24199
Chelsea Fan Club
  • 9csöves9
    #6881
    egyre több oldalon jelenik meg...
  • asfa
    #6880
    ez nem jó hir remélem kacsa :(

    ------------------------------------------

    Lampard kikosarazta a Chelsea-t

    Egyre inkább kétséges, hogy Frank Lampard, a Chelsea angol válogatott középpályása a következő szezont is a londoni együttesnél tölti, miután elutasította a klub szerződésajánlatát.

    A Chelsea vezetői hosszas alkudozások után hajlandóak lettek volna megadni Lampardnak a játékos által kért heti 121 ezer fontos fizetést, pontosan annyit, mint amennyit az egyesület két legjobban kereső futballistája, Andrij Sevcsenko és Michael Ballack visz haza hetente. Lampardot azonban nem hatotta meg a vezetők bőkezűsége, és dacosan elutasította az ajánlatot, ezzel tovább nőtt az esélye annak, hogy még a nyár folyamán elhagyja a klubot.

    Lampardért 15 millió fontot adna a Barcelona, és Claudio Ranieri is szívesen látná jelenlegi csapatánál, a Juventusnál egykori futballistáját.
  • asfa
    #6879
    Klinsmann a család miatt kosarazta ki a Chelsea-t

    Jürgen Klinsmann a családja miatt nem fogadta el a Chelsea vezetőinek ajánlatát, és maradt inkább az Egyesült Államokban.

    A tavalyi világbajnokságon a német válogatottal bronzérmet szerző Klinsmann elismerte, hogy nemrégiben ajánlattal keresték meg a Chelsea vezetői, ő azonban nem is kezdett tárgyalásokba a londoni elöljárókkal. A német szakember nem szeretné, ha családjának miatta kellene változtatnia életén.

    - Egy ilyen kaliberű munkánál az egész családomnak vissza kellett volna költöznie Európába, én azonban sem a feleségemet, sem gyermekeimet nem akartam ennek kitenni. Számomra nem okozott volna problémát a költözés, de a családom számára kényelmetlen lett volna a váltás, mert amíg odakinn normális életet élhetnek, Európában mindenki rólam azonosítaná be őket. A média állandóan figyelné minden mozdulatukat, óriási nyomás lenne a vállukon, ezt pedig én nem szeretném. Azt szeretném, ha a gyermekeim normális körülmények közt nőnének fel, és mivel ez Európában nem lehetséges, inkább nem erőltettem a munkavállalást – nyilatkozta Klinsmann.
  • asfa
    #6878
    Chelsea-ből igazol a Hibernian

    A skót csapat megszerezte a Chelsea tartalékcsapat kapusát, Yves Makabu-Ma Kalambay-t, aki július 1-ével fog csatlkozni a Hibernian keretéhez. A játékost ingyen szerezte meg a Hibs, mivel nem hosszabította meg lejárt szerződését.

    -------------------------------------------------------------------------
    Újabb távozó a tartalékcsapatból

    Jonas Elmer, a tartalékcsapat hátvédje, visszatért Svájcba és az FC Aarau-ban folytatja a pályafutását.

    -------------------------------------------------------------------------
    Geremit többen csábítják, C. Alberto jöhet

    Újabb mozgások történhetnek a Chelsea keretében. Fotso Geremit több élvonalbeli angol klub hívja, míg Carlos Alberto, a Fluminense középpályása a Stamfordra kerülhet.
  • asfa
    #6877
    Mourinho: Lázadó vagyok!

    A Chelsea menedzsere lázadó jellemnek tartja magát, a portugál újra hangsúlyozta, hogy biztosan marad a Stamford Bridge-en.

    Jose Mourinho számtalanszor bizonyította, hogy színes egyéniség, hol a partvonal mellett, hol nyilatkozataival hívja fel magára, és ezáltal vonja el játékosairól a közvélemény figyelmét. A portugál szakvezető többször került szembe a londoni klub vezetésével is, ennek ellenére biztos, hogy a következő szezonban is a Chelsea menedzsere lesz.

