24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #7002
    A 2007/08-as 3.számú mez:











  • bigfoot
    #7001
    nem baj,még meg a csapatépítés
    Ballack ot várom mikor tér vissza
  • asfa
    #7000
    hát ez "szép" .. nembja
    nemsoká szuperkupa HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Japep
    #6999

    88' Rangers [2 - 0] Chelsea

    85' [1 - 0] N. Novo
    86' [2 - 0] F. Sebo
  • Japep
    #6998
    Szerintem max a felkészülési meccseken...
  • bigfoot
    #6997
    Hutchinson játszott előző szezonban?
  • Japep
    #6996
    26' Rangers [0 - 0] CHELSEA

    CHELSEA: (4-4-2)

    Cech
    Diarra - Terry (c) - Ben Haim - Glen Johnson
    J.Cole - Sidwell - Lampard - Malouda
    Shevchenko - Drogba

    Cserepad:
    Cudicini, Hilario, Ferreira, A.Cole, Carvalho, Hutchinson, Obi Mikel, Sinclair, Wright-Phillips, Pizarro

    Rangers: (4-4-2)
    McGregor - Hutton, Weir, Cuellar, Papac - McCulloch, Hemdani, Ferguson (c), Adam - Darcheville, Boyd
  • bigfoot
    #6995
    Terry most már hivatalosan is aláírta új 5éves szerződésését!
    már csak Lampard nak kell
  • bigfoot
    #6994


    Mourinho: Beniteztől sokat várnak Komment: 13
    Írta: Balazska7 | Kategória: Nyilatkozatok | 2007/07/26 12:09

    A Vörösök főnöke már körülbelül 40 millió fontot költött ezen a nyáron, hogy Fernando Torrest, Ryan Babbelt és Yossi Benayount a játékosai között tudhassa.

    És Mourinho kitart abbéli reménye mellett, hogy Rafa véget vet a Liverpool 17 éves nyeretlenségének a bajnoki címet illetően - ez minden bizonnyal nagy szó lenne.

    "A nyomás erősödött a Liverpoolon, mert ebben a pillanatban, nem tudnak másokra mutogatni." - mondta a londoniak főnöke.

    "Eddig mondhatták: 'Ezek a srácok (az ellenfeleik) annyi pénzt költenek, hogy muszáj nyerniük.' Ebben az évben már máshogy kell beszélniük. Mától nagyobb a felelősség rajtuk, és nagyobb az elvárás is velük szemben."

    "Az elmúlt 3 év két főszereplője a bajnokságban a Chelsea és a Manchester United volt, és hosszú idő telt el azóta, hogy a Liverpool diadalmaskodott az angol csapatok felett. Így az egyik fő cél a Premiership megnyerése."

    "Mi szintén ezt akarjuk, ezzel nincs gond. De 4 év telt el Benitez irányítása alatt, és akarják a bajnoki címet. Nem is próbálják rejtegetni - Rafa, a játékosok, mindenki a végső győzelemről beszél."

    "Úgy gondolom, az előző szezon győzelmikényszere frusztráló volt a számokra, de most van egy jó csapatuk, jó játékosokkal, tehát jobbak lesznek."

    José szerint a Tottenhamnek is fontos szerepe lesz a végjátékban.

    "Ez csak egy személyes vélemény, de több játékosuk húzza magára az angol válogatott mezt, mint bármelyik klubé: Paul Robinson, Ledley King, Michael Dawson, Aaron Lennon, Jermain Defoe, Darren Bent, ez egy nagyon jó játékoskeret." - tette hozzá Mourinho.

    "Ők sok pénzt költöttek, és megtartották az összes fontos játékosukat, az élen Dimitar Berbatovval, akiről mindenki azt gondolta, hogy távozni fog. Őrájuk nem fog semmilyen nyomás nehezedni, ezáltal ott lehetnek, és megnehezíthetik a dolgunkat."

    "Ugyanez a helyzet az Arsenallal. Igaz már nincs ott Thierry, de az előző szezonban is játszottak nélküle, és vannak nagyon-nagyon fiatal játékosaik, akiket remekül tud összekovácsolni a mester az idősebb, tapasztaltabb játékosokkal."

