24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #5627
    Jah...vége 1-0-val!
  • asfa
    #5626
    nagyon nehezen egy gollal de megvan a 3 pont!ennyi kellet
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Skylime
    #5625
    Terry játszik és remekel a védelem:):):)
    bár szerintem még nem kéne játszania
  • asfa
    #5624
    ja nem gyengén :(
  • asfa
    #5623
    Lampard majdnem megrugta második gojlát közel jártunk!!
  • Nuno88
    #5622
    beszarás h erre az emberre mindig rájár a rúd
  • asfa
    #5621
    hát ez hihetetlen :|
    vigyük leeee
    mielőtt megsérül
  • Japep
    #5620
    Ez nem igaz...rátartottak Terry lábára, és már megint sántikál.
    Csak nehogy lesérüljön megint!
  • asfa
    #5619
    GÓÓÓLL látom késve
    HAJRÁ CHELSEA!!!
    LAMPARD!!!
  • Japep
    #5618
    41' Man.City [0 - 1] CHELSEA

    28' Lampard (11-es)

    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Nuno88
    #5617
    Sheva csak csere? :(
  • Japep
    #5616
    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Japep
    #5615
    Manchester City - CHELSEA
    ma 21:00 -

    Manch.City: (3-5-2)
    Isaksson - Richards, Dunne (c), Distin - Jihai, Barton, Hamann, Ireland, Ball - Vassell, Mpenza

    Cserepad: Hart, Dabo, Miller, Samaras, Dickov

    CHELSEA: (4-3-3)

    Cech - Geremi, Carvalho, Terry, A.Cole - Ballack, Makelele, Lampard - Kalou, Drogba, Robben

    Cserepad: Cudicini, Diarra, Boulahrouz, SWP, Shevchenko
  • Shep
    #5614
    Majd kimennek a rétre :) (gondolom azért akad még 1-2 stadion a környéken ahol le lehet bonyolítani egy meccset)
  • asfa
    #5613
    légyszives egy hsz-ben mond el mit akarsz nem szeretném ezt töbet..köszönöm
  • bigfoot
    #5612
    nekem meló után ez lesz a kis pihenés:))
    most már minden bajnokit meg kell nyernünk!!!!
  • Jagumo
    #5611
    lehet én se tudom nézni a meccset:D
    megyek Gyrosozni.D
  • Jagumo
    #5610
    haljátok. ha bezárták a Valencia stadionját 3-om hétre az Inter-Valencia meccsen lévQ bunyó miatt. akkor a valencia hol fog játszani?>)
  • Jagumo
    #5609
    Muszály neyernük a City ellen!
  • Jagumo
    #5608
    [center]

    Shevanak már tetszenek José módszerei

    Az ukrán gólvágó élvezi a közös munkát a portugál trénerrel. Bár korábban arról szóltak a hírek, hogy a csatár és a tréner között ellentétek feszülnek, úgy tűnik, Shevchenko megszokta az angol futballt.


    És a portugál munkafelfogását. "Kényelmesen érzem magam a Chelsea-nél, megnyugodtam. Nagyon élvezem a munkát Jose Mourinhóval, tetszenek a módszerei és a filozófiája."

    A korábbi problémákról is kérdezték az ukránt, aki újra a kitartásáról biztosította a szurkolókat. "Az utóbbi időben minden oldalról támadások értek, de én folytatni akarom a munkát. Összeszorítom a fogaimat. A szerződésem négy évre szól, és szeretném kitölteni ezt az időt a Chelsea-nél, miközben trófeákat szerzek a csapattal."

  • asfa
    #5607
    igen ma meccs de nemtom sajnos néni megin :((((((
    DE HAJRÁ KÉKEK ÉS HAJRÁ CHELSEA NYERNÜNK KELL!!!!!!!!!!!!!
  • Prince23
    #5606
    Ma MC elleni meccs, a S1-en. Nézzétek!
  • Japep
    #5605

    Megműtötték a Chelsea védőjét


    Wayne Bridge több hétig harcképtelen lesz az operáció után.

    A Chelsea futballistája kedden térdműtéten esett át, ezért hetekig, de lehet, hogy hónapokig nem játszhat. Bridge kiesése nemcsak a Chelsea, hanem az angol válogatott számára is nagy érvágás, a védő ugyanis nem léphet pályára az Izrael elleni, március 24-i Európa-bajnoki-selejtezőn sem.

