24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #7644
    Nekem sem látszik, cseréld ki a banner linkjét erre :
    http://www.sg.hu/galeria/1131395601/11313956011188730108.jpg
  • asfa
    #7643
    nekem látszik.. :S
  • asfa
    #7642
  • bonebeni
    #7641
    nálam se látszik a banner
  • Japep
    #7640
    Ez a link a jó :
    http://www.sg.hu/galeria/1131395601/11313956011188730108.jpg
  • Monoton
    #7639
    Not Found
    The requested URL /galeria/1131395601/11313956011179671168.jpg was not found on this server.
  • karajjj
    #7638
    nálam se látszik...
  • asfa
    #7637
    nálam tökéeltes..visszaraktam a régit és full jo
  • ToCsEk
    #7636
    Nekem nem jön be a banner képe.
  • asfa
    #7635
    elnézést.. visszaraktam!
    a vereségről..nemtudok semmit.. de hát vmi ilyesmire számítottam :S
  • bonebeni
    #7634
    na ez a 2-0 nagyon rosszkor jött
  • Shep
    #7633
    Neten, néztem de valahogy éreztem ,hogy ez lesz, nyomnak, nyomnak aztán kapnak 2 gólt áááááááá.
  • Ramox
    #7632
    2-0 =(
  • Ramox
    #7631
    1-0 AV-nak. Fejes gól. Ennyit tok csak. Bwin =|
  • gabber_saviola
    #7630
    na azért ekkora bannert ne erőltessétek már. kérem, hogy a házigazda olvassa el EZT, és ennek tudatában bannerozzon. köszönöm
  • Japep
    #7629
    Hol nézed?
  • Shep
    #7628
    Tényleg kemény meccs, eddig jobbak a sárgák, de gól az nincs.
  • asfa
    #7627
    kemény meccs lesz.. remélem nyerünk
    HAJRÁ CHELSEA
  • Japep
    #7626
    Aston Villa - CHELSEA
    - PL 5.forduló - Villa Park -
    - ma 17:00 - Eurosport2 -
    - vezeti : Mark Clattenburg -




    Aston Villa : (4-4-2)

    Carson - Laursen, Knight, Mellberg, Bouma - Agbonlahor, Reo-Coker, Barry (c), Young - Moore, Carew

    Cserepad : Taylor, Gardner, Petrov, Maloney, Harewood



    CHELSEA : (4-3-3)

    Cech
    Belletti - Alex - Terry (c) - Ashley Cole
    Essien - Makelele - Obi Mikel
    Wright-Phillips - Drogba - Malouda

    Cserepad : Cudicini, Ben-Haim, Joe Cole, Pizarro, Kalou


    ---------------------------------------------------------------
    Nem is tudtam, hogy Carew itt van...nem lesz könnyű, de HAJRÁ CHELSEA !!!
  • LasCar16
    #7625
    sztem hozzánk jön ha eligazol:|
  • Ramox
    #7624
    Ki csinálta a bannert? Azt is javítani kéne =( Robben és Geremi ott pózolnak :'( (Még mindig ne mtudtam feldolgozni h Robben elment =|)
  • asfa
    #7623
    jo ötlet :) sztem jöhet :) megcsinálod berakom :)
  • Japep
    #7622
    Arra gondoltam, ki lehetne tenni a banner alá az érkezőket - távozókat.
    Vagy akkor már túl magas lenne a banner (és nehezebben töltődne be az oldal) ???

    Csak egy ötlet. :D
  • asfa
    #7621
    hát sztem nemrossz..csak nem angolba.. majd meglátjuk bár én inkább ifit venék..de kitudja ;)
  • Ramox
    #7620
    Szerintem jó kis játékos, és nem lenne rossz fogás HA nem 28 lenne már jövő ilyenkor... Ennyi pénzért inkább szerezzünk sok tehetséges ifi játékost és neveljük őket ki. 20 ígéretes fiatalból 1 tuti befut :D
  • Japep
    #7619
    Nekem nincs nagy bajom vele, csak az, hogy Barszás...a brazil válogatottban még bírom is! :D
    Én sem akartam, hogy idejöjjön, de mégis beleéltem magam - aztán kiderült, hogy mégsem jön. :S

    Ennyi pénzért ne is jöjjön, mert ez kicsit túlzás...de ha olcsóbban meg lehetne oldani, akkor még jó is lehetne! :D
  • bigfoot
    #7618
    hát remélem nem:S
    sztem tök fölösleges lenne,egyebként sem szimpi játékos
  • Japep
    #7617
    Ronaldinho aláír a Chelsea-be... jövő nyáron!


    A játékos már beleegyezett az átigazolásba, sőt, ő már idén jönni akart volna. Néhány angol lap biztos forrásból tudja, hogy Ronaldinho pénteken megmondta a Barca vezetőinek, hogy távozni akar.