    - Én egy lázadó vagyok. Ez az oldalam akkor erősödött meg, amikor egyre magasabb szinten kezdtem foglalkozni a labdarúgással. A játékosoknak ugyanis szükségük van valakire, aki felkészíti őket a meccsre – jelentette ki Mourinho, aki a pletykák ellenére biztos benne, hogy Londonban marad. – A lapok tucatnyi edzőt hoztak összefüggésbe az állásommal, de én nyugodt vagyok, mert tudom, hogy jövőre is én irányítom a Chelsea-t. Ugyanakkor azt megígértem a feleségemnek, hogy hetvenévesen már nem ülök le a kispadra. Túl sok dologgal szeretnék foglalkozni, amire most nem jut idő.
  • asfa
    #6876
    nemtudok semmit
  • bigfoot
    #6875
    tényleg Lampard és Terry szerződés hosszíbításáról vmi hír?
  • asfa
    #6874
    A Barca nem cserél a Chelsea-vel

    A Barcelona nem hajlandó megválni Decótól, még egy másik, hasonló kvalitású klasszis kedvéért sem, vagyis Deco marad a katalánoknál, Lampard pedig a Chelsea-ben.

    A Barcelona sportigazgatója, Txiki Begiristain kizártnak tartja azt a spanyol sajtóban megjelent felvetést, amely szerint a katalánok szívesen elcserélnék Decót a Chelsea-vel Frank Lampardra. A hírek szerint az angol válogatott leigazolása még mindig napirenden van a spanyol csapatnál, ám a portugál középpályástól semmiképpen nem válnak meg.

    - Deco a legjobbját nyújtotta nálunk, ezért nem eladó. Nagyon bízunk benne, ezért fel sem merülhet, hogy túladunk rajta. A keret még nem végleges, továbbra is alakítani kívánjuk – jelentette ki Txiki Begiristain.

    Deco 2004-ben érkezett a Barcába, azóta 94 bajnokin lépett pályára és kilenc gólt lőtt.
  • France men
    #6873
    Az még semmi de a hír kb 3 hetes...
  • Oziris666
    #6872
    Pedig nem igaz!
  • Japep
    #6871
    Hát nem egy szép dolog, de azért ne túlozz (meg lehet tényleg sérült volt)...nem tudhatjuk, mi volt a háttérben.
  • Zenszkij
    #6870
    Ez a Mikel egy nagy gennyláda. Szégyellje magát. Meg vágathatna új frizurát, mert ebben úgy néz ki mint egy majom.
  • Japep
    #6869
    Pedig jó lenne, ha igaz lenne... :D
  • asfa
    #6868
    ez jo..h eladtuk mostmár erősteni kéne mert Barca Henry után Yaya Tourét is megvette.. nem lesz igy bl győzelem.. HAJRÁ KÉKEK!!
  • France men
    #6867
    Erre ennyit mondok!

    itt van angolul is...
    Az utso cikk!
  • bigfoot
    #6866
    hát igen,volt pár jó mecse de nagyon sok rossz is
    sok sikert neki
  • Japep
    #6865
    A Bayern megvette Boulahrouzt is


    Új nap, új igazolás: az FC Bayern The Times brit napilapnak tett nyilatkozata szerint 5,2 millió eurórért megvásárolták a holland védőjátékos Khalid Boulahrouzt az FC Chelseatől.


    Közvetlenül az igazolás előtt áll a francia Franck Ribéry, akiért 25 millió eurót fizet a Bayern. A manager Uli Hoeneß és az Olympique Marseille-elnök Pape Diouf találkozása után már csak formaiságokat kell tisztázni.

    Mindössze egyéves kihagyás után - amelyet az angol első osztályban töltött - a 25 éves Boulahrouz visszatér a Bundesligába. A Chelsea és a Bayern megegyezett. Egy évvel ezelőtt a holland játékos több, mint 10 millió euró ellenében érkezett a Hamburger SV-től a Chelseahez, ahol azonban nem nagyon tudott érvényesülni.

