163
Hype kontrol
  • sambauer
    #163
    don't believe the hype
  • Micsu
    #162
    whehe
  • Micsu
    #161
    istenem

    nem éppen játékipar dehát akkor is
  • sambauer
    #160
    Igazából nem tudom hogy az ilyen ranglistából kerülnek e ki a GOTY kiadások de ha igen akkor az Oblivion vagy Fallout 3 GOTY verziókért (alapjáték + összes dlc egy dobozban, nem kell támogatni az unszimpi marketplace-t) plusz a reklámért már bőven megéri nekik is, meg nekünk is. Sötétek meg mindenhol vannak, nem hiszem hogy ennél mélyebb belegondolást megérdemelnek...
  • aabyssx
    #159
    Ha már feljött a topik. ;)


    A GÓTY az a jelenség, amikor média a semmiből készít anyagot, amivel ünnepek közelében megpróbál még több forgalmat generálni (esetleg kitölteni az ünnepek alatti szabadságolásból fakadó produktivitás hiányát).
    Olyan teljes mértékben képtelen rangsorolás szokott ilyenkor megtörténni, amikor összehasonlítják a Tekken-t a Forza-val, és valami felfoghatatlanul bődületesen értelmetlen logikával (vagy annak teljes mértékű hiányával) az egyiket a másik elé helyezik. Az egészet publikálják, majd díjakat osztanak.

    Elkerülhetetlen velejárója, hogy a totál sötét, agymosott közönség ezt komolyan veszi, majd elkezd vitatkozni, hogy márpedig a Bayonetta nem jobb, mint a Left4Dead...

    Belegondoltatok már?


  • sambauer
    #158
    najó Heavy Rain is...
  • Pacal17
    #157
    lcs
  • sambauer
    #156
    innen nekem alulról a hatodik és a hetedik ér valamit
  • aabyssx
    #155
    Idióták!

  • aabyssx
    #154
    Hát, nemtom. Nekem is gátlásom van ha "néha" leugatok valakit csak azért mert élvez valami ponyvát. De szerintem kell.
  • guardian hero
    #153
    Én már túl vagyok azon, hogy elrontsam mások örömét. Az SG-s hírtopikon is csak mosolygok, ahogy a lelkes elsőválasztók örömködnek, hogy lehet nemsoká Fideszre meg Jobbikra ikszelni, és dejóleszettőlnekik...

    Majd rájönnek maguktól idővel, amire rá kell jönniük. Ha meg nem, az csak jó nekik.
  • aabyssx
    #152
    Én nem mondja nekik senki, hogy láthatják 2,5 éve (Wii megjelenés), hogy mire volt elég a mozgásérzékelés egy olyan konzolon, ahol ez az alap?
  • sambauer
    #151
    tudnám miért
  • guardian hero
    #150
    ahhoz képest mindegyik új mozgásérzékelős baromságról áradoznak a gyerkőcök pl. a gamer365 fórumán...
  • aabyssx
    #149
    Na, most semmi szükség nem volt hype kontrollra, mert úgy volt szar az egész, ahogy volt.
  • aabyssx
    #148
    http://e3.gamespot.com/press-conference/?tag=content_nav;press-conference

    :D:D:D
  • aabyssx
    #147
    Edge és Eurogamer HALO3 10/10
  • aabyssx
    #146

    Aby! Aaaabyyyy! Merre vagy? Ja itt vagy...te figyelj a Halo 3 8 óra alatt majdnem 2 millió példányban kelt el! Úristen mit csinálsz? Mit akarsz azzal a kötéllel? Ne csináld! Neeeeeee!!!!...
  • Daryl Hall
    #145
    „A MGS2 -rol meg nem lehet roszat irni mert az mar tortenelem. Sokan ugy emlitik hogy a valaha megalkaotott legjobb storyval es jatekmenettel megaldott jatek. En is tamogatom mert ehez hasonlot nem tudsz meg egyet mutatni.” Ugye ezt te sem gondoltad komolyan vagy csak viccnek szántad, a valaha készült leggyengébb MGS rész a földön, a Metal Gear Acidokal együtt. A SEGA már Saturnon különb játékokat csinált. Kojima eddigi MGS munkásága alatt 3db normális Tactical Espionage Action részt csinált Metal Gear, Metal Gear 2: Solid Snake, Metal Gear Solid (PSX/GC). Az első Solid rész megjelenése óta nem tudott méltó/normális folytatást csinálni, ami elszakadna az elődöktől és tudna valami újat is mutatni. A sok hülye meg kijelenti a világ legjobb játékának. Attól még, hogy a megvalósítás első osztályú, attól még az MGS2, MGS3, MGS: PO nem tud kilépni a középszerűségből. Jó játékok, izgalmasak, de rókabőrök. Én olyan színvonalú folytatást várnék, mint az MGS volt, talán majd a 4. rész hozza azt a színvonalat. Legalábbis reménykedem.
  • aabyssx
    #144
    Példa, hogy milyen értelmetlenségekből lesz vallás:

    *paste*



    Ahogy pár napja már beszámoltunk róla, a Microsoft holnap rendezi a Halo 3 premier partyt a Mammut 2-ben. A rendezvényen lesz szoboravatás, és minden más!

