24199
Chelsea Fan Club
  • Skylime
    #7042
    na reméljük Pizarro is mutat vmit:))
  • Csesza
    #7041
    nah akkor, a Chelsea szemszögéből pont nem erre az évre gondoltam, mert "szinte" semmit nem költött az előző évekhez képest
    és igen, szvsz ezek a játékosok simán megértek ennyit amit kiadtak értük talán a Hárgrévsz volt egy kicsit több...
    attól, hoyg fiatalok sztem megértek ennyit és később még többet fognak értni
    jah és igen, pl. az ilyen Sheva féle játékoskra gondoltam hogy felesleges pénzkidobás, mert rohadtul nem szolgálták meg azt amit kifizettek értük
    évről-évre vannak olyan igazolások akik teljesen feleslegesek pénzügyi értelemben
    de mind1 ahogy te is mondom ez az ény egyéni szociális véleményem
    peace :XD
  • Jagumo
    #7040
    nem helyslem a véleményed mert szerintem baromság ..ennyi...
  • Jagumo
    #7039
    az igen:DD:D kimaradtXDXD
  • Csesza
    #7038
    nah, ezt a barátocskámozást be lehet fejezni, nagyon kevés vagy még te az ilyen dolgokhoz és attól, hogy neked nem tetszik az én véleményem, attól még nem kell felháborodni és nemtudom, hogy hol láttad te azt, hogy "válasz 'Jagumo' üzenetére?!
  • asfa
    #7037
    nem hülyeség attol mert máshogy gondolja.. én csak az én szemszögemből mondom el :) ne mutass rossz példát :))
  • Jagumo
    #7036
    ok csak ne mondjon hülyeségeket :)
  • Jagumo
    #7035
    1-1 :) hajrá chelsea
  • asfa
    #7034
    ne ezt ne csináld nem vitázni akar itt senki..
  • asfa
    #7033
    gyönyörűű góól 1-1 :)) MALOUDA :)
    csak nehogy megsérüljön
  • asfa
    #7032
    miazhogy 50 misit adott volna? idén mennyit adott?a mostani nyárrol beszélek mikor is 19éves meg nemtom hány éves játékosokért 50 milliot adott.. hát ha ezek ennyit érnek nekem mindegy.. én nem erről beszélek.. a Chelsea-nek idén 4igazolás volt.. 3 ingyen.. akkor azt ne mondjuk hogy idén bárkiért szorta volna a pénzt..
  • Jagumo
    #7031
    kit nevezel te feleslegesnek?? talán maludát? hmmm csak nem most lőtt gólt...

    vagy Bllackott??? vagy Shevát? te el vagy tévedve barátocskám...
  • Csesza
    #7030
    mekküzdött érte :)
  • REALista
    #7029
    Már 1:1!Remélem behúzzátok a meccset!!!:)
  • Skylime
    #7028
    sokan kérdezték mért igazoltuk Malouda-t, hát ezért!!!:D
  • Nuno88
    #7027
    Malouda de szép gólt lőtt, de csak nem sérült le :(
  • Jagumo
    #7026
    MALUDAAAAAAAAAAAAAAA KIRÁÁÁÁLYYYYYYY!! 1-1 !!!!!!!


    VanderSar GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
  • Csesza
    #7025
    de a ManU nem dobálta a pénzt felesleges játékosokra, ráadásul sokkal többet az értékénél hanem olyan játékosokat vett ennyi pénzért akik nagyon is kellenek a klubbnak

