7
  • pemga
    #7
    már kellett valami: mobilreklámok
  • 12346
    #6
    nem állt szándékomban:) csak azt tom, hogy nemkem erre nincs nagy igényem. majd talán egyszer:)
  • Shadow_THH
    #5
    igaz, de annak örülök, hogy te most nem kezded el a "minek ilyen teló" szöveget mint általában sokan :)

    symbian (s60) alapu telókat támadja meg, és mivel sima jar file v akármi nem árthatna, ezért sis kell legyen (külön symbian platformra az installációs file pl) és ezt neked kell elinditanod. gondolom ugy van mint az első ilyen virusnál: palette extender néven akarta, hogy felmásolják :)
  • 12346
    #4
    azé gondolom érzed a túlzást a hozzászólásomban:) mellesleg tényleg van benne vmi, hogy esetleg önkezűleg kő installálni ezeket. nem nagyon vagyok benne ezekben, mert nem igazán mozgatnak ezek a telók. ropogós, ratyi műanyagok és én úgyis csak telózni meg sms-re használom. ezért van még mindig 8850-em. valeszeg marad is jódarabig.
  • Shadow_THH
    #3
    virusirtó telefonra loál :D ha kicsit értesz hozzá magadtól is leszedheted azt a rosszcsont kis virust szvsz :)

    és ezeket a férgeket amugy is először NEKED kell tudatlanul installálnod, ugyhogy nem tudom mitöl fosnak annyit
  • Cactus
    #2
    Hiába, semmi esély arra, hogy jó útra térnek, és nem mások kárára fognak virgonckodni...
  • 12346
    #1
    jee.. telókra is kell már lassan vírusírtó, tűzfal, meg minden szar. grat.
    ezt a sok nyomorék vírusírót meg spammert meg egyéb hasonszőrűeket nem pitin kínoznám. mér nem mennek inkább bányába.