    A háttérben az áll, hogy a hátvéd mindössze 4 alkalommal kapott helyet a kezdő 11-ben. Összesen is csak 13 meccsen játszhatott az FC Chelseanél.

    ---------------------------------
    Ez így jó neki is meg nekünk is...amúgy már vagy 1 hónapja írták, hogy eladtuk... :D
  • Japep
    #6864
    A "Kacsa", már a héten Chelsea játékos lesz


    Bár a múlt héten már úgy tűnt Malouda révén kinyílik Abramovics pénztárcája, az az üzlet nem köttetett meg, így még mindig várnunk kell az idei első megvásárolt játékosra az előző években a milliókat bőkezűen szóró londoniaknál.


    A bajnoki címüket vesztett kékeknél eddig három új játékos érkezése biztos, Steve Sidwell, Claudio Pizarro és Tal Ben Haim egyaránt lejárt szerződéssel, ingyen igazolt a Chelsea-hez. A News Of The World értesülései szerint a héten megköttetik a megállapodás az Internacional csapatával Alexandre Pato átigazolásáról. Az 1989-ben született ifjú brazil csatár iránt az AC Milan és a Benfica is érdeklődik igen borsosnak nevezhető, 18M fontos ára ellenére. A 18. születésnapját szeptemberben ünneplő játékos jelenleg Kanadában tartózkodik az U20-as világbajnokságon, de ügynöke, Gilmat Veloz gőzerővel dolgozik, és szavai alapján a Chelsea lesz a befutó.

    "Az üzlet csaknem megköttetett, a két klub között 1-2 napon belül megállapodás születik."
  • Japep
    #6863
    Verekedés tört ki Terryék esküvőjén!


    Az oxfordshire-i Blenheim Palace vendégei meglepve tapasztalták, hogy nem Lionel Richie adja meg az alaphangot.


    John Terry (26) és a 24 esztendős Tony Pole esküvőjén a szokásos formaságok között kezdődött, ám kínos verekedés zavarta meg a partit.

    A Chelsea együttesével két bajnoki címet begyűjtött hátvéd az ünnepi alkalomra szerződtette arája kedvenc énekesét, Lionel Richie-t, ám a zenész még nem jutott szóhoz, mikor kitört a botrány.

    Az egykori Chelsea focista, Jody Morris (29) és az egyik vendég szóváltásba keveredett, s a két alkoholgőzös ember hatalmas ütésekkel egymást kezdte csépelni.

    Terry, az ifjú férj avatkozott közbe, s választotta szét a verekedőket.
    Hát nem véletlenül erős a mi hátvédünk!

    -----------------------
  • Japep
    #6862
    Nem számítanak tovább a Chelsea játékosára



    John Obi Mikelre haragszik hazája, mert nem vállalta a válogatott megmérettetéseit.

    A Chelsea futballistája nem jelent meg az Uganda elleni Afrikai Nemzetek Kupája-selejtezőn és sérülésre hivatkozva kihagyta az olimpiai kvalifikációs meccset is Ghána ellen.

    - A felnőtt és az U23-as együttes szakembere is közölte, hogy ezek után nincs szüksége Mikel játékára – jelentette ki Demola Olajire, a nigériai labdarúgó-szövetség szóvivője.

    -------------------------------------------------
    A nagyképűek...majd eljön az idő, mikor ők fognak könyörögni, hogy játszon már a válogatottban! :D
  • asfa
    #6861
  • Japep
    #6860
    Malouda a Chelsea-ben ?!


    A hírek szerint a Chelsea nyerte a versenyfutást Florent Malouda leigazolása tekintetében.


    Egy francia rádió, az RMC értesülései szerint az FA-Kupa győztes londoni alakulat megelőzte a Liverpoolt a kiváló válogatott szélső megszerzéséért folytatott harcban.

    Korábban maga az érintett a következőket nyilatkozta: " Mind a Liverpool, mind a Chelsea érdeklődést mutat irántam. Nem tudom, hogy hogyan fog végződni az ügy, de fejben már elhagytam a Lyont."

