24199
Chelsea Fan Club
  • Pares
    #19349
    Szép az új banner! Csak Terry feje közepén az a nagy lyuk nem éppen szerencsés. :P
  • hedonist
    #19348
    Hát a "többgólost" (min.2) csak megkockáztatom a pompey ellen..
  • Bulykin
    #19347
    egy 5-ös minimum :P
  • asfa
    #19346
    mingyárt szebb a banner kép :) köszönjük Japepnek!
  • Keroz1n
    #19345
    Mit vártok a holnapi vagyis a ma délutáni döntőn?Kivégzés lesz megint?Esetleg be lehet kockáztatni egy több gólos győzelmet?:D
  • davidragon
    #19344
    Terry játszhat a döntőben

    Nem komoly John Terry sérülése, így a védő játszhat a szombati FA-kupa döntőjében.

    A csapatkapitány jobb lába a szerdai edzésen sérült meg, de a vizsgálatok szerint a sérülés nem komoly, így Terry már csütörtökön újra tréningezett.

    "Bár megijedtem, de jól vagyok, és várom a döntőt" – mondta.

    Forrás:chelseafc.hu
  • Krisz018
    #19343
  • Fabio Capello
    #19342
    Még nem is volt alkalmam gratulálni nektek, jó szoros volt megint a vége :)
  • Krisz018
    #19341
    Terry: Nincs törés!

    Megnyugodhatnak azok, akik attól tartottak, hogy John Terry kihagyja a nyári Világbajnokságot, sőt, a védő elmondása szerint az is elképzelhető, hogy a hétvégi FA kupa döntőben is játszhat.

    John Terry a mai edzésen kapott egy rúgást jobb lábára, ezáltal egy speciális védõfelszereléssel a lábán kényszerült elhagyni a Cobham-i edzõkomplexumot. Ám mint utólag kiderült, csak az ijedtség volt nagy, hiszen a vizsgálatok kimutatták, hogy nem komoly a sérülés.

    "Egy enyhe rúgást kaptam a lábamra a tréning során, azonban szombaton egy rendkívül fontos meccs vár ránk. A megfelelõ kezelés érdekében egy csizmaszerû rögzítõt tettek a lábamra, majd CT vizsgálatra mentem. A vizsgálatok szerint semmim sem törött el, és remélem, holnap már edzhetek. Ha nem holnap, majd pénteken! Nagyon szeretnék játszani szombaton, az FA kupa döntõjében."

    A Chelsea ellenfele a Premier League-bõl frissen kiesett Pompey lesz, s ha a Kékek legyõzik a Portsmouth együttesét, úgy a klub történetében elõször jöhet össze a duplázás. Terry pályára lépésének természetesen nem örülne Fabio Capello szövetségi kapitány, ugyanis így rásérülhet az edzésen összeszedett kisebb sérülésre.

    Forrás:www.skysports.com
  • Krisz018
    #19340
    Hát ez nemjó
  • Matthew Prosac
    #19339
    Terry megsérült az edzésen, kórházba vitték kivizsgálásra
  • hedonist
    #19338
    Chelsea captain John Terry received a single-word text message from former Blues boss Jose Mourinho after winning the Premier League title, it read: "Champagne." (the Guardian)

    Nááájsz:)
  • hedonist
    #19337
    Lampard,Terry,J.Cole a West Ham-nél járt egy meccs erejéig, az utánpótlás manager(Tony Carr) tiszteletére, aki alatt a 3 Chelsea sztár nevelkedett.

    Nézzétek meg a képeket, a srácok West Ham mezben fociznak Zola-val és di Canio-val:D beszarok
  • hedonist
    #19336
    Na kirúgták Zola-t a West Ham-től.
  • Gunnersboy
    #19335
    gratula a bajnoki címhez, megérdemelt volt abszolút
  • asfa
    #19334
  • Dean Winchester
    #19333
    gratula srácok megérdemelt a győzelem. utolsó meccsen megint sok góllal nyerni meg csodálatos dolog.
    8-0 magáért beszél. a lőtt 103 gól szintén. megérdemelt a bajnokság szóval gratula!
  • hedonist
    #19332
    champions edition shirt

