24199
Chelsea Fan Club
  • kisjaki
    #4906
    Pffff Jo urugy
  • kisjaki
    #4905
    Pffff Jo urugy
  • Bocy
    #4904
    amit a MU topikba irtam azt ugy is gondltam
    de ha ve'gig elolvasnad akkor ra'jonne'l hogy nem a Chealse-t fika'ztak CSAK a Chealse-t is fikaztak de csak azert mert akkor ugy is gondoltam
  • bigfoot
    #4903
    nemzetisportnál nem várták meg a 4.gólt!azért ilyenre figyelhetnének

    "Hazai pályán 3-0-ra nyert a Chelsea labdarúgócsapata a negyedosztályú Wycombe Wanderers ellen a Ligakupa elődöntőjének visszavágóján. Mivel az első mérkőzés 1-1-es döntetlennel végződött, így a "kékek" összességében simán jutottak a sorozat döntőjébe, ahol a Tottenham - Arsenal összecsapás győztesével találkoznak majd."
  • bigfoot
    #4902
    szép volt CHELSEA!!!
  • asfa
    #4901
    4-0 és lamparad megin!
    és ez a vége
    Chelsea - Wycombe 4-0
    Sevcsenko kettőt vmint Lampard kettőt
    szép volt srácok
    remélem formába lendülünk megint!!!! HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!
  • asfa
    #4900
    3-0 Lampard!!
  • asfa
    #4899
    jaja szép volt!!hajrá CHELSEA!!!!!!!
  • bigfoot
    #4898
    +Kalou padon
  • Japep
    #4897
    Hátha lő egy mesterhármast, az csak meghozná a formáját...

    Fi.: CHELSEA [2 - 0] Wycombe W.
    24' - [1 - 0] A. Shevchenko
    44' - [2 - 0] A. Shevchenko

    ---------------------------Cech-----------------------------
    Diarra----Essien--------Carvalho------A.Cole
    Mikel-----Makelelé------Ballack------Lampard
    ---------Shevchenko--------Drogba-----------

    cserepad: Hilario, Bridge, Morais, SWP
  • Japep
    #4896
    Ja, én is most láton...ennél jobb hír nem is lehetne !!!
  • bigfoot
    #4895
    ez az Sheva már rúgott 2 gólt!!
  • Bedibeni
    #4894
    Valaki tud adni egy olyan linket ahol nézhetem ma a meccset???
  • bigfoot
    #4893
    te is érdekes vagy,főleg a mu topicba való írásod
  • Bocy
    #4892
    egyhuzamban
  • Bocy
    #4891
    nagyon jo volt tegnap meg tegnap elott mind a 2 meccs

    Chealse-Liverpool 0-2 kicsit rosszul jatszotunk
    Manchester-Arsenal 1-2 ennek nagyon orulok (es szerintem nem csak e'n)

    ha nem is mi nyerjuk a bajnoki cimet nem lenne akkora baj hisz me'g ott a BL.

    meg ma'r 2 eve a mienk XD ez lenne a 3.
  • Nuno88
    #4890
    érdekes :\\
  • asfa
    #4889
    Mourinho már kezet sem fog Sevával

    Kellemetlen helyzetbe került Peter Kenyon. A Chelsea főigazgatóját arról faggatták a Liverpool elleni bajnoki fiaskó után, egyáltalán mit is keres Andrij Sevcsenko a londoni alakulatban. José Mourinho vezetőedző ugyanis arra sem méltatta, hogy kezet fogjon az ukrán csatárral a találkozót követően.

    Hetek óta látványos harc folyik a Chelsea berkein belül. Mourinho mester játékosaival és a klub milliárdos tulajdonosával, Roman Abramoviccsal is összeszűrte a levet. A legutóbbi balhé a Liverpool elleni 2-0-ás bajnoki kudarc után tört ki, amikor a portugál szakvezető nem volt hajlandó kezet rázni az ezúttal is halványan teljesítő Sevcsenkóval. Kenyon főigazgató egy interjúban elárulta, az ukrán csatár nem Mourinho kívánságára érkezett Londonba.