    a Chelsea ill. Abramovics 50misit adott volna 1-2 játékosért, ebből a pénzből a ManU vett 3-4et
  • asfa
    #7024
    hát ez eddig nagyon gyenge amit produkálunk..
    mellesleg nem akarom szivni senkinek a vérét.. de eddig minden nagy Manchesteres.. azzal oltogatott hogy llandoan rengeteget költünk és ennyit ér a pénz a fociban.. stbstb.. hát mintha idén 50 milli fontot költött volna a Manchester játékosokra.. ilyenkor szeretném látni h ki a gazdag ficsur pénzdobálo klub..csak nem szeretem ha olyanért leugatnak ami hülyeség.. mellesleg én ugathatnám most le őket..
    visszatérve ez igy csatár nélkül nem nagyon megy..
  • Jagumo
    #7023
    NOOOOOOO:S:S:S:S O-1 vezet a MU
  • pilboy
    #7022
    Ballck, Robben sérült, nem?
    de tényleg sokan hiányoznak mind2 oldalról
  • asfa
    #7021
    nagyon sokan hiányoznak :(
    na mindegy HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!
  • Nuno88
    #7020
    na hajrá, hiányzik Shevchenko :(
  • asfa
    #7019
    Drogba?Sevcsenko?Ballack?Robben? :S
  • Skylime
    #7018
    HAJRÁ CHELSEA!!! GO BLUES!!!
  • Japep
    #7017
    CHELSEA - Manchester United
    - FA Community Shield -
    - ma 16:00 - Sport1 -
    - vezeti : Mark Halsey -



    CHELSEA: (4-3-3)

    Cech
    G.Johnson - Carvalho - Ben-Haim - A.Cole
    Obi Mikel - Essien - Lampard (c)
    SWP - J.Cole - Malouda

    Cserepad: Cudicini, Hilario, Diarra, Harry Worley, Sidwell, Scott Sinclair, Pizarro



    Manchester United: (4-4-2)

    Van der Sar - Brown, Ferdinand, Vidic, Evra - Ronaldo, Carrick, O'Shea, Silvestre - Rooney, Giggs

    Cserepad: Kuszczak, Pique, Eagles, Martin, Fletcher, Bardsley, Nani


    ------------------------------------------------------------
    Ahhoz képest elég tartalékos a csapat, mondjuk nem egy nagy kupa...de azért mégis jó lenne!

    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Japep
    #7016
    Persze...

    Ma kemény lesz... HAJRÁ CHELSEA!
    [De hiányzott már ez... :D]
  • bigfoot
    #7015
    a lenti szöszenetet vki elolvasta vagy hiába írtam:D
  • bigfoot
    #7014
    jaja,Hajrá Chelsea!!
  • asfa
    #7013
    köszkösz :) énis
    HAJRÁ KÉKEK nyernünk kell!!
  • Nuno88
    #7012
    na ma sok sikert nektek, Sheva gólt várok :)
  • bigfoot
    #7011
    így a szezon kezdete előtt,mikor szerintem a legerősebb a csapatunk a BL és a Bajnokság megnyerésére írok egy kicsit a keretünkről

    Kapusok:hát sztem a kapus poszton nagyon erősek vagyunk,itt van a világ második legjobb kapusa (első Buffon,Petr szerint is:),és a második számú kapusunk is nagyon tapasztalt jó kapus,

    1 Petr Cech
    23 Carlo Cudicini
    40 Henrique Hilario

    Védelem:előző szezonban itt voltak a legnagyobb problémáik,amit szerintem az új érkező játékosokkal sikerült megerősíteni és egy nagyon erős védelem állt össze,mind a 4 poszton 4+4 hasonló szintű játékos vár bevetésre,szóval remélem nem kerül olyanra sor hogy egy kp és egy jobb oldali védőnek kell majd középpen játszania egy rangadón!

    26 John Terry
    6 Ricardo Carvalho
    3 Ashley Cole
    18 Wayne Bridge
    20 Paulo Ferreira
    22 Tal Ben Haim
    2 Glen Johnson
    Alex

    Középpálya:legerősebbek sztem itt vagyunk,a világon az egyik legerősebb középpálya nálunk van,mind támadó,mind védekező és mind szélső játokosokat beleértve

    4 Claude Makelele
    5 Michael Essien
    8 Frank Lampard
    9 Steve Sidwell
    10 Joe Cole
    12 John Mikel
    13 Michael Ballack
    15 Florent Malouda
    16 Arjen Robben
    19 Lassana Diarra
    21 Salomon Kalou
    24 Shaun Wright-Phillips

    Csatár:Drogba sztem az egyik legjobb formában lévő csatár a világon,nagoyn jól ment neki a játék,sajnos Sheva nak problémái voltak a beileszkedéssel remélem idén neki is jó szezona lesz,problémák sérülésekkor adódtak ugyanis nem volt csere csatárunk!ennek a problémának kiküszöbölésére igazoltunk is egy játékost,aki cserepadról beállva tudja nyújtani a megfelelő teljesítményt!

