24199
Chelsea Fan Club
  • Jagumo
    #9131
    [center]Joe Cole a Ligakupa-döntőről



    Cole eddig ebben a szezonban 29 meccsen kapott szerepet, és ez a Chelsea játékosok között a legtöbb pályára lépés. Ezért véli úgy, hogy a Ligakupa fináléban esetleg pihentetni fogja Grant mester.

    "Ebben a szezonban rengeteget játszottam. A kupameccseken általában nem vagyok kezdő és a tavalyi döntőt is kihagytam. Remélem, hogy vasárnap ott leszek a kezdőcsapatban."

    "Tudom azt, hogy a csapaton belül versengés van a különböző posztokért. Ennek ellenére játszani szeretnék, hiszen a héten több szurkolóval is beszéltem, és ők arra bíztattak, hogy meg kell nyernünk a kupát."

    "Ez egy nagy meccs lesz, és ezt még az is növeli, hogy egy kupadöntőről van szó. Aki győz, annak ez a győzelem nagyban meghatározza következő hetekben nyújtott teljesítményét." - mondta Joe.

    Cole szerint a Chelsea-nek nagyobb az esélye, hiszen a kerete is jobb, ráadásul két nappal többet is pihenhetett a nemzetközi kötelezettségek után. A Chelsea 0-0-s döntetlent játszott az Olympiacos ellen, míg a Spurs, 1-1-et a Slavia Prague ellen, de összesítésben 3-2-vel továbbjutottak a "Sarkantyúsok".

    "Jobban kell, majd játszunk, hiszen végre összeállt a középpálya és a többi sérült is visszatérhetett. Az FA-kupa siker és a BL-ben elért idegenbeli döntetlen nagy lelki erőt adott nekünk. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem tiszteljük az ellenfelet. Berbatov és Keane például egy nagyszerű csatársort alkot."

    "Egy paprikás meccsre számítok. Mi nagyobb tapasztalattal rendelkezünk, és remélem, hogy a kemény munka meghozza majd a várva-várt sikert." - fejeztbe be a válogaott középpályás.

  • Jagumo
    #9130
    [center]Drogba magabiztos!



    Vasárnap csapatunk a Wembley-ben mérkőzik meg a Tottenham csapatával. És Drogba, aki eddig a kupadöntők történelmében összeseen 4 (!) gólt szerzett az Arsenal, a Manchester Utd. és a Liverpool ellen, bizakodó, hogy megszerzi az 5. találatát is.

    "Megint be akarok találni! Eddig amikor csapatom kupadöntőt játszhatott, mindig rúgtam legalább egy gólt. Reménykedem benne, hogy sikerülni fog!

    Emellett az elefántcsontparti támadó bízik benne, hogy 15 millió fontért igazolt Anelkának is sikerül beilleszkedni, és így a Chelsea hasznára válni.

    "Nagy szükségünk van Nicolasra, mivel csapatunk még a Ligakupát, az FA kupát, a Premier League-et és a BL-t is megnyerheti."

    "Anelka egy remek játékos! Tudok franciául beszélni, így a pályán jól megérthetjük majd egymást."

    Drogba bízik benne, hogy sikerül győzni a Spurs ellen, de legjobban Dimitar Berbatovra kell figyelni, mivel ő bármilyen pozícióból veszélyes lehet a kapura.

    "Tisztelem a Tottenhamet! Remek a játékoskeretük, de főleg Berbatovot emelném ki! Nagy rajongója vagyok a bolgárnak, nagyon ügyes!"




    -----------------------------------------------------------------

    Én is remélem gólt rug:)) meg azt is remélem hogy nyeünk!!:)
  • Jagumo
    #9129
    [center]

    Buck: Ronaldinho? Nem hiszem!



    A Kékeket nagyon sokszor kapcsolatba hozták a brazil sztárral az elmúlt hónapokban, de átigazolása egyre valószínűtlenebb.
    Annak lehetőségét, hogy Ronaldinho a Chelsea-be igazoljon már megvitatták és Buck elmondta, hogy a Chelsea-nek más céljai vannak.

    "Ronaldinho? Nem látom valószínűnek, hogy jövőre itt lesz. Voltak szóbeszédek és viták, de nem látom annak a lehetőségét, hogy megtörténik az átigazolás." - mondta az elnök a Sky Sports News-nek.

    A Chelsea háza táján most inkább Frank Lampard-dal foglalkoznak és szeretnék, ha meghosszabbítaná a szerződését.
    Annak ellenére, hogy a múlt nyáron nem történt ez meg Buck magabiztos és szerinte maradni fog a középpályás a Stamford Bridge-n.

