iRacing
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Persze az emberek mar varialnak, tavaly is ez volt, azonnal a kepen szereplo 4 autot varjak az iR-be😄 Persze az iR-nek lazan beleferne, es az lenne az igazi promo, ha mind a negyet ki is tolna az esemenyre, Nord-dal egyutt, de termeszetesen, semmi nem lesz😉 Mar masodik eve ugy tamogatjak a valodi versenyt es mennek az Expora, hogy se palya, se auto...
Hihetetlen, hogy az ilyen lehetoseget sem tudjak kihasznalni.
Nem azt mondom, hogy a 4 auto es Nord miatt ozonlenenek az emberek elofizetni es vasarolni, de azert egy atlag szimeseknel, europaiaknal, ezen sorozat kedveloinel (BES) a mindenfele ovalos "NASCAR"-stockcar, a Spec Racer, Ford '34 az "semmi".
Hihetetlen, hogy az ilyen lehetoseget sem tudjak kihasznalni.
Nem azt mondom, hogy a 4 auto es Nord miatt ozonlenenek az emberek elofizetni es vasarolni, de azert egy atlag szimeseknel, europaiaknal, ezen sorozat kedveloinel (BES) a mindenfele ovalos "NASCAR"-stockcar, a Spec Racer, Ford '34 az "semmi".
#16729
Akkor miért nem azt írta, hogy nem adják vissza a pénzem használjam ki ezt a 3 hónapot és ha megtetszik legközelebb is előfizetek adnak 30 kreditet?
Így érthető persze! Köszi a segítségeteket! Bocs hogy értetlenkedtem!
(válasz erre gomb nem vágom miért nem működik nekem)
Így érthető persze! Köszi a segítségeteket! Bocs hogy értetlenkedtem!
(válasz erre gomb nem vágom miért nem működik nekem)
vártam valami ilyesmit tőlük, a második kolega kicsit rámhúzott de még épphogy elfértem 😄
Amúgy köszi mindenkinek 😊
Amúgy köszi mindenkinek 😊
!Forza Ferrari!
#16727
Pedig logikus. Nem akartál hosszabbítani, azt kérted adják vissza a pénzed. Mivel te is elismerted hogy a te hibád mert figyelmeztettek, teljesen korrekt eljárás az, hogy ha egyszer a jövőben mégis meggondolod magad, megdobnak 30 dodóval.
Ha meg mégis maradsz, akkor meg mit akarsz? 😊
Ha meg mégis maradsz, akkor meg mit akarsz? 😊
iracing the 'real' race.
#16726
Nem értem! Miért deaktiválnám ha nem adják vissza a pénzem? Deaktviálom akkor mi a fenét csináljak 30 kredittel?
Igen, nem adjak vissza, es ha MOST deaktivalod, akor jovairjak kreditnek, amit kesobb elkolthetsz (elofizetesre, tartalomra). Persze ha 1 honap mulva deaktivalod, akkor bukta😊
#16723
Tehát úgy érti hogy nem fizetnék vissza, de adnak 30 kreditet amiből vehetek pályát autót? Ez így korrektek tűnik, főleg hogy én hibám az egész😊
#16722
Ha akarod deaktiválják az accodat, és mikor egyszer újra használni akarod, lesz rajta 30 dolcsi.
Szerintem... 😄
Szerintem... 😄
iracing the 'real' race.
#16721
Az alap festés mindig fehér. Szerintem...
iracing the 'real' race.
#16720
Sziasztok múltkor írtam, hogy bekapcsolva maradt az automatikus meghosszabítás. Azt írta a csajszi, hogy küldtek előtte emailt hogy bekapcsolva maradt, ez igaz is, tehát nem fizetnék vissza a pénzem! Aztán küldött egy ilyen emailt:
"if you wanted us to deactivate your account now and provide you with 30 iRacing credits you can use whenever you renew this account"
Tehát ha deaktiválnak, és ismét meghosszabítom kapok 30 kreditet - ebből semmit sem értek😄
"if you wanted us to deactivate your account now and provide you with 30 iRacing credits you can use whenever you renew this account"
Tehát ha deaktiválnak, és ismét meghosszabítom kapok 30 kreditet - ebből semmit sem értek😄
szép volt ...
nekem csak az a bajom a RUF CUP-al, hogy sűrűn van rövid(ített) pálya
nekem csak az a bajom a RUF CUP-al, hogy sűrűn van rövid(ített) pálya
Már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
#16715
Szerencse? Na ne szerénykedj!😊 Simán lehetett volna zárni még mielőtt oda érsz. Elbaszták!😄
#16714
Én azért csak cikáztam volna előtted.... 😄 Na jó, nem..... 😄
Szerintem a legjobb széria. <#eljen>#eljen> A legizgalmasabb versenyeimet ott mentem. Bár NTM6-tal még nem mentem ott...
