24199
Chelsea Fan Club
  • Jagumo
    #9091
    ennyi volt az első félidp:D gyak. semmit nem cisnált egyik csakpat se:D
  • asfa
    #9090
    kéne egy gól jolenne nyerni vagy legalább ha X akkor 1-1, mert az idegenben lőtt gól kettőt ér :) HAJRÁ CHELSEA
  • asfa
    #9089
    hát ez eddig nagyon kevés
  • Jagumo
    #9088
    ez piskóta...
  • asfa
    #9087
    megis kapta a sárgát ALex..
  • Jagumo
    #9086
    fuuuu :D ne ez nemsokall ment mellé :D
  • asfa
    #9085
    majdnem golt kaptunk,szögletből..figyelnünk kell, HAJRÁ CHELSEA!!
  • Jagumo
    #9084
    valamit mutathatna a chelsea :S
  • Jagumo
    #9083
    én is megkérdezem itthon:Dnekünk is van Eu 2 meg Viasat 6 :)
  • asfa
    #9082
    Essiennek figyelniekell mert ha sárgát kap kikell hagynia a köv meccset.. amugy irányitunk,viszont Alex lassan sárgát kap,mert rugods, és fegyelmezetlen most
  • asfa
    #9081
    nemtudom :D de rákérdezek és szolok :) ha nem felejtem el :)
  • Japep
    #9080
    Tudod már milyen szolgáltatód van? :D

    Francba, itt nálunk még semmit sem lehet bekötni, amin van magyar EU2...csak a Digi, de azt meg mindenki szídja...
  • asfa
    #9079
    szabadrugás nekünk, ebből lehetne vmi..
  • asfa
    #9078
    megvan a TV6 véégre :) nézem is
  • Jagumo
    #9077
    14. percben vagyunk, de eddig nem vali eseménydús meccs :D
  • Jagumo
    #9076
    általában mindig te írod le ezeket:) :D
  • asfa
    #9075
    jajj hogy lenne már gond :) követelem h tedd be legközelebb :)
  • asfa
    #9074
    HAJRÁ CHELSEA!!!!
  • Jagumo
    #9073
    na kezdődik a meccs:)
  • Japep
    #9072

    Olympiakos - CHELSEA
    - BL nyolcaddöntő - Karaiskaki Stadium -
    - ma 20:45 - ChelseaTV -
    - vezeti - Konrad Plautz (Ausztria) -




    Olympiacos : (4-4-2)
    Manager : Takis Lemonis

    Nikopolidis - Pantos, Antzas, Julio César, Zewlakow - Stoltidis, Djordjevic, Torosidis, Galletti - Ledesma, Kovacevic

    Cserepad : Sifakis, Nunez, Leonardo, Patsatzoglou, Belluschi, Sisic, Mitroglou



    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Avram Grant

    Cech
    Belletti - Alex - Carvalho - Ashley Cole
    Essien - Makelele (c) - Ballack
    Joe Cole - Drogba - Malouda

    Cserepad : Cudicini, Terry, Obi Mikel, Lampard, Wright-Phillips, Kalou, Anelka


    -----------------------------------------------------------
    Kemény meccs lesz, nem kell lebecsülni az ellenfelet...nyerni kellene, de minimum egy X.
    Kicsit fura, hogy a cserepedon van Lampard és Terry, de reméljük Grant tudja, mit csinál... :D

    HAJRÁ CHELSEA !!!

    -----------------------------------------------------------
    [Tudom, hogy már leírták a kezdőt, de az utóbbi időben az enyém volt a "megtiszteltetés", hogy betehessem...ezért tettem be "rendesen"...remélem nem gond, ha igen töröld!]
  • asfa
    #9071
    sose felejtsd el :) mindig tartsd szem előtt :D azért ő ott van
    #9070 igy van
  • Jagumo
    #9070
    Essien nagyyon jó középpályás:) fantasztikus játékos mindenhol ottvan:)
  • Pethy23
    #9069
    Most, hogy mondod Essient már nem is aggódok emiatt:D EL is felejtettem a mi bölényünket!
  • asfa
    #9068
    Fair play díjat nem tudom miért kapta, jól tudjuk milyen a Mikel :)
    majd meglátjuk mondom, ott van Essien is, szal nem könnyű átmenni ott :)
  • Pethy23
    #9067
    Mikel igaz kapott már vagy 2 pirosat de a Fair PLay díjat is az Afrika Kupán Amúgy rutin egyértelműen Makelele mellett szól de azért egy "Olompiakos" ellen én megmerném lépni Mikel kezdését.
  • Jagumo
    #9066
    ez mondjuk igaz:):D
  • Jagumo
    #9065
    szerintem Mikel meg Makelele ugyanolyan jók. ( mind a 2 néger és közzéppályás) <-- uristen micsoda haszonlóság :D
  • asfa
    #9064
    igen,ez válasz lehet, bár Lampard két gólja nem arról árulkodott,hogy rossz lenne.. mellesleg Mikel,nagyon fiatal még egy ilyen szintű csapathoz,nincs meg a kellő rutin,amivel Makélelé rendelkezik, és Mikelben benne van,hogy bármikor kiállíthatják, mert nem kedves játékos ilyen téren.. makacs és önfejű még sztem.. Makélelé a rutin.. de majd kiderül
    GO GO BLUES!
  • Pethy23
    #9063
    Nálam Makelelében valahogy jobban érzem a hibázás(eladott labda) lehetőségét. Lamaprad azért nem kezd mert Ballack jobb formában van és kell a 2 VKP. Terry meg csak most tért vissza lehet még nem 100% vagy meccshiány.
  • asfa
    #9062
    Makélelé ezerszer jobb mint Mikel csak nem értem,hogy Lampard, Terry?
  • Pethy23
    #9061
    Kezdő 11(NSO)


