57
http://www.wrongturnmovie.com/
  • egap94
    #57
    Am. az Ördögűző c. film is megtörtént eseményeket takar, és arról mintázták...
    Csak hát természetesen nem úgy, ahogyan leírják sokan, és a film sem azt dolgozza fel, ami pontosan történt...
    Ha jól tudom akkor egy kis srác-ot szállta meg az ördög...
    Na de ki hisz ebben FERIKE után?
  • egap94
    #56
    Megtörtént, számtalan írás bizonyítja , tárgyak, szóval valóban megtörtént, csak nem éppen úgy , mint ahogyan előadják a filmben, meg ahogy pár szöveg le írja... de ha mondjuk elolvasol 5 féle történetet, ami erről szól, és sok hasonlóság van benne, meg amik megegyeznek, máris ki tudod venni hogy mi történt meg !
    Aki akarja böngésszen:
    http://www.google.hu/search?hl=hu&q=Ed+Gein&btnG=Keres%C3%A9s&meta=lr%3Dlang_hu

    és :

    http://bunugy.lap.hu/
  • rágógumi
    #55
    ya ez elég parás film..
  • Harly18
    #54
    Megint megnéztem és megint tetszett. Tipikus horror, a Sziklák Szeméhez hasonlit a legjobban, csak itt erdő a szinhely, ennek ellenére nagyon tetszett. A vége is nagyon kész, amikor először láttam nagyon későn adták hbo-n és a vége felé már nagyon fáradt voltam, s mikor a stáblista megjelent, akkor nyúlok az irányitóért, hogy végre kikapcsolom és alszok, de nem találtam, igy a tv-elé térdeltem ,hogy kinyomjam, s akkor jelent meg az alak, hát majdnem hátast dobtam :)
  • laci1993
    #53
    ok majd lehet megveszem vagy valakivel kiíratom cd-re ingyen de most minden pénzem a TRIALra megy el mert a kerómra költöttem mind a 20000-remet szóval most nincs miből megvennem
  • Csaba
    #52
    Vedd meg eredetiben. Hihetetlenül olcsó.
    Texasi

    A Halálos kitérő sem drágább, mint ezer forint. Mindkettő 5.1 magyar szinkronnal.
  • laci1993
    #51
    ja és nincs texasi láncfűrészes vagy halálos kitérő vagy valamien hasonló kis film amit le lehet tölteni magyar szinkronnal?
  • laci1993
    #50
    bocsi tudom hogy ez a forum nem erre van kitalálva a TEXASI LÁNCFŰRÉSZESRE de ha jól emlékszek az első rész végén nem levágja az eggyik kezét a TEXASI LÁNCFŰRÉSZESNEK mert megnéztem a harmadik részt és már a végén röhögtem azt hittem hogy egy vígjáték na és az hogy lehet hogy megvan mind a két keze?
  • Harly18
    #49
    The Hills Have Eyes (2006) egy hasonló film. Magyarul: Sziklák Szeme. Abban is ilyesmi ellenségek vannak.......
  • laci1993
    #48
    ja és már nincsen olyan horror film amibe szerepelt elize dushku és annak az angol neve vagy pedig ehez nagyon hasonlító film mert én leszettem a fűrészt=saw de nem nagyon teccett és ha van ehez hasonló film annak a nevét köszönöm és bocsi hogy ennyit kérdezek?????????????????????????????????????????