    Bryan English, a Chelsea orvosa elmondta: korábban Damian Duffnak is hasonló sérülése volt, és a klub egykori játékosa három hét után térhetett vissza a csapatba.
  • Japep
    #5604

    Abramovics elvált


    Roman Abramovics elvált feleségétől, Irinától. Egy közleményben nyilvánosságra hozták, hogy Oroszországban váltak el közös megegyezéssel. Gyermekeik és az anyagiak tekintetében is megállapodtak. A felek magánéletük tiszteletben tartását kérték. Irina Abramovics második felesége volt, öt gyermekük van. Abramovics üzleti érdekeltségeit, így a klubot sem érinti a válás.
  • Jagumo
    #5603
    de perzse gratulálok a mezhez biztos nagyon állat:)
    nekem is jöhetne egy. de azért nem szabad mindenem a focira költenem.
    még tavasszal veszek 1 labdát meg valami uj szerkót. ennyi lesz nekem
    kb 20000-ból kijövök kb. remélem mert 20000FT nél nem akarok többet költeni.
    csak 1 gatya kell meg 1 labda meg 1 poló:) max 25000:D
  • Jagumo
    #5602
    4 darab zokni:D nem 3 elírtam:D
  • Jagumo
    #5601
    én mezre nemigen adok sok pénzt.
    inkább labdára költök, de arra nagyon :9

    2 éve vettem egy : Adidas EB-s Training labdát: 12900 Ft volt
    2006 nyár elején szülinapomkor: Nike Vapor Mercurial Speed labdát! 24990:) (magyarra fordítva Joga Bonitos labda)

    most pedig sztem olyat veszek amit most is mutattam, de még nem döntöttem el:)

    meg persze cipöre most ilyenem van:
    ( ne tévesszen meg a kép, ez csak a 24900FT-s cipö és nem az 50000FT eredeti vapor. de ez is kurva jó! és egyáltalán nem kopik és nagyon könnyü.

    zokniaim van 3 Darab: Piros, fehér, fekete, kék ilyenek
  • Japep
    #5600
    Igazából én is kaptam...16.000 Ft !!!
    De fasza nagyon...
  • asfa
    #5599
    :OO bazz az királly mennnyiért? mondjuk sajna nincs rá pénzem most :(
  • Japep
    #5598
    Ma jött meg a Chelsea-mez, amit rendeltem...
    Nincs a hátulján név, se szám...de mindegy, qrva jó !!!
  • Jagumo
    #5597
    ma semmi nem jött össze:(
  • Jagumo
    #5596
    Pro:)
  • bigfoot
    #5595
    faja!!!
    remélem hamarosan ők ketten is hosszabítanak
  • alonso82
    #5594
    Ha Joey visszatér megnyerjük a bajnokságot
  • Japep
    #5593
    Ez jó hír !!!
    ------------------------------------

    Essien szerződést hosszabbít


    Michael Essien, csapatunk idei egyik legjobbja a napokban ötéves szerződést írt alá a klubbal. A ghánai középpályásnak még három évre szóló kontraktusa volt, de Mourinhoék szeretnék jó előre bebiztosítani alapembereik szolgálatát. Épp emiatt folynak a tárgyalások John Terry-vel és Frank Lamparddal is.

    Essien nyilatkozata:
    "Nem gondolkodtam sokat az aláíráson. Igazán boldog vagyok, mert szeretnék minél tovább maradni a klubnál.
    Keményen dolgozok az edzéseken és mindent megteszek a sikerért. Megvan bennem a sikeréhség, hogy minél több kupát nyerjek a csapattal."
  • Freedom88
    #5592
    Az én Liga autóm:)
  • bigfoot
    #5591
    hát igen nehéz lesz tottenham ellen idegenben,de hát elvileg mi vagyunk a legjobbak nem?:)!szal mindenkit meg kell verni a siker érdekében!
    Terry visszatér védelem újra tökéletes lesz,jobb oldali védőgondunk szerencsére nincs,bal oldal is jó!Joey is visszatér,és akkor lesz variálható középpályánk:D
  • asfa
    #5590
    egyet biztosan mondok hogy Bigfoot, Japep és én nem fogunk átmenni röhögni és fikázni!
    az hogy elmult évben kétszer mi nyertük a bajnokságot.. érdekes egyetlen Mu szurkolo se volt itt! de mi akkor se mentünk át mikor 3-0-ra megvertünk titeket itthon! mer nem vagyunk olyanok! de sztem zárjuk le.. igazad van nem minden MU fan ien de nagyrésze idejön és fikázik gizdázik beleröhögcsél a képünkbe ami gyerekes sztem!! de mind1 megprobáljuk kulturáltan elintézni..köszönöm h Te normálisan reagálsz kommenteimre!
  • pilboy
    #5589
    félreértettél, nem azt mondtam, h sosem fikáznak itt a MU-fanok, hanem azt, h nem mindig, ld. én :P
    azt nem mondanám, h Ti még sosem jártatok át a mi topicunkba, csak mostanság nem jöttök, mert nekünk jobban megy, de "egyszer fent, egyszer lent", sajnos biztosan fog még fordulni a kocka, majd meglátjuk, h akkor hányan vetődtök át... ;)
  • asfa
    #5588
    "tehát ez a kijelentés így nem teljesen igaz"
    erre csak egy szám a válaszom ;)
    #5580"