854
  • St
    #854
    A témát bezárom, mivel nincs már értelme. A további ezzel kapcsolatos kérdéseket a moderátor topicban lehet feltenni.
  • Random_
    #853
    Ő már ezt eljátszotta más fórumon is ott be is szóltunk neki.
  • hykao #852
    Természetesen...
    Főleg abban a megvilágításban, amikor valaki talán még nem is járt az adott topikban...csak beugrott egyet TÉK-elni...
  • RelakSfromhome
    #851
    a TÉK-re gondolsz? :D
  • hykao #850
    ilyenért nem fog járni? :))
  • hitman 1911
    #849
    Nem,nem idevaló.De értsétek már meg hogy nem az ilyenekkel van bajom,ha ilyenek kapnak büntipontott
  • RelakSfromhome
    #848
    regisztrálod magad VIP-nak, feltételek a fórum főoldaláról elérhető linken
  • CLINT EASTWOOD9
    #847
    Csillagot hogy kaphatok?
    Megy hogy lehet nagyobb a nick sorom?
  • kukucska
    #846
    gtr
  • dikki*yysw
    #845
    már nem 3 van
  • Cat #844
    nézd meg itt joe14et
    három büntipontja van, és a stílusa katasztrófális
    szerinted idevaló?
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1068892391
  • Random_
    #843
    Szvsz akinek van egy kis sötnivalója tudja hogyan kell fórumot használni. Pl.: ha valamit nem tud akkor keres egy adott fórumot és beleolvas, hogy mégis miről szól nem vaktában dobál be kérdéseket amire a válasz lehet, hogy ott hever kérdés nélkül is. Ha ezt szabályban kell leírni az sajnos régen rossz.
  • QuippeR
    #842
    azért vannak moderátor emberek, és nem moderátor-botok, hogy meg tudják ítélni minden különleges alkalommal, hogy mit érdemes tenni. a szabályzatok nem rossz dolgok, de a moderálást nem érdemes túlszabályozni. azt hiszem, hogy mindegyik moderátor értelmes ember (ha nem, akkor ezen változtatni kell :P), és meg tudja ítélni maga, hogy miért kell figyelmeztetnie a fórumozókat.
  • hitman 1911
    #841
    Vazze olvass már figyelmesen már ha modi vagy.Nekem nem azzal van bajom hogy van büntetőpont stb.,igen a kreténeket vhogy meg kell moderálni+a sulinetes köcsögöket én is utálom.
    DE. Tudjátok már legalább ti modik hogy miért adtok pontot.És nem hiszem hogy az hogy vki nem olvass vissza akkora bün lenne hogy büntipont jár érte.Mint ahogy az sem hogy fölteszi azt a kédést amit más már föltett.Én csak azt mondom hogy dolgozzatok ki vmi. szisztémát ami szerint adjátok a pontokat, és azt tegyétek közzé hogy mki. tudja mit nem tehet.
  • Gladiator
    #840
    áz:D
  • St
    #839
    Igen, diktatúra van, mint minden fórumban. Ahol nem az van ott a kis köcsög kretének szétvernek mindent és sulinetes játszótérré válik a fórum.
  • Dzsini
    #838
    ez alapján nem vagyok az... :)
    Efreet igen, de az megint más kérdés :))
  • Pyx #837
    csak skizo picit
  • Láma!
    #836
    sry,de én is azt hittem hogy dzsini moderátor!!:)
  • Takezó
    #835
    most én vagyok a hülye? Eddig aszittem, hogy Dzsini Efreet :)
  • Dzsini
    #834
    én nem osztottam senkinek pontot, és senkinek se fogok. nincs moderátori jogom sem :) és az, hogy én mit hiszek el vagy mit nem, az teljesen lényegtelen abból a szempontból, hogy te mit érzel - vagy nem? engem nem kell meggyőznöd semmiről :)) - és ahogy St is írta (olvass vissza), userfüggő az, hogy ki miért és mennyi figyelmeztetés után kap pontot, és minden alkalommal az azt adományozó moderátor saját döntése, hogy mire és mennyit ad. fellebbezni pedig vagy levételt kérni pedig nála, vagy St-nél lehet. diktatúra van, mindig is az volt, csak most már van egy 5fokozatú skála a csúnyán ránézés és a ban között.
  • hitman 1911
    #833
    Talán azért mert ugy tünik hogy nem hiszed el.Ha meg elhiszed akkor miért nem normális választ adsz rá, te aki annyira osztogatnád a pontokat.Legalább tudd hogy mire kellene osztani,vagy azért amit leirtam azért nem?A kérdés mint látod ua.
