20
  • dduma
    #20
    -A 1773-as Berlini járat 12 perc mulva indul! Kérem fáradjanak a bejáratokhoz
    -Jaj már csak annyi? Áááá, nem érem el
    Elkezdesz futni, és DEEEP
    -Elnézést uram, a csamagját legyen szives
    -Tessék, de siessen
    Tip tap tip tap
    -Most nyomja ide kérem az ujját
    BEEP
    -Te mocskos tahó, te vagy a 3szoros rendőrgyilkos!
    -Neeeem, neeeeeem
    BUMMM BUUUMM BBUMMMM BBUMMM
    -AGYADNAKI!
    BUMM BUMMM KATT KATT
    Az ellenőr mégegyszer ránéz az újlenyomatazonosításra, amin hirtelen megjelenik egy felirat
    "Elnézést kérünk, a rendszer a létrehozot temp állományok mérete miatt, nem adott reális adatokat. Újraindítás szükségeltetik"
    Azzal, mint ha mi sem történt volna, elszálítják a halott tested, és újraindítja a M$ újlenyomatfelismerő rendszerér...

    Szép kilátások. :D
  • pemga
    #19
    "Érdekegyeztetés után mindenkinek megfelelő döntés születik".

    Szerintem ez tökéletesen megvan, csak a "mindenki" kategóriába kizárólag az asztalnál ülő felek értendőek. Te már nem :)). De talán hagyjuk is abba, mert ez messzemenő politikai következtetésekhez vezetne :).
  • gonz
    #18
    De miert nem lehet igy dontest hozni Magyarorszagon?? Erdekegyeztetesek utan mindenkinek megfelelo dontes szuletik. Sajnos ilyenrol mi egy jo ideig csak almodhatunk..
  • Rincewind
    #17
    Egeszen biztos, hogy nem. :)
    Az amcsi vizum eddig se az azonositas miatt volt szivatos a magyaroknak, hanem a rengeteg feketemunkas es illegalis bevandorlo miatt (ami valljuk be teljesen jogos a reszukrol). De ha tisztessegesek a szandekaid, akkor csontnelkul megkapod a vizumot. Csak nem kell trukkozni... :)
  • arty
    #16
    kanada déli részén is -40 fok van télen :D

    kösz nem ... mondjuk USA sem :)
  • gz8
    #15
    Engem már nem hoz lázba a dolog, sajna már nem az ígéret földje, ráadásul lóbrunya a sörük is.


    Mintegy 11-12 éve még jó volt ott, de ha már a Nagy Pancs túloldalával szemezel, akkor Kanada déli része!
  • Xboxman
    #14
    remélem így már megkapjuk a vízummentességet USA-ba
  • crx
    #13
    Én is és ha ki akarnák voni előbb keményen viszakérem a pénzem kamatostul és nem ők fogják a napi kamatot meghatározni:))
  • Punkerwork
    #12
    én 10 évre csináltattam :)
  • pemga
    #11
    Hmm, akkor most elegendő csak pár évre csináltatni útlevelet? Ha jól számolom, akkor jogilag 2006, tehát 2008-10 körülre már lesz is valami; jó, 5 évre még érdemes az útlevelet megújítani :).
  • Cat #10
    meglepő módon magyarul van az európai uniós oldal :>
  • Mike
    #9
    most csak útlevélbe, vagy személyibe is?
  • Punkerwork
    #8
    ááá egyelőre csak CyberPunk 2020 felé tartunk :)
  • Punkerwork
    #7
    azért hogy megvédjék a szabadságunk elveszik azt, hát nem értitek?
  • XeeN
    #6
    ShadowRun... Amióta megjelent ez az rpg, egyre inkább tartok attól, hogy végül valóra válik mindaz amit a játék szerzői évekkel ezelőtt megálmodtak. Többek közt ez is...
  • Huvarg
    #5
    "Aztan ha valaki valakire ra akar kenni valamit, csak a megfelelo mintat kell megszereznie, es elhelyeznie valahol..."
    Azt eddig is megtehette, csak egy névtelen telefont is meg kellett eresztenie. Igy legalább csökkenhet a telefonszolgáltatók forgalma (ok nem fognak emiatt tuntetni?) :)
  • Macc
    #4
    Nekem is pont ez az ellenerzesem. Kezdodnek az egyre szemelyesebb adatok felvetele az adatbazisba... Aztan ha valaki valakire ra akar kenni valamit, csak a megfelelo mintat kell megszereznie, es elhelyeznie valahol...
  • thomyka
    #3
    Gondoljatok csak bele... Egy szép napon jön a felszólítás a rendőrségtől, hogy beidéztek egy tanúmeghallgatásra, melyen kötelezően meg kell jelenned, mivel megtalálták az ujjlenyomatodat egy bűntény helyszínén. Lehet, hogy semmi közöd nincs az ügyhöz, sőt nem is abban az időszakban voltál ott, csak éppen ottmaradt az ujjlenyomatod, a rendőrség meg beazonosította a biometrikus adataid alapján. Kellemetlen, és az idődet lopnák vele...
  • juhand
    #2
    Remek
  • Punkerwork
    #1
    múlthéten csináltattam útlevelet :)