24199
Chelsea Fan Club
  • XTHB
    #5790
    Én is!
  • bigfoot
    #5789
    sose add fel A REMÉNYt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    én bíztam A CSAPATban!!!!!!!!!!!!!!
  • Japep
    #5788
    Már a 90.percben azt hittem ennyi, végleg elúszott a bajnokság...aztán jött a gól! Kalou

    A lényeg a 3 pont, HAJRÁ CHELSEA !!!
  • alonso82
    #5787
    pls videó-t!
  • bigfoot
    #5786
    góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóllll
    KALOU%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%!!!!!!!!!!!
  • asfa
    #5785
    IGEEENN GÓÓLL KALOU a 92.eprcben
    és megérdemelten nyertünk!!!yeah
  • Skylime
    #5784
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Japep
    #5783
    Chelsea - 4-3-3:

    1 Petr Cech
    14 Gérémi
    6 Ricardo Carvalho
    26 John Terry (c)
    3 Ashley Cole
    13 Michael Ballack
    4 Claude Makelele
    8 Frank Lampard
    24 Shaun Wright-Phillips
    11 Didier Drogba
    7 Andriy Shevchenko

    Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 9 Khalid Boulahouz, 20 Paulo Ferreira, 12 John Mikel Obi, 21 Salomon Kalou

    Watford - 4-4-2:

    Foster; Chambers, Shittu, DeMerit, Stewart; Rinaldi, Francis, Mahon (c), Smith; Henderson, Kabba.

    Subs: Lee, Doyley, Bouazza, Bangura, Priskin
  • Jagumo
    #5782
    de annak nem telyesen ugyanez a tartalma:)
  • asfa
    #5781
    #5776 én is ezt irtam le ;)
    olvass is!
  • Jagumo
    #5780
    [center]

    Lampard újra egészséges!

    Annak ellenére, hogy Frank Lampard kihagyta az Andorra elleni mérkőzést, újra segítheti a Kékek csapatát, ugyanis felépült sérüléséből.



    A hét elején elszenvedett sérülését gyorsan kiheverte, így Fank erősítheti a csapatot a közeledő Watford elleni mérkőzésen. Lampard csuklója még egy edzésen sérült meg, mikor Rooney meglőtt labdája eltalálta. A lelátóról figyelte az angol csapatot Andorra ellen, de a jelentések azt állítják, hogy Lampard haza akart menni Angliába. Mindazonáltal Steve Clarke a Chelsea ügyvezető helyettese azt állítja, hogy Lampard nem az ő kérésükre tért haza. Steve Clarke megerősítette, hogy Lampardnak nem volt problémája Steve McClaren elhatározásával, hogy ne kockáztassa őt Andorra ellen.

    "Lampard megsérült és nem játszhat a mérkőzésen." - mondta a Sky Sports News-nak Clarke.

    "Eldöntötték a vezetők, hogy Lampard ne játsszon a selejtezőn, ugyanis ez túl kockázatos lenne számára. Lampard boldog volt ettől a döntéstől és csakugyan örült, hogy visszatérhetett a klubjához. Nem kértük meg őt, hogy térjen vissza és nem is kérte, hogy visszatérhessen. A sérülés után Lampard már sokkal jobban érezte magát és örült, hogy visszatérhetett a csapathoz."

    Clarke azt is hozzátette, hogy egészen biztos, hogy játszani fog a bajnokin és egy speciális csuklóvédő fogja védeni a kezét, a további sérülések elkerülése miatt.
  • Jagumo
    #5779
    [center]

    Morientes nélkül a Valencia

    Jó vagy nem jó hír, de igaz: a spanyol támadót nélkülöznie kell csapatnának a Chelsea elleni Bajnokok Ligája negyeddöntőn



    Három hetes pihenőre számíthat Fernando Morientes, a Valencia spanyol csatára, miután válogatottja szerdai EB selejtezőjén, az Izland elleni meccsen rosszul érkezett le a földre és azonnal le kellett cserélni. A spanyolok egyébként 1-0-ra nyertek.

    Mint később kiderült: vállsérülést szenvedett, amiért három hétre kidőlt a sorból, és ez azt jelenti, hogy mindkét Chelsea elleni Bajnokok Ligája mérkőzésen nélkülöznie kell őt a Turia-parti gárdának.
  • asfa
    #5778
    Robben szezonjának vége

    A Chelsea holland szélsőjére operáció vár, ami azt jelenti, hogy José Mourinho nem számíthat a játékára a bajnokság hajrájában.

