13
  • dez
    #13
    Azért én a monitoromon is szívesen nézném nagyfelbontásban... (Meg térhatásúan is, de mindegy.)
  • vax
    #12
    Bocsi látom később javítva lett. :)
  • vax
    #11
    Azért ennyiért még nem adják, de jövőre vagy azt követő évben már valószínűbb. :)
  • Emmegki
    #10
    Akkor fog elterjedni, amikor a HDTV elterjed.
  • Bucser
    #9
    bocs elszámoltam:D de akkor is felére ment le az áruk.. Ami 3 éve 4500 font volt az most 2300...
  • vrob98
    #8
    Már csak a formátum kérdéses. Remélem nem az MS WMV9-et akarják használni, mert akkor nagyon megszívjuk.
    T2 Extreme számítógépen lejátszva 5 napra ad kulcsot, azt is csak amerikai/canadai internet kapcsolat esetén. És nagyon keményen szűrik a free proxykat is. Legutóbb már 1 óra volt mire találtam egyet amit elfogadott
  • 3P
    #7
    Hol van 130 cm-es plazma TV 250.000 Ft-ért?
  • Bucser
    #6
    csak az elején... Nézd meg az írható dvd-k mostani árát.. lassan olcsóbb mint egy cd lemez.. elterjedéstől fog függeni ez is.. mint minden technológiai újdonság.. .Gondoltad volna, mondjuk 3 évvel vagy 2-vel ezelőtt, hogy 130 centi plazmatévét hozzádvágnak 250 ezerért??? (akkoriban 1,5 misi volt az áruk)
  • TheZsenyka
    #5
    "ám becslések szerint egy HD-DVD lemez elkészítése körülbelül ugyanakkora összeget emészt fel, mint amennyibe jelenleg egy hagyományos DVD-korong elkészítése kerül"

    Természetesen az ára 10x annyi lesz.
  • Laalee
    #4
    hát ha még 2 évig akarsz szenvedni a cdrw vel akkor nem.
  • Punkerwork
    #3
    de, mert az hogy kint olcsó nem jelenti azt hogy itthon is az lesz
  • Gugger
    #2
    akkor most már nem érdemes sima DVDRW-t venni ?!
  • arty
    #1
    fenébe ...