24199
Chelsea Fan Club
  • bigfoot
    #4666
    hát igen:)
    én két csapatot imádok:Chelsea,meg Olasz válogatott,de régen még ez összefügött kicsit ma már semmi kapcsolat:(
  • Japep
    #4665
    Sztem nem lehet egyszerre a Chelsea-t is meg a szarszát is szeretni!
    Már csak a MU hiányzik meg a Pool!!! :)))

    De te tudod!!!

  • craft
    #4664
    MEGFELEL???
  • craft
    #4663
    15 éves vok-KEDVENC CSAPATOM MÁR KISKOROM ÓTA:BARCELONA,MILAN,most pedig Chelsea,BARCA,és még egy kicsit milán is!!!-jah és azért drukkolok a Chelsea-nek mert az angol bajnokság a kedvencem és kell egy angol csapat!!!-=MEGFELEK???=-
  • bigfoot
    #4662
    hát sajna 0-0 lett,egy elég gyenge mecsen
  • bigfoot
    #4661
    hát melesz lehet csak 1 gól,de nyerünk!
    szegény bula:(((((
  • Shep
    #4660
    Hát az első félidő elég lagymatag volt, Drogba helyzetén kívül nem is igen volt semmi említésre méltó, ez így kevés lesz a győzelemhez.
  • Japep
    #4659
    Ja, csak az a baj, hogy ma sem kezdő! :(((
  • Maldini 92
    #4658
    sziasztok!
    szerintem ezt a meccset behúzzátok Terry nélkül is.Remélem Sevától látunk valami szépet mert má sajnálom milyen gyengén játszik.
  • bigfoot
    #4657
    reméljük:)!
    nah lassan lépek nézni!
    HAJRÁ CHELSEA!!
  • Japep
    #4656
    Terry remélhetőleg már játszhat a jövőheti Liga-kupa meccsen:

    - RTL KLUB TXT, 223.oldal
  • bigfoot
    #4655
    hát igen,Cech,Terry,Robben,Joey nélkül elég nehéz:(
    egyebként ált a man city fiatal védője érkezik majd jan ban
  • Japep
    #4654
    Ja!

    Remélem nyerünk ma!
    A Villa kemény csapat, de szerintem Király-al a kapuban kapnak egy párat! Csak az a kérdés, hogy mi mennyit kapunk Terry nélkül!!
  • bigfoot
    #4653
    előbb azt kéne tudni hanyas
    mer lehet 12éves:)
  • Japep
    #4652
    Előtte melyik csapat volt a kedvenced?
    És azelőtt?
    És azelőtt?
    .
    .
    .
  • vmvr
    #4651
    és mireföl drukkolsz nekik?
  • craft
    #4650
    én körülbelül 1 hónapja vagyok Chelsea fan,a kedvenc játékosom pedig Lampard, de mondjuk én az egész csapatot szeretem
  • bigfoot
    #4649
    te is lenni Chelsea fan?
    mióta?kedvenc játékos?
  • craft
    #4648
    Remélem a mai meccset megnyerjük:>>>remélem Királynak nyomunk vagy 3-at>>>már csak azért is hogy jó éjszakám legyen
  • bigfoot
    #4647
    hát igen:((
    nem tom mi lesz ebben a szezonban így velünk:(
  • craft
    #4646
    Nah ilyen már nincs hogy egy pici szerencsénk sincs
  • asfa
    #4645
    neeeeeeeee
  • Japep
    #4644
    Joe Cole befejezte?


    Az orvosok tanácsára Joe Cole-t valószínűleg meg kell műteni.

    A műtét azt eredményezné, hogy Joey legközelebb a következő szezonban játszhat. - írja a chelseafc.com. Részleteket egyenlőre nem árultak el.
  • Etelkozi Vata
    #4643
    Kihagytad az isteni Joe Cole-t.
    Remélhetőleg februárban ő is visszatér, és szétaláz minden védőt.
  • craft
    #4642
    csak várjuk ki azt az időt mikor jön Terry,Robben,Cech,és már reméljük nemsokára Sheva is magára talál...--->Akkor jöhet ellenünk a MU!!!-úgy kikapnak hogy nembírnak majd lábra állniXDXDXD
  • alonso82
    #4641
    Na, lehet hogy most jött el ez a pillanat.
  • asfa
    #4640
    csira mu ikszelt
    hajrá Chelsea!!!!!!!!
  • Japep
    #4639
    BUÉK !!!
    -----
    Newcastle [2 - 2] Manchester U.

    33' [1 - 0] J. Milner
    40' [1 - 1] P. Scholes
    46' [1 - 2] P. Scholes
    73' [2 - 2] D. Edgar

    Ha mi holnap nyerünk, akkor ez nagyon jó hír...mondjuk így is!



