24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #10366
    áá Anelka majdnem elhuzott
    GOGO BLUES!!
  • Japep
    #10365
    Akkor visszaszívom, de nincs benne a műsorban... :D

    HAJRÁ!
  • asfa
    #10364
    most mondta hajdu b h élőben adják amugy
  • sygmaBlueJersey
    #10363
    6 odikban majdnem ott volt az első
  • asfa
    #10362
    nagyon nehéz menetrend.... inkább bl-re kell mostmár rámenni sztem!!
  • asfa
    #10361
    első nagy helyzet, 5.percben anelka fejelt mellé!
  • Japep
    #10360
    Csütörtökön meg Everton idegenben...kemény lesz!
    (És persze nem adja az a rohadt EU2...)

    Na de mindegy, most ezzel kell foglalkoznunk!
    Nyerni kell! HAJRÁ!
  • sygmaBlueJersey
    #10359
    heskey 400 adik meccse nemsemmi. egyébként lampard helyett ballack van,mert egy light-os sérülése van, de csak annyi,h csak ma este faj vmilye:)
  • asfa
    #10358
    kötelező meccs
    GOGO BLUES!!!
  • sygmaBlueJersey
    #10357
    van angol sopcastos link rojadirecta.com-n!
  • Japep
    #10356

    CHELSEA - Wigan Athletic
    - PL 34.forduló, Stamford Bridge -
    - ma 21:00, Eurosport2 -
    - vezeti : Andre Marriner -
    - előző : 2-0 Lampard, Belletti -




    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Avram Grant

    Cech
    Belletti - Alex - Terry (c) - Bridge
    Essien - Mikel - Lampard
    Kalou - Anelka - Malouda

    Cserepad : Hilario, Wright-Phillips, Joe Cole, Shevchenko, Pizarro

    - - - - -

    Wigan Athletic : (4-4-2)
    Manager : David Moyes

    Kirkland - Melchiot (c), Boyce, Scharner, Kilbane - Valencia, Palacios, Skoko, Taylor - Bent, Heskey

    Cserepad : Pollitt, Brown, Koumas, Sibierski, King


    -----------------------------------------------------------
    Cech visszatért! Úgy látom, "tartalékolunk", Drogba és Lampard nincs a meccskeretben. Anelka másodszor középcsatár, reméljük összejön neki!
    Maloudának örülök, de remélem ma már tényleg feljön Sheva - bár szerintem Kalou helyett simán kezdhetett volna.
    Ilyen cserepadot sem láttam még...semmi védekező játékos... :D Érdekes.
    Heskey ott van a kezdőben...és Bent is. Ez nem a legjobb hír... :S

    Kötelező a 3 pont! HAJRÁ CHELSEA, GOGO BLUES !!!
  • sygmaBlueJersey
    #10355
    Én is így vélekedek!Sheva nagyon kell,ugyan az a profi mint a milanban volt csak egedni kell, és nem 1-2 meccsig.Had legyen kezdő drogbával 2 en 1-2 hónapig 6-8 meccs és kiderül mi a helyzet!Grant-tel én is így vagyok csak nem tudom mennyire tudna jól igazolni.persze kap segítséget a szakemberektől,de talan neki van ebben a legtöbb beleszólása.Nekem ez a mániám az igazolások meg a keret tudom
  • sygmaBlueJersey
    #10354
    igen tudom hogy ingyen jött,meg hogy önmagában kit zavar nem - maximum közönbös vagy még + is lehet h érkezik/nek ilyen csatárok csak van egy dolog, másoktól elveszik a helyet pontosabban, ugye ha már jött pizarro stb ugy érzi a manager, a csapat scout-erei, hogy van elég emberunk nincs szükség zseni fiatal gyerekekre vagy akár már beérett de könnyen beilleszkedő emberekre.Az meg hogy adriano pletyka hát persze általában ezek mind csak pletykák, dehát ha már hírbe hozzák velunk csak volt egykét megjegyzés akár csak a játékostól is. egyébként meg sok hírt találtam még régebben ami sajnos csak pletyka pl Kerlon,Lulinha chelsea-hez való igazolásáról. biztos vagyok benne h pl ez a két játékos nemsoká europába jön és nem nálunk köt ki akar csak az egyik:( egyébként amiben lehet is még ráció az a palermo-s Amauri leigazolása, mert még a bbc-n is volt cikk róla, azok pedig nem sűrűn írnak bulvart.Adriano egyébként egy nagyon jó focista csakhát ahogy hallottam drog+alkohol problémái vannak vagy voltak,ami még nem jelent semmit,mert Mutu is kilábalt a drogból és látjuk milyen jól megy neki.Csak adriano szerintem pont olyan lébecoló mint ronaldinho,ezért adta kölcsön az inter.Sajnos mert ritka az ilyen jó fizikumu bal lábas csatár,ha drogba megy pont ilyenre is szuksege van a csapatnak,csak kicsit meg van hízva:S
  • Japep
    #10353

