24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #20032
    Arsenalt behúzzuk jó lesz:)
  • Freedom88
    #20031
    miattad van akkor köszi! Jó lenne, ha lenne neted és győzne a csapat :))
  • Bulykin
    #20030
    2 hétig nem tudtam nézni a meccseket mert nem volt netem, erre 2 vereség? hát mivan
  • hedonist
    #20029
    Le Stade Didier Drogba

    32 évesen stadiont neveztek el a mi predátorunkról, ez a nevelő egyesületének a Levallois SC-nek az otthona.

  • hedonist
    #20028
    GIUSEPPE ANCELOTTI 1923-2010

    Tegnap Carlo édesapja elhunyt 87 évesen, fia vele volt éppen, a temetés szombaton lesz, Arsenal elleni meccsre visszajön.

    RIP
  • hedonist
    #20027
    Most értem haza, nem voltam gép közelben, hogyne örülnénk:) Kakuta volt a kezdő ez nagyonnagy:)
  • davidragon
    #20026
    Mindenki ennyire örül a tegnapi győzelmünknek? :)
    Milyen meccs volt látta am valaki?
  • hedonist
    #20025
    amugy igen, nálunk elég furan osztogatjak a szamokat..
  • Fabio Capello
    #20024
    úristen, mintha amerikai focit látnék... Tizenöt-harminckilenc. Huszonhárom per negyvennégy, gyerünk gyerünk hajrá! :D
  • hedonist
    #20023
    Ma BL Marseille ellen, otthon, Drogba eltiltott, Lamps, Yossi, Kalou, Bosi sérültek, várható kezdő:

    15-39-23/44
    --7--5--
    ---12---
    3-26-33-2
    cech
  • hedonist
    #20022
    Szerencsénk is van, MU leixelt
  • Kocka08
    #20021
    Ja most mindenki azt látja hogy írtam egy moderált levelet amire moderálva válaszoltak :)
    De megvolt az okom mivel ez a villi gyerek kezdte csak az ő levelét törölték!
    Mindegy szarom le, mert ha arra nem én válaszolok egy ilyet, akkor másik Chelsea fan megteszi helyettem úgyis.
    Befejeztem.

    Mecsröl nem tok érdemlegeset mondani mert nem találtam olyan stremet ami nem akadozott volna :S
    De remélem csuklottak a digisek mert enyiszer még nem anyáztam senkit!
    Már teljesen felbasz hogy nem lehet normálisan imádott csapatom meccseit megnézni mert ez a rákos digi mindent engedélyt megvesz pedig kúrvára nincs nézettsége!
    Remélem hamarosan nagyon bebuknak.
  • hedonist
    #20020
    Amúgy Sturridgenak és a kis Joshnak gratula, nagyon odatették magukat arra a kis időre is, amennyire beálltak, főleg McEachrannak 17 évesen a brutál Citys fekák közé beállni hátrányban és így helyt állni szép
  • hedonist
    #20019
    valaki törölhetné ezeket.köszi

    amúgy ez a meccs gyász volt :(

    dehogy Drogbát miért szedte le, számomra érthetetlen, még féllábbal is meccseket dönthet el.
  • Barnabyka
    #20018
    fúú hát ez ilyen nem lehet minden meccset megnyerni :/
    Valaki tudja mikor volt utoljára olyan bajnoki, hogy a csapat ne lőtt volna gólt? O.o
  • Monoton
    #20017
    Lehet csendesedni.
  • vili 27
    #20016
    minden meccs 3esélyes. ez van. egyszer jön a pénz, egyszer megy.

    az eddigi eredményeihez képest a chelsea csak árnyék.
  • vili 27
    #20015
    - moderálva -
  • vili 27
    #20014
    és nem anelkát veszi le ??? 10labdából 9et elveszít. nem igaz hogy nem látja ezt az edző.
  • Kocka08
    #20013
    - moderálva -
  • banok
    #20010
    13.45 Manchester City-Chelsea
    streamek
  • Bulykin
    #20009
    :(
  • Oziris666
    #20008
    Inkább Lampard utód,ha már angol:)
    A 11es meg nem volt jogtalan,simán meg lehetett adni!
  • pilboy
    #20007
    nagy meccs volt. kár volt a jogtalan tiziért. viszont 3 embert kiemelnék a meccsről: anelka, ameobi és a 17 éves mcekrom (nemtom leírni, fura :) )
    az a 17 éves már most látszik, h mennyire intelligens, tehetséges, lát a pályán. röpke 20 évre megvan essien utódja, aki még nem öregedett ki
  • hedonist
    #20006
    azért 2 gólt simán védett volna Cech ellentétben Turnbullel... de mind1, nyíltan vállalta CA,h nem fontos idén a ligakupa.
  • Pares
    #20005
    Nagyon nagy meccs volt! A Newcastle nagyon jól játszott, megérdemelten jutottak tovább, az Chelsea ifik is nagyon jól fociztak. Mindent egybevéve egy rendkívüli meccsen estünk ki, bár én egyáltalán nem szomorkodom. Egy Ligakupányi meccsel kevesebbet kell majd játszaniuk.
  • Atti12
    #20004
    úú gyerekek mekkora meccs volt..
  • WuFraZselic
    #20003
    valamiért éreztem, hogy 1.2ért nem éri meg ezt a meccset megtenni :D de ez azért kemény, hogy fordítanak :o
  • lippet
    #20002
    Hát bizony O.o!
  • WuFraZselic
    #20001
    1-2 O.o
  • lippet
    #20000
    Van Aanholt rúgott is egyet a 6. percben! Szép! Csak így tovább!
  • hedonist
    #19999
    ő is kezd? sztem csere lesz max.

