9
  • DOT
    #9
    Aki a spamet megnyitja, majd vásárol az ócsó lopott szoftverekből és hamis viagrából, az eléggé így járt.
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    ki az a balfasz aki spamet megnyitja ÉS MÉG MEG IS VESZI AMIT REKLÁMOZNAK OTT?? Az ilyet helyben fő és jószágvesztésre kéne ítélni .. az ilyennek minek van internetje ? Akkora paraszt hogy kapával a kezében született .. arghh.

    szóval ezek a számok nagyon Unreal-osak ..
  • Freddy TNT
    #7
    Könyörgöm. Nem a spamküldőket kell kergetni, hanem a gyökeret megfolytani. Az a rohadt boltot kell felgyújtani, amelyik a spamban szerepel. (mivel az pénzelte a kéretlen levelet) Ha nincs ki szponzorál,akkor nem küldözgetnek.
  • pemga
    #6
    MrZool, erről a cikkről nekem az Üvegtigris c. film jut eszembe. Róka, az örök kereskedő, aki vett többek között autórakomány fejnélküli plüssmalacot, mert tuti biznesz...

    Nade, hogy ennyi Róka legyen? :)
  • Cat #5
    jaja, ez a mázlink, nekem tökegyszerü a spamszűrőm, és nagyon hatékony: minden olyan levél aminek feladójában nincs benne hogy ".hu" az megy egy külön mappába. Három-négynaponta belenézek, atombiztos módszer :)
  • mrzool
    #4
    Erről ez a hír jutott eszembe:

    A spam csapdájában

    Hiába no, vannak beteg emberek.
  • lck
    #3
    Nem bizos hogy kacsa, gondolj bele, ha itt Magyarországon, magyar címekről, magyar nyelvű ajánlatokat kapnál nagyobb százalékban nyitnád meg.
  • h4x0r
    #2
    Nehogy elhidd. Ez kacsa.
  • pemga
    #1
    Tejóég! A spam harmadát megnyitják, és az emberek harmada már vásárolt spam alapján programot? Itt leestem a székről. Ezek után ne sírjon a szájuk, hogy sok a spam... Én legutóbb pár tizedszázalékos adatokat olvastam, és még úgyis megérte nekik, de 30%, az őrületesen sok.

    És mindezt a felmérést a BSA pénzeli. Hmm... Mi lesz ebből a következtetés? Az MS, Adobe, Symantec stb. is elkezd spammelni, ha már ennyire megéri? LOL, nézzétek meg:
    BSA Advertising. Najó, nem gyártok összeesküvés elméleteket :).