    "Azt akarjuk tőle, hogy maradjon és ő azt mondta, hogy maradni akar. Ő most csak a labdarúgásra koncentrál. Csodálatos játékos és nagyszerű fickó, szeretnénk, ha hosszú távon maradna a Chelsea-ben."
  • Jagumo
    #9128
    [center]


    Carvalho szerint fontos lenne a kupagyőzelem


    A Chelsea még mind a négy trófeáért versenyben van és a négyből egy már vasárnap meglehet, ha legyőzik a Tottenham-t a Ligakupa döntőjében.

    Carvalho szerint a Ligakupa győzelem sokat segíthet abban, hogy minél eredményesebbek legyenek a többi kiírásban is.

    "Mindig fontos trófeákat nyerni, de ha már februárban sikerül az nagyon jó. Természetesen, ha nem győzöl akkor nyerned kell a többit, de nagyon jó volna korán bezsebelni egy trófeát. Meg fogják nehezíteni a dolgunkat, de mi erősebbek vagyunk, és ezt meg kell mutatnunk."

    Carvalho szintén eltökélt, hogy ebben az évben kétszeres BL győztes legyen.

    "A Porto-val már nyertem BL-t és fantasztikus volna megint megnyerni. Állandóan győzni akarok. A Bajnokok Ligája a legjobb és a játékosoknak is nagy tapasztalat."

    Carvalho beszélt védő-társairól is és elismerte, hogy Terry különbözik a többiekről.

    "JT a kapitány és sokkal többet beszél Alex-nél, de Alex beszéli a portugált, úgyhogy portugálul beszélünk, az nem probléma."

    "JT egy kicsit többet kiabál. Alex csendesebb és én is az vagyok. De JT? Nem. Ő a kapitány és vezetnie kell a csapatot. Tal Ben Haim szintén szeret sokat beszélni."
  • Jagumo
    #9127
    [center]

    Ballack figyelmezteti Lampardot és Terryt!


    Az előző Chelsea menedzser, José Mourinho, egy interjúban elmondta, hogy az ő csapatában 9 érinthetetlen játékos van, köztük John Terry és Frank Lampard is.

    Sokak szerint Lampard és Terry nem a Ligakupa-döntő miatt ült a padon az Olympiacos ellen, hanem mert Ballack jó formában van, valamint az Alex-Carvalho kettőst szinte lehetetlen áttörni.

    "John és Frank sérülés után tértek vissza, és még veszély lett volna a játékuk, egy ilyen nehéz meccsen. Persze ez nem azt jelenti, hogy ők csak úgy visszakerülnek majd a csapatba. Nélkülük is jól ment a játék, mindenki kitűnően teljesített. Persze ők ketten még mindig kulcsjátékosok, de ennek ellenére meg kell küzdjenek a csapatba kerülésért." - mondta Michael Ballack a the Sun-nak.

  • Jagumo
    #9126
  • Jagumo
    #9125
    azok csúnyák :D de viszont F50+ Stoplisom van
  • Pethy23
    #9124
    Egy igazi Chelsea-s ADIDAS-t vesz
  • Jagumo
    #9123
    jeee veszek uj focicipőt:) kurvaa jól néz ki:D:D (muszály volt ezt megoszatni)

  • asfa
    #9122
    itt nem azon van a hangsuly h történik e valami, meg h mit mondott.. a fenyegetésen......
  • Jagumo
    #9121
    ennyi erővel én küldhetnék XY-nak egy csomag lisztet ráírnám ha kiniytod elkezd kifolyni a szemed és a hajad hupikék szinü lessz... akkor se történne semmi
  • Jagumo
    #9120
    ezt én is olvastam...de szerintem ez 1 hülyeség...
  • asfa
    #9119
    Grantot megfenyegették!

    A cobhami edzőközpontban kapta a levelet Grant mester. A tartalma állítólag egy borítéknyi fehér por és egy zsidóellenes írás. Annyit lehet tudni, hogy az elmebeteg, aki küldte, azt írta, hogy a por robbanószert rejt.

    Ezután elküldték vizsgálatra, de nem tartalmazott semmi veszélyest.

    Egy rendőrségi forrás ezt mondta: a levélben az állt, ha kinyitod, meg fogsz halni és ez nagyon lassú és fájdalmas halál lesz.

    Avram feleségét is megfenyegették, de szerencsére neki sem esett baja.

    "12:15-kor érkezett bejelentés a Chelsea edzőpályájáról, hogy egy gyanús küldemény érkezett. A tartalmát ellemeztük, de nem találtunk azon kívül, hogy antiszemita írás van benne semmit."

