24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #17029
    nyertünk:) és zhirkov is jóóóó:D mindkét új emberünk első meccsén gólt szerzett!
  • Japep
    #17028

    Valaki a tegnapi gólokat esetleg betudja linkelni úgy, hogy külön-külön letudjam őket tölteni?
  • Krisz018
    #17027






  • Tyler1
    #17026
    jah bár én úgy választottam volna időpontot h ne éjjel 2kor keljen a fanoknak élőben látni :)

    amúgy fasza mindkét csapat, 2 brutál góllal eddig. :D
  • karajjj
    #17025
    időeltolódás :D
    amúgy nem rossz meccs
  • Tyler1
    #17024
    azta k*rva mekkora gól Drogba
  • Tyler1
    #17023
    ez most lesz tényleg??? érdekes :O de akk nézem :P
  • Pethy23
    #17022
    Reggelt, estét... be nem azonosítható:D
  • Japep
    #17021

    AC Milan - CHELSEA
    - Pre-Season, Baltimore (USA) -
    - ma 02:00, DigiSport -
    - vezeti : Mark Geiger -




    AC Milan :
    Manager : Leonardo Araújo

    Kalac
    Zambrotta - Nesta - Boriello - Oddo
    Silva - Pirlo - Seedorf - Flamini
    Pato - Ronaldinho

    Cserepad :

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Cech
    Bosingwa - Ivanovic - Terry (c) - Ashley Cole
    Mikel
    Belletti - Zhirkov
    Lampard
    Anelka - Drogba


    -----------------------------------------------------------
    Hát ha már most értem haza a melóból (nyári meló ... túlóra ...), akkor meglesem a meccset ... szerencsére a DigiSport közvetíti... :D
    GO BLUES!
  • Krisz018
    #17020
    Zhirkov kész a bemutatkozásra

    Carlo Ancelotti megerősítette, hogy Yuri Zhirkov kész a játékra és már az AC Milan ellen pénteken este (magyar idő szerint szombaton 2:00-kor) bemutatkozhat.

    Korábban úgy volt, hogy az orosz nem csatlakozhat a csapathoz, mivel nem kapta meg a munkavállalási engedélyt, de ár megkapta, tehát elhárultak az akadályok bemutatkozása elől.

    „Zhirkov nagyon jól dolgozik, holnap be is mutatkozhat az AC Milan ellen. Ő egy új igazolás, aki nagyon fontos láncszeme lehet a csapatnak. Holnap játszani fog.”- mondta Ancelotti az oroszról.A 25 éves játékos több poszton is bevethető: a bal oldalon, balhátvédként és balszélsőként, emellett a 4-4-2-es gyémántfelállásban is szerepeltethető.

    A Milan elleni meccs Ancelotti számára kifejezetten fontos, hiszen kevesebb mint két hónap telt el azóta, hogy elhagyta a San Siro-t a Chelsea kedvéért.

    „Biztos nem lesz egy normális meccs a Milan ellen, hiszen 8 évig dolgoztam ott, és biztosan más meccs lesz ez nekem, de a saját csapatomra akarok koncentrálni, mert ez egy nagyon fontos meccs lesz.”- magyarázta.

    „Fejlődni akarunk és megtudni mire is képes ez a gárda. Ez egy fontos torna, mert nagyszerű csapatok vannak itt, az Inter, a Milan, a Club América. Ez egy barátságos torna, de nem teljesen, mert nekünk fejlődnünk kell és jó kondícióban kell lennünk a bajnokság kezdetéig.”

    „Fontos, hogy győzzünk mert ha győzöl, akkor jó úton jársz. A Milan ellen is ezt akarjuk tenni, jól játszani és a kondíciónkon fejleszteni.”

    Ancelotti kitért Mikelre is, aki ezen a héten bólintott rá az új szerződésére, amely 2014-ig köti a klubhoz.

    „Obi egy fiatal játékos nagyszerű képességekkel, mind technikailag, mind taktikailag. A jelenre és a jövőre nézve is nagyon fontos játékos nekünk. Nagyon boldogok vagyunk, hogy aláírta új szerződését, és remélem, hogy sok éven át marad a Chelseanél és szeretném ha a jó tehetségével segíteni a csapatot.”-fejezte be a menedzser.

    A játékos is kifejtette örömét az új szerződéssel kapcsolatban, s beszélt az elvárásairól is az új évvel kapcsolatban.

    „Nagyon boldog vagyok, hogy így mennek a dolgaim mióta itt vagyok, minden szezonban fejlődök, s örömmel tölt el az is, hogy aláírhattam az új szerződésem és remélem, hogy a dolgok úgy mennek majd mint a tavalyi szezonban, vagy jobban. A csapat jól kijön a menedzserrel, ez egy nagyon jó dolog. 2 hete dolgozok vele együtt, azt a felállást gyakoroljuk, amióta majd velünk akar játszatni. A szezonkezdés előtt odatesszük magunkat és a 4-4-2-es rendszert tökéletesítjük. A csapat trófeákat akar nyerni, ezért is van ő itt.”

    Végezetül, a 71 000 férőhelyes M&T Bank Stadium-ban minden jegy elkelt, amiért nagyon boldog mind a menedzser, mind a játékos.