    Chelsea: Sheva marad, Grant távozhat


    Avram Grant, a Chelsea menedzsere felkészült arra is, hogy a klub vezetői megköszönik neki eddigi munkáját és új szakvezető után néznek.

    Andriy Shevchenko távozása már jó ideje beszédtéma a Chelsea-nél, az ukrán csatár alig kap lehetőséget a bizonyításra, a Milan azonban szívesen látná ismét soraiban. Adriano Galliani, az olaszok alelnöke már tényként számolt be Sheva szerződtetéséről, Avram Grant azonban úgy véli, a támadó a következő szezonban is a Kékeknél játszik majd.

    - "Szeretnénk megtartani a jelenlegi keret játékosait a következő szezonra, éppen ezért úgy gondolom, Shevchenko nem igazol el a klubtól. A saját sorsomról azonban egyelőre nem tudok nyilatkozni, megmondtam a vezetőknek, hogy ha bármilyen kritikát meg tudnak fogalmazni a munkámmal kapcsolatban, tegyék meg, és már itt sem vagyok." - nyilatkozta Grant.

    ---------------------------------
    Én nagyon remélem, hogy Sheva marad, nagyon szimpatikus ember. Nem panaszkodik (pedig lenne rá oka)...egy újságban interjút adott, és amiket abban írt, az nagyon nagy játékosra vall.
    Remélem ma játszik...nagyon! :D

    Granttal emberileg semmi bajom, ő is szimpatikus ember...remélem összejön neki legalább egy trófea! HAJRÁ!
  • Japep
    #10352
    Pizarro ingyen jött, Adrianoért is csak egy jelképes összeget kérnek (állítólag, de egyáltalán nem biztos, hogy volt szó az ő leigazolásáról - lehet csak pletyka), Anelka pedig az én véleményem szerint (nagyon is) megérte...
    A fiatalokkal kapcsolatban teljes mértékben igazad van.
  • sygmaBlueJersey
    #10351
    Adriano? jaj ne vegyünk lusta dagadt focistat kéreeem azt sajnálom a chelsea-nél sosem építenek be olyan fiatalokat mint az arsenalnal a mu-nál a barcánál lásd bojan krkic mennyire beválik.pedig itt van nekünk di Santo,Scott Sinclair,de nekunk muszaj kiégetteket játszatni:( gondolok itt pizarro-ra,anelka 20ezer csapaton tul már..és akkor adriano kell? kísértetiesen hasonlít az eset a ronaldo féle realmadrid igazolásra,az is nagyon jol sült el:S
  • sygmaBlueJersey
    #10350
    egyébként ez a csodálatos, h c.ronaldo-t mennyire nagyra tartja minden ellenfél még az arsenal is,szerintem egyértelmű h OH szabadrugas golját neki köszönheti a MU,és ez egy előre eltervezett combo volt h ugy csinal ronaldo mintha kimérné a távot, hátra lép,szokasos fej, közben aki 2 lépésre áll most történetesen hargreaves szépen ellövi és még pislogni sincs idejük.Hát ez irigylendő h van egy ilyen játékosuk aki ennyire el tudja venni a figyelmuket pusztan a létével,ilyenekből lesznek a legendák. hozzáteszem nekem CR egy visszataszító sírós kisgyerek:)
  • Japep
    #10349