    A Halo 3 nemzetközi premierje alkalmából a Microsoft Magyarország is nagy partyt szervez. A rendezvény 2007. szeptember 25-én, azaz holnap lesz a Mammut 2 üzletház Saturn áruházában.

    Programok, röviden:
    22 óra - Találkozunk a szökőkútnál. Itt felavatjuk Master Chief világon egyedülálló, 5 méteres szobrát, lefényképezzük, megcsodáljuk, kicsit beszélgetünk, aztán indulás a Saturn áruház!
    22 órától - A Saturnban 16 Xbox 360 gépen 32 játékosnak lesz lehetősége premier előtt kipróbálni a Halo 3-at.
    24 óra - Találkozás Master Chief-fel, közös fényképezkedés, majd megkezdődik a játék árusítása.
    Egyéb programok - Halo 3 terepasztal, Lézer Aréna
  • amodent67
    #143
    Ja, és hogy visszakanyarodjak egy kicsit 2004 -be:
    Sephi, melyik az a német és holland lap, ahová írsz?

    :)
  • amodent67
    #142
    háááájpkóóóóntróóóóllll!!!
  • Istencsászár
    #141
    nonono

    Halo 3 is ö gud end fílinges fps meg multipléjer gém, leglábbis sokan azt mondják:)
  • aabyssx
    #140
    HALO3 teh best gém evah!
  • guardian hero
    #139
    Téged az idásztri sose fog kiszolgálni, mert az igényeid mögött nem áll elég vásárlóerő. Az indásztri a tömegigényeket szolgálja ki minden esetben. Viszont a tömeg nélkül nem létezne az egész indásztri sem, amiből azért így is csurran-cseppen néha némi neked való stuff is (porszem a gépezetben).
  • aabyssx
    #138
    Talán annyi gond van ezzel, hogy utána nem engem akar kiszolgálni az indásztri.
  • insp
    #137
    Dettó.

    Most adom épp el az X800XT, aminek az árából egy hiperbrutálfullextrás barebone rendszerem lesz, ami netezésre, multimédiára, stb bőven jó lesz és még szép is.

    Játékra meg -sajnos csak- 1 éve ott a box...
  • guardian hero
    #136
    Nekik jó érzés megvenni.
    Neked jó mert ők fizetnek azért, hogy beinduljon, és Te később olcsóbban megvehesd, meg legyenek rá jó játékok.
    Akkor mit kell ezen problémázni?
  • aabyssx
    #135
    > De végülis kell lenni valakiknek, akik igazi ok nélkül megveszik az
    > értelmetlenséget is, ahhoz, hogy beinduljon valami.
    >
    > Lehet, hogy inkább örülnöm kellene, hogy a kezdeti bénázást sem nekem kell
    > megfizetni. Csak hát, sajnálom, akiket így rá lehet szedni...
  • aabyssx
    #134
    / paste

    > Én spec azért akarok venni kapásból, mert...miért is?:DDNemtom, de kurvára kell.Ennyi.

    (Xbox 360-ról van szó.)
  • Sephi
    #133
    Ez man lelott poen! :DDD
  • CHEAPBOY
    #132
    Lehet drogot arulnak a jatekboltban?:DDD LSD, vagy PSP?:D
  • rrroka
    #131
    hát szerintem emuval az eredeti psx sokkal szebb, bár nem hasonlítottam :)))
  • Lammer
    #130
    nemnem!!!
    sooot
    mai napig napmintnap multizok Starcrafttal es toltom a replayeket meg vodokat(hat azok a koreaiak mit le nem muvelnek, ugymint jatektechnika, meg a kore epulo 3 TVcsatornas showmusoraikkal), meg nezem a napi Scene hireket es ecceruen nem lehet megunni...
    btw az alapjatek 98as
  • Sephi
    #129
    En majig jaccom a Transport Tycoon Deluxe-ot :D
  • Anubys
    #128
    "Tesóm ősszel játszotta pécén, emulátorral, billentyűzetről a PS1 változatot."

    Aztán remélem, kiadósan hókonnyomtad, hiszen "a warez rossz"... :D
  • gyurmandia
    #127
    Gratula! Ez nagyon rendben volt
  • UNREG
    #126
    "Tesóm ősszel játszotta pécén, emulátorral, billentyűzetről a PS1 változatot."

    Vazz, szegénynek miért nem adtad oda egy napra a tiedet?
  • aabyssx
    #125
    Kit érdekel, hogy PSX textúra?!?

    Tesóm ősszel játszotta pécén, emulátorral, billentyűzetről a PS1 változatot. Majdnem egy menetben vitte végig, csak mert érdekelte.

    ...hozzá kell tennem, hogy amikor az a 20 polygonból álló, pixelkirály Rex először megmozdul az egész játékot befonó körítés után, még most is be lehet sz*rni, mert az a rendezés sok-sok-sok mai high-tech játékot megszégyenít.

    BTW most venni akar egy PS2-t.
  • rrroka
    #124
    az a másik fele :)
    de ha jól emlékszem egy az egyben vettél át a psx taextúrákat (vagy mifenéket) amik PC monitoton télleg rútak.
    egy nagyon jó sztorit is el lehet cseszni szar megvalósítással...