8180
286v1w7.jpg

  • Tomy Lee
    #7570
    Sziasztok!
    Konami-Pes topic-ba szeretnénk banner-t.
    Téma:PES 2011
    Alcím:Pro Evolution Soccer
    Anyag hozzá:

    KÉP1
    KÉP2
    KÉP3
    KÉP4

    A 2 arc legyen rajta a 2 háttér meg hogy lesz az készítőre bízva
    Köszii!!
  • Bruk
    #7569
    Már nem kell.
  • zsolesz92
    #7568
    örülök, hgogy tetszik :)
  • LoSA
    #7567
    Nagyon jó, köszönöm szépen!!
  • zsolesz92
    #7566
    Ha tetszik, hasznád egészséggel, viszont változtatni nem tudok, mert nem vagyok hétvégén itthon.

  • LoSA
    #7565
    Sziasztok!!

    Valaki készítene nekem egy bannert valamelyik képből? Rátok bízom, csak pöpec legyen... :D Lonestar feliratnak rajta kellene lennie! ;) Köszi!

    01
    02
    03
    04
  • tuzfal3
    #7564
    Sziasztok!Szeretnék kérni egy bannert, ERRE az alapra,Ez legyen ráírva persze valami jó betűtipussal,legyen benne még EZ illetve EZ,animáció is lehet benne nyugodtan.Remélem tudtok adni valami jó bannert.Előre is köszönöm.Üdv.KisHerceg
  • Bruk
    #7563
    Azt elfelejtettem írni, hogy nem kell az összes képet belepréselni.
  • Bruk
    #7562
    Sziasztok

    Szeretnék kérni egy egyszerű, igényes bannert.

    A mérete 777x238 képpont legyen.
    Az elképzelésem annyi, hogy fekete a háttér (lehet a közepén ilyen világosabb rész, aztán a szélei felé fokozatosan sötétedik be), keret nélkül és a linkelt képeken szereplő emberkék legyenek rajta.
    Szöveg: Régi sorozatok
    (valami jó betűtípussal, ha nincs ötlet akkor ezzel)

    Képek: 01, 02, 03, 04, 05, 06

    Ha lehetséges, akkor ne kezdő készítse (vagyis nekem az is jó, csak a kép ne legyen kezdő:).

    Előre is köszönöm!
  • isss
    #7561
    Ha a játékost túl kicsire, élethűre veszem nem látható rendesen. A betűk színezve, körvonal talán túl áttetsző volt.
    ??
  • Misi az ezredes
    #7560
    A betűknek tegyél vékony fekete keretet esetleg áttetszőséggel játsszál. Csak hogy élesebbek legyenek az élek. És olvashatóbb legyen.
  • IXEMGabeo
    #7559
    igen ahol a játékos felső keze van, a fű odáig legyen max, a stadion az maradhat csak az aljazatot kéne levágni a felesleges függőleges hosszúság vagy ahogy tetszik:)
  • IXEMGabeo
    #7558
    hmm a modik egyike azt mondta túl magas a méret...nos legyen annyi módosítás rajta (nem sürgetésképp)

    1. játékost fejjebb kellene tenni jóval kicsit zsugorítsd össze a srácot, de mindenképp bele kell férnie a képbe mindenestől

    2. van a kezdőkör és ott minél fejjebb próbáld a képet kivágni a füvet belőle, vagyis maradjon fű benne mondjuk az első kezdőkör vonaláig minimálisan és próbáld úgy hogy azon van rajta a srác, de tényleg minimális fű legyen...

    3. #7556-os betűk sárgára színezését megköszönöm:)

    amúgy nem kell kapkodni így is láttam nagyon szépen lehet evvel a programmal dolgozni
  • IXEMGabeo
    #7557
    mind1 hagyjad jó ez nagyon köszönöm szépen szép munka és nem izgat az árnyék, pofás lett:)
  • IXEMGabeo
    #7556
    majdnem jó, E C L S F betűk legyenek sárgák:)
  • RaZoK
    #7555
    soha nem röhögtem még képen :D

    az árnyék tényleg X, bocsi
  • isss
    #7554
    ..lehet, hogy nem is kellet volna
  • PJack
    #7553
    elég érdekes az az árnyék :o
  • isss
    #7552
    ??
  • IXEMGabeo
    #7551
    [IMG][/IMG]

    és tudod mit felejtsd el az 1. stadionképet, inkább ez legyen, ahova a srácod beilleszted...meg köszönöm előre is
  • IXEMGabeo
    #7550
    [IMG][/IMG]

    Tehát arra gondoltam, csak a srác és a labda legyen kivágva az legyen a lényeg, rajta lehetme nagyban a stadion képen

    címernek jó ez a méret piciben be lehetne a bal felső csücsökbe illeszteni a stadion képbe

    fehér csík alapon a stadionkép felett egy Hércules CF felirat kellene pl minden második betű legyen kék vagy sárga nagy, egzotikus (rád bízom milyen betűtípussal)
  • IXEMGabeo
    #7549
    rendben, csak türelmesen

