24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #5587
    igen ez valoban igy van! de kinek van szöksége arra hogy egyfolytában idejöjjenek Mu szurkolok és keltsék a feszültséget!! SENKINEK!!
    nem akarok senkivel vitázni probálom normálisan de egyszerűen van aki nem érti! szabad vélemény nyilvánitás meg valoszinűleg ugy értendő h kulturált körülmények közt.. ami nem fogalja magában a másik szidását és lenézését amit mi a ti topikotokban nem csinálunk!
    az h idejössz és irsz tedd.. de megfelelő kereteken belül mert erre kérünk..ezért van külön topik a csapatoknak! Mu topikban halálra fikázhatjátok a Chelseat mert én ezt a csapatot szeretem és nem érdekel a más véleménye evvel kapcsolatban de az hogy idejöttök/idejönnek mások és fikáznak.. na ebből van elég már nagyon!
  • pilboy
    #5586
    hogy miért olvasom a Chelsea topicját?
    1. mert szabad, nem tiltja senki sem :)
    2. szabad véleménynyilvánítás van, vagy mi a szösz (mondhatjuk szólásszabadságnak is)
    3. rivális csapat fanjainak a véleményére is kíváncsi vok
    4. eddig egyszer sem fikáztam ebben a topicban, sőt még inkább "csitítottam" a feszültséget Scholes18 és a Kékek között ;)
    "érdekes modon akárhányszor MU szurkolo idejön csak gizdázik meg fikázik" tehát ez a kijelentés így nem teljesen igaz

    a másik:
    tudtommal az FA kupa sorsolásról volt szó, és úgy kicsit elgondolkodtatott ez a "már megint a legkönnyebb" szöveg...
    így már más, h a BL is beleértendő
    igen, a BL-ben eddig szerencsésnek mondhattuk magunkat a sorsolással, de a Roma-t nem szabad leírni, itt már nincs könnyű ellenfél, még a PSV sem

    továbbra is látogatni fogom a fórumot, ha tetszik, ha nem, és (ha kell) nagy ritkán írni is fogok, ahogy az Arsenal topic-kal is ezt teszem (bár oda még nem kellett írnom :) )
  • Jagumo
    #5585
    pontosan igy van ez!
  • Jagumo
    #5584
    Amugy mi a MID 3-0 gyöztünk.........ennyit erröl
  • asfa
    #5583
    igen ez valoban igy van!
    érdekes modon akárhányszor MU szurkolo idejön csak gizdázik meg fikázik... gyerekes komolyan! attol mert utáljátok a Chelsea-t hát könyörgök kerüljétek el a topikot..kérte valaki h gyertek ide egyfolytában baszogatni?mi hányszor megyünk baszogatni titeket? itt tartotok? nincs semmi baj..csak kerüljétek atopikot
  • Japep
    #5582
    Amúgy nektek (MU) miért kell olvasni a Chelsea topikját???
    Azért, hogy idegyertek kötekedni?
    Ja, és én most igazán a BL-re (Celtic, Benfica, Kobenhavn...Lille, Roma) gondolok, de pl. most is a legkönyebbet kapja a NYEGYEDDÖNTŐBEN (FA)...
    Azt nem tagadom, hogy "könnyűeket" kaptunk, de azért nem a 1/4 döntőben, esetleg elődöntőben...
  • asfa
    #5581
    na neeee!
    Liga kupábol h-h kiestetek?
    mert asszem azt minyertük! ;)
    mellesleg eddig egy Man Utd-Chelsea meccs volt ami 1-1-el végződött szal ne verjétek itt a nyálatokat! köszönöm! fa kupában meg mindkettő cspat nem kapott nehéz ellenfelet! a Tottenham - Man Utd meccsről annyit h kb 100 évben egyszer veri meg Tottenham pályáján 4-0ra
    fikázos gizdáknak páj!
  • Scholes18
    #5580
    "persze csak ha továbbjut"
    Sok szerencsét nektek is a White Hart Lane-n! Jól emlékszem ugye hogy ott már egyszer volt részetek egy zakóban a bajnokség elején, ahol mi 4-0ra győztünk?
  • pilboy
    #5579
    igen, erre céloztam, köszönöm
    arról nem is beszélve, h szinte végig hazai pályán (ahogy mi is 1-1 kivétellel)
  • vmvr
    #5578
    azért ti sem panaszkodhadtok nehéz ellenfelekre az angol kupákban-.-
  • Japep
    #5577
    Igen, pontosan..."haver"!
  • pilboy
    #5576
    "haver"!
    ezt pont Te írod, mint chelsea-s?
  • Japep
    #5575
    A MU már megint megkapta a legkönnyebb ellenfelet...persze csak ha továbbjut...
    ----------------------------------------------

    FA-kupa: csak a döntőben találkozhat a Chelsea és a MU


    Elkészítették az angol labdarúgó FA-kupa elődöntőinek párosítását, a sorsolás ezúttal sem hozta össze a Manchestert és a Chelsea-t.

