65
Milyen mobilt ajánlotok 40e ft körül(nem előfizetéses)?
  • sztechnika
    #65
    Nokia 6131 annak szebb is a kijelzője mint a SE-éké-
  • zolkoz400
    #64
    z 400,ha találsz egy balekot,aki képes ettől a telotól megválni, én 45ben vettem, karcmentes, 1 év 10hónap gari van még rajta, mindent tud, majdnem :D persze miden gyári tartokzéka megvan. (kábel,headset,doboz). Jó vétel és nem látni,mindenkinél, ha vki szeretne egy picit egyedi lenni. Vagy a csoki,de az meg szar képet csinál és nem bővithető a memója,de a dizájn az magával ragadó. Üdv
  • juzosch
    #63
    Vagy akkor már K610i is nagyon jó. Én nem bántam meg:)
  • Balazs15
    #62
    sony ericsson 750 i egyértelmü
  • Prince of Máté
    #61
    Samsung
    remélem időben szóltam
  • V Carter
    #60
    Szerintetek melyiket éri meg jobban megvenni:Samsung SGH-E330 vagy a Motorola E550?
  • sirdond
    #59
    nekem kellene! mennyibe adod?
  • Gerygrey
    #58
    Fotos, 40-ért??

    Egyébként én ezért a pénzért a 3650-et tudnám erősen ajánlani. Már 30-ért is láttam használtan...
  • FoToS
    #57
    ven egy 6600 kell valakinek?
  • Tufa16
    #56
    ez egy 6670es. most ez hogy jött? :S
  • Rolesz
    #55
    El lehet vele szarakodni
  • Rolesz
    #54
    Ki ez a jó angolos???????????????????????????????????????????????????
    Idézem: nokia imaging phone a neve (magyarul: azújnokiaképkezelőtelefon), de ha neked a szám kell: 7610

    Amúgy az a neve magyarul: "Nokia képkezelő telefon" Na mind1 hagyuk a témát! Mert eből off lesz!!
  • The Sims 2 fan
    #53
    Mér dicsőitik annyira azt a 6230-at mi benne a jobb mint a többiben???
  • G_ArchAngel #52
    igazából az 5140 a favorit, mivel a 6230 a memória cserélésen és az mp3-on kívül (egyik sem fontos nekem) semmi extrát nem tud, de az 5140 tele van olyan dolgokkal, amit fotózás/túrázás közben tudok használni - pl. tudnék a nádasban lopakodni a zajmérő segítségével:)
  • Buddy
    #51
    jelenleg egy 6610-em van, de már szenved szegényke....csak azért kérdem, biztos tudtok segíteni....én ehhez nem értek, mi a jó manapság és mi éri meg (tudom, egy láda sör, az biztos bejön)
  • Buddy
    #50
    hmmm, lehet nem épp 40 kopejka a megoldás, de talán tudtok segíteni
    a 6670-esről mit tudtok...jó, vagy miben szar vagy megéri-e?
  • fishBNS
    #49
    3210, 40ert odaadom! :D
  • Fecka
    #48
    Milyen mobilt akarsz pontosan??
    Mármint tulajdonságaiban.
  • datango
    #47
    azt nagyon dicsőitik ...
  • Tufa16
    #46
    6230!!
  • G_ArchAngel #45
    miért mit vennél max 80e-ért? (Siemens kizárva, Nokia "börönd" telefonok kizárva)
  • Tufa16
    #44
    Sztem 6230ast vegyél. Nekem bevált :) 5140 sem rossz, nem ezt mondom, csak ha igy a 3 közül kéne választani, én a 6230ast vinném.
    K700ban mókás a panoráma kép, de annyira nekem nem jön be.
  • Ottto
    #43
    jójó tudom, úgy értettem az eredeti kép felbontása
  • Ottto
    #42
    Ez már üzleti ügy, az eladásra mennek, reklámfogás semmi több...
  • G_ArchAngel #41
    K700, 6230, 5140 - bár ez utóbbi sok finomságot tartalmaz, amit hasznosíthatnék túrázásnál, de félek, hogy nehéz lesz eladni...
  • Tufa16
    #40
    mit veszel utána ha eladod? :)
  • G_ArchAngel #39
    Csak szólok, hogy az aláírásomban van egy eladó telefon, ráadásul 40e-ért:)
  • Sephi
    #38
    Mekkora kijelentes! Peldanak adnam a Nokia 7610-est es meg tudnek sorolni! :D
  • Cat #37
    de az én apukám birkozó!
  • Tufa16
    #36
    hogy melyikünk tud többet a mobilokról arról vitázhatnánk, de felesleges. Én tudom mit tudok, elég sok telefonom volt már, és igazán az sem elhanyagolható hogy a családban van gsm bolt. de mind1. nem ez a lényeg. a lényeg hogy felesleges addig másokat leszolni amig magad sem vagy tisztában a dolgokal... Mielött leirsz vmit, járj utánna, van-e valóságtartama...
  • Devla
    #35
    Akkor nem kéne úgy reklámozni őket, hogy legyél te is mozisztár, meg mutatják ahogy nyomtatják ki a tűéles képet, persze, olyat max studioban csinálsz a kamerával tökéletes fényviszonyok között, de inkább ott se...
  • Devla
    #34
    Már bocs, de hogy lehetne kisebb a kép ugyanabban a felbontásban? Ugyanazon a kijelzőn két ugyanakkora felbontású kép ugyanakkora lesz.
  • Ottto
    #33
    erről van szó...
  • Devla
    #32
    Fogalmazás kérdése... nem kinagyítja az egész képet, hanem kivág egy kis részt és azt nagyítja fel akkorára, amekkora a teljes kép volt, a kép többi részét meg eldobja.
  • Ottto
    #31
    zoom tényleg elég hülyeség, én sem szoktam használni, de annyiban tévedsz hogy nem nagyobb randább képet kapsz, hanem egy sokal kisebb képet, ugyanabban a felbontásban.
    3xzoom CGAs mobilkamcsival