    CHELSEA - Aston Villa
    2007.01.02. - 21:00
  • alonso82
    #4638
    A bajnoki 2. hely sem lenne akkora katasztrófa, mert BL címvédőként így is egyenes bejutás a BL-be.
    DE! Nincs még veszve minden, mert a MU-nak is becsúszhat egy ilyen széria.
    Hajrá kékek!
  • bigfoot
    #4637
    na fasza erre meg úgy beállok hogy nem is emlékszem arra hogy volt éjfél...meg pezsgő meg ilyenek
    vkinek küldtem smst így:22883355 ,ez buék akar lenni számokkal
    most reggel mondta hogy mér küldtem neki számokat:D,mondom ilyenre nem is emlékszem...
    nah a lényeg 2007ben is HAJRÁ CHELSEA,meglez ez a bajnoki is!
  • asfa
    #4636
    Mourinho már nem olyan magabiztos

    A Chelsea zsinórban negyedik meccsén kapott két gólt, újabb döntetlenjével kezd leszakadni az éllovas MU-tól.

    A Chelsea a Premiership szombati fordulójában csak 2-2-es döntetlent játszott a Fulhammel. A Karácsonykor hasonló döntetlent produkáló londoniak hiányos védelmük miatt gödörben vannak, a biztos hátsó alakzatuk miatt eredményes Kékek már hatpontos hátrányban vannak a Manchester United mögött. A zsinórban negyedik meccsén két gólt kapó Chelsea menedzsere nem lepődött meg az újabb botlás kapcsán.

    - Erre számítani lehetett. Jelen pillanatban a Chelsea nem tudja rendesen ellátni védekező feladatát. Talán nem vagyunk annyira jók, mint hisszük, vagy én nem vagyok elég jó, esetleg a játékosok nem megfelelőek. Mit kezdjek Ballackkal, Ferreirával vagy Geremivel? Semmit! – értékelte ingerülten az egy pontot hozó bajnokit Jose Mourinho. – Jelen pillanatban egyedül Drogba teljesít a tőle elvárható szinten. De például Andrij Sevcsenko, Shaun Wright-Phillips és Salomon Kalou formán kívül futballozik.
  • asfa
    #4635
    :)
    B.U.É.K!!
  • bigfoot
    #4634
    nah boldog új évet mindenkinek így előre:D
    addig is jó bulit/ivást/egyéb más elfoglaltságot!
    éjfél előtt nem berúgni!
  • bigfoot
    #4633
    hát jólenne egy védő amíg Terry visszatér!
  • asfa
    #4632
    Priskin gólt lőtt, leszakadóban a Chelsea

    A bajnoki címvédő ismét csak döntetlent ért el, míg a Manchester United mindhárom pontot begyűjtötte a Premiership szombati fordulójában.

    A Chelsea ezúttal hazai pályán vesztett fontos pontokat, ezzel hátránya hat pontra nőtt a Reading ellen győzedelmeskedő Manchester United mögött. A Kékek a Fulhamet fogadták és már a találkozó elején hátrányba kerültek, Volz a 17. percben szerzett vezetést a vendégeknek. Lampard még az első félidőben egyenlíteni tudott, majd a 65. percben Drogba megszerezte menetrendszerinti gólját, s ezzel úgy tűnt, sikerült begyűjtenie a három pontot José Mourinho együttesének. A gyengén védekező hazaiak azonban nem húzták ki kapott gól nélkül, Bocanegra a 84. percben egyenlített, ezzel pontot mentett csapatának.

    A Manchester United a bombaformában játszó Cristiano Ronaldo duplájával és Solskjaer góljával 3-2-re verte a Readinget, a harmadik helyezett Liverpool pedig a Tottenham otthonában tudott nyerni.

    A Priskin Tamással a kezdőben felálló Watford az első félidő közepén hátrányba került a Wigan ellen, a jól játszó fiatal magyar csatár azonban a 44. percben Stewart beadásából a hálóba fejelt, és kiegyenlített. A második félidő mindössze bő 10 percig tartott, a játékvezető ugyanis a heves esőzés miatt beszüntette a játékot.

    Eredmények:

    Blackburn-Middlesbrough 2-1
    Bolton-Portsmouth 3-2
    Chelsea-Fulham 2-2
    Manchester United-Reading 3-2
    Tottenham-Liverpool 0-1
    Everton-Newcastle 3-0
    West Ham United-Manchester City 0-1
    Watford-Wigan (elh.) 1-1
  • asfa
    #4631
    jaja!hát egyelőre az gazlodik h mindig az előző bajnokot akarja mindenki megverni és ez egyelőre megfogás alapján sikerül!
    sajnos
    na majd meglátjuk mindenesetre GO BLUES!!!!!!!
  • Shep
    #4630
    Tudom hogy jó, de ez sajna most nem jön össze úgy fest, mondjuk kár mert az bulldogképűt és csapatát nem szeretem, egyedül Ronaldot.
  • asfa
    #4629
    :D nem semmi ennyi erővel Király is jolenne :|
  • asfa
    #4628
    elég lealacsonyito szöveg volt ;)
    tedd meg nyugodtan mer MU nyeri a bajnokságot!
    de Chelsea akármilyen formában játszik Chelsea marad márpedig a Chelsea nagyon jó!de te tudod
  • bigfoot
    #4627
    jó annyit jelent most hogy jobb mint eddig,most legalább 2 védése volt ,nem ment be miden kapuralövés:D