    Arjen Robben a holland válogatott Eb-selejtezői után sérülten tért vissza a Chelsea-hez, és az orvosok diagnózisa szerint a futballista térde csak egy operációval jöhetne rendbe. A szélsőt így hamarosan megműtik, a felépülése több hónapot vesz igénybe, így értelemszerűen nem lehet ott a csapatban a bajnoki és BL-hajrában.

    - Robben sokáig nem térhet vissza a pályára. Műtétre lesz szüksége, ami azt jelenti, hogy újabb fontos játékosunk esett ki a fontos meccsek előtt. Nehéz elfogadnom, hogy ezt a sérülést éppen a válogatott fellépésein szenvedte el, és bár egészségesen távozott, ilyen állapotban tért vissza a csapathoz. Szerencsére Joe Cole a jövő héten már visszatérhet a pályára, így annyira azért nem rossz a mérleg, de nem szeretném, ha újabb játékosaim sérülnének le, mert jön a szezon hajrája. És számunkra minden meccs olyan lesz, mintha döntőt játszanánk – mondta José Mourinho menedzser.
  • asfa
    #5777
    Lampard kialkudta a csúcsfizetést

    A Chelsea vezetői teljesítették a középpályás kérését, és királyi fizetést kínáltak fel Frank Lampardnak.

    Roman Abramovics néhány hete kijelentette, hogy a jövőben nem hajlandó teljesíteni a Chelsea játékosainak óriási fizetési igényeit, ezért senki sem számíthat arra, hogy a Sevcsenkóéhoz, vagy Ballackéhoz hasonló heti 120 ezer fontos jövedelmet csikarhat ki magának. Frank Lampard pedig éppen ezt szerette volna elérni, és még a klubtól valót távozását is kilátásba helyezte, ha nem teljesítik igényeit, és nem emelik fel a heti 95 ezer fontos fizetését.

    A középpályás megengedhette magának a követelőzést, jól taktikázott, a klub vezetői ötéves, heti 120 ezer fontos szerződést készítettek elő neki (ez öt év alatt 30 millió fontos bevételt jelent a futballistának), amelyet Lampard napokon belül aláírhat majd.
  • asfa
    #5776
    Morientes nem segíthet a Chelsea ellen

    A Valencia csatára a spanyol válogatott szerdai Eb-selejtezőjén szenvedett vállsérülést, és nem léphet pályára a Bajnokok Ligája negyeddöntőiben.

    Fernando Morientesnek egy rossz mozdulat után kiugrott a válla, s mivel korábban már érte hasonló sérülés ezt a testrészét, ezúttal hosszabb időt vesz igénybe a teljes gyógyulás. A Valencia orvosai három-négy hétre tiltották el a 31 éves csatárt a futballtól, s mivel a következő egy hónapban lesz a csapatra két fontos BL-meccse is, a gárdának nélküle kell kiharcolni a továbbjutást a Chelsea ellen.

    - Tizenöt napig teljes pihenésre van szüksége a vállának, ami azt jelenti, hogy a pályára való visszatérésre akár három-négy hetet is várni kell. Mivel nem ez az első ilyen sérülése, a vállának több időre van szüksége a gyógyuláshoz, ezért a Chelsea elleni első meccsen biztosan nem lesz játékra kész, és könnyen lehet, hogy a visszavágóra sem épül fel teljesen – mondta a Valencia orvosa.

    Morientes kiesése azért is fájó veszteség az együttesnek, mert ő a Valencia gólzsákja a Bajnokok Ligájában, a csatár hét meccsen öt gólt szerzett a sorozatban, a spanyol bajnokságban pedig már tizenkét találatnál jár.
  • Nuno88
    #5775
    bocs elnéztem
  • Oziris666
    #5774
    Ebbe mi volt a marakodás?!Kijavitottam ,ennyi!
  • alonso82
    #5773
    Nem lehetne abbahagyni ezt a gyerekes marakodást?
  • Oziris666
    #5772
    Nem Makelelére irtam a 29millát hanem Terryre ,de ne zavarjon!
  • Jagumo
    #5771
    [center][b]

    Megbüntették a Chelsea-t és az Arsenalt

    Az Angol Labdarúgó-szövetség (FA) fegyelmi bizottsága egyaránt száz-százezer fontra büntette a Chelsea-t és az Arsenalt a két csapat egymás elleni Ligakupa-döntőjén történt incidens miatt.