    Petr Cech, Carlo Cudicini

    Jó hír a Chelsea híveinek, hogy az első számú hálóőr, Petr Cech sérülése gyorsan gyógyul, így meglehet, hogy plasztikai mütétje után - ötven öltéssel kellett összevarrni az arcát - már a Wigan ellen pályára léphet.

    A vártnál is súlyosabbnak bizonyult Carlo Cudicininek a Fenerbahce elleni BL-negyeddöntőn összeszedett sérülése: az olasz kapus minden bizonnyal már nem léphet pályára ebben az idényben.

    ---------------------
    Szerintem ez a meccs még nem annyira kemény, nem kellene egy újabb sérülés a siettetés végett.
    Jobbulást Carlonak!
  • Jagumo
    #10348
    ez mekkora gólvólt ááá :D
  • asfa
    #10347
    köszönöm!
  • Matthew Prosac
    #10346
    ha még aktuális:
    Hargreaves gól
  • Rockynhooo
    #10345
    nem kell elkeseredni szvsz, csak az Arsenaltol kaphat ki az MU? :O hát nem... simán veszthetnek még pontokat, ugyh nem kell pesszimistának lenni... megkell nyerni minden meccset , és figyelni MU-ra ...
  • asfa
    #10344
    rendben akkor bocsánat h felkaptam a vizet,valoban te a normális fajtából vagy!
    egyébként Hargreaves goljátt ha betudnád linkelni megköszönném, érdekelne ;)
  • Matthew Prosac
    #10343
    ebben abszolút semmi flame-keltő nem volt. nemszokásom.. ismerhettek már, én nem Scholes-szintjén "űzöm" a szurkolást és megnyilvánulásokat. egy fair hozzászólás volt, és a #10340 hsz-re is természetesen rábólintok, fordított esetben ugyanezt tenném. teszem is holnap, de wigannek sajna semmi esélye
  • Japep
    #10342
    Ja, szerintem érthető...fordított helyzetben ti is ezt tettétek volna! :D
  • asfa
    #10341
    gyere ide flémet kelteni :) okos enged..
  • Freedom88
    #10340
    de ez asszem nem ütközik problémába, ha mi annak szurkolunk hogy pontokat veszitsetek, persze egészséges körülmények között
  • Matthew Prosac
    #10339
    Keményen drukkoltatok (x-nek,vereségünknek), de mi mégkeményebben harcoltunk..
  • Jagumo
    #10338
    nyert a mencsi :(
  • Japep
    #10337
    MU [2 - 1] Arsenal
    Ronaldo (11-es), Hargreaves (szabadrúgás) ill. Adebayor

    A végeredmény nem mutatja jól a játék képét, szerintem egy X lett volna a reális. Van der Saar megnyerte a meccset a MU-nak.

    De mindegy, nekünk a holnapi meccs lesz fontos!
    Ha holnap nyerünk, akkor valószínűleg bebiztosítjuk a második helyet... HAJRÁ !!!
  • Japep
    #10336

    Adriano a Chelsea-ben?


    Adriano-t többek között szóba hozták a Chelsea-vel. A 26 éves játékos az Interben kegyvesztett lett.

    A játékos az apja halála óta rossz életet ér, ráadásul sajnos ez a pályafutására is kihat. Az év elején hazautazott szülőföldjére, Brazíliába, ahol rehabilitálását tölti. Jelenleg kölcsönben a Sao Paulo-ban játszik.

