24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #4706
    Remélem ez csak pletyka, de ha mégis mennie kéne, Hiddink lenne a legmegfelelőbb utód...
  • bigfoot
    #4705
    most hallom hogy mennek a pletykák ha Mounriho nem nyeri meg a bajnokságot akkor jön Hiddink
    hát remélem nem igaz
  • asfa
    #4704
    huh halltotam szép volt srácok!
    Hajrá Chelsea
    remélem most felfelé siklunk ezután!
  • bigfoot
    #4703
    szép volt fiúk!
  • Japep
    #4702
    És még nincs vége...86' [6 - 1] R. Carvalho
  • Japep
    #4701
    89' Chelsea [5 - 1] Macclesfield T.

    16' [1 - 0] F. Lampard
    39' [1 - 1] J. Murphy
    41' [2 - 1] F. Lampard
    52' [3 - 1] F. Lampard (pen.)
    68' [4 - 1] S.W. Phillips
    82' [5 - 1] J.O. Mikel
    -----
    Ránkfért már egy ilyen meccs, csak kár hogy Sheva nem talál be...
  • bigfoot
    #4700
    hát akkor ez már meglesz:)
  • Japep
    #4699
    CHELSEA:

    Hilario - Geremi, Ferreira, Carvalho, A.Cole - SWP, Lampard, Mikel, Bridge - Kalou, Shevchenko

    Cserepad:
    Ma-Kalambay, Nuno Morais, Ben Sahar, Scott Sinclair, Michael Woods
  • Japep
    #4698
    70' Chelsea 4 - 1 Macclesfield

    Lampard 3*
    SWP
  • banok
    #4697
    3-1
    Lampard büntető
  • bigfoot
    #4696
    2-1re vezetünk
    két Lampard gólal
  • Oziris666
    #4695
    Hú mi megy itt megint:D
    Na ezért részesítem elönyben a chelseafc.hu fórumát!
  • Oziris666
    #4694
    Érthető!
  • bigfoot
    #4693
    Grat neki!!!!!
  • asfa
    #4692
  • Japep
    #4691
    Essien az "Év Afrikai Játékosa"!

    A gánai válogatott és a Chelsea középpályása Michael Essien nyerte a BBC 2006-os "Az Év Afrikai Játékosa" díját.
    Egy élő nyílvános szavazáson, Essien közel kétszer annyi szavazatot szerzett, mint az egyiptomi Mohamed Aboutrika és az elefántcsontparti Didier Drogba.
    A díj történetében először, a győztest a BBC afrikai sporttal foglalkozó élő adásában választották meg. A díj a 2006-os naptári évet veszi figyelembe, beleértve a nemzeti bajnokságokban, a válogatottban, valamint az európai kupasorozatokban nyújtott teljesítményt.

    ----------
  • asfa
    #4690
    Közvetítés: -

    2007.jan.6 (16)

    Macclesfield (H)

    FA Kupa
  • asfa
    #4689
    Ellenfélnézőben - Macclesfield


    Az átlag focidrukkerek, de még az angol labdarúgás kedvelői sem tudnak sokat következő FA Kupa-beli ellenfelünkről.
    Lássuk, ki is az a Macclesfield Town!

    Macclesfield 51000 lakosú város Anglia szívében. Egy tavalyi felmérés szerint lakosai a harmadik legsportosabbak az országban - a lakosság közel 30%-a sportol heti legalább 90 percet. A csapat játékosai is valószínűleg közülük kerülnek ki :)

    A Macclesfield Town futballcsapat 1874-ben alakult, de több mint százharminc éves fennállása során nem sok sikerben volt része. Egészen 1997-ig csak a különböző alacsony osztályú konferencia-bajnokságokban szerepelt, a futball ligán kívül. Először 1995-ben juthattak volna be a ligába, de akkor nem kaptak licenszet, mivel stadionjuk, a Moss Rose nem felelt meg az előírásoknak. Így csak a következő bajnoki címük alkalmával, 1997-ben kerültek fel a legalsóbb ligába, a Division 3-be (ami ugye Angliában a negyedik vonalnak felel meg). Ekkorra már a stadiont is átalakították; jelenleg 6000 férőhelyes.
    A szezon végén a második helyet érték el, így egyből feljutottak a Division Two-ba, de ott nem sikerült megmaradniuk.