    A február 25-én rendezett cardiffi finálé ráadásában elszabadultak az indulatok: a 95. percben egy ártalmatlannak tűnő szituáció után hatalmas lökdösődés alakult ki a pályán, még a két edző is segített szétválasztani a játékosokat. A játékvezető három piros és két sárga lapot mutatott fel a tömegjelenet főszereplőinek. A kékektől John Obi Mikel, míg a túloldalról Kolo Touré és Emmanuel Adebayor mehetett idő előtt zuhanyozni.

    A togói Adebayor hétezer fontot köteles befizetni a szövetség kasszájába, mert kiállítása után nem akarta elhagyni a játékteret. A televíziós felvételek alapján eltiltották Emmanuel Ebouét, az "ágyúsok" védőjét is, aki megütötte egyik ellenfelét, Wayne Bridge-et.

    Még egy hír Angliából: kedden biztossá vált, hogy a március 10-én átadott új Wembley Stadion ad otthont a labdarúgó FA Kupa május 19-i döntőjének.
  • Jagumo
    #5770
    én is ezt írtam le:) #5765
  • bigfoot
    #5769
    Lampard csuklótörés miatt kihagyja az Andorra elleni Eb-selejtezőt
    Frank Lampard, a Chelsea középpályása csuklótörés miatt kihagyja az angol válogatott Andorra elleni Eb-selejtezőjét – adta hírül a BBC közszolgálati csatorna internetes honlapja. Helyette Stuart Downing kerül a kezdőcsapatba.Az ötvenháromszoros válogatott középpályás a hétfőn sérült meg edzésen, amikor Wayne Rooney lövése találta el a kezét.

    szegény:(((,mielőbbi gyógyulást neki!!!!!!!!!!!
  • Nuno88
    #5768
    hát sztem egy 34 éves játékosért 29 millió az nem nevetséges :S
  • Oziris666
    #5767
    Semmi pénzért nem adnám!Amugy kb 1éve Mourinho 50millió Fontban határozta meg az árát!Ez a 29millió euró igencsak nevetséges összeg!
  • Oziris666
    #5766
    Makelele a világ legjobbja a posztján!Nincs még egy 34éves játékos aki ezt elmondhatná magáról!És ezt nemkell ragozni!
  • Jagumo
    #5765
    Aláírom h Diarra és Mikel is jó játékos,de h velük lehet pótolni Makelele-t az egy kicsit erős túlzás.Nem véletlen hívták vissza a válogatottba is.Nem tom,h miért akarjátok ennyire elküldeni a csapatból.Lehet,h öreg de akkor is van még benne pár év, simán...
    Quaresma-ról meg annyit,h a Chelsea nem játszik annyira látványos focit,h ide kelljen hozni.Sztem semmi nem lenne belőle...Van Robbenünk és Joe Coleunk és simán jók itt.Ők már hozzászoktak a Chelsea-s játékhoz...
  • Jagumo
    #5764
    [center]

    Makelele még várhat a hosszabbításra

    Claude Makelelének egyelőre nem fog szerződés hosszabbítást ajánlani a Chelsea - mint azt José Mourinho megerősítette.



    A francia középpályás már harmincnégy esztendős, és mivel jelenlegi megállapodása még másfél esztendeig érvényes, semmi sem sietteti egyelőre a londoniakat. A játékos ügynöke természetesen szeretné elérni, hogy mielőbb két évvel megtoldják ügyfele kontraktusának időtartamát, de úgy látszik erőfeszítései nem járnak sikerrel.

    "Makelele nem csak a Chelsea-ben, hanem a francia válogatottban is játszik, egy 34 esztendős játékosnak pedig több pihenésre lenne szüksége." - nyilatkozta Mourinho.

    "Egyelőre nem kell sietnünk, majd úgy egy év múlva eldönthetjük, hogy mi legyen vele. A kora miatt egy-egy válogatott meccs után már nem tud olyan gyorsan regenerálódni, mint 24 évesen, ezért nem is játszhat már annyit a Chelsea-ben, mint azt szeretném. Azt hiszem azonban a két éves hosszabbítás az ő esetében elhamarkodott lenne, inkább egy évben gondolkodik nálunk mindenki."
  • Jagumo
    #5763
    [center]

    Hírek az Abramovich család körül.

    Roman Abramovics a világ 11. leggazdagabb embere gáláns úriember módjára vált el szép feleségétől, Irinától.


    Milliókat bukott Roman - Fontban!


