1481
Utálom azokat, akik 60- 70 -nel vánszorognak előttem egyenes úton.
  • akyyy
    #1481
    Best komment:

    Lajos Karoliny STOP táblát el kéne törölni. Vagy kell elsőbbséget adni és olyankor megállok, vagy nem kell és akkor nem állok meg...de a semmi miatt megállni teljesen felesleges...
  • akyyy
    #1480
    de ez is pest:D
    őt lényegesebben több autó van mint vidéken vagy kisvárosban.

    végülis az igaz mikor pesten vagyok autóval (ritkán) megállunk a pirosnál hallom valami jön vagy szirénázik, de baszhatom ha jöhet 1000 irányból, hely meg nincs:\
  • z0ty4
    #1479
    nem csak pesten van.

    Rendőrfutik onboard

    ebben is van necces szitu.
  • akyyy
    #1478
    egy remek youtube videó csatorna

    faszi elég profin vezet, mentős, felveszi ahogy megy "bevetésre", és hát szörnyü nézni mennyi köcsög autós ill. gyalogos van pesten
  • Rainbow15
    #1477
    na megnyugodtam, megnéztem neten, és arra a szakaszra alapból kerékpárral behajtani tilos.
    Most már anyázhatom.. Nem tudtam miért utálják az autósok a bicikliseket, nem akartam elhinni, bicósként az autósokat szoktam utálni. Persze a szabályokat betartom bicóval is.
  • Rainbow15
    #1476
    link a képhez

    Záróvonal már ott volt, de elfértem volna. Csak félek a biciklisektől ha autóval megyek, hiába bicózom én is sokat forgalomban.
  • Rainbow15
    #1475
    Ma jöttem le egy felüljáróról, lefelé nyílik egy sáv, ami balra visz a köv kereszteződésnél. Én egyenesen mentem, előtte egy biciklis jobb oldalt. Pont kerülném ki, villantottam is egyet balra (bár lehet már záróvonalnál voltam), erre kirakja a biciklis nő a kezét balra, és elindul balra, hátra nem nézett. Én akkorát rántottam a kormányon, hogy ki tudtam kerülni (kb 45-el mehettem). Szerencsére nem volt kontakt a biciklissel, aki ment tovább anyázva engem. A másik sávban is csak mögöttem volt autó, nem lett baleset. Centiken múlott az egész. Most akkor én voltam a hibás, ahogy a nő állítja szerintem? (kamera kellett volna a kocsiba)
  • Wolfsnack
    #1474
    akkor sportos lady lehetsz :))
  • Bhalage
    #1473
    nem tudom, nekem uj van es GPS meg ittottkitett merok szerint kb 5KM/hval mutat tobbet a muszerfalon a cucc, mint amennyival valojaban megyek.
  • Rainbow15
    #1472
    Az még beleférhet :)
    Amúgy mennyit csalnak az mérők? Régi autókban is annyit csalnak, mint az újabbakban?
  • Bhalage
    #1471
    legalabb 54-55tel menj es akkor szo nem lehet, de ha megis van, akkor egy finom villantas es tudja a dolgat a csicskusz
  • Rainbow15
    #1470
    én azt utálom, hogy amikor 50-el megyek városban, 2 centire vannak mögöttem valami nem túl régi átlag autóval. Én nem tudom mennyit csalhat a 20 éves corolla, de nagyon idegesítőek szoktak lenni. Ja és valamikor előzni is elfelejtenek.. Ilyenkor gondolkozom, hogy megvillantsam e a féklámpát, és megnézzem mit csinál.. Vagy csak simán nem bírják elviselni, hogy előttük egy régi autó van, és 50-el megy. Sok ilyen van, biztos köztetek is vannak ilyenek :D
  • drsenorita
    #1469
    sose hallottam még azt, hogy mazsola vezetők:P
  • Wolfsnack
    #1468
    a mazsolának mi az ellentéte? a faszola? mert én abból látok többet
  • akyyy
    #1467
    székesfehérváron és egész fejér megyébee mennyi mazsola van
  • Wolfsnack
    #1466
    ez városban volt?
  • akyyy
    #1465
    Akkor húzodjon le, hogy a másik le tudja előzni, és ne nyomja annyival amennyivel leelőzném.
    Amugyse nagyon merek olyan úton 120 felé menni ahol több baleset is volt már, főleg télen.
  • Vlala #1464
    Vagy nagyon kezdő lehetett. Egyik ismerősöm állandóan a hátsó ablaktörlővel matatott a lámpa helyett, amíg új volt neki a kocsi...
  • akyyy
    #1463
    Up. Előbb jöttünk haza, előttünk haladó kocsi állandóan lefékezett amikor szemből jöttek. vasúti átjárő előtt meg kétszer átment a másik sávba. vagy telefonált, vagy részeg lehetett:D jah meg a fényszórót ki be kapcsolgatta XD
  • Mike at home
    #1462
    nagyon helyes
  • sz4bolcs
    #1461
    A kereszteződésnél, ahol előttem ment át a pirosban egy kocsi, éppen van visszaszámláló. Nem ér semmit. Aki nem tudja, hogy mikor kell megállni, az akkor sem fogja tudni.
  • Sadist
    #1460
    Szerintem minden kereszteződésnél be kéne vezetni azt a visszaszámlálós dolgot. Bár amennyi hülye van szerintem azon is rágyorsítanának és áthajtanának, ugyanúgy ahogy a sárgánál.
  • sz4bolcs
    #1459
    lehet, nem vette észre..
  • NSTSpider
    #1458
    Én múltkor beleszaladtam egy olyan köcsögbe aki baromi pirosba jött bele és utána segítségnyújtás nélkül elmenekült.
  • sz4bolcs
    #1457
    he? pirosban átment keresztbe előtted egy kocsi, amég neked zöld volt??? az durva, én párszor gyalogosként jártam így. Elindulnak az emberek mind két irányból a zebráról, egyszer csak zümm, 100zal elhajt köztük egy kocsi.... vicc, hogy egyesek mit megengednek maguknak. Akkor inkább legyen mazsola. Gyalogosként azóta zöld lámpánál kétszer is körülnézek, mielőtt lelépek. Pirosnál legalább tudja a járókelő, mire számíthat, ha lelép az útra, de zöldnél gyanútlanabb.
  • NSTSpider
    #1456
    Azok mindig vannak sajna :D
  • akyyy
    #1455
    Múltkor jöttem haza, hajtok a kereszteződésbe, bár látom hogy zöld, ha sietek, vígan átérek, de valamiért tötyögtem. kb vagy 7 méterre lehettem a lámpától, még mindig zöld, mikor elhajt elől jó gyorsan egy autó, majd az ott állók akiknek piros volt eszeveszett dudálásba kezdenek :CCC