    Tulajdonképpen olyan mintha kivágtad volna a kocsit a képből, talán egy ici-picit nagyobb, élesebb a kép, mint ha vágtam volna de még erre sem vennék méget...
  • Ottto
    #30
    Már bocs, de nem azért van kamera a telefonodban hogy mesteri, tökéletes képeket csinálj vele, arra van a fényképezőgép. Tulajdonképpen tényleg csak ara jó hogy pl bizonyíts, te láttál egy ilyen autót, akármit vagy hogy megörökíts olyan pillanatokat amikre még szükséged lehet (pl sulivan voltunk galériában, és mondták válasszuk ki a nekünk legjobban tetsző művet, és én lefotóztam, mert 1 hét múlva faszom se enléxik már arra milyen is volt az). Szerintem ahhoz jók ezek a kamerák és eleve a kamera a telefonban.
  • Shadow_THH
    #29
    már bocs de azért szerintem jobban otthon vagyok a témában mint te. ugyhogy nem jó ötlet fikázni.

    igen devla a digitális zoom tényleg baromság, és semmire sem jó. Ha az ember akar ilyet akkor a windows paintban nyujtsa meg duplájára a képet és ugyanott van :)
  • Taranov
    #28
    Hát persze, ezt én is megtapasztaltam, mikor megvettem az első digit. fényképezőt, ami egy 3,2 mpixeles canon volt, nem volt benne optikai zoom csak digitális, és sokkal rosszabb képeket lehetett vele csinálni, mint egy nikonnal, amiben jobb volt az optika, volt benne optikai zoom, de csak 2 mpixeles volt.
  • Devla
    #27
    Aki egy kicsit is ért hozzá az tudja, hogy nem a megapixel a lényeg, hanem az optika minősége. A másik parasztvakítás, amivel #18ast hírdetik a digitális zoom, semmit nem ér, kapsz egy nagyobb, randább képet. Egyébként meg egy 10MPixeles telefon se fogja soha megközelíteni egy jó 2MPs digicam minőségét...
  • robotnyk
    #26
    nyilván hogy arra veri mindenki, ha 1 megapixeles, mert nem sima kamera, hanem telefonban van, ebben nem tom mi a meglepő. amúgy a samsungnak van most egy 5 megapixeles telefonja, csak errefelé nem kerül forgalomba, csak koreában.