    "A Manchester United alapvetően megtartotta az első számú csapatát, és még erősítettek Nanival, Andersonnal és Owen Hargreaves-el. Ha Carlos Tevez is odaigazol, egy újabb gyöngyszemet szereztek. Nagyon szépen dolgoztak a nyáron."

    "Volt pénzük, h elköltsék, és el is kültötték. Emlékszem, mikor a Chelsea költött ennyi pénzt, mindenki felugrott a székéből. Én nem ugrálok, ha mások költekeznek. Azt csinálnak a pénzükkel, amit akarnak."

    "A bajnoki címért folyó verseny fő résztvevői ezek a csapatok természetesen, de még mindig úgy gondolom, hogy a Chelsea játékosai a legjobbak a világon."

    forrás:Chelsea Fanatics
  • Japep
    #6993
    85' Feyenoord [1 - 1] CHELSEA

    45' [1 - 0] Hofland
    80' [1 - 1] Lampard
  • Japep
    #6992
    Fi.: Feyenoord Rotterdam [1 - 0] Chelsea

    45' [1 - 0] K. Hofland
  • bigfoot
    #6991
    jó hír hogy Mourinho jól érzi magát!
    jövőre BL és Bajnoki cím!!!!
  • Japep
    #6990
    Feyenoord - CHELSEA
    ma 19:00 - felkészülési mérkőzés
    vezeti : R.Bossen



    Feyenoord: (4-4-2)
    Henk Timmer
    Theo Lucius, Ron Vlaar, Kevin Hofland, Tim de Cler
    Jonathan De Guzman, Nuri Sahin, Giovanni Van Bronckhorst, Royston Drenthe
    Roy Makaay, Andwelé Slory


    CHELSEA: (4-3-3)

    Cech
    Ferreira - Carvalho - Ben-Haim - Johnson
    Sidwell - Obi Mikel - Lampard (c)
    SWP - Sheva - J.Cole

    Cserepad: Cudicini, Hilario, Hutchinson, Diarra, Sinclair, Malouda, Drogba
  • Japep
    #6989
    Pizarrot bemutatták


    Claudio Pizarrót hivatalosan is bemutatták miután kedden a csapattal először edzett.

    A 28 éves csatár későn csatlakozik a csapathoz mert Peruval játszott a Cop Americán és a negyeddöntőig jutottak.
    Claudiót megkérdezték, hogy mit gondol mit tud adni a csapatnak, és válaszolt: "A legjobb tudásom szerint fogok játszani , a tapasztalat európában sokat ér és nekem az van."
    Bayern München-be hat szezont töltött.
    Abban a hat szezonban Pizarro szerzett 70 gólt 174 meccsből, és 45-ször játszott a válogatottban.

    "Pizarro nagyon jó játékos és ő olyan focista, akire nekünk szükségünk van" - mondta a menedzser.

    José Mourinho menedzser örül az érkezésének, Tal Ben Haim-ot, Steve Sidwell-t és Florent Maloudát követően Pizarrot is leigazolta a Chelsea amelynek ez a 4. igazolása.



    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Az idő meglágyítja Mourinho-t


    "Ebben az évben sokkal lágyabb leszek, igen lágyabb. Gondolkoztam rajta és ezt akarom tenni. Az vagyok, aki vagyok, de az emberek arra használják a személyiségemet, hogy valami valótlant hozzanak létre. Ha érzelmes vagyok, vagy reagálok valamire, azt hiszem az nem fair, hanem normális. Viszont az elmúlt pár év alatt, az emberek egy olyan közképet alkottak rólam, amely nem helyes. Nem kellene ezt etetnem. Ehelyett lágy leszek.

    Semmit sem bánok az életemben. Még a hibákkal is, amelyeket elkövettem, az életem, a karrierem fantasztikus. Csupán úgy érzem ez egy más pillanat számomra. Négy év egy klubnál megváltoztat dolgokat. A karrierem kezdetén mindig kész voltam a váltásra. De boldog vagyok itt a Chelsea-nél, hát miért váltsak? Egy játékos karrierje nagyon rövid és mindent egy napon kell megtenniük, mert bumm, és a karrierjük véget érhet. Az én karrierem még fiatal és sok-sok évem van előttem. Nem kell sietnem. Nyugodtnak, lazának, pihentnek kell lennem.