    Péntek este a háttérben tárgyalások folytak a két klub között, de megegyezés nem születtet, hiszen kifutottak az időből.

    A két klub között azért nem született megállapodás, mert a Barcelona 100 millió eurót (66 millió font) kért a játékosért, de a Chelsea "csak" 70 millió eurót (47,5 millió font) adott volna érte.

    Most a Daily Mail és több angol lap is állítja, Ronaldinho 11 hónap múlva fog aláírni a Chelsea-hez! Ronaldinho állítólag nagyon csalódott, hogy nem igazolhatott át.

    Peter Kenyon a tárgyalásvezető csütörtökön azt mondta, hogy idén valószínűleg már nem születik megállapodás, se 2008 januárjában, hanem majd a jövő nyáron igazolhat át a brazil zseni!

    ------------------------------------------------
    Nem tudom igaz-e, majd jövőre megtudjuk! :D
  • bonebeni
    #7616
    sztem a milán könnyebb csoportba került...jól jártak..
  • Freedom88
    #7615
    igy sorsoltak.
  • mrpilo92
    #7614
    Szeintem nem rossz csoprtba kerültünk de ahogy elnézem egyenlően vannak elosztva a csapatok!!
  • ryhdeksan
    #7613
    xDDDDDDDDDDD


    este buli [kérdőjel]
  • Oziris666
    #7612
    Nézd meg a Milánba hány évessek a védők és akkor mond h öreg Belletti:DDD
  • asfa
    #7611
    hát üzleti szempontbol persze h nem.. de jobb bekk poszt.. az faja lesz..Belletti.. aki már öreg.. már rutinos.. Ferreira meg sérült tán.. Essien fog játszani megin ott..
  • Oziris666
    #7610
    Lejárt volna a szerződése és ugyis az Arsenalba ment volna,így legalább fizettek érte(bár nem tudni mennyit),szóval nem volt ez olyan hülyeség...
  • asfa
    #7609
    ez hülyeség volt..
  • bigfoot
    #7608
    wazze ne már:((((
    tök jól játszott miért kell eladni??
    ő egy védekező kp elvileg!!Make helyett jövöre tudott volna játszani:S
  • Japep
    #7607
    Hát ha igaz, akkor nagyon nem jó hír...nem igaz, hogy eladunk mindenkit!
    Ő egy jó jobbhátvéd volt, és fiatal - ennél csak jobb lett volna. Néha nem tudom, mit is akarnak ezzel a csapattal...most van Ferreira, aki sokszor hibázik és van egy 31 évas Belletti! Ezzel szegény Essien szívja meg, mert neki kell védő játszania!
  • Balazska7
    #7606
    Diarrát leigazolta az Arsenal!



    Tegnap mindenki Quaresmára várt, miközben a háttérben az Arsenal átigazolta Lassana Diarrát az Emiratesbe. Az árról még nem állapodtak meg a felek.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Arsenal Football Club is pleased to confirm that Lassana Diarra has signed for the Club from Premier League side Chelsea, on a long term contract for an undisclosed fee.

    A fenti szöveg jelent meg tegnap éjfél körül az Arsenal hivatalos angol honlapján, lefordítva így hangzik:

    Az Arsenal FC sikeresen leigazolta Lassana Diarrát az első osztályú Chelsea-től, az átigazolási díjt még egyeztetni kell, a játékossal hosszútávú szerződést kötött velünk.

    "Nagyon tisztelem Arséne Wenger mestert, és nagyon szeretem a csapatának játékstílusát. Természetesen most izgatott vagyok és nem tudom biztosan, hogy mit hoz a jövő. Azért igazoltam az Arsenalhoz, mert itt trófeákat nyerhetek most és a jövőben is." - nyilatkozta Diarra a papírok aláírása után.

    "Lassana egy multifunkcionális játékos, nagyon örülök, hogy sikerült őt leigazolnunk. Tudom, hogy nagyon keményen dolgozik a pályán és az edzéseken is. Ő egy kreatív egyéniség, tud a középpályán biztosítani és tud jobbhátvédként is játszani." - mondta el véleményét új igazolásáról Wenger.

    Diarra (22) az elmúlt két szezont a Chelsea-nél töltötte hol védekező középpályásként, hol jobbhátvédként szerepelve. Nyert egy bajnoki címet, egy Ligakupa-, és egy FA-kupa-serleget. A Ligakupa fináléjában pont az Arsenal ellen játszott.

    A Chelsea-nél az Év Fiatal Játékosa is lett, és már a francia válogatottba is kapott behívót. Most, hogy az Arsenalhoz igazolt, igazi francia légkör veszi majd körül.

    Forrás: www.arsenal.com
    Fordítás: www.chelseafanatics.atw.hu
  • bonebeni
    #7605
    azt olvastam hogy Quaresma maradt a Portoba...