27
  • Paddy
    #27
    Majdnem egy évvel utánnatok megnéztem a filmet.Nagyon tetszett!Igazi karácsonyi hangulat!!Nagyszerű munka!A csavargó belőle a kedvencem;)
  • Danecay
    #26
    Én úgy tudom, hogy létezik hagyomnányos 2D-s és 3D-s változatban is. Nos az itthon megjelent DVD verzió melyik a 2 közül?
  • Punker
    #25
    még mindig nem láttam :(
  • Punker
    #24
    kéne ide 1 banner
  • CSOCSO
    #23
    en is meglestem.. IMAX moziban 3D ben
    CSODLATOS latvany nagyon szep zene, elfogadhato tortenet! vegulis igy 3d ben elegge jo kis esemenydus volt... lehget hogy siman 3d nelkul nem teteszene!! viszont igy lehidaltam tole!!!
  • Hentes Bill #22
  • OPM
    #21
    ez tényeg lejátsza :)

    régen én is bs-es voltam, de akkor még elég gyenge gépem volt és azt olvastam hogy a crystalnak a legkevesebb a gépigénye, ezér áttértem rá
  • Hentes Bill #20
    próbáld ki a bsplayert, nálam az a tuti
  • OPM
    #19
    nekem is az van (tt1.dvdrip.xvid-deity.avi)
    nem értem mi lehet a problem, az angol feliratot gond nélkül megjeleníti hozzá a crystal player, de a magyart sehogy sem tudom betölteni
    a media player 9 meg egyszerűen lefagy, le sem játsza a filmet :(
  • Hentes Bill #18
    elküldjem az én jó feliratomat a filmhez? (2 cd-s dvdripem van)

    diszkóbuzi? miért mi bajod vele? akkor plázabuzi, nem mind1? :P
  • OPM
    #17
    Kapj el ha tudsz 10/10 -meg is van dvdn
    Számkivetett 10/7
    Halálsoron 10/9

    a Terminalt tegnap szedtem le de valamiér ne akarja megjeleníteni hozzá a hun feliratot, ezér még nem tudtam megnézni

    "a diszkóbuzi fiatalokat" az ilyen szövegektől a falra tudnék mászni...
  • Hentes Bill #16
    "tom hanks utóbbi 5 filmjéből 4 'senkit' nem érdekelt itthon"

    hát ez lol... betörő az albérlő c. filmet sajnos még nem láttam (tényleg milyen?), de nálam ő a talán legjobb színész HW-ban. az, hogy nem érdekli a filmjei a diszkóbuzi fiatalokat, nem is csodállom, nézzenek az ilyenek ilyen swat, meg halálosabb iramban féle szennyeket. Terminál nálam 10/8, Kapj el, ha tudsz 10/10 (1ik kedvenc filmem), kárhozat útja 10/8, számkivetett 10/9, halálsoron 10/9
  • winnie
    #15
    az, hogy Tom Hanks - még ha csak névileg is van ott - eladható név... főleg itthon...

    ismert? igen. eladható? nem. legalábbis, ha az eladhatót úgy érted, hogy emiatt többen néznék meg a filmet. tom hanks utóbbi 5 filmjéből 4 'senkit' nem érdekelt itthon (a terminált az argó is megverte, a betörő az albérlőmről és a kárhozat útjáról _bevételi szempontból_ pedig szót sem érdemes ejteni)

    itthon nem igazán a nevekre tódul be a nép.
  • winnie
    #14
    és persze a The Polar Express (2004) CAM-POT
  • Sil3nt
    #13
    The Polar Express (2004) *SVCD* *TS*
    ilyen jött ki csak eddig
  • OPM
    #12
    mert?
  • Tatyla
    #11
    Tom Hanks van bedigitlizálva a filmbe! Tudjátok mikor teleragasztják a fejét érzékelökkel ami jeleket küld a mimikájárol!
    Ezálltal ö a kisfiu,a kalauz,a csavargó söt még a télapó is!
  • artschi
    #10
    az, hogy Tom Hanks - még ha csak névileg is van ott - eladható név... főleg itthon...
  • Punker
    #9
    itthon semmit nem számít.....
  • Sephi
    #8
    En azt birom hogy ezt a filmet ugy reklamozzak hogy a Tom Hanks jaccik benne de kerdem en mi koze ennek ha ugyis szinkronizajjak?
  • winnie
    #7
    jó minőségben le lehet tölteni - felirat nem lesz hozzá
  • bobka
    #6
    túl sokat énekelnek benne...
  • Botond #5
    szerintem nem nagy durránás lesz,tipikusan a 6-12éves korosztályt megcélzó mese,szal nekünk nem túl élvezhető lesz,de azé mégnézem én is,csak nem várok tőle sokat
  • Hentes Bill #4
    kizárt dolog
  • Sil3nt
    #3
    már láttam a neten, decsak Camerásat, még nincs magyar felirata neki...de van esély rá hogy 24-ére jobb verzio kijön....kijött viszont egy játék is belőle...Vengeance törésével, képek itt: http://pc.gamezone.com/gamesell/screens/s23979_0.htm
  • Punkerwork
    #2
    kérj a banner műhelyben, banner-t a topic-hoz :)
    amúgy ez engem is érdekel ha van időm megnézem moziban :)
  • OPM
    #1
    kicsit furcsállom, hogy nincs még neki topic... na mind1
    a lényeg hogy karácsonyra megígértem valakinek hogy megszerzem, szerintetek van esély rá, hogy addigra viszonylag jó minőségben, felirattal sikerül megszereznem?