    Ha most sietek hogy átérjek, wháá
  • RelakS
    #1454
    eltűntek a mazsolák, vagy mi? :)
  • NSTSpider
    #1453
    Na igen veszélyes mutatványok ezek:D
  • NSTSpider
    #1452
    De az autók száma napról napra egyre több :D
  • Aramir
    #1451
    Ja, emlékszem arra, amikor a híradóban mutattak valami erotika kiállítást reklámozó teherautót Budapesten, amin félpucér csajok táncikáltak, 1-2 kocsi igencsak összekoccant :D
  • sz4bolcs
    #1450
    Kevesebb autó, kevesebb autobaleset. :D
  • NSTSpider
    #1449
    Ja ezt már láttam :DDDD
    Bár szerintem inkább balesetet okozna :DDD
  • Aramir
    #1448
    Valami hasonló jó lenne nálunk is, asszem csökkene a gyorshajtók száma itt is :D
  • akyyy
    #1447
    ÉN ha messziről látom h valaki ki akar menni, alapból gyorsna kiteszem az indexet:)
  • zsgaby
    #1446
    Utálom a nem indexelőket. Amikor várod h elmenjen előtted, aztán befoirdul az utcába amiből te ki szeretnél hajtani.
  • Kenny85
    #1445
    én utálom a sötétbe villágítás nélkül biciklizőket meg a tanulóvezető aki nemtudja felmérni h mennyivel közelítek felé. mondjuk az egyik biciklit miután kockásra fékeztem miatta a gumit mert részegen kacsázott az út mellett a kavicson világítás nélkül szemből meg egy busz jött..szal 150 méterrel arébb el is ütötték.azt már csak visszafele láttam h áll a kocsisor
  • sz4bolcs
    #1444
    dejó :D
  • Easy Rider
    #1443
    én úgy tudom, h egy rendőr bármikor szolgálatba léptetheti magát
  • Sadist
    #1442
    Gondolom nem volt teljesen szabályszerű :D Elmélet meg gyakorlat teljesen más :)