    Nyáron visszatérhet az Inter-hez, de várhatóan ott nem tartanak igényt a szolgálataira, így jött szóba akár a Chelsea neve is.

    "Nagy öröm lenne, ha a Kékeknél játszhatnék." - kezdte a "Császár" becenévre hallgató játékos.

    "A Chelsea egy nagy csapat, tele jó játékosokkal, az egyik legnagyobb együttes Angliában. Drogba a kedvencem onnan."

    "Mindazonáltal Massimo Moratti kezében van a sorsom." - fejezte be Adriano.

    A csatár brazil színekben 41 mérkőzésen 27-szer volt eredményes.

    ----------------------------
  • Jagumo
    #10335
    hugec jóhogynem vettem mezt 2 hete :D
  • Japep
    #10334

    Elvesztettük kapusainkat egy kis időre, ezért máris sok a találgatás: a mellőzött Santiago Canizarest, Andreas Isakssont vagy Thomas Sörensent szeretné kölcsönbe a Chelsea.

    Nem tudom, mennyi ennek az igazságtartalma, de szerintem Hilario már bizonyította, hogy megállja helyét addig a 2-3 hétig, míg vissza nem térnek a többiek...nem lenne jó kísérletezni egy új kapussal az év legkeményebb szakaszában...szerintem.

    Cudicini sérülése nem olyan komoly, a jövőhét végi meccsen akár már szerepelhet is.
    Cechnek még közel 1 hónapig nem lehet védenie - igaz már rendesen edz. Viszont ha kitalálnak valamilyen "hatásos" maszkot, akkor ő is hamarabb visszatérhet.

    Szóval nem kellene 1-2 meccsre új (csere)kapus szerintem, Hilario is van olyan mint Cudicini, sőt...
  • asfa
    #10333
    kell az ujitás :)
  • Japep
    #10332



    ---------------------------------
    Úgy látom, lesz gallérja... :S
    A mostani mezünknél soha nem lesz jobb! Minek újítani? :D
  • Japep
    #10331

    Essien már Moszkváról álmodozik


    A Chelsea megint bekerült az elődöntőbe a Bajnokok Ligájában és ismét a Liverpool együttesét kapta. Az első mérkőzést eltiltás miatt kihagyja majd Essien.

    A középpályás a Fenerbache feletti 2-0-ás győzelmen "sárgult" be, így kihagyja az elődöntő első mérkőzését, amelyet a Liverpool otthonában rendeznek meg.

    "Dühös voltam, amikor a törökök ellen sárgát kaptam, abban a pillanatban tudtam, ha továbbjutunk nem játszhatok az első meccsen az elődöntőben."

    "De nézzük a jó oldalát, így ha a második összecsapáskor nem kapok piroslapot és továbblépünk, játszhatok a döntőben! inkább Moszkva, mint az Anfield Road."

    "A Pool otthonában nagyon különleges dolog játszani. Látod azt a sok szurkolót, akik nem neked szurkolnak, hanem az ellenfélnek. Egy kicsit ijesztő, de egyben fantasztikus is."

    "Kétszer ejtettek ki minket, most nem hagyjuk, hogy ez újra megtörténjen! Veszíteni akkor, amikor már csak egy lépésre vagy a Bajnokok Ligája trófeától, az nagyon fájdalmas." - fejezte be Essien.
  • Japep
    #10330
    Reméljük, így legyen! :D
  • Rolka
    #10329
    Csak tudnám miért hagynak el játékosok ilyen klubbokat!
    Sztem ha megnyeritek a BL-t máshogy állnak a dolgokhoz!
  • Japep
    #10328
    Ja, sajnos...
    ( Állítólag Drogba lakást vásárolt Milánóban... :S )
  • asfa
    #10327
    erős a gyanum h drogba és még páran elmennek a nyáron..