24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #18909
    ó f*szom..

    én már öreg vagyok ehhez!:D
  • Matthew Prosac
    #18908
    ÁPRILIS ELSEJE VAN JÓREGGELT
  • hedonist
    #18907
    milyen naptárra? egyáltalán honnan a cikk?
  • Krisz018
    #18906
    Drogba kihagyja a MU elleni meccset?

    A Vörös Ördögöknél szinte biztosan kihagyja a derbit Wayne Rooney, a Premier League góllövõlistájának vezetõje, aki a Bayern München elleni Bajnokok Ligája negyeddöntõn szenvedett bokasérülést.

    Didier Drogba az elmúlt két napban nem edzett együtt társaival, miután rúgást kapott a lábára. A Ló becenévre hallgató csatár 30 gólt szerzett ebben a szezonban minden sorozatot beleértve, de a múlt hétvégi, Aston Villa elleni összecsapást (7-1) kihagyta. A támadó a Pompey ellen bicegve hagyta el a játékteret. Ancelotti úgy nyilatkozott, hogy Drogba túl fáradt volt, ezért hagyta ki õt a kezdõcsapatból.

    Az olasz mester vélhetõen kezdõként számítana rá a United elleni meccsen, akik jelenleg vezetik a bajnokságot. Azonban a Villa ellen a Chelsea még veszélyesebbnek tûnt, amikor csak egy csatárral álltak fel a londoniak.

    Nicolas Anelka a Portsmouth ellen nem lépett pályára, Drogba pedig nagyban hozzájárult csapata 5-0-ás sikeréhez. Az Aston Villa ellen Anelka ugyan nem talált be, de a francia válogatottnak több lehetõsége adódott a gólszerzésre, mint amikor 3 csatárral állt fel a Chelsea, ahol Anelka a jobb oldalon szerepelt a trióban.

    Anelka 12 góljából 7-et az idényben úgy szerzett, hogy Drogba nem volt a pályán. Érdekesség, hogy kétszer is 7 gólt lõtt a Chelsea, amikor az elefántcsontparti nem, de a francia lehetõséget kapott Ancelotti-tól.

    De az éremnek két oldala van, ugyanis Anelka több, mint 2 hónapja nem zörgette meg az ellenfelek hálóját, legutóbb a Burnley ellen sikerült ezt véghezvinnie. Carlo Ancelotti tehát imádkozhat, hogy alakulatának leggólerõsebb csatára, Didier Drogba felépül a 33. forduló rangadójára.

    Forrás:www.dailymail.co.uk

    ------------------------------------------------------------------------

    Ez már igaz
  • Krisz018
    #18905
    Nézz a naptárra
    Amúgy én is majdnem bevettem.
  • hedonist
    #18904
    Most ez mi? igaz/kamu, pletyka? vagy tényleg hivatalos?
  • Krisz018
    #18903
  • Matthew Prosac
    #18902
    szerintem tudja jól..
  • Oziris666
    #18901
    Nézz a naptárra hányadika van:D
  • Matthew Prosac
    #18900
    Hát nemtom hova fog beférni, Ancelotti biztos nem fogja csak úgy kirakni a kezdőből Sitku Illést.
  • Takezó
    #18899
    Meg kell követnem Drogbát, valóban elismerem, hogy szórja a gólokat, de roppant bosszantó látni néha, hogy többet fekszik a gyepen és többet üvöltözik a bíróval, mint CRoni.
  • Krisz018
    #18898
    SZENZÁCIÓ: Pato 5 évre a Chelseaé!!


    A mai éjszakába nyúló tárgyalások során egyesség született a Chelsea és az AC Milan között, amely szerint június 31-tõl Pato Londonba költözik. Megerõsített hírek szerint éjfél körül csaptak egymás tenyerébe a felek.

    A milánóiak érdekeit a csapat elnöke, Adriano Galliani képviselte és elmondta, Pato szívesen maradt volna, ám a klub gazdasági helyzete miatt kénytelenek voltak megállapodni az angol klubbal, hiába a Fly Emirates-sel való szerzõdés, csak ezzel a lépéssel biztosítható a Milan jövõje.

    A Chelsea-t Ron Gourlay vezérigazgató és Frank Arnesen sportigazgató képviselte Milánóban. Elõbbi egy rövid nyilatkozattal is szolgált: „Nagy örömünkre szolgál, hogy egy ilyen klasszis játékost tudtunk igazolni. A nyár elején mutatjuk be hivatalosan, többet még nem szeretnék mondani.”

    Pato 60 millió euró és Deco játékjogáért érkezik az angol fõvárosba. A szûkszavú Gourlay-hez képest Galliani szinte minden részletet elárult, s elmondta, hogy jól jártak, hiszen a pénz mellett egy tapasztalt labdarúgó is érkezett a csapathoz. A Chelsea-nél is érthetõen nagy volt a boldogság, hiszen hosszú ideje udvaroltak a még mindig csak húsz esztendõs brazil támadónak. A Kékek menedzsere Carlo Ancelotti elmondta, hogy a személyes kérése volt Pato szerzõdtetése, akit a jövõ nagy játékosának tart és az õ gyorsasága, kreativitása hiányzott az idei Chelsea-bõl.

    Az brazil csillag, aki 2008-ban debütált a Milan-ban elmondta, hogy sajnálja, honfitársát, Kaká-t, -akinek szintén gazdasági okokból kellett távoznia-, hiszen felejthetetlen éveket töltött a Milan-nál.