    - Már akkor felfigyeltünk Sevára, amikor a portugál szakvezető még meg sem érkezett a csapatunkhoz - nyilatkozta Kenyon. - Abramovics úrral évek óta terveztük az ukrán támadó szerződtetését, a végső szót mégis Mourinho mondta ki. Egyáltalán nem ellenkezett, nem értem, most miért ellenségeskedik vele. Bár a bajnoki címvédő botladozik, hat pontos hátránya a listavezető Manchester Uniteddel szemben egyáltalán nem tűnik ledolgozhatatlannak. Kenyon igyekezett enyhíteni a klub körült kialakult feszült helyzetet, szerinte minden egyesület életében vannak hullámvölgyek, a Chelsea képes hamar kilábalni mindebből.

    - Egészséges feszültség uralkodik a klubnál, mindenki azért küzd, hogy a Chelsea mihamarabb megszokott fényében ragyogjon - tette hozzá Kenyon.
  • asfa
    #4888
    fossuk már le az ieneket!
    idejön megkapja a bütnijét ha ieneket csinál..mi normálisabbak vagyunk ennyi!és aradjunk is azok..ne keltsük a flémet sehol..köszönöm!
  • vmvr
    #4887
  • bigfoot
    #4886
    hát az!!
    ilyenkor nincs nagy pofája,és mi nem vagyunk olyanok hogy átmegyünk pofázni
  • asfa
    #4885
    szép volt arsenal ;)
  • Rolka
    #4884
    Hát tényleg elég szánalmas!
  • Japep
    #4883
    Szánalmas egy ember: #4860
    Most bezzeg nem jön be pofázni... (De viszont mi sem megyünk oda...remélem!)
  • bigfoot
    #4882
    hát igen,szívás hehe
    nem sokára újra buknak mi viszont nem:)
  • vmvr
    #4881
    szívesen srácok;)
  • Japep
    #4880
    KIKAPOTT A manu...
    De még úgy, hogy először 1-0-ra vezetett, aztán meg utolsó 5 percben 2-1-re kikapott...
  • Bedibeni
    #4879
    EZ az kikapott a MU!!!!!THX Arsenal!!!!
  • alonso82
    #4878
    Egyetértek az elöttem szólóval
  • Bedibeni
    #4877
    Ma Hajrá Arsenael legyűritek a nagyképű MU-t!!!!!
  • asfa
    #4876
    Lampard visszavág az őt kritizáló manchesterinek

    Joey Barton könyvében a világbajnokságon részt vevő angol játékosokat szidta, mondván hozzáállásuk okozta Anglia vesztét Németországban.

    A Manchester City középpályása a vb után jelentette meg önéletrajzi ihletésű írását, amelyben nyíltan beszél az általa tapasztaltakról. Barton szerint a nyári világbajnokságon az okozta a háromoroszlánosok vesztét, hogy Steven Gerrard és Frank Lampard egyszerre volt a pályán. Mint mondj, a két játékosnak külön-külön kell egy-egy labda, hogy együtt játszhassanak. A Chelsea középpályása nem hagyta szó nélkül a kritikát.

    - Nem hiszem, hogy Joey tudja mit beszél. Különben is, játékosok nem szoktak túl gyakran egymásról beszélni. Igaz, volt hat meccsem, amikor nem tudtam eredményes lenni, és szerencsétlenségemre ez az időszak éppen a vb-re esett. Ilyen dolgok történnek, ennyi az egész – reagált Barton bírálataira Lampard.
  • bigfoot
    #4875
    hát ne tudd meg barcász haverral hogy szoktuk néha egymás csapatát oltani,vagy a haveri társaság ha kikap vkinek a csapata
    szal ma este mit kapok majd:)
  • vmvr
    #4874
    látszik rajtad:)
  • asfa
    #4873
    DAS:DAS?:_F?:ASF:_A:_SF:af
    én félek -.-
  • vmvr
    #4872
    de azért nézz be ide is, vagy félsz tőlünk?
  • bigfoot
    #4871
    személy szerint valóságban kiélem ezeket a dolgokat,van barcás,interes haverom és így tovább,velük elökörködöm eleget:D
  • vmvr
    #4870
    és a flémtopikban miért csak asfát láthatjuk?
  • bigfoot
    #4869
    3an vagyunk asfa,japep és én,de szerintem egyőnk se megy át máshova fikázni a más csapatát!
  • asfa
    #4868
    nemtudom..én személy szerint egyszer se megyek át, és nem fikázok senkit!
  • pilboy
    #4867
    azért nálatok is van kivétel - sajnos...