    "A Chelsea-nek van egy Didier Drogbája, aki van olyan jó, mint akármelyik más futballista. Ugyanakkor ott van a Liverpool, melynek kiváló ezdője van és olyan együttesről van szó, amely az elmúlt három esztendőben kétszer is Bajnokok Ligája döntőt játszott."

    "A legfontosabb dolog számomra a klub elszántsága. Csak akkor igazolj külföldre, ha igazán téged akarnak."


    A 28 éves Maloudáért előreláthatólag 17 millió fontot kell majd a Chelsea-nek fizetnie.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Perrel fenyeget a Chelsea!


    Perrel fenyegette meg a Chelsea azokat a sajtóorgánumokat, amelyek a továbbiakban Andrij Sevcsenko AC Milanba való visszatéréséről jelentetnek meg cikkeket és más beszámolókat. A londoni futballklub közleményben figyelmeztette a médiát.


    Továbbra is rendszeresen jelennek meg beszámolók a médiában arról, hogy Andrij Sevcsenko visszatérhet az AC Milanba, miután nem sikerült kibontakoztatnia tudását az angol labdarúgó-élvonalban.

    Az ukrán aranylabdás jelenlegi klubja, a Chelsea - amely 30 millió fontot fizetett 2006-baan a csatárért - megelégelte a "pletykékat", és nyilvánosan figyelmeztetett: vizsgálja, hogy érdemes-e beperelnie azokat az orgánumokat, amelyek továbbra is -melegen tartják” a témát.

    "A Chelsea és Jose Mourinho minden olyan híresztelést cáfol, amelyek Andrij Sevcsenkóval kapcsolatban az európai lapokban megjelentek." - áll a közleményben.

    "Jose Mourinho semmilyen interjút nem adott egyetlen médiavállalkozásnak sem erről a kérdésről." - szögezi le a Chelsea.

    "A klub és a menedzser vizsgálja, hogy jogi úton fellépjen-e a jelenség ellen."

    Nem cáfolja viszont a Sevcsenko - Milan kapcsolat újjászületéséről szóló híreket Silvio Berlusconi, a hétszeres BEK- és Bajnokok Ligája-győztes olasz klub elnöke, aki legutóbb úgy nyilatkozott: bízik benne, hogy vissza tudja hozni a 31 éves klasszist a San Siróba.

    Andrij Sevcsenko a 2006-os futball-vb előtt négyéves szerződést kötött az akkori angol bajnokcsapattal, tehát elméletben még három évet tölthet el a Stamfod Bridge-en.
  • Nuno88
    #6859
    ha ő jön hozzátok akkor egy csatár sztem tuti megy, Sheva hozzánk? hát Suazo érkeztével nem hinném :S
  • alonso82
    #6858
    nem halt ki, csak nem történik semmi...
  • Japep
    #6857
    Capello szerint a Chelsea Európa legjobbja...!


    Az újdonsült spanyol bajnok, a Real Madrid szakvezetője szerint a Chelsea a legjobb.


    Hiába nyerte meg a Manchester United a Premier League-t, és hiába az AC Milan vette át a BL serleget, Capello így nyilatkozott: "A legerősebb csapat Európában - mind fizikailag, mind mentálisan, és mind becsvágyban is - a Chelsea."

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    José McCarthy-t akarja!


    José Mourinho, a Chelsea menedzsere le akarja igazolni korábbi játékosát, Benny McCarthy-t a Blackburn-ből.


    Dél-Amerika ásza Mourinho-val együtt hagyta el a Porto-t 2004-ben, miután megnyerték a Bajnokok Ligáját.

    A Chelsea már tavaly nyáron is élénken érdeklősött a játékos iránt, de akkor nem lett belőle semmi. A Blackburn 2 millió £-t kérne a játékosért, aki az elmúlt szezonbán Drogba mögött második lett a góllövőlistán, a maga 18 góljával.

    Benny már jelezte párszor, hogy kész elhagyni az Ewood Park-ot, és most Mourinho valóra válthatja álmát.