    Pato már új feladatára koncentrál:”Imádom Londont és a Premier League-et, mindig is ki szerettem volna próbálni magam a világ legerõsebb bajnokságában és ez sikerült. Örülök, hogy újra együtt dolgozhatok Carlo-val, mivel remek a viszonyunk, a Chelsea pedig egy nagy klub és azért választottam azt, hogy trófeákat nyerjünk. Jövõre szeretném egybõl a Bajnokok Ligáját és a Premier League-et is megnyerni a klubbal. Alig várom, hogy átéljem a Stamford Bridge remek hangulatát.” –mondja.

    Pato június 1-jén érkezik Londonba és a 7-es mezt kapja

    Forrás: www. milannews.it
  • hedonist
    #18897
    Miról beszélsz??? Drogba cfc-s pályafutása egyik legjobb formájában van, nézd már meg hány gólt lőtt? többet, mint eddig valaha a PL-ben kb, és meg fogja dönteni valoszinu az 1 idenyben szerzett golok szamat is.
  • dragon11
    #18896
    ajjaj...
  • Takezó
    #18895
    Aj, de kis túlérzékenyek vagytok: ) Legyen úgy, ha annyira komoly a dolog. Cserébe elismerhetitek, hogy tényleg oroszlán-majom keverék feje van; )
  • Tyler1
    #18894
    járt már ilyenért büntipont a világtörténelemben.
  • Takezó
    #18893
    Nyugalom, gyermek: )
  • Matthew Prosac
    #18892
    moderáld magad + kicsivel több tisztelet. kösz
  • Bulykin
    #18891
    nem lesz Rooney, és asszem Berbatov sem mert lesérültek
  • asfa
    #18890
    hát lehet jó, mert lehet igy inkább rámennek a bl-re, aztán ki tudja, meg lehet őket verni, nem esélytelen!
  • Takezó
    #18889
    azért egy (szerintem) mostanában gyenge Drogba hiánya nem akkor hátrány, mint egy csúcsformában lévő Rúnié
  • Kocka08
    #18888
    Lehet az sem mert a többi Mu játékosok keményen felszívhatják magukat mint ahogy a mieink teszik Drogba nélkül..
  • Takezó
    #18887
    Hát ha ez talán nem is jó nekünk, az oroszláarcú majom kiesése remek hír: )
  • Kocka08
    #18886
    Nos amint láthattátok a Manchester kikapott tegnap..
    Nem tudom eldönteni hogy ez jó-e nekünk vagy sem?
    Szerintetek?
  • dragon11
    #18885
    nem ide akartam..
    sry az offért all, töröljétek!
  • hedonist
    #18884
    legalább pereg a topik:))

    amugy keresgeltem a neten Bosingwa-ról, nem értem, sehol semmi,h mikor térhet vissza..
  • Japep
    #18883

    Grat a győzelmedhez... azért szép, hogy tőlünk kérdezed itt és még nem is tudtunk válaszolni, de mindegy, a lényeg hogy nyertél... :D

    De tovább már tényleg ne itt. :)
  • Matthew Prosac
    #18882
    ne ide...
  • dragon11
    #18881
    jó neked, grat.

    Haverom kitöltötte a szelót(killmaster) jó lesz így?
    Lyon lő gólt
    Arsenal, Barca is szerez gólt
    Inter győzelem
    Manchester UTD szerez gólt

    ez így jó akkor?:D

  • Matthew Prosac
    #18880
    amúgy ezért volt fontos, off vége. további szép estét
  • Matthew Prosac
    #18879
    hát nyilván arra, hogy nyer a tartalékcsapatotok. :)
    1-0 lett, most tették ki a Chelsea hivatalos oldalára :)
  • Barnabyka
    #18878
    szabad tudni, hogy mire fogadtál pontosan? (:
    (ha találok eredményt beteszem.)
  • Matthew Prosac
    #18877
    Hali. Egy kérésem lenne hozzátok, ha megoldható. Elvileg 20:00 kezdettel a tartalékcsapatotok a Pompey tartalékokkal játszik (tehát félidőnél járunk). Ha vége a meccsnek valaki esetleg beírná ide az eredményt? Fogadtam rá, csak azért :) Köszönöm.
  • Kocka08
    #18876
    Valószínűleg jegelteti őt Anchelotti.
    Egy ilyen sima 7-1 es meccsen az sem éri meg hogy beálljon 15-20 percre mert akármikor összeszedhet egy sérülést.
    És most a hétvégi meccs lett az év egyik legfontosabb ütközete.
    Remélem meg lesz.
  • barcames
    #18875
    drogba miért nem játszott hétvégén?
  • hedonist
    #18874
    Még 4 hét, cfc.com-on olvastam, de engem Bosingwa aggaszt jobban, róla tényleg semmi hír...
  • lippet
    #18873
    Sajnálom, hogy lemaradtam a meccsről, jó lehetett, de kedden bepótlom!
    Essien felépülési mikorra várható? Rég hallottam már róla!
    HAJRÁ CHELSEA!!!!

    JAPEP
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Japep ha lesz időd egy hasonló fejlécet összerakhatnál nekem is, mert nem bírok a tiéddel betelni! 120*20-as Terry képpel, Lippet felirattal! Köszi!
  • hedonist
    #18872
    Figyelmes vagy,h spoilerbe teszed, de hát a "méretek" árulkodóak:DD
  • Barnabyka
    #18871
    Ez még jól fog jönni.
  • Japep
    #18870

    Nagyon szépen köszönjük, én tuti leszedem... :D