  • laci1993
    #47
    köszikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Harly18
    #46
    The Return of the Texas Chainsaw Massacre (1994)
  • Harly18
    #45
    The Texas Chainsaw Massacre (1974)
    The Texas Chainsaw Massacre II (1986)
    Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III (1990)
  • laci1993
    #44
    anyám ennél nem tud valaki valami jobbat meg durvábaat amit ingyen le lehet tölteni ja és ha valaki tudná a TEXASI LÁNCFŰRÉSZESNEK az angol címét de nem az első résznek mert azt már láttam
  • laci1993
    #43
    ja nemszoltam már nézem a filmet
  • laci1993
    #42
    ja ok de olyan rohatt lasann szedi mert legalább egy hét mire leszedi és a letöltést ugye megszakíthatom azzal hogy kikapcsolom a gépet ja és sehonnnan máshonnan nem lehet leszedni én nem torrentel?
  • Casillas
    #41
    Eliza Dushku rulz ^^
  • Harly18
    #40
    Klassz kis horror, bár nem izgultam halálra magam, igazából csak azok az erdei mutánsok gusztustalansága tesz oda..............Jó film, ajánlom! Na meg Eliza Dushku sem rossz :)
  • wesker24
    #39
    www.isohunt.com
    www.torrentz.com
    piratebay.org
  • wesker24
    #38
    a filmet ingyen csak torrenten keresztül lehet leszedni !!!!
    nyiss meg egy torrentkereső oldalt aztán ird be a film cimét aztán menj a keress gombra !!!
  • laci1993
    #37
    hali nem tudjátok hogy le ehet tölteni INGYEN a filmet valahonnan??????????
    ha igen akkor honnan????????
  • R9
    #36
    :DD
  • Voltan
    #35
    Meg a Star Wars is. Réges régen egy messzi-messzi galaxisban. :DD
  • fifi
    #34
    Én jól tudom, de ezeknek magyarázhat az ember...
  • Loál János #33
    MEKTRÖTÉNT!!!!!!!!!!2
  • fifi
    #32
    Egy bizonyító erejű rendőrségi felvétel. Amitől teljesen egyértelmű, hogy a filmben megtörtént dolgok a színtiszta igazság alpján vannak forgatva...
  • Ramza
    #31
    Persze hogy meg.
    De ezt már megbeszéltük más topikban, mint ahogy a Dawn of the Dead is megtörtént, sőt, egyesek szerint a Shaun of the Dead is, bár utóbbi még nem lett bizonyítva :)
  • Seth
    #30
    Mert milyen felvétel is van a végén??? Annyira megragadott a film hogy el is felejtettem...:) Vagy a stáblista után???-azt nem néztem végig
  • fifi
    #29
    jóhogy.... :)
  • Voltan
    #28
    Te mindent beveszel? A film valóságalapja annyi, hogy volt egy Ed Gein nevű sorozatgyilkos az USA-ban valamikor a negyvenes években, aki néha lenyúzta az áldozatai bőrét, valamint kannibalizmusra utaló nyomokat is találtak a házában. Ez minden. A Texasi láncfűrészes bizbasz fikció, NEM TÖRTÉNT MEG. A felvétel a végén egyszerű parasztvakítás, ami úgy látszik, némelyeknél be is jön. Ennyi. Nem kell mindent elhinni, amit eléd tálalnak. Szerinted akkor a Blair Witch is megtörtént?
  • fifi
    #27
    bizonyíték!!!!!4
  • R9
    #26
    akkor mi az a videó a végén?
  • Voltan
    #25
    Jaj, ne kezdjük ezt előről. NEM történt meg.
  • Voltan
    #24
    Na, az aztán beteg. Ez a Halálos kitérő nem volt olyan nagy durranás, bár egyszer meg lehet nézni. De ha már erdős-szecskás, akkor inkább egy jó kis Jason. Neki van stílusa.
  • fifi
    #23
    kemény gyerek nem ilyed csak úgy meg egy láncfűrészes suttyótól... :)
  • R9
    #22
    azon lelaudtál?lol az egy kureva jó és félelmetes film.főleg hogy még meg is történt...
  • fifi
    #21
    ha ismered Rob Zombiet semmi egyebet nem vártál volna tőle, csak pont egy ilyen filmet.
    [jó értelemben]
  • Alien
    #20
    Jaja, Jessica Biel :)
  • Alien
    #19
    Én nem is értem, hogy a House of 1000 corpsed egyáltalán hogy kerül ide? köze sincs a Wrong Turn-höz, ráadásul mint már említettem szerintem egy nulla az a film.
  • Pogi
    #18
    Tekszasz csénsó masszakre meg egyenesen uncsi, viszont a csaj....Hetedik menyország!!