    A Macclesfield legismertebb tagja a 39 éves játékos-menedzser Paul Ince. Az egykori Liverpool- és Man Utd játékos, egykori angol válogatott csapatkapitány 2006 októbere óta irányítja a csapatot.

    Idén ismét a harmadosztályban játszanak, de huszonhat forduló után a nem túl rózsás huszonharmadik (utolsó előtti) helyen állnak.

    További érdekességek a csapatról:
    - az 1996-os Európa Bajnokság alatt a későbbi győztes német válogatott a Moss Rose stadionban edzett
    - 2006 novemberében négy nap alatt négy játékosuk is lábtörést szenvedett, és mindannyian kidőltek a szezon hátralévő részére
    - Paul Ince még mindig játszik, öve a 25-ös mezszám. Nyilatkozatai alapján viszont nem lesz kezdőember a Chelsea ellen.
  • bigfoot
    #4688
    nah megvan szülinapi ajándék:Chelsea óra lesz:)
  • asfa
    #4687
    ahogy érzed!
    viszontlátásra!
  • craft
    #4686
    OK-de a mai nappal bezárólag nem nagyon szeretnék ebbe a Fórumbai írni csak ha nagyon muszály--->PÁPÁ Chelsea
  • asfa
    #4685
    akkor kezdjük ujra probáljunk egy kulturált békés hangulatot teremteni ha ez megy akkor irj kérlek normális "hangnemben"!
  • craft
    #4684
    annyira kikellett törölni amit írtam
  • craft
    #4683
    csa
  • asfa
    #4682
    Sajnálom, hogy nem nőttél fel a szinthez, hogy fórumozhass normális,kúltúrált körülmények közt!
    Viszlát!
  • craft
    #4681
    Ez azért komoly fórum!!!-emberkednek hogy ők ilyen meg olyan drukkerek de tuti hogy egymás seggét nyajjátok örülnétek neki hogy legalább valakinek van még fairplay az agyába és valakinek teccik más csapat játékai is, de mondjuk aki ennyire deleno annak dumálhatok--->és rám mondták hogy lehetek olyan 12 éves DE MÉGSE SZÓLOK BE SENKINEK HOGY MIÓTA DRUKKER AZ A GYEREK---> szal ez is lamak egyesülete
  • CFCHungary
    #4680
    Japep légyszi add meg az MSN címed, szeretnék veled beszélni!
  • Bereet
    #4679
    craft=divatszrkolío(akinek jól megy a szekere)
    míg a milának jól ment addig azt volt jó míg a chelsea kis csapat volt addig felé se néztél
    én nem vagyok cselzi nem is szeretem a cselzit
    Hajrá FTC és ACMilan
  • bigfoot
    #4678
    fiatal vagy te még ehhez:P
  • vmvr
    #4677
    jó kis gusztik gyülekezete ez a tápig-.-
  • bigfoot
    #4676
    hát ezt mondom
  • asfa
    #4675
    jo nem fárasztom ienekkel magam!
    nagyon nem hiányzik olyan aki a csapatot is alig ismeri!
  • bigfoot
    #4674
    hát nem tom,de ha kiskora óta drukkolna a barszarnak akkor sztem nem szeretné a Chelseat!meg a többi csapatot
  • asfa
    #4673
    egy "kiskorom ota" drukkolok srác!
  • bigfoot
    #4672
    mi?
  • asfa
    #4671
    na hiányoztt :|
  • craft
    #4670
    Jó mondjuk a VB-n az olaszoknak drukkoltam dehamár a Chelsea angol csapat akkor anglia!!!
  • Japep
    #4669
    Olaszok?! Menj már...!!!
    :)))))))))))
  • craft
    #4668
    De a Chelsea viszi a pálmát:)
  • craft
    #4667
    Igazság szerint én csak Ronaldinhot szeretem azért írtam:)-nah meg az angolválogatottat:)-->csak azért írtam hogy ebbe is beleköttök-e