    Olympiakosz

    71 Nikopolidisz
    14 Zewlakow
    5 Julio Cesar
    18 Antzasz
    30 Pantosz
    28 Ledesma
    35 Toroszidisz
    6 Sztoltidisz
    7 Galletti
    11 P. Djordjevics
    9 Kovacsevics

    Vezetőedző:
    Panajotisz Lemonisz

    Chelsea

    1 Cech
    35 Belletti
    6 Ricardo Carvalho
    33 Alex
    3 A. Cole
    5 Essien
    4 Makelele
    13 Ballack
    10 J. Cole
    11 Drogba
    15 Malouda

    Menedzser:
    Avram Grant


    u.i.: Malouda helyett én Kalou-t jobban eltudnám képzelni, valamint Makelele helyett Mikelt.
  • Pethy23
    #9060
    Én is erről álmodok...
  • asfa
    #9059
    A Chelsea-nél már a BL-döntőről álmodoznak

    Avram Grant, a londoniak menedzsere úgy véli, a Chelsea csak akkor tudja bebizonyítani, hogy a világ egyik legnagyobb klubja, ha bejut a Bajnokok Ligája fináléjába.

    A Chelsea menedzsere az Olympiakos elleni, keddi összecsapás előtt optimistán nyilatkozott együttese BL-esélyeiről. Grant jól tudja: a csapat José Mourinho irányítása alatt mindent elért, kivéve a rég várt BL-sikert, és szeretné, ha ez a terv az ő irányítása alatt valósulna meg.

    - Ahhoz, hogy igazán nagy klubként kezeljék a Chelsea-t, legalább a BL-döntőig el kell jutnia a csapatnak. Ez a minimális cél, amelyet már idén el akarok érni az együttessel. Egyelőre azonban lépésről lépésre kell haladnunk, ha már most a döntőről ábrándozunk, akkor a mai mérkőzésen nem tudunk kellően koncentrálni. Az Olympiakos ellen a győzelem lenne az ideális eredmény, de nem ez a legfontosabb cél, hanem a két mérkőzésen kiharcolni a továbbjutást. Nehéz meccsre számítok, az Olympiakos hazai pályán kemény ellenfél, és ezt a játékosaim is nagyon jól tudják - nyilatkozta Grant.
  • asfa
    #9058
    HAJRÁÁÁÁ CHELSEA
    újraa BL.. :) Isteniii :)
  • Japep
    #9057
    Majd 30 perccel a kezdés előtt lesz meg...
  • Pethy23
    #9056
    Van TV6-om micsoda meglepetés volt miközben kapcsolgattam a tv-t. Remélem 20:35-kor tényleg az lesz képernyőn!

    Valaki esetleg tud kezdő 11-et?
  • Jagumo
    #9055
    Vasárnap 15:30-kor Chelsea - Totthanem Liga kupa döntő :))
  • Jagumo
    #9054


    Essien bizakodik

    A kékek kedden folytatják a Bajnokok Ligáját ahol az Olympiakos csapatával fog megküzdeni. Majd hétvégén a Liga kupa döntőre kerül sor, ahol a Tottenham lessz az ellenfél. A Chelsea a Barnsley ellen fog játszani az FA kupában és a bajnokságban reménykednek az Arsenal botlásában. Essien nem lát okot arra, hogy a Chelsea ne tudná begyűjteni mind a négy trófeát és felkérte társait, hogy egyszerűen bízzanak, hogy megtudják csinálni.

    " Azt gondolom, hogy a labdarúgásban bármi megtörténhet csak hinni kell magadban, hogy megtudod tenni. -mondta Essien a Skysports-nak. Még mindig vagyunk annyira jók, hogy miénk legyen a négy trófea. Igazán keményen fogunk dolgozni és meglátjuk, hogy hol végzünk. " -fejezte be nyilatkozatát Essien.
  • asfa
    #9053
    hát de sajnos nem maradt...mellesleg Daniel Alves lenne nagyon jo jobb oldali védőnek
  • Pethy23
    #9052
    Lehet megköveztek, de inkább maradt volna Glen Johnson. Ferreira már elég szürke a csapatban...