  • Dzsini
    #832
    nézd meg felül a feliratot: "Általános eszmecsere" :)
    ezenkívül nézd meg a topic címét: "Büntetőpontok"
    nem vagyok moderátor sem, a játékkal meg nem foglalkozom - akkor minek menjek nézelődni?
  • hitman 1911
    #831
    Kb. ezt vártam
  • Dzsini
    #830
    engem marhára nem érdekel a te fogfájásod egy játéktopiccal kapcsolatban :)
  • hitman 1911
    #829
    nincs kedvem megkeresni azt a hsz.-t de ha gondolod és te annyira szeretsz visszaolvasni keresd meg ha nem hiszed.Hitman contracts topicban volt
  • akyyy
    #828
    Az is unalmas, mikor csak azt írjk hogy X 1 perc alatt metn végig egy páláyn, z meg monda hogy ő meg fél perc alatt.... ki kívámncsi a csalók eredményeire?
  • Dzsini
    #827
    de ha mindig más írja le, akkor csak azok unják meg, akik már 86-odszorra olvassák :D
  • RelakSfromhome
    #826
    Előtte hoszonsokszázan megkérdezték ugyan ezt, és a faq-ban is benne volt, ui. mintha a nfsu2 topikban lett volna ez a kérdés. És tudod, ha már 86-szor írod le ugyan azt a választ, akkor Te is meg fogod unni.
  • Dzsini
    #825
    ez azért egy kicsit nagyon "anyu beütöttem az ujjacskámat adj rá gyógypuszit" hozzáállás... ennél értelmesebb, és fórumozni képesebb felhasználókat várunk :) (sanda gyanúm, hogy ezt tényleg már színtiszta kötözködésből írtad)
  • hitman 1911
    #824
    nem mondtam hogy lényeges, max. annak aki megkérdezi, másnak lehet hogy kvára nem az.
    Volt olyan topic amit én is olvastam hogy csoró gyerek nem tudta mitöl tök sötét a game és nem lát semmit,erre azt mondták neki hogy menjen tök sötétben el a mitomén micsodáig és ott már világos lesz.Mi ez ha nem szivatás.Ahelyet hogy leirták volna mit kell átálitani.Az ilyen aki ezt a válasz adja nem destruktiv?nem érdemel pontott?
  • RelakSfromhome
    #823
    Jah, most, hogy van topikon belüli kereső is, igazén vissza lehet olvasni. Pl hl2-ben be kell írni, hogy ai disabled. Lehet, hogy kinyom 100 post-ot, de egyrészt mégsem 20000, másrészt köze van a dologhoz mindnek...
  • Dzsini
    #822
    mutass olyan 20K-s topicot ahol ilyen lényeges dolgokat olvashatsz :D
    nem véletlenül fórum a fórum és nem chat, hogy vissza lehessen olvasni. extra lustáknak a topic alján a kereső is rendelkezésre áll, azt is lehet használni, hidd el nem fáj és azért nem büntet meg senki.
  • hitman 1911
    #821
    Válasz:destruktív hozzáállás, fikázás, értetlenség

    Bazz de ha vki tényleg nem ért vmit akkor mi van? mert a tapasztalat az hogy ha megkérdezel vmit akkor minimum lehülyéznek ahelyet hogy segitsenek vagy az a válasz hogy olvass vissza.Ja persze 20.000 hsz-t nem? Sztem ha vki kérdez vmit azért teszi mert tudni akarja a választ minnél hamarabb és nem azért hogy órákat olvasgasson.
  • Dzsini
    #820
    látod te se olvasol vissza :) a büntipontok nyilvánosak, kint vannak a nicknév mellett mint a csillagok, és a userinfonál ott van hogy kitől, és miért kapta :o) kérsz te is büntit mert nem olvastál vissza? :)))

    ja, diktatúra... mondta bármikor bárki hogy nem az van?
  • hitman 1911
    #819
    Na erröl hőbörgök itt reggel óta,hogy ki vagy mi dönti el mikor kap vki és miért? Jah és hol lehet megnézni hogy van-e már vkinek és mennyi?
    Télleg??? azér mer nem olvasott vissza??? LOL
    Bazz lassan már mindenre kényszeriteni akarnak, MEGALOL
    Tiszta diktatura lesz SZUPERMEGALOL
  • cyrus #818
    ez annyira nem, ez tényleg kreténség..... de a #816 na az imfeeling :D
  • Sadist
    #817
    IM feeling...
  • Match
    #816
    valakit láttam aki azért kapott mert nem olvasott vissza....
    ez már egy kicsit sok...
  • Punkerwork
    #815
    az ilyeneket a moderátor topic-ban jelezzétek ne itt plz!!!