    Nem fogom megölelni Arsène Wenger-t, mivel ő nem egy közeli barát. De mondhat, amit akar rólunk. Reklamálhat sok minden miatt, ahogyan régen. Nem állok készen, hogy reagáljak. Csak a munkámra akarok koncentrálni. Figyelem az ellenfeleinket, mivel tudnom kell, hogyan játszanak, de az nem érdekel, hogy mit mondanak. A kapcsolataim más emberekkel nem fog megváltozni. Az üveg borom Ferguson-nal mindig megmarad, a kézfogásom Wenger-rel mindig kézfogás marad. Semmi probléma.

    Ez az első alkalom, hogy egy negyedik szezont kezdtem egy klubnál, de mindig is ez volt a szándék. Az első találkozón Peter Kenyon-nal, Roman-nal és Eugene Tenenbaum-mal három évvel ezelőtt 2015-ös 2016-os kitűzésekről beszéltünk. Most is abba az irányba megyünk. Jó munkát végeztem három éven át a Chelsea-nél és többet akarok. Köztem és a klub között jók a dolgok, nagyon jók, és minden tökéletesen tiszta. Értjük egymást és közös a projektünk.

    London csúcs város – senki sem zavar és az életem egyszerű élet. Nem járok hülye helyekre és eseményekre állandóan. A gyerekeim, mint bármely mások, és az édesanyjuk Tami egy csúcs anya, mindig nagyon védelmező. Olykor nem szeretem, ha együtt vagyunk – például a portugál tengerparton éppen homokvárat építünk – és az emberek odajönnek beszélgetni hozzám. Amikor először elmentünk Euro Disney-be velük, utána azt mondták, hogy többet nem akarnak velem jönni. Hazaviszem a munkámat, de a feleségem több mint 20 éve van velem és ismer. Kiszagolja már, ha térre van szükségem."
  • Jagumo
    #6988
    lampard ugye marad?:D
  • chelseafan
    #6987
    Abel Xavier. ;)
  • Japep
    #6986
    Jaja...
  • báttyó02
    #6985
    az a xavier az a xavier? :D
    mármint aber vagy mi a rendes neve
  • Balazska7
    #6984
    A ChelseaFantics.atw.hu megválasztja az Év Gólját a 2006/07-es szezonban. 8 jelölt, 8 fantasztikus gól. A gólok a honlapon megtekinthetők. Szavazz te is!
    www.chelseafanatics.atw.hu
  • bigfoot
    #6983
    hát jó lenne ha így lenne,mármint nem azért mert madridban jár:(!
  • Japep
    #6982
    Köszi!
  • banok
    #6981
    Összefoglaló a meccsről itt
  • Japep
    #6980
    Mourinho: Robben sérülés miatt nem játszott!


    Mint már köztudott,hogy a Chelsea csapata megverte a Los Angeles Galaxy csapatát, egy bődületes Terry góllal.

    Beckham is pályára lépett, a lefújás előtt 12 perccel. José azt is elárulta, hogy Robben sérülése miatt volt távol.

    A portugál edző véleménye a meccsről:
    "Eléggé kemény meccs volt. Az eredmény az lehetett volna, ha a sok helyzeteinket gólra váltjuk. Sokkal jobban szeretem a nehéz mérkőzéseket, mint a lazábbakat!"
  • asfa
    #6979
  • Japep
    #6978












  • bigfoot
    #6977
    sajna Robben nincs:(
    Grat a csapatnak!Terry sérülése akkor nem komoly:)
  • Japep
    #6976
    Los Angeles Galaxy [0 - 1] CHELSEA
    gól: '48 Terry


    LA Galaxy (4-4-2):
    Cannon; Roberts, Xavier, Harden, Jazik; Jones (Kirk 55), Gray, Donovan (c), Martino (Glinton 71); Pavon (Vagenas 60), Gordon (Beckham 77)

    Chelsea (4-4-2):
    Cech (Cudicini h-t); Ferreira (Shevchenko h-t), Carvalho, Terry (c), Ben-Haim (Mikel h-t); Wright-Phillips (J Cole h-t), Essien, Lampard (Sidwell 72), Malouda (Johnson 72); Kalou (Makelele 60), Drogba (Hutchinson 88)