    Az első osztályú londoni fociklub, a Chelsea tulajdonosa állítólag vagyona felétől volt kénytelen megszabadulni. Irina 5,5 milliárd fonttal lett gazdagabb.

    Abramovics úgy mondott le a pénzről, mintha a fogát húzták volna. Elvégre nincstelen árvaházi suhancból küzdötte fel magát a világ gazdasági életének a csúcsára.

    Csak egy adalék mostani gazdagságához: ha új szuperjachtja, az Eclippse elkészül, magánflottája az ír haditengerészetével fog vetekedni.

    Abramovics még "szegény legény" korában ismerkedett meg a légiutas-kísérő Irinával, öt gyermeke anyjával. Gazdagként viszont már hónapok óta nem mutatkozott a nejével, inkább szupermodell barátnőjével, Darja Zsukovával látták. AS-Network.

    Irina Abramovics megveszi az Arsenalt?

    Angol internetes értesülések szerint a Chelsea tulajdonosának, Roman Abramovicsnak ex-felesége, Irina a válásból származó pénzén meg szeretné vásárolni az Arsenalt.

    A nehezen hihető hírt állítólag egy szibériai lap közölte először, ahová Irina nyilatkozott is. "Elég sok unalmas órát töltöttem Romannal az ágyban és a Stamford Bridge-en is. Most végre, hogy elváltam, egy kis izgalomra van szükségem." - mondta a sértett, de nagyon gazdag hölgy. Azt, hogy az angolok értesülése igaznak bizonyul-e, majd az idő eldönti
    -------------------------
    szerintem ez hülyeség...
  • Jagumo
    #5762
    szerintem is:) de akkor és is optimista vagyok:)
  • alonso82
    #5761
    Megfogjuk, optimista leszek!!!
  • Jagumo
    #5760
    köszi:) anugy ágy lábába rugtamm:) szerencsére nem tört el:) 1-2 nap és elmúlik

    szerintem (remélem) megverjük a Valenciat :)
  • bigfoot
    #5759
    nem kéne kapufát rugdalni:)
    viccet félre téve jobbulást

    köv mecs bajnoki,azt valencia,már várom
  • Jagumo
    #5758
    Basszus
    Lehet eltörtem a kislábujjam :((
    de nagyon fáj és nem tok focizni:(

    és ezen a héten akartam cipőt venni, de igy nem fogok tudni:(
    most nagyon megvan dagadva és nagyon fáj..
    Remélem csak 1-2 napig fog fájni... nem szeretnék ünnepek allat (azaz suliszünetben) nem focizni:( nagyon szar lenne :(

    Szorítsatok hogy meggyógyuljon ;)
  • Jagumo
    #5757
    meglehet:)
  • alonso82
    #5756
    Ha vinné is Mourinho helyében 40 alatt nem adnám:)
    Gondoljatok bele, a világ egyik, ha nem a legjobb védője...
  • Jagumo
    #5755
    [center]

    Az Inter 29 millió eurót adna John Terry-ért

    A Chelsea-nél továbbra is nyitott kérdés, mi lesz José Mourinho sorsa a nyáron - nagyrészt a portugál helyzetének alakulá- sától függ, hogy a csapat kulcsjátékosai maradnak-e Londonban.


    Ezúttal Massimo Moratti jelentette be, hogy az Internazionale szívesen leigazolná John Terry-t: az elnök akár 29 millió eurót is áldozna a Kékek középhátvédjéért.

    "Nyomon követjük John Terry helyzetét a Chelsea-nél. Moratti úr rajong az angol játékosok szellemiségéért - és Terry játéka nagyon hasonlít Paul Ince-éhez, aki korábban éveken keresztül játszott az Interben." - nyilatkozta az Inter egyik szóvivője a The Mail on Sunday című lapnak.

    Az Internazionalénak szüksége is lehet jövőre védőjátékosokra: a Valencia-meccs utáni csetepaté miatt Maicónra és Burdissóra hat-hat, Cordóbára pedig három BL-mérkőzésen nem számíthatnak a milánóiak.
  • Jagumo
    #5754
    és még engem szólnak meg hogy 2-öt írok:D
  • rick12
    #5753
    Inkább erre az Email-re írj:
    [email protected]
  • rick12
    #5750
    Mit szólsz ehhez 4 ezer Ft.Méret?Képet küldjek?
  • alonso82
    #5749
    ha mondasz itt árat üzletelhetünk:D