    Persze a két sztárcsapatnak előbb még tovább kell jutnia a negyeddöntőből ahhoz, hogy az egymás elleni finálén kezdhessenek el gondolkodni, a hétvégi döntetlenjével mind a Chelsea, mind a MU újrajátszásra kényszerült. A sorsoláson eldőlt, hogy a Priskin Tamást soraiban tudó Watford a Manchester United-Middlesbrough párharc győztesével találkozik majd. Utóbbi negyeddöntőben 2-2-vel zárult az első összecsapás, így március 19-én az Old Traffordon újrajátsszák a találkozót.

    Újrázás vár a Chelsea-re és a Tottenhamre is, az első meccsen elért 3-3-as döntetlen után a Hotspur stadionjában dől el, hogy melyik gárda csaphat össze a Blackburn Roversszel a legjobb négy között. Az elődöntőket április 14-én és 15-én semleges pályán játsszák.
  • Japep
    #5574

    ---------------------------

    Visszatérők a csapatba


    Terry már valószínűleg a hétközi Manchester City elleni elmaradott meccsen a pályára léphet. Játéka nagyon fontos a csapat számára, láthattuk tegnap is, hogy hiánya mekkora űrt hagy maga után a védelemben.

    Joey valószínűleg csak március végén, április elején lesz bevethető. Ez így is fantasztikus hír, még a legoptimistább Chelsea szurkolók sem reménykedtek abban, hogy még idén pályára fog lépni. Cole mindazonáltal megmondta Mourinho-nak, hogy egészséges lesz a Valencia elleni első meccsre (április 4.).
  • bigfoot
    #5573
    köszi!
  • banok
    #5572
    itt van összefoglaló
  • bigfoot
    #5571
    van vkinek mecs összefoglaló videója?
  • asfa
    #5570
    igen.. csak ott van egy HA!! ;)
  • bigfoot
    #5569
    hát van egy ilyen pletyka,hogy összevesztek
    egyebként sztem ha meglezs a bl,és vagy a bajnokság akkor nem fogja kirúgni,egyebként meg tapsolt és örült a továbbjutásnak,mutatták
  • Jagumo
    #5568
    [center]Statisztikák
    Chelsea - Tottenham


    3 Gólok 3
    17 (7) Lövések 10 (8)
    7 Szögletek 3
    1 Lesek 5
    22 Szabálytalanságok 14
    3 Sárga lapok 5
    0 Piros lapok 0
    53% Labdabirtoklás 47%
  • Prince23
    #5567
    Azt halotátok hogy Abroncs kiakarja rúgni Murinhót?!
    A Porto elleni meccsen mondta a kommentátor...,"hogy ha veszítenek, akkor meneszti Murinhót" vhogy így mondta.
    Ja és Abroncs nem örült a porto elleni bl győzelemnek, még rázta a fejét, hogy tovább jutottak. Ugyhogy valszeg menni fog Murinho, a tulaj miatt.
  • Jagumo
    #5566
    vagyis azt a nyertünket " jelbe értettem:)
    remélem nyertünk;)
  • Jagumo
    #5565
    Húzós volt az biztos.
    de nagyon jó meccs volt!

    NYertünk!!
  • asfa
    #5564
    erre nem tok mit mondani..
    white hart lane-en nem lesz Chelsea győzelem.. de azrt 1-3rol szép
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!
  • bigfoot
    #5563
    arra gondoltam,Bl,Fa,bajnokság
  • Freedom88
    #5562
    meg bl
  • bigfoot
    #5561
    ez a mecs mutatta hogy nekünk van a legjobb edzőnk és hogy van a csapatban küzdeni tudás!!!ez mutatja hogy képesek vagyunk megszerezni a 3 címet ami hátra van!!!!
  • bigfoot
    #5560
    bakker mekkora mecs!!!!!!!
    szép volt CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!nagyon hajtottunk!!!meg is lett az eredménye!!!!!Mourinho a legjobb edző a földön!!!!
  • Skylime
    #5559
    és Terry nagyon hiányzik a védelemből
  • Skylime
    #5558
    jó kis meccs volt, kár hogy Essien öngólt szerzett így nagyon nehéz volt de a végére hálistennek visszhozták a srácok
  • dienesoft
    #5557
    természetesen Tottenham-ot akartam írni :D
  • dienesoft
    #5556
    Nem vagyok se taottenham, se Chelsea drukker, ettől függetlenül élvezetes meccs volt, egy tál szotyi mellett izgi volt. Valahogy éreztem, hogy a Chelsea nem fogja ennyiben hagyni! :) Grati!
  • Japep
    #5555
    #5521 ---> visszavonom...
  • Freedom88
    #5554
    teljesen önálló meccsel ér fel a visszavágó
  • Skylime
    #5553
    szerintem nem számít, de nem vagyok bent biztos
  • Japep
    #5552
    Vége...mekkora meccs volt, felidézi bennem a Hilario-s korszakot !!!
    A visszavágón hajtani kell...itt majd számít a vendégben lőtt gól ???
  • Skylime
    #5551
    azthiszem örülhetünk a 3-3nak
  • Skylime
    #5550
    Shevaaa, pedig gólt érdemelt volna:)
  • Japep
    #5549
    Sheva majdnem gólt lőtt...
  • Skylime
    #5548
    4 perc, támadni kell!!!