    gyerekek egy ilyet rendelek az biztos:D
  • pilboy
    #19331
    grat a bajnoki címhez, ez tényleg nüasznyin (ájj de gyönyörű szó :D) múlt
  • hedonist
    #19330
    Igen azért is szorítottam,h a Liverpool kapjon már egy gólt:D
  • Pares
    #19329
    Azért azt se feledjük, hogy Cech (Reinával együtt) megnyerte a Golden Glove-ot a 18 kapott gól nélküli mérkőzésért...
  • hedonist
    #19328
    Gyerekek nem térek magamhoz:) (jó ebbe benne van,h bennem van némi alkohol:D) gyönyörű befejezés, minden tisztelet a srácoké, érdekes szitu volt amikor Lapms mégsem hagyta Drogbát rúgni az első tizinél, gondolom tutira akartak menni, aztán adott neki egy gólpasszt azért:) Joe Cole-nak külön grat,h miután felépült csak padozott szinte, most is csereként jött ugye, és Ashley góljánál, h megkűzdött a labdáért, már a sokadik gól után.

    na mind1 1 szó, mint 100 szép szezon kisebb szépségfoltokkal, de ezek a hihetetlen rekordok feledtetik!

    Vki említette,h a 103 gólból kéne video-t csinálni.., Japep szokta mindig letölteni a gólokat meccsek után, hát lehet,h neki vmi ilyesmi terve van

    Amúgy köszönjük, minden más csapat szurkolóitól a nemes gratulációkat, respekt! jövőre ugyanitt:)

    GO BLUES!
  • acm689
    #19327
    grat a bajnoki címhez! az angol klubok közül a Chelsea a legszimpatikusabb nekem, örültem is, hogy Carlo hozzátok jött.
    Szép volt!
  • IXEMGabeo
    #19326
    nagy grat a Chelseanek:)
  • asfa
    #19325
    :) szintugy grat, 1 ponttal de meglett!
  • Bulykin
    #19324
    jaa, és jövőhéten remélem megnyerjük az FA kupát is!
  • Bulykin
    #19323
    gyerekek... ámulat^^

    alig hittem el :) Drogba gólkirály, a Chelsea pedig bajnok!!!!!!!!!!! és azért ez a 8:0 nem indult olyan könnyen, nagyon jó meccs volt. HIHETETLEN!!! we did it ;)
  • Matthew Prosac
    #19322
    Carlo arcán a világ összes boldogsága
    Gratulálok a bajnoki címhez én is!
  • Krisz018
    #19321








  • Pares
    #19320
    Azért ez a 8:0 nem semmi, még mindíg nem fogtam fel teljesen, mi is történt... :DDDD
  • asfa
    #19319
    huh ez gyönyörű... el is feledtem a bajnokok ligája kiesést.. a man city elleni zakót.. GO BLUES!!!
    CHAMPIONS 2010!!
  • Pares
    #19318
    Kellene majd egy videót csinálni, amiben össze lenne foglalva mind a 103 gól... :D Csodálatos lenne!
  • Japep
    #19317

    Hihetetlen, a legjobb szezonzárás egy bajnoknak...
    Senki sem mondhatja, hogy nem ahhoz került a trófea aki megérdemli.

    Grat a csapatnak, és CA-nak is.
    Méh a jövőheti FA-döntőt meg kell nyerni.
    GO BLUES! :D
  • lippet
    #19316
    De jó lenne 15 fontért egy ilyen pólót rendelni a Chelsea Megastore-ről, csak még sosem rendeltem netről (főleg nem külföldről), nem tudom hogy kell, meg angolul se értek!
  • Pares
    #19315
    Anelka második gólja és Ashley Cole gólja hatalmasak voltak! Drogba ollózása is oltári nagy volt!
  • banok
    #19314
    Chelsea - Wigan 8-0 :::: összefoglaló
    http://videa.hu/videok/sport/chelsea-wigan-8-0-angol-drogba-foci-SpqaocFs3ZjDuf2G
  • Pares
    #19313
    Szintén! :)
  • davidragon
    #19312
    Emelem kalapom a rivális drukkerek előtt, akik méltósággal fogadták a végeredményt!
  • lippet
    #19311
    Ez fantasztikus volt! Megmondom őszintén nekem jobban tetszett a meccs végi bajnoki ünneplés, mint maga a játék!

    Blue is the colour, football is the game!

  • szucsy89
    #19310
    grat, ezt megérdemeltétek, Carloval nem hittem h bajnokok lesztek de rácáfolt:)