    Harmadik győzelmét is megszerezte a csapat. John Terry a 48. percben szerezte a gólt - második gólja az USA-ban. A második félidőben támadó 4-3-3-ra állt át a csapat, Essien és Malouda a védelembe került vissza, John Mikel Obi és Joe Cole jött be Ferreira és Tal Ben Haim helyére. Többnyire a kékek uralták a játékot és a gól után több lehetőségük is akadt. Drogba találatát vitatható les miatt nem adta meg a játékvezető.
    Következő felkészülési mérkőzés szerdán lesz a Feyenoord ellen Londonban.
  • asfa
    #6975
    Paris Hilton a Chelsea körül legyeskedik

    Az Amerikában túrázó angol focicsapat felkeltette a tengerentúli hírességek érdeklődését.

    A Chelsea győzni tudott tengerentúli túrája első két mérkőzésén, és szombat este hasonló folytatásra készül a legfelkapottabb amerikai együttes, a Los Angeles Galaxy ellen is. A Galaxyban várhatóan nem léphet pályára David Beckham, aki bokasérülése miatt egyelőre nem tud teljes értékű edzésmunkát végezni, pedig a szurkolók jelentős része nem az angol együttesre kíváncsi, hanem a debütálásra készülő középpályásra.

    A meccsre készülődő Chelsea-focistáknak nemcsak a szurkolók fokozott érdeklődésével kellett megbirkózniuk a napokban, hanem a Los Angeles-i hírességek is kíváncsiak voltak a világ legjobb focistáira. Terryékhez lépten-nyomon csapódott néhány sztár, elsősorban a hölgyek legyeskedtek a futballisták körül. Paris Hilton a teljes csapatot szerette volna megismerni, de rajta kívül vendég volt az edzőtáborban Serena Williams, Kimberley Stewart, vagy Victoria Hervey is, akikre - természetesen - egytől egyig örömmel szakítottak időt a futballisták.
  • ilcalmo
    #6974
    Érdekel valakit (2004/05-ös hazai) mez 8000-ért xl-es méretben
  • asfa
    #6973
    hát én nem látom ugy hogy mégegyszer addig törlöm..
  • LasCar16
    #6972
    csak nem tűnt 100%osnak számomra
  • bigfoot
    #6970
    Drogba 1értelmű hogy marad!!
    egyedül Robben távozása ami lehetséges
  • LasCar16
    #6969
    "Sőt még azt is remélem, hogy Drogba itt marad nálunk."
  • bigfoot
    #6968
    nah faja!!!!!!!!
  • Japep
    #6967
    Robben nem megy a Real csapatába!


    Abramovich, a Chelsea tulajdonosa, elmondta a The Sun című napilapnak, hogy a középpályásuk még mindig marad a Chelsea csapatánál.

    "Egyáltalán nem törődök az árakkal, hogy mennyit ajánlanak érte."

    "Az sem érdekel, hogy 10 millió £-t vagy akár 50 millió £-t is adnának Arjen Robben-ért."

    "Robben végleg Chelsea csapatát fogja szolgálni!"

    José Mourinho, a Chelsea edzője pedig azt nyilatkozta, hogy Robben akármilyen ajánlatért el nem hagyná a jelenlegi csapatát, s egyben munkaadóját.

    "Felejtsék el Arjen Robbent, megerősítem, amit Mourinho mondott.

    "Se Robben, se Lampard, se Shaun Wright-Phillips nem hagyja el a csapatunkat!"

    "Sőt még azt is remélem, hogy Drogba itt marad nálunk."
  • Oziris666
    #6966
    Eltörött az egyik lábujja!
  • bigfoot
    #6965
    ez a videó nagyon felspanolt!nagyon várom már a következő Chelsea mecset!!!!!!!!!!!!!!!4

    Terry sérülése komoly:((((???
  • asfa
    #6964
    jaja sztem is :S de semmi baja nem lett szerencsére az ellenfélnek :S
  • Csesza
    #6963
    szép volt a gól

    viszont a Johnson becsúszás az elég csúny volt :S
  • asfa
    #6962
    megnézem köszi :)