24199
Chelsea Fan Club
  • Krisz018
    #16507
  • asfa
    #16506
  • hedonist
    #16505
    Lamps az év játékosa!
  • Krisz018
    #16504
  • Krisz018
    #16503
  • Matthew Prosac
    #16502
    Connor Clifford góljai
  • Japep
    #16501

    CFC utánpótlás-gólok... inkább őket kellene már beépíteni...
  • karajjj
    #16500
    egy körkapcsolás nem lenne rossz
  • KAMIONOS KOGYO
    #16499
    Akkor majd kiderül
  • Japep
    #16498

    Ja, pl a port.hu szerint - de az oldaluk szerint az Aston Villa-Newcastle meccset, a TV-ben pedig a Sunderland-Chelseat mutatták be (mert ha a Sunderland nyer bent marad, ha X-el megnőnek az esélyei - nálunk pedig Anelka gólja(i)ra lennének kíváncsiak).

    Amúgy a MUt nem hiszem, hogy adnák, mert elvileg tartalékolnak.
  • KAMIONOS KOGYO
    #16497
    Nem hiszem!
    Mert 17:00-kor a Hull City-Man.Utd meccset adják. :(
  • hedonist
    #16496
    pár assistja? a legtöbb a PL-ben, 10! dee nem csak ezeken múlik, látni kellett az összes meccset,h lásd ki játszott végig magas szinten.
  • Japep
    #16495

    Elvileg a Sunderland elleni meccset mégis közvetíti az Eu2 - a TV-ben reklámozzák.
  • Bulykin
    #16494

    bizony, viszont sztem volt pár meccs amikor lamps elég szürkén játszott... nálam Bosingwa a nyerő, új igazolás, verhetetlen, kirobbanthatatlan a kezdőből, támadásokban ugyanúgy kiveszi a részét mint a védekezésben(és Messi-t lazán levette a pályáról:D:D:D).
    Vagy Alex a másik jelölt...
  • Japep
    #16493

    Egész éves szezont tekintve Malouda és Drogba nem lehet benne - és gondoljunk csak bele, mi van, ha igaz, hogy szándékosan felejtettek el focizni Scolari alatt? Mert azok a bukások elég sokba kerültek nekünk...persze ez csak feltevés.

    Számomra mindenféleképpen Lampard, második helyen pedig Mikel.
  • kuzco007
    #16492
    Lampard, Malouda v Drogba
  • Immigrants
    #16491
    Szerintem Lapard!Ő legalább rugott gólt volt pár asszisztje és a védelemben is segített.
  • hedonist
    #16490
    Szernitem, az,h valaki a csere középhátvéd elve egy elég rossz helyzet, főleg ekkora csapatban, mert lesérül Carvalho, és minden porondon minimum az ő teljesítményét kell nyújtani, Alex ezt megtette hosszú hónapok óta és hozzátett annyival,amivel még terrynél is többet mutatott,h lőtt a PL-ben, valamint a BL-ben nagyon fontos, kritikus pillanatban gólokat,nem mellékesen egyik sem volt az a potyaféle
  • KAMIONOS KOGYO
    #16489
    Szerintem Drogba
  • Jagumo
    #16488
    Na mond :) Szerintem Lampard :)
  • hedonist
    #16487
    Csütörtökön lesz az év játékosa választás a klubon belűl, kiváncsi vagyok ti kire adnátok le a voksotokat!

    Lehet,h páran meglepődnek, de én Alex-re tenném, ha valakit érdekel szívesen elmondom,h miért.
  • hedonist
    #16486
    Félek,h Hiddink szintjét senki sem fogja tudni továbbvinni,vagy tartani... csak cáfoljon rám egy edző!!
  • KAMIONOS KOGYO
    #16485
    Egyetértek!
  • hedonist
    #16484
    srácok, az akkor volt, más volt a csapat teljesen, volt zola, kb rá épült, emlékszem,h tipikusan azt az olaszos felfogást erőltette itt ranieri,ami igaz,h mondhatjuk jól sült el,DE sztem lehettünk volna jobbak is anno! legalábbis én ezt éreztem akkor, nem ez kell angliában. szóval szerintem ez kicsit árnyaltabb, mint,h nem volt ő rossz itt. jobb,ha hírbe se hozzák velünk, nagyon ellene vagyok,h olasz jöjjön és sajnos az lesz, ancelotti,talán 1 fokkal jobb,de hát..
    és ahogy néztem az angol chelsea fórumokon a mag is így érvel..
  • karajjj
    #16483
    miért? szerintem anno azért jó volt itt...
  • Oziris666
    #16482
    Nem volt ő rossz nálunk!
  • hedonist
    #16481
    első gondolatom ugyan ez volt...
  • Takezó
    #16480
    csak ide ne jöjjön:\
  • Fabio Capello
    #16479
    hála istennek
  • Krisz018
    #16478
    Claudio Ranierit menesztették!

    A Juventus vezetői hétfőn menesztették a csapat vezetőedzőjét, Claudio Ranierit a nem túl fényesen sikerült idény miatt. Az együttest a hátralévő két bajnokin Ciro Ferrara irányítja majd.

    Nem vártak az idény végéig. A Juventus vezetői hétfő délután úgy döntöttek, hogy két fordulóval a bajnokság vége előtt megválnak a csapat vezetőedzőjétől, Claudio Ranieritől.

    A hírről a Juventus hivatalos közleményben számolt be, melyben elárulták, hogy az eddig a szakmai stábban dolgozó Ciro Ferrara veszi át Ranieri helyét a kispadon.
  • Atti12
    #16477
    ja hogy úgy. Értem :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #16476
    Ja.
    Vasárnap:Uccsó forduló Sunderland ellen,idegenben.
    Majd 30.-án az FA kupa döntő Evertonnal.
  • Japep
    #16475

    Utolsó hazai...amúgy még 2 van... :)
  • Atti12
    #16474
    még van egy meccs nem? Miért köszön el? :O
  • KAMIONOS KOGYO
    #16473
  • Krisz018
    #16472
  • Krisz018
    #16471
  • hedonist
    #16470
    hát igen, hiányozni fog..
  • Bulykin
    #16469
  • KAMIONOS KOGYO
    #16468