    Drogba; a fiataljainkról.
  • Oziris666
    #19998
    + Borini
  • hedonist
    #19997
    " The manager confirmed four of his emerging talents - Jeffrey Bruma, Gael Kakuta, Daniel Sturridge and Patrick van Aanholt - will start against the Magpies as he rests a number of his established names with big Premier League and European tests to come over the next two weeks."

    zsíír, ja és Turnbull lesz a kapper.
  • Kocka08
    #19996
    Énis nagyon örülnék!
    Meg kel mutatni nekik hogy kivel szarakodtak tavaly :D
  • Bulykin
    #19995
    GO BLUES!!!
    egy 3-ast vágunk majd nekik az tuti
  • Kocka08
    #19994
    Ancelotti: Most jön a java!

    A címvédõ Kékek magabiztosan játszva, már az elsõ félidõben eldöntötték a Blackpool elleni összecsapást, így továbbra is 100%-osan vezetik a tabellát. Az újoncnak jót tett a szünet, habár ekkor már négy gólos hátrányban voltak, de így is nehéz pillanatokat okoztak a hazaiak hátsó alakzatának.

    A Chelsea számára egy hét múlva, a Manchester City elleni meccsel kezdõdik a nehéznek ígérkezõ találkozók sorozata, de elõtte még a Newcastle ellen is helyt kell állniuk a Ligakupa keretein belül. Ancelotti boldogan konstatálta együttese formáját a mai gyõzelem után.

    "Pazar pillanatokat élünk át, kiválóan játszunk, fittek vagyunk, röviden minden OK. Azonban az elkövetkezendõ meccseken komolyabb ellenfeleink lesznek, tehát helyén kell kezelni a szituációt. A Blackpool jól reagált a történtekre a fordulást követõen egy nehéz elsõ játékrész után. Volt néhány lehetõségük a gólszerzésre, ahogy nekünk is, de nehéz koncentrálni 4-0-ás hátrányban." - osztotta meg véleményét velünk Ancelotti.

    Carloék tavaly "vica versa" kikaptak a Manchester City-tõl, a menedzser pedig nagyon reméli, hogy vissza tudnak vágni ezekért a pofonokért jövõ szombaton.

    "Úgy szerettünk volna kezdeni, mint tavaly, ezt sikerült is véghezvinnünk. Fontos, hogy továbbra is pontokat gyûjtsünk. Az elõzõ idényben a Manchester City ellen 4-2-re kikaptunk hazai pályán, idén le szeretnénk gyõzni õket." - mondta elszántan a Chelsea edzõje.

    A londoniak két meghatározó játékosuk, John Terry, valamint Frank Lampard nélkül voltak kénytelenek pályára lépni a mai bajnokin, ám Ancelotti elmondta, a Newcastle elleni hétközi mérkõzésen minden bizonnyal mindketten visszanyerhetik állóképességüket, és újult erõvel várhatják a City elleni találkozót.

    "A következõ meccsünk szerdán esedékes a Ligakupában, talán egyaránt alkalmasak lesznek a játékra." - fejezte be nyilatkozatát Ancelotti.
  • hedonist
    #19993
    Nagyon szép volt, még ha a B'pool osztályokkal gyengébb, a játék magáért beszélt, nem is beszélve arról, h kb 30-40%-on volt a csapat és 4 nyuszi után mindenki gálázott, trükközött és sokmindent el is könnyelműsködtek, szóval nyílván lehetett volna 8-0 is.

    Így tovább! jövőhéten City jól meg kell verni.
  • Bulykin
    #19992
    ez eszméletlen hogy játszunk!! öröm nézni ^^
  • Tyler1
    #19991
    könnyű a kicsit bántani :D