    A Chelsea részéről eddig nem kommentálták az esetet.

    Forrás: goal.com
  • Jagumo
    #9118
    [center]

    Grant elégedett az eredménnyel


    A Chelsea tegnap 0-0-ás döntetlent ért el az Olympiakos csapata ellen a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.

    Grant szerint szeptember óta ez volt a Chelsea legrosszabb játéka.

    "Ez egy olyan játék, amiben jól kevesebbet játszottunk. Elégedett vagyok az eredménnyel. Egy döntetlen idegenben jó, de a győzelem jobb lett volna."

    "Az Olympiakos egy nagyon jól szervezett csapat és nem könnyű ellenük játszani. Reméljük, hogy javulunk."

    Grant sok változást csinált a kezdőcsapatot tekintve, kihagyta a kezdőből Frank Lampard-ot és John Terry-t is.

    Az izraeli menedzser nem árulta el, hogy Lampard és Terry benne lesz-e a vasárnapi döntő kezdőcsapatában.

    "Engem mindig azokról a játékosokról kérdeznek, akiket kihagyok a csapatból, de én vagyok a menedzser és ez a munkám." - mondta Grant.

    Az Olympiakos menedzsere, Panagiotis Lemonis nagyon elégedett volt az eredménnyel és elmondta, hogy nem fog változtatni csapata stílusán a Stamford Bridge-n sem.

    "Mindig tudtuk, hogy nem lesz könnyű dolgunk, miután továbbjutottunk a csoportból. Védelemben találtuk nagyon erősnek a Chelsea-t."

    "Londonban megpróbálunk minél jobb eredményt eléreni, de tudjuk, hogy ez nem lesz könnyű egy ilyen minőségű csapat ellen."
  • Jagumo
    #9117
    [center]

    Az angol duó támogatja Grant-ot
    (Terry, Lampard)


    A Chelsea tegnap egy nagyon eseménytelen, gól nélküli döntetlent játszott az Olympiakos vendégeként. Mint már említettük Frank Lampard és John Terry sem kapott helyett a kezdőcsapatban, mert Avram Grant pihentette őket a vasárnapi Ligakupa fináléra.

    Lampard elismeri, hogy nagy kockázat lett volna, ha ő és Terry 90 percet játszottak volna Görögországban.

    "Frissnek éreztem magamat, de a menedzser nem akart próbára tenni engem és John-t. Értettük annak az okait, hogy helyettesek voltunk. Ez egy hosszú évszak és sok fontos mérkőzés van még hátra." - mondta Lampard.

    A 29 éves középpályás őszintén bevallotta, hogy ő nem a rotációs rendszer rajongója, amit az izráeli menedzser alkalmaz, de elismerte fontos a frissesség egy döntő előtt.

    "Játszani akarok, nagyon friss vagyok és sok van a lábaimban. Ez az évszak nagyon frusztráló volt és nem szeretném kihagyni a meccseket. John és én is frissek leszünk a döntőre."

    "Nagyon nehéz mérkőzés elé nézünk, mert Spurs nagy formában van."

  • Pethy23
    #9116
    Evvel csak az a gond, hogy ez most is gyarkran nagyon gyakran így van :S Mindíg csak a biztosra mennek, de biztos Abra szorongatja a nyakukat...
  • Japep
    #9115
    Hagyjuk...Grant még nem tudta megmutatni, mit is tud, ugyanis szinte sérülten kapta meg a csapatot, ami csak a napokban kezd visszatérni...

    Tényleg nem Mourinho, de pl azt a *** Capellot is szídták, hogy elbassza a Realt, erre 3-4 év után megnyerték a bajnokságot.

    Adjunk neki időt, bizonyítani fog.

