában de láthatad a 2 ik Gólt hogy vitte el a védő mellet és hogy paszolta be ami Gól is lett tehát igaz hogy ő most nem szerepel olyan jól de neki elégg 1 villanás és kész.Meg nem tudom hogy tényleg miért idegesit Ronaldinho amikor nem is szitta a Chelsea játékosait
  • asfa
    #4315
    jolvan elhiszem h kulturált vagy de akkor nem irj olyanokat ami nem ide valo!
    engem ronaldinho diegesit meg az egész barcelona!és magaban tartom ha meg nem akkor kulturáltan mondom el a véleményem!ennyit erről!
  • posse martini
    #4314
    Na figyelj Én eléggé kulturált emberke vagyok de ha valaki felidegesit akkor már nem vagyok az mint pl ez.Terry: undorító volt, amit a Barca játékosai műveltek! meg stb.
  • asfa
    #4313
    elmondom azért!ha én pl a Chelseaben fociznék és ez lenne!BIZTOS vagyok abban h nem az ellenfelemnek adok igazat hanem a csapattársamat védem!de ezel ugyanigy lenne mindenki!az adott helyzetben ez lenne!Terrynek vmint Eto'o-nak is más a meglátása (aki ugye tvről nézte)!én igazat addok abban h Drogba provokálta az ellenfelet nem is értem mért na de abban van vmi h minden egyes szabálytalanságnál minden barca játékos ugrott a bironak h ez mivolt állitsuk ki második srága lapja stbstbstb...!
    az angol iram és foci nem erről szol!ennyi a hozzáfűzni valom!akinek nemtetszik ez van!a meccs vége 2-2 lett lehet fogni a birora vagy a Chelseare h szabálytalan volt!na de kérem..rugjunk 3 golt hazai közönség előtt történjék bármi!és nem 2-2 hanem 3-0!!teszem hozzá sietve a Chelsea simán nyerhetett volna!
    erről ennyit!
    továbbra is tartom h kulturáltan a véleménynyilvánitást!köszönöm!
  • asfa
    #4312
    légyszives megkértelek h kulturáltan irrd lea véleményed! az h a chelsea a rossz mindig utálod attol nem kell mindenki szidni össze vissza!kulturáltan!
  • asfa
    #4311
    igen ebben igazat adok Drogba amit csinált az gáz volt!
  • DJ BP
    #4310
    ,,- A Barcelona egy nagyon jó csapat, de amikor azt látom, hogy ezek a sztárok alattomosan arra játszanak, hogy minden egyes belépő után állítsák ki az ellenfél játékosát, akkor elgondolkodik az ember. Undorító volt! - nyilatkozta Terry a mérkőzés után."

    És Drogba első 20 perce? Az mi volt??
  • DJ BP
    #4309
    nekem csak Drogba meccs eleji idétlenkedése volt nagyon gusztustalan, pedig kezdtem megkedvelni...
  • vmvr
    #4307
    ide gyertek kékek!! [köp egyet]
  • Nuno88
    #4306
  • a zsírkereskedő
    #4305
    hát igen
    nézőpont kérdése:D
    nekem azért az angol a kedvenc focim mert az keményebb sokkal mint a többi
    egyedül a les idegesít
    mert ha nem lenne most senki nem beszélne ronaldoról...mindenki pippo inzaghi nevét skandálná:D:D:D:D
  • asfa
    #4304
    Terry: undorító volt, amit a Barca játékosai műveltek!

    John Terry alaposan lehordta a Barcelona futballistáit. A Chelsea csapatkapitánya szerint a katalánoknál mindenki arra játszott, hogy a játékvezető valakit kiállítson az angolok közül.

    A Chelsea csapatkapitánya nem elégedett a Barcelona elleni kedd esti 2-2-es döntetlennel, mert mint mondta: csapata sokkal jobban játszott mint Ronaldinhóék, akik szerinte egyfolytában azzal voltak elfoglalva, hogy minél előbb kiállíttassanak valakit az ellenfél játékosai közül.

    - A Barcelona egy nagyon jó csapat, de amikor azt látom, hogy ezek a sztárok alattomosan arra játszanak, hogy minden egyes belépő után állítsák ki az ellenfél játékosát, akkor elgondolkodik az ember. Undorító volt! - nyilatkozta Terry a mérkőzés után.

    Az angol védő még egyet odaszúrt a katalánoknak, mondván: azért nem olyan rossz ez a döntetlen Rijkaardéknak, mert ezzel az egy ponttal még némi maradt esélyük a továbbjutásra...
  • asfa
    #4303
    azt hiszem kulturáltan is ki lehet fejezni a véleményünket!
    köszönöm szépen!
  • a zsírkereskedő
    #4302
    a foci nem csak a szépségről szól
    erő is kell bele
    én személy szerint pl leszarom ki hogy játszik brutálisan vagy pengésen
    legyen pörgős a meccs
  • asfa
    #4300







  • asfa
    #4299








  • asfa
    #4298







  • asfa
    #4297