    11 Didier Drogba
    7 Andriy Shevchenko
    17 Claudio Pizarro
    49 Scott Sinclair

    és még a tartalékból pár játékos aki szerintem a Liga Kupában veszik majd ki részüket a küzdelemből:
    51 Sam Hutchinson
    48 Michael Woods
    50 L Sawyer
    50 Lee Sawyer


    Összegezve a csapatunk nagyon erős,rendelkezünk megfelelő számú minőségi cserével így nem eshetünk az előző szezon hibáiba,és megnyerjük a BL -t és a Bajnokságot! GO BLUES!!!!!!!


  • bigfoot
    #7010
    Hajrá Chelsea!
  • bigfoot
    #7009
    szegény Lamps:(,mielőbbi gyógyulást neki!!
    7végén mecs!!!!!!ááááá
  • asfa
    #7008
    GO BLUES
  • Japep
    #7007
    IFFHS Klub-világranglista:
    Top 350 (1st August 2006 - 30th July 2007)

    .
    2. (2.) Chelsea - England/4 - 285.0
    .
    .
    .
  • Balazska7
    #7006
    Lampard törött lábujjal is harcra kész!

    [img]http://users.atw.hu/chelseafanatics/kepek/hirek/chelsea/jatekosok/lampard/04.jpg[/image]


    A Sky Sport internetes sportoldal úgy értesült, hogy Frank Lampard eltörte a nagylábujját a bal lábán. A Chelsea FC ezt a hírt megerősítette, de bejelentette azt is, hogy a sérülés nem komoly és Lamps játszani fog a hétvégén.

    ----------------------------------------------------


    A sérülés nem új! Valószínűleg még Amerikában sérülhetett meg Lampard 3 héttel ezelőtt. A sérülést észrevették akkor, de mivel Lampardot nem hátráltatta a munkában, így nem gondolták, hogy el is törött a lábujj. Franket tegnap délután küldték el röntgenvizsgálatra, és rögtön kiderült az igazság.

    Először arról szóltak a hírek, hogy valószínűleg Lamps nem játszhat a hétvégi Szuperkupa-döntőn, és szinte már biztos az is, hogy a Premier League nyitófordulójában sem léphet pályára a Birmingham City ellen.

    Aztán kiderült, hogy a Chelsea lépett, és keresztül vágott minden beindulni látszó pletykát Lampard jövőjéről kapcsolatban: Frank játszani fog a Community Shielden! A sérülése nem komoly, így nem kell kihagynia a szezon elejét sem.

    Az angol középpályásunk pályára lépett az összes felkészülési meccsünkön, és részt vett minden tréningen Mourinho irányítása alatt.

    "Bármilyen spekulációt félretéve, Frank Lampard nem szenvedett nagy sérülést, csak az egyik csont tört el a bal lábának nagylábujjában valószínűleg az amerikai túra alatt." - olvasható a Chelsea hivatalos álláspontjában.

    "A sérült lábujj nem igényelt semmilyen fájdalomcsillapító injekciót, és a játékost sem zavarta a játékban, így Frank részt vehet a hétvégi Szuperkupa-mérkőzésen, és ott lesz a bajnokságban is." - zárta a sort a drukkereknek rendkívül jó hír.

    Forrás: www.skysports.com, www.chelseafanatics.atw.hu
  • bigfoot
    #7005
    nah faja!
    szép volt Drogba!
  • Japep
    #7004
    FT Brondby [0 - 2] Chelsea
    61' [0 - 1] D. Drogba
    85' [0 - 2] D. Drogba
  • asfa
    #7003
    bazzeg de kemény :| idén vennem kell egyet sárgát fehéret mindet :)