Vikingek! i5-10600KF, GTX1070, 16GB DDR4 3200
#16709
Így kell előzni, és a lányos fiúkat a tükörben nézni!😊
Utoljára szerkesztette: hqx, 2015.08.27. 12:02:56
Utoljára szerkesztette: hqx, 2015.08.27. 12:02:56
így meg még annyi értelme sem lesz szerintem, mert csináltak egy halott szériát. Sok official futam nem lesz, az biztos.
#16706
Ideje volt kiszedni a Kiát a Ceddyből! Sok értelme nem volt, pláne mikor egyedül mentem egyszer 24 ellen, még pontot se kaptam külön a kategóriára, mert 3-tól official, bezsebeltem vagy 13 pontot az összetettben...... 😄
Már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
A naptárba már beleírták: "Attached is the 2015 Season 4 preliminary Schedule. As always this may be subject to change before the new season starts. There are some minor errors on this schedule due to content that is not currently in the membersite database. Here are some of the changes for this season.
The Kia now has its own stand alone season. This is an open setup series.
The Cadillac is back to being a stand alone season and this will remain fixed setup.
The HPD has been removed from the IMSA series and will now be paired with the Radical in a multiclass series.
The IMSA series will have the Riley DP car removed and the new Corvette DP car will take its place.
The Toyota Xfinity car will join the Class B NASCAR series.
There will be a 25 week INDYCAR Winter series using the road license and featuring both oval and road races. This will be an open setup series.
The Blancpain Endurance Series will only be a 6 week season and the qualifying season for the Blancpain GT Series that will launch in 2016. "
Steve
Utoljára szerkesztette: hungary27, 2015.08.26. 11:45:58
The Kia now has its own stand alone season. This is an open setup series.
The Cadillac is back to being a stand alone season and this will remain fixed setup.
The HPD has been removed from the IMSA series and will now be paired with the Radical in a multiclass series.
The IMSA series will have the Riley DP car removed and the new Corvette DP car will take its place.
The Toyota Xfinity car will join the Class B NASCAR series.
There will be a 25 week INDYCAR Winter series using the road license and featuring both oval and road races. This will be an open setup series.
The Blancpain Endurance Series will only be a 6 week season and the qualifying season for the Blancpain GT Series that will launch in 2016. "
Steve
Utoljára szerkesztette: hungary27, 2015.08.26. 11:45:58
#16701
DX12 nélkül ilyen jó a grafika???? <#idiota>#idiota><#nevetes1>#nevetes1><#vigyor>#vigyor><#worship>#worship>
Es mielott meg valaki a kep alapjan megkerdezi: nem, nem, nem valtottak DX12-re, ez fenykep😄 <#zavart1>#zavart1><#idiota>#idiota>
#16698
Igen, némelyiktől rendesen idegállapotba lehet kerülni! <#taps>#taps><#violent>#violent>
#16697
Amilyen jók voltak ezen a héten a futamok, most törvényszerűen kikaptam egy elmebeteget.
Mondjuk a futam elején törlesztettem egy kicsit a fordoknak, amiért annyival gyorsabbak az egyenesben, de amit a végén művelt a fickó az gyalázat.
Az utolsó körökben két három mp.-el lassított, volt két szitu mikor azért nem törtem össze mert belesatuztam, és még neki állt feljebb a végén, azok után hogy DQ lettem az utolsó körben... hihetetlen.
ejnye ford
lassú tetű
Mondjuk a futam elején törlesztettem egy kicsit a fordoknak, amiért annyival gyorsabbak az egyenesben, de amit a végén művelt a fickó az gyalázat.
Az utolsó körökben két három mp.-el lassított, volt két szitu mikor azért nem törtem össze mert belesatuztam, és még neki állt feljebb a végén, azok után hogy DQ lettem az utolsó körben... hihetetlen.
ejnye ford
lassú tetű
iracing the 'real' race.
#16696
Köszi srácok.
iracing the 'real' race.
#16694
Gratula!
#16693
Hatodikok lettünk a mai versenyen, legjobb bmw-s csapatként. 5 Ford volt előttünk csak.
iracing the 'real' race.
#16692
Többeknek vissza adták már.
iracing the 'real' race.
De próbáld meg ,az már régen volt ! 😊 Azóta hátha változott, bár nem hiszem...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
#16689
Fasza! Nem zavarna annyira, ha nem egy mazdával kéne körözgetnem 3 hónapig😄
Nekem nem adták anno, elég szemét dolog, mi elsőre sokan beszívtunk, sehol egy szó nem volt róla 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
#16687
Sziasztok! Bekapcsolva maradt az automatikus előfizetés! Írok supportnak visszaadják a pénzt? Pályákat autókat csak vásárolni lehet?
#16686
Hamarosan indul a mai 3 órás menet.
iracing the 'real' race.
Nem ertem min dramazol, ertem mit irsz, csak vicces volt...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!