    Forrás:
    www.chelseafc.com
  • hedonist
    #17019
    Tudom, én is így vagyiok vele,de azért bosszant.Bár legalább megpróbáltuk,csak visszautasította.
  • Oziris666
    #17018
    Majd Zola beépíti és ha jó lesz majd jön vissza:)
    Amugy nem tudom elítélni a srácot,teljes mértékben igaza van...
    Nálunk ugyse kapna lehetőséget akármilyen szuperteheteség!
  • hedonist
    #17017
    Örömteli hír, Mikel is hosszabbított, mégpedig 2014-ig.
  • hedonist
    #17016
    Frank Nouble
    Chelsea -> West Ham
    Állítólag a legnagyobb angol csatárígéret, és nem fogadta el pár hete a mi profi ajánlatunkat,mert,h itt úgysem játszana...
    Fasza!
  • WuFraZselic
    #17015
    Mourinho tesztelgeti az újakat, és néhány fiatalt, akit a 09/10-es szezonra felnőtt keretbe akar látni :) pedig reménykedtem hogy ellenetek a legjobb 11el állunk ki :) na majd talán a Milan ellen
  • hedonist
    #17014
    gyengébb volt az inter kerete jóval ahogy látom,de azért beálltak a nagyok végül, és akárhogyis ez 2-0:) jól kezdünk megint csak maradna ez így is.
  • Jagumo
    #17013
    Várom már a szezont :P :) Most már nyerni kellene :S
  • Krisz018
    #17012
    Chelsea - Inter 2-0

    Chelsea - Inter 2-0 (1-0)
    Időpont: 2009. július 22. - 05:00
    Helyszín: California, Rose Bowl
    Játékvezető: Ricardo Salazar
    Nézőszám: 81. 224

    Gólszerző(k): Drogba (11.), Lampard (50. - büntető)
    Sárga: Ivanovic (59.)
    Piros: -

    Chelsea
    Menedzser: Carlo Ancelotti
    Felállás (4-1-4-1): Cech (Turnbull 63,); Ivanovic (Mancienne 63.), Carvalho (Alex 46.), Terry (c), A. Cole (Hutchinson 79.); Mikel; Malouda (Deco 46.), Essien (Belletti 63.); Lampard (Di Santo 88.); Drogba (Anelka 46.), Kalou (Sturridge 46.)
    Cserepadon maradt: Hilario, Sinclair, Shevchenko, Pizarro

    Inter
    Menedzser: José Mourinho
    Felállás (4-3-2-1): Belec; Santon, Cordoba, Obi (Milito 46.), Chivu (Mancini 59.); Cambiasso (Krhin 80.), Zanetti; Vieira, Motta (Ibrahimovic 59.), Burdisso; Balotelli (Quaresma 80.)
    Cserepadon maradt: Orlandoni, Materazzi, Destro

    Gól:
    Drogba(11.)

    Lampard (50. - büntetõ)
  • Kocka08
    #17011
    Köszönöm..
  • Japep
    #17010

    Bocs, hogy későn írom, de itt tökéletesen megy.
  • Kocka08
    #17009
    Tudja valaki valahol nézni?
  • Japep
    #17008

    Inter - CHELSEA
    - Pre-Season -
    - ma 05:00, Chelsea TV -
    - vezeti : Ricardo Salazar -




    Inter :
    Manager : Jose Mourinho

    Belec
    Santon - Cordoba - Obi - Chivu
    Cambiasso - Muntari - Vieira - Motta - Zanetti
    Balotelli

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Cech
    Ivanovic - Carvalho - Terry (c) - A.Cole
    Mikel
    Essien - Malouda - Lampard - Kalou
    Drogba


    -----------------------------------------------------------
    GO BLUES! :)
  • hedonist
    #17007
    Malouda aláírta új, 2012-ig szóló szerződését.
  • Krisz018
    #17006
  • Bulykin
    #17005
    F:SA
  • Bulykin
    #17004
  • Japep
    #17003

    0-1 Sturridge
    0-2 Lampard
  • Krisz018
    #17002








  • hedonist
    #17001
    pizarro menjen csak vissza németo.-ba, de sheva,h mennyire nem tud bekapcsolódni az egyébként fasza játékunkba:S konkrétan 0 amit mutat, erre jön egy 20 éves gyerek aki 12 perc alatt vág egy nem csúnya gólt, és amíg bent volt jól játszott. kifulladt a milanban mielőtt ideigazolt...sajnálom
  • hedonist
    #17000
    szép santo:D
  • Pethy23
    #16999
    di santo sincler jó

    Seva szötnyű...
  • hedonist
    #16998
    what a venue:D
  • daver88
    #16997
    milyen jól mutat kékben Ancelotti..:D :D

    ESPN kommentátorai meg lázba vannak, ha a Seattle átlépi a félpályát.:D :D
  • Pethy23
    #16996
    anci is kemény: hey coach hey:D
  • Pethy23
    #16995
    Malouda érdekes középső középpályásként:D
  • hedonist
    #16994
    lampardoooo:D és 2 angol lötte a gólokat:)
  • Pethy23
    #16993
    szép Lampi!
  • daver88
    #16992
    ajajj...ki volt ám játszva...:D

    eddig szép
  • Krisz018
    #16991
    góóól Lamps
  • daver88
    #16990
    tetszik ez a stadion, ahol játszanak...ha jól értettem az elején 61.000 nézőt mondtak...

    huhha...vannak azér meleg pillanatok...Ljungberget meg le kell állítani :D