190
Minden ami Se T610
  • I.C.ram
    #110
    ja és kb. 30x reinstalláltam különböző verziókat.
  • I.C.ram
    #109
    Valaki tudna segíteni?

    Nem akar elindulni ez az FMA... szokásos kékhalál szerű hibaüzi jön, persze XP-s. kernell32.dll-lel van baja állandóan.
  • mariosite
    #108
    Hi nálam vannak játékok cshangok képek témák stb. Érdemes megnézni mariosite.uw.hu
  • MiloShee
    #107
    Hi! Srácok lehet még valahol T610-hez kijelzőt szerezni??? Nagyon kellene! Előre is nagyon köszönöm!
  • cyrus #106
    azt még énsem tudok :D
  • datango
    #105
    sör?
  • cyrus #104
    aki okos az a kép linkjéből rájön egyébként meg igénytelen fosság itt reklámzani :O
  • datango
    #103
    link?
  • traxy
    #102
  • Pavlo
    #101
    Ez az az eladó telefon.
  • Pavlo
    #100
    - Független
    - Új készülékház
    - Két akksi
    - Asztali töltő (Ezzel tudod tölteni a másik akksit, ha az lemerült, nincs hálózatti töltőn a telefon.)

    - 21000 Ft.
  • datango
    #99
    mennyiér?
  • datango
    #98
    van ! FMA nak hívják! Float mobile agent ! mindent lehet vele!
  • Pavlo
    #97
    Van egy eladó T610em. Érdekel valakit?
  • nemcsakfeel
    #96
    FMA-val tudsz csomó mindent csinálni vele, csak nekem win98 + infra nem megy.http://fma.sourceforge.net/
  • misike02
    #95
    oda-vissza
  • misike02
    #94
    Urak segítsetek. Mostjutottam hozzá egy T610-eshez. Van-e hozzá olyan progi mint a nokia pc suite? Ha van mi a neve és honnan lehet letölteni? infrával kapcsolódnék de nem megy. Telórol küldenék képeket a pcre.
  • datango
    #93
    nem lehet sms hangon változtatni sajnos ! :( /ezt már én is felirtam a t610 hibájának !!! -1pont /
  • datango
    #92
    nemtom , sose taliztam még ijen problémával igaz nem is szamolgattam hany karaktert enged nekem .P
  • kene84
    #91
    Szevasztok!lehet valahogy Sms hangot beimportálni? A csengőhanggal nincs baj,de mintha nem lehetne az üzenethanghoz hozzányúlni!
  • nick név
    #90
    hi!

    nemtudom mért lehet :( , probálgass állitgatni rajta :)
  • Failure
    #89
    Szevasztok!

    Most jutottam hozzá ilyen telefonhoz. Használt.
    Annyi vele a kínom, hogy valami el van benne állítva, és a telo úgy gondolja, hogy egy SMS nem 160 karakter, hanem olyan 74, tehát csak ennyit enged beírni... Hosszú SMS-nél is valahol ott szeleteli több SMS-re. Nézem itt a kézikönyvet, szó sincs ilyesmiről, menüket nézem keresztbe, hosszába, de nem jövök rá...
    Előre is köszi!
  • datango
    #88
    áh , semmi :( :D nembaj , nemis fotozok vele :P anyit meg nemer hogy forint összeget adjak erte :D <- faszari :D
  • nick név
    #87
    :)

    na sikerült valamire jutnod?
  • datango
    #86
    :):):) megkéne zabolázni ezt a telefont , hogy tudjon vga ba fotozni ! :)
  • nick név
    #85
    :)
  • datango
    #84
    hmm, érdekes ez ugyanaz ... kén nekem az a softwer ami neked van :)
  • nick név
    #83
    lehet 480x640be

    test:782430
    current:200308273
  • datango
    #82
    r4c003 :( bazz ez xar az jo ami neked van avval lehet 640 be fotozni , nem?

    --
    nekem a camera sw info: test:782430
    current:200308273
    --
    neked ?
  • nick név
    #81
    :(

    > * < < * < *
    a fömenünél, utána szerviz informácio -> szoftverinfo, itt megtudod nézni szoftvert

    nekem r6c005-ös van
  • datango
    #80
    hát ennyire én sem vagyok tutis benne... amugy én nemrég vetem a telot 1 , 2 honapja , ijen vodafone lives volt , csak egyik ismeros kifugizte meg kivette belole a livet ... (masik szoftot rakot ra) és a live s sel sem lehetett 640x480 aas képet , de evvel sem amit rarakott nekem evvel is csak 288x352 :(
  • nick név
    #79
    neked gondolom akkor régebbi telod van, mert én nyáron vettem és tud 480*640be fényképezni, szovftveresen felnagyítva, viszont az érdekelne hogyan lehet frissiteni szoftvert a telon, jah és a http://pappfer.uw.hu/ -n vannak szoftverek csak azt nemtudom hogyan kell feltenni
  • datango
    #78
    értem...

    tudod mi dobott fel ???

    ---
    haver azt mondta hogy a haverjának is t610 e van és tetettet rá uj szoftvert a SE servizbe és lehet vele 640x480 as képet csinálni ...

    utána jártam és igaz... (eddig a kamerat utaltam benne legjobban)
    viszont most hogy mar tudom hogy lehet vele csinalni utanajartam , kideritettem hogy az r6c005 ös szoftvert kell hozza megszerezni és ezzel lehet !!! járjunk utána , csináljuk meg !!!
  • nick név
    #77
    nincsmit, még valahol asszem láttam multis játékokat, de már nem emléxem...

    semmi különös, infra müködik ha jo szögbe van :)
  • datango
    #76
    köszi , télleg , nagyon király nagyon örülök neki ...! mizujs ? .)
  • nick név
    #75
    extra-nál oda van irva ha multis
  • datango
    #74
    melyik , név szerint ???
  • nick név
    #73
    itt van 1-2 multis játék ha érdekel
  • datango
    #72
    jaja mi is minigolfozunk de mar uncsi .) kén már vlmi jo games multiiba
  • nick név
    #71
    hát megprobáltam a widi-vel, de nem jött össze :(

    huh ilyet énis szeretnék, haverom most vett t610-est és eddig csak minigolf-ot tudtunk jáccani ketten, sajnos ilyen játékot nemtudok :( , de ha találok majd szolok