    A szórakoztató játékról meg annyit, hogy JM-nál pedig nagyon sok volt az unalmas 1-0-ás meccs (tévedés ne essék, én is Mourinhót tartom a világ legjobb edzőjének, sőt, soha nem lesz nála jobb edzőnk!)!
  • asfa
    #9114
    mertem remélni :)
  • miki36
    #9113
    nem vagy egyedül a véleményeddel:)
  • Prince23
    #9112
    Mint Chelsea szimpatizáns egyetértek, mióta Grant az új edző meg kell szokjuk a sok 0-át az eredményjelzőben.
  • asfa
    #9111
    nekem se nem szimpatikus, se nem jo amit csinál sztem!a legnagyobb baki egy 4-4es aston villa elleni hazai meccsen történt amikor is 4gólt kaptunk hazai pályán amit egy Chelsea szintű csapat NEM engedhet meg!Mourinhonál pl életben nem kaptunk hazai pályán 4 gólt.. nem szabad ez rengeteg... a játék rendkívül gyatra az utóbbi időben a keret tökéletes szinte..Lásd tegnapi meccs.. motiválatlanság,fejekben és fizikailag is fáradtság.. nem engedhetjük meg ha akarunk nyerni vmit,márpedig ez is alapelvárás egy ekkora klubnál,(teszem hozzá sietve h a real,man utd után vagyunk a gazdagsági listán, de elvárás,hogy bármeilyik kupában elődöntő döntő körül legyeskedjünk nem csak a bevétel miatt) ez csak is edző probléma lehet, h nem tesz rendet a fejekben stb... a támadó szórakoztató játék amit ígért jócskán elmaradt.. nem tudnék egy kiemelkedő meccset mutatni vagy mondani amikor tényleg nagyon jók voltunk és odatettük magunkat vagy gólra váltottunk volna minden helyzetet.. ha esetleg van ilyen 1 max 2 db.. 1-0, 2-0, 2-1 ezek az eredmények vannak ha nem kapunk ki vagy X és usznak el szépen a bajnokság álmok.. Liverpool ellen hihetetlen gyenge játék, egy hihetetlen gyenge L'pool ellen! Nem hozzuk azt a szintet amit elvárnak sokan. nem tartom jó edzőnek.. kapásból 5öt mondhatnék aki ezerszer jobb lenne ide! ez az én véleményem
  • Japep
    #9110
    Pontosan!
  • Jagumo
    #9109
    én nem mondanám hogy Grant nemide való...csak az hogy nem egy mourinho:)
  • asfa
    #9108
    pontosan,Grant nem ide való.
  • miki36
    #9107
    jól állunk, ettől függetlenül Mourinhóval simán hoztuk az ilyen meccseket:)
    lehetett volna jobb edzőt is találni, csak hát ugye kapcsolatok...
    pl. Hiddinknek, vagy Redknappnak jobban örültem volna:)
    na de mindegy is, kár erről most beszélni, készüljünk inkább a kupadöntőre:)
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Japep
    #9106
    Ha minden idegenbeli meccsünkön hasonlóan tudnánk játszani, akkor az bőven elég lenne...nem játszottunk rosszul, igaz ez a rálövésekben nem látszódik...

    Amúgy meg nem tudom, mi ez a nagy Grant-ellenes dolog itt...igaz nem Mourinho, még egy olyan edző nincs és nem is lesz, de Grant is nagyon jó (sőt a legjobb utódja Mourinhonak Hiddink után)...azért egy sérülésekkel teli csapattal nem kapott ki, és mind a 4 kupában jól állunk...

    A visszavágón nyerünk! HAJRÁ CHELSEA ! :D
  • Bulykin
    #9105
    micsoda??? Avram nem ide való??? grrrr....LOL
  • miki36
    #9104
    nagyon gyengék voltunk, kedv 0, hozzáállás 0, motiválatlanok voltunk
    grant nem ide való
  • Jagumo
    #9103
    [center]

    Olympiacos - Chelsea 0-0


    Gól: -
    Sárga: Alex (35.), Belletti (56.), Makelele (63.)
    Piros: -

    Statisztikák
    51% Labdabirtoklás 49%
    2 Kapuralövések 7
    1 Kaput eltaláló lövések 1
    7 Szabálytalanságok 9
    2 Lesek 2
    4 Szögletek 1
  • Bulykin
    #9102
    a visszavágón úgyis nyerünkXD
  • Jagumo
    #9101
    gratulálok magunknak XD ez belevalóan .. meccs volt :D ha így menetelünk tovvábra is a BL-ben vagyis így szereplünk akkor gyak. semmi esélyünk nincs a kupára ,de persze ez remélem nemígy lessz:)
  • Jagumo
    #9100
    mostmár minek jön be lampard?? o.O
  • Jagumo
    #9099
    na jön Anelka meg Kalou:) cska alkossanak is valamit:)
  • Jagumo
    #9098
    uu ez a kalamjaka ami történt...
  • Jagumo
    #9097
    az a mázli hogy szarul találta el a csávó...:)
  • asfa
    #9096
    ismét egy görög helyzet...ezkevés, nagyon kevés
    HAJRÁ CHELSEA
  • asfa
    #9095
    rendkívül gyengék vagyunk, kezd nem tetszeni ez...fáradtak vagyunk,kedvünk nincs játszani, edző hiba...
  • Jagumo
    #9094
    sép volt cech :)
  • asfa
    #9093
    HAJRÁ CHELSEA!!
  • Jagumo
    #9092
    eddig élvezetes meccse XXXXDDD