    "Benny nagyon jó szezont tudhat maga mögött. Gyorsan hozzászokott az angol légkörhöz." - kezdte Mourinho a Sun-nak. "Ő egy olyan csatár, aki minden edző álma. Mi már dolgoztunk együtt sikeresen a Porto-ban. Szeretem Benny játékát. Bárhonnan képes gólt szerezni. Ha nem hátráltatja sérülés, varázslatosan tud játszani. Szeretnék újjabb szép éveket eltölteni vele."

    "Látom annak az esélyét, hogy ideigazoljon, de élő szerződése van, és a Blackburn is meglehetősen tartózkodik a transzfertől..."
    - mondta Mourinho.

    -----------------------------------------
    Kihalt a topik... :D
  • Oziris666
    #6856
    Mennek rá majd a bogarak ezerrel
  • asfa
    #6855
    ez igaz nagyon jó játékos de nekem hiányzik egy igazi catár még.. mert nagyon rossz lessz Essien, Kalou és Drogba nélkül.. Shevchenko helyett hozánm Tevezt.. bár Sheva is kira de nem idevalo sztem :(
  • Japep
    #6854
    Mindig is a védelemre panaszkodott JM, hát most már lesz kiből válogatni...amúgy ő jó játékos, ha nem a legjobb a Boltonból!
  • asfa
    #6853
    ez igen a kiirás durva a mez nagyon komoly., Ben Haim-ot meg nem értem
  • Japep
    #6852
    Újabb ingyenfocistát igazolt a Chelsea



    A Premiership idei ezüstérmese harmadik nyári igazolására sem költött pénzt, az izraeli Tal Ban Haimért sem kellett fizetnie egy vasat sem.

    A Chelsea a nyári átigazolási időszakban eddig Claudio Pizarrót, és Steve Sidwellt igazolta le, mindkét labdarúgónak lejárt a szerződése előző klubjánál, így a londoniaknak nem kellett egyetlen fontot sem kifizetniük értük. Hasonló körülmények között csatlakozott a harmadik új futballista is az együtteshez, a Boltonból érkező Tal Ban Haim szintén ingyen került a Stamford Bridge-re.

    A Chelsea télen 2 millió fontért próbálta meg leigazolni az izraeli védőt, ám akkor nem jött létre az üzlet, a londoniak most még kedvezőbb áron jutottak hozzá a futballistához, akit a Newcastle elől sikerült elhalásznia José Mourinhónak.
  • Japep
    #6851
    Nekem tetszik, a fehérnél sokkal jobb...
    --------------------------------------------------------










    Kapusmez:
  • Oziris666
    #6850
    Chelsea 3. ingyenes nyári igazolása - Tal Ben Haim a Bolton 25éves védője!



    http://www.chelseafc.com/xxchelsea180706/index.html#/page/Homepage/article_1053189
  • Japep
    #6849

    A teljes kiírás a Premier League 2007/08-as szonjára és az angol kupákra:


    Sat Aug 11 Birmingham City H
    Tue Aug 14 Reading A
    Sat Aug 18 Liverpool A
    Sat Aug 25 Portsmouth H
    Sat Sep 1 Aston Villa A
    Sat Sep 15 Blackburn Rovers H
    Sat Sep 22 Manchester United A
    Wed Sep 26 Carling Cup 3
    Sat Sep 29 Fulham H
    Sat Oct 6 Bolton Wanderers A
    Sat Oct 20 Middlesbrough A
    Sat Oct 27 Manchester City H
    Wed Oct 31 Carling Cup 4
    Sat Nov 3 Wigan Athletic A
    Sat Nov 10 Everton H
    Sat Nov 24 Derby County A
    Sat Dec 1 West Ham United H
    Sat Dec 8 Sunderland H
    Sat Dec 15 Arsenal A
    Wed Dec 19 Carling Cup 5
    Sat Dec 22 Blackburn Rovers A
    Wed Dec 26 Aston Villa H
    Sat Dec 29 Newcastle United H
    Tue Jan 1 Fulham A
    Sat Jan 5 F.A. Cup 3
    Wed Jan 9 Carling Cup Semi-Final (1)
    Sat Jan 12 Tottenham Hotspur H
    Sat Jan 19 Birmingham City A
    Wed Jan 23 Carling Cup Semi-Final (2)
    Sat Jan 26 F.A. Cup 4
    Wed Jan 30 Reading H
    Sat Feb 2 Portsmouth A
    Sat Feb 9 Liverpool H
    Sat Feb 16 F.A. Cup 5
    Sat Feb 23 Tottenham Hotspur A
    Sun Feb 24 Carling Cup Final
    Sat Mar 1 West Ham United A
    Sat Mar 8 Derby County H F.A. Cup 6
    Sat Mar 15 Sunderland A
    Sat Mar 22 Arsenal H
    Sat Mar 29 Middlesbrough H
    Sat Apr 5 Manchester City A vagy F.A. Cup Semi-Final
    Sat Apr 12 Wigan Athletic H
    Sat Apr 19 Everton A
    Sat Apr 26 Manchester United H
    Sat May 3 Newcastle United A
    Sun May 11 Bolton Wanderers H
    Sat May 17 F.A. Cup Final
  • bigfoot
    #6848
    sztem is jó
  • asfa
    #6847
    kurtajo mez sztem!
  • Csesza
    #6846
    :XDDDDDDDDdddddddddd
  • France men
    #6845
    Nah mi ez a Tatabánya style! :)
  • bigfoot
    #6844
    sztem ez nem igaz hír
    nem tom most lett vele szerződés újitva
  • asfa
    #6843
    A lustító Terry jövőre BL-t és Eb-t nyerne

    John Terry szerint úgy kellett már a nyári szünet neki és játékostársainak, mint egy falat kenyér. Az angol labdarúgó-válogatott csapatkapitánya nagyon kemény szezont tudhat maga mögött.

    A Chelsea klasszisa összességében eremdényesnek értékelte a 2006/2007-es szezont, hiszen klubjával két kupát is elhódított, míg az angol válogatottal visszahozta a reményt, így a háromoroszlános gárdának újra van esélye kijutni a jövő évi Európa-bajnokságra.

    - Iszonyatosan elfárdatam az idény végére, és ez a többiekre is igaz. Nagyon kell már ez a pihenés, az izmaimnak is és a leklemnek is. Végre lustálkodhatok egy picit. Úgy érzem, elégedett lehetek a nemrég befejeződött szezonnal, hiszen a Chelsea-vel idén megnyertük a Ligakupát és az FA-Kupát is, a nemzeti csapattal pedig a gyenge kezdés ellenére jól zártunk - mondta Terry.

    A londoni kékek védője még az ideinél is eredményesebb szereplést vár magától és csapatától a 2007-2008-as szezonban. Terry végre szeretné megnyerni a Chelsea-vel a Bajnokok Ligáját, az angol válogatottal pedig a jövő nyári kontinensviadalt.
  • asfa
    #6842
    Mourinhónak nem kell Robben

    A Chelsea menedzsere szembefordult a klub vezetőivel, mert míg az elöljárók mindenképpen szeretnék megtartani Arjen Robbent, ő szívesen megválna a holland szélsőtől.

    José Mourinho és Arjen Robben kapcsolata nem volt felhőtlen az elmúlt hónapokban, a szakvezető többször is kritizálta játékosát, aki minden apró sérülés után hetekig harcképtelen volt, többször pedig mérkőzéseken kellett lecserélni kisebb-nagyobb sérülései miatt. Robben a szezon hajrájában már inkább csak kiegészítő ember volt a portugál szakembernél, aki azóta sem titkolja, hogy nem lenne ellenére a futballista távozása. Mourinho már Robben utódját is kinézte magának, a Lyon válogatott szélsőjét, Florent Maloudát igazolná le helyette.

    A terv szépséghibája, hogy a menedzseren kívül mindenki – Roman Abramovics tulajdonos, Peter Kenyon klubvezető, Frank Arnesen technikai igazgató és maga a játékos is – azt szeretné, ha a támadó maradna Londonban, vagyis elképzelhető, hogy az ügy újabb belharcokat indukál a klubnál.