    Mondtam , hogy nem igen értek hozzá

    1. Stadion az jó így nagyben a címet ahogyan tetszik mondjuk a stadion kép bármelyik részébe be lehet tenni

    2. Portilloról teszek be másik képet, azt úgy kéne valahogy, hogy, mintha a stadionba rúgná a labdát olyan 3d stílus, rajta lenne a füvön nagyba

    3. Hercules CF felirat, kék-sárga színekkel egy hosszú fehér csíkon lehetnének a stadion felett

    4. nem kell akkor semmi animáció rájöttem...
  • isss
    #7548
    .."a srác" a címerben legyen?
    .. méret - a háttérkép ?
    .."vagy mit tudom én" - kicsit konkrétabb is lehetnél.
  • IXEMGabeo
    #7547






    ez az a 3 kép ezekből kéne csinálni valami szépet, egymásba legyenek a címer a stadion mellett kéne, hogy legyen, a srác meg valahogy mintha benne lenne...azt még nem tudom pl, hogyan lehet olyat, hogy következő meccse a csapatnak és valami mozgó szöveget oda illeszteni mellé, marquee vagy mit tudom én...:S
  • IXEMGabeo
    #7546
    megnéztem a programod, de baromira nem értek hozzá ráadásul angol is így még nehezebb a dolog azt hiszem beteszek 3 képet, amit szeretnék a topikomba, ha kitennétek Hercules szöveggel meg minden mindjárt mutatom mire gondolok...sajnos baromira nem értek az ilyen csináld magad, légy kreatív designos dolgokhoz:S túl a művelet, túl sok mindenre kell odafigyelni...
  • technext
    #7545
    azt nem mondtam h feltétlenül jobb ha te csinálod :D, hisz ha nincs meg a kellő tudás a műveletek elvégzéséhez, akkor nem kapsz megfelelő végeredményt
  • IXEMGabeo
    #7544
    rendben megcsinálom én majd amit szeretnék, ezalatt azt értetted, hogy jobb, ha én készítem el...természetes...
  • technext
    #7543
    Én PhotoShop CS5-öt használok, képeket a bannerhoz a google ad :D, míg betűtipusokat a dafont.com.

    A többi már csak kreativitás, kedv, motiváció (többe foglalkozol azzal amiért fizetnek mint amiért nem).
  • IXEMGabeo
    #7542
    üdv, nem értek hozzá próbálnám megtanulni és magam elkészíteni egy bannert...milyen program szükséges hozzá? milyen anyagok?
  • lopbisz
    #7541
    De ne fáradj, így is sokat melóztatam már. Jó lesz isss képes is, már nem vacilálok mert soha nem döntöm el :D

    Szóval mind a kettőtöknek nagyon szépen köszönöm Isss és Technext! Jó mesterek vagytok :D
  • lopbisz
    #7540
    Jó lett ez is, nehéz lesz választani.... :D



  • technext
    #7539


    ha tetszik készítek ékezetet az őstörténelemhez
  • lopbisz
    #7538
    Közbe egy ötletem támadt. Isss megtennéd még, hogy a
    A magyar őstörténelem
    kicsit világositanál a banneren? Megnéznénm úgy milyen és akkor nem is kényeskedek tovább :D
  • lopbisz
    #7537
    jah azt elfelejtettem írni, hogy nem feltétlen ragaszkodok a képek helyezkedéséhez. Tehát ha mondjuk jobban nézne ki ha máshogy lenne kialakitva csak nyugodtan. Szabad a kreativitás csak minél jobban nézzen ki :D
  • lopbisz
    #7536
    A "madár-címer" a könyv és a háttér minőségre szerintem szép lett, de a jobboldali kép valóban "fura" és kicsit mintha sötét is lenne az egész banner? Mert a magyar őstörténelem feliratot és a jobboldali képet alig tudtam elolvasni és észre venni.
    "méretben nem vagyok biztos"
    hát én meg pláne nem tudom, hogy nagy vagy sem? :D

    De még megvárnám technext mestert is ( kiváncsi vagyok mit alkot :D) és aztán elválik mi legyen.
  • isss
    #7535
    ..méretben nem vagyok biztos és a jobb oldali kép,...
    ?
  • lopbisz
    #7534
  • technext
    #7533
    ha estig nem csinálja meg senki akk majd én megcsinálom, addig nem érek rá :)
  • lopbisz
    #7532
    Üdv!

    Szeretnék kérni egy "sg-és" bannert amit a fórum címe felett szoktak berakni. Nem tudom pontosan a szabványos méreteket, ezt a mesterekre bíznám.
    Szóval:
    1. A kép háttere ez lenne: háttér ( kicsit nagy kép, nem találtam belőle kisebbet :(
    2. Utána ezt a képet képzelem el középen: közép kép
    ( a kép háttere nem kell, csak a madár-címer a lényeges a képben, tehát ki lehet vágni és berakni a felül már linkelt háttérbe)
    3. Ezt a a képet jobb oldalon képzelem el a címeres madár mellet:
    jobb kép

    4. Ez pedig a kép baloldalán lenne:
    kép bal

    5. És végül :) ha minden kész van, a kép aljára ez a szöveg kellene:
    A magyar őstörténelem


    A banner "designját" illeszkedését stb. a mesterekre bízom.

    Előre is köszönöm!
  • szabii98
    #